Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7087komentarzy: 7

Wypadek na Groblowej w Zebrzydowicach

02-03-2016 17:55

Dziś (02.03.2016) wczesnym popołudniem po godzinie 13. doszło do wypadku w Zebrzydowicach. Kierujący citroenem C1 najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drzewo.
fot: JRG Cieszyn fot: JRG Cieszyn

Do zdarzenia  doszło na ulicy Groblowej.  W wyniku wypadku mężczyzna został zakleszczony w samochodzie – informują nas czytelnicy. Strażacy aby wydostać ofiarę musieli przeciąć dach. Pojazdem kierował 81-letni mieszkaniec Zebrzydowic. Mężczyzna został trafił do szpitala.
W akcji brały udział cztery jednostki straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. 

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 02-03-2016 17:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

wodz dziewieciu niedzwiedzi
02-03-2016 20:50
wodz dziewieciu niedzwiedzi
No wlasnie kierowal 81 letni mieszkaniec!!!zycze temu panu zdrowia oraz tego aby z racji wieku juz nie zasiadal za kierownice a rodzinie troche rozumu ze puscili go prowadzicprowadzic! dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy wiem takie gdybanie ale jak by rodzina wytlumaczyla jak by wjechal w grupe dzieciakow czy cos podobnego
TomLem
02-03-2016 21:40
TomLem
..wodzu, na jakiej podstawie takie wnioski, byłeś świadkiem, czy policzyłeś prawdopodobieństwo z prawdopodobieństwa?
zibi80
02-03-2016 22:56
zibi80
wodzu... nie ważne ile kto ma lat, ale trzeba patrzeć jak komu zdrowie dopisuje i jak się czuje. Wiadomo jest podwyższone ryzyko ze względu na wiek,że może się coś stać... ale mało słychać o wypadkach w których jakiś 30-40latek zasłabł za kierownicą??!!! Zauważ,że nie jedna starsza osoba "przeskoczy" młodego dwa razy!!!
adawski25
03-03-2016 06:51
adawski25
Zibi popieram osobom w tym wieku powinny przechodzic badania pod tym wzgledem...dlaczego z racji na sam wiek ktos nie moze jezdzic.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
03-03-2016 11:02
wodz dziewieciu niedzwiedzi
Jasne to zycze wam aby na urlop jak pojedziecie autobusem albo jak polecicie samolotem kierował czy pilotował pilot w wieku 81 lat aby lekarz operowal was majac 81 lat i mam nadzieje ze stary przeskoczy mlodego majac 81 lat ale se walicie po rozumie a pomimo wszystko zycze temu panu powrotu do zdrowia a policja niech zatrzyma mu uprawnienia bo ja nie chce takich kierowcow na drodze to ZAGROZENIE
TomLem
03-03-2016 11:18
TomLem
wodzu- większe zagrożenie na drodze powodują młodzi swoją brawurą, a stan zdrowia jest sprawą indywidualną nie zależną od metryki. Zostań w domu pod łóżkiem, bo wyjście na zewnątrz to też ZAGROZENIE.
.
speeddriver
03-03-2016 11:49
speeddriver
wodzu, ludzie w podeszłym wieku też chcą żyć. On nie jechał zarobkowo, tylko pewnie do sklepu, może do apteki, albo kościoła. Nie każdy ma rodzinę, może powyjeżdżali za chlebem, są daleko stad. Staruszkowie skromni, nie chcą młodym zawracać głowy i póki dają radę chcą być samodzielni. Terminowe prawa jazdy rozwiązują problem kwalifikacji i zdolności do kierowania, dlatego wodzu trochę więcej tolerancji, bo też kiedyś będziesz stary i życzę ci , abyś wtedy miał kogoś, kto ci pomoże i wszędzie zawiezie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

wyświetleń: 296komentarzy: 1

Wisła mówi nie banerom reklamowym

23-02-2018 07:30

Gdy tylko przekroczy się granice miasta Wisła, można zobaczyć rzeszę dużych banerów reklamowych, które bogato „zdobią” teren praktycznie całego miasta. Ostatnio władze Wisły postanowiły wypowiedzieć wojnę wszechobecnym reklamom, które ich daniem zasłaniają turystom piękne widoki i szpecą całe miasto.

wyświetleń: 243komentarzy: 0

Wideoflesz: Spotkanie prezydenta z harcerzami w Wiśle

22-02-2018 22:45

W czwartek  22 lutego 2018 r.  o godz. 17:00 w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzieli udział w spotkaniu z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

wyświetleń: 1042komentarzy: 1

Polski debel przegrał już w I rundzie

22-02-2018 22:00

We włoskim Bergamo rozgrywany jest halowy turniej ATP Challenger. Udział w nim wzięli również polscy tenisiści, którzy zgłosili się do gry podwójnej - Grzegorz Panfil (UKS Beskidy Ustroń) oraz Tomasz Bednarek.

wyświetleń: 156komentarzy: 0

Przekazując 1 % podatku - pomagasz!

22-02-2018 20:30

Wypełniając roczną deklarację dla fiskusa, nie zapomnij o możliwości przekazania 1 % swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Możemy sami zdecydować na co konkretnie pójdzie 1 % naszego podatku.

wyświetleń: 191komentarzy: 0

Polacy zajęli 9. miejsce, złoto dla Niemców

22-02-2018 19:40

Niespodzianki nie było. Zarówno jeśli chodzi o zywcięzców dzisiejszych zmagań (22 lutego), jak również pozycję, którą zajęli biało-czerwoni. W czteroosobowym składzie znalazło się dwóch kombinatorów z naszego regionu - Paweł Słowiok oraz Adam Cieślar.

wyświetleń: 184komentarzy: 0

Zaginał mieszkaniec Kończyc Małych

22-02-2018 18:25

Mundurowi proszę o pomoc naszych czytelników. Policjanci poszukują zaginionego Adama Żyłę.

wyświetleń: 5338komentarzy: 0

Talent Sferawent przegrywa drugie spotkanie w sezonie

22-02-2018 18:16

Tenisiści III-ligowego Talent Sferawent Cieszyn, rozpoczęli wczoraj (21 lutego) rundę wiosenną. Jednak szesnastą kolejkę nie będą mile wspominać, gdyż ponieśli drugą porażkę w sezonie.

wyświetleń: 231komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-02-2018 17:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi

wyświetleń: 312komentarzy: 1

W czasie kuligu w Wiśle padł koń

22-02-2018 15:00

W okresie zimowym, jedna z popularniejszych górskich rozrywek dla dorosłych i dzieci to organizowane przez rozmaite firmy kuligi. Jest to atrakcja zarówno dla turystów, którzy spędzają w Beskidach ferie zimowe, jak i dla mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Niestety, jeden z takich kuligów zakończył się tragicznie – padł koń, ciągnący sanie pełne uczestników kuligu.