Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6925komentarzy: 7

Wypadek na Groblowej w Zebrzydowicach

02-03-2016 17:55

Dziś (02.03.2016) wczesnym popołudniem po godzinie 13. doszło do wypadku w Zebrzydowicach. Kierujący citroenem C1 najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drzewo.
fot: JRG Cieszyn fot: JRG Cieszyn

Do zdarzenia  doszło na ulicy Groblowej.  W wyniku wypadku mężczyzna został zakleszczony w samochodzie – informują nas czytelnicy. Strażacy aby wydostać ofiarę musieli przeciąć dach. Pojazdem kierował 81-letni mieszkaniec Zebrzydowic. Mężczyzna został trafił do szpitala.
W akcji brały udział cztery jednostki straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. 

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 02-03-2016 17:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

wodz dziewieciu niedzwiedzi
02-03-2016 20:50
wodz dziewieciu niedzwiedzi
No wlasnie kierowal 81 letni mieszkaniec!!!zycze temu panu zdrowia oraz tego aby z racji wieku juz nie zasiadal za kierownice a rodzinie troche rozumu ze puscili go prowadzicprowadzic! dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy wiem takie gdybanie ale jak by rodzina wytlumaczyla jak by wjechal w grupe dzieciakow czy cos podobnego
TomLem
02-03-2016 21:40
TomLem
..wodzu, na jakiej podstawie takie wnioski, byłeś świadkiem, czy policzyłeś prawdopodobieństwo z prawdopodobieństwa?
zibi80
02-03-2016 22:56
zibi80
wodzu... nie ważne ile kto ma lat, ale trzeba patrzeć jak komu zdrowie dopisuje i jak się czuje. Wiadomo jest podwyższone ryzyko ze względu na wiek,że może się coś stać... ale mało słychać o wypadkach w których jakiś 30-40latek zasłabł za kierownicą??!!! Zauważ,że nie jedna starsza osoba "przeskoczy" młodego dwa razy!!!
adawski25
03-03-2016 06:51
adawski25
Zibi popieram osobom w tym wieku powinny przechodzic badania pod tym wzgledem...dlaczego z racji na sam wiek ktos nie moze jezdzic.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
03-03-2016 11:02
wodz dziewieciu niedzwiedzi
Jasne to zycze wam aby na urlop jak pojedziecie autobusem albo jak polecicie samolotem kierował czy pilotował pilot w wieku 81 lat aby lekarz operowal was majac 81 lat i mam nadzieje ze stary przeskoczy mlodego majac 81 lat ale se walicie po rozumie a pomimo wszystko zycze temu panu powrotu do zdrowia a policja niech zatrzyma mu uprawnienia bo ja nie chce takich kierowcow na drodze to ZAGROZENIE
TomLem
03-03-2016 11:18
TomLem
wodzu- większe zagrożenie na drodze powodują młodzi swoją brawurą, a stan zdrowia jest sprawą indywidualną nie zależną od metryki. Zostań w domu pod łóżkiem, bo wyjście na zewnątrz to też ZAGROZENIE.
.
speeddriver
03-03-2016 11:49
speeddriver
wodzu, ludzie w podeszłym wieku też chcą żyć. On nie jechał zarobkowo, tylko pewnie do sklepu, może do apteki, albo kościoła. Nie każdy ma rodzinę, może powyjeżdżali za chlebem, są daleko stad. Staruszkowie skromni, nie chcą młodym zawracać głowy i póki dają radę chcą być samodzielni. Terminowe prawa jazdy rozwiązują problem kwalifikacji i zdolności do kierowania, dlatego wodzu trochę więcej tolerancji, bo też kiedyś będziesz stary i życzę ci , abyś wtedy miał kogoś, kto ci pomoże i wszędzie zawiezie.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 122komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 239komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 172komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 582komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1348komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1707komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 790komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1709komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 342komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!