Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6562komentarzy: 7

Wypadek na Groblowej w Zebrzydowicach

02-03-2016 17:55

Dziś (02.03.2016) wczesnym popołudniem po godzinie 13. doszło do wypadku w Zebrzydowicach. Kierujący citroenem C1 najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drzewo.
Wypadek na Groblowej w Zebrzydowicach fot: JRG Cieszyn

Do zdarzenia  doszło na ulicy Groblowej.  W wyniku wypadku mężczyzna został zakleszczony w samochodzie – informują nas czytelnicy. Strażacy aby wydostać ofiarę musieli przeciąć dach. Pojazdem kierował 81-letni mieszkaniec Zebrzydowic. Mężczyzna został trafił do szpitala.
W akcji brały udział cztery jednostki straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. 

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 02-03-2016 17:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

wodz dziewieciu niedzwiedzi
02-03-2016 20:50
wodz dziewieciu niedzwiedzi
No wlasnie kierowal 81 letni mieszkaniec!!!zycze temu panu zdrowia oraz tego aby z racji wieku juz nie zasiadal za kierownice a rodzinie troche rozumu ze puscili go prowadzicprowadzic! dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy wiem takie gdybanie ale jak by rodzina wytlumaczyla jak by wjechal w grupe dzieciakow czy cos podobnego
TomLem
02-03-2016 21:40
TomLem
..wodzu, na jakiej podstawie takie wnioski, byłeś świadkiem, czy policzyłeś prawdopodobieństwo z prawdopodobieństwa?
zibi80
02-03-2016 22:56
zibi80
wodzu... nie ważne ile kto ma lat, ale trzeba patrzeć jak komu zdrowie dopisuje i jak się czuje. Wiadomo jest podwyższone ryzyko ze względu na wiek,że może się coś stać... ale mało słychać o wypadkach w których jakiś 30-40latek zasłabł za kierownicą??!!! Zauważ,że nie jedna starsza osoba "przeskoczy" młodego dwa razy!!!
adawski25
03-03-2016 06:51
adawski25
Zibi popieram osobom w tym wieku powinny przechodzic badania pod tym wzgledem...dlaczego z racji na sam wiek ktos nie moze jezdzic.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
03-03-2016 11:02
wodz dziewieciu niedzwiedzi
Jasne to zycze wam aby na urlop jak pojedziecie autobusem albo jak polecicie samolotem kierował czy pilotował pilot w wieku 81 lat aby lekarz operowal was majac 81 lat i mam nadzieje ze stary przeskoczy mlodego majac 81 lat ale se walicie po rozumie a pomimo wszystko zycze temu panu powrotu do zdrowia a policja niech zatrzyma mu uprawnienia bo ja nie chce takich kierowcow na drodze to ZAGROZENIE
TomLem
03-03-2016 11:18
TomLem
wodzu- większe zagrożenie na drodze powodują młodzi swoją brawurą, a stan zdrowia jest sprawą indywidualną nie zależną od metryki. Zostań w domu pod łóżkiem, bo wyjście na zewnątrz to też ZAGROZENIE.
.
speeddriver
03-03-2016 11:49
speeddriver
wodzu, ludzie w podeszłym wieku też chcą żyć. On nie jechał zarobkowo, tylko pewnie do sklepu, może do apteki, albo kościoła. Nie każdy ma rodzinę, może powyjeżdżali za chlebem, są daleko stad. Staruszkowie skromni, nie chcą młodym zawracać głowy i póki dają radę chcą być samodzielni. Terminowe prawa jazdy rozwiązują problem kwalifikacji i zdolności do kierowania, dlatego wodzu trochę więcej tolerancji, bo też kiedyś będziesz stary i życzę ci , abyś wtedy miał kogoś, kto ci pomoże i wszędzie zawiezie.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nie pociągiem a rowerem do Bielska?

27-08-2016 19:30

Czy linia kolejowa nr 190 z Bielska – Białej do Cieszyna przekształcona zostanie w ścieżkę dla rowerów? Nieczynna od kilku lat trasa może przekształcić się szlak dla cyklistów. Takie informacje napływają z Katowic, samorząd województwa zlecił audyt nieczynnych tras kolejowych pod kątem utworzenia na nich tras rowerowych.

wyświetleń: 425komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (35/8/16)

27-08-2016 18:00

Czego użyli dwaj "rybacy" z Godziszowa podczas połowu? Na te i inne pytania odpowie nasz cotygodniowy przegląd prasy sprzed stu lat.

wyświetleń: 112komentarzy: 0

Samochodem w 'arkę'

27-08-2016 17:30

Dzisiaj (27 sierpnia) po godzinie piętnastej w Brennej doszło do wypadku. Samochód uderzył w dom.

wyświetleń: 1485komentarzy: 4

Hashtag w Cieszynie

27-08-2016 16:30

O potędze hashtagów mogą świadczyć liczby – każdego dnia do sieci trafia 2,5 miliarda postów na Facebooku, 400 milionów tweedów i 45 milionów postów na Instagramie. Aby trafić ze swoim przekazem, inicjatywą lub tematem do szerszego grona odbiorców, grupujemy słowa poprzez używanie popularnego „krzyżyka”. Czy poznaliście już krążący po okolicy #Cieszynlove?

wyświetleń: 446komentarzy: 0

Gdziekolwiek jesteś Kultura jest z Tobą!

27-08-2016 15:05

„Gdziekolwiek jesteś. Kiedykolwiek chcesz. Kultura jest z Tobą” to hasło nowego projektu Fundacji Legalna Kultura. „Kultura na Widoku”, bo taką nazwę nosi multimedialny projekt skierowany do wszystkich, dla których kultura jest ważna i tych, którzy dopiero będą ją odkrywać.

wyświetleń: 280komentarzy: 0

Rajd Barum: awaria wyklucza Kajetanowicza z walki

27-08-2016 15:00

Wysokie trzecie miejsce po trzech odcinkach specjalnych najmocniej obsadzonej rundy sezonu – taki był bilans Kajetana Kajetanowicza po pierwszej dzisiejszej pętli Rajdu Barum. Już od samego początku rywalizacji Polacy regularnie plasowali się w ścisłej czołówce klasyfikacji imprezy i na kolejne oesy sobotniego etapu ruszyli z zamiarem utrzymania szybkiego, równego i pewnego tempa.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Oczami niewidomego (48): Regina Zachurzok - niepełnosprawna z Drogomyśla

27-08-2016 12:55

Tym razem chciałbym zainteresować czytelników rozmową z mieszkanką naszego powiatu Panią Reginą Zachurzok z Drogomyśla, która odpowiedziała na kilka moich pytań. Jej niepełnosprawność spowodowana jest przez stwardnienie rozsiane.

wyświetleń: 534komentarzy: 0

Wracacie z wakacji- uważajcie

27-08-2016 11:10

Od wczoraj (26.08.2016) policja w całym kraju prowadzi działania pn. „Bezpieczny weekend” .  Najbliższe dni  to ostatni weekend wakacji, co wiąże się ze wzmożonym ruchem a tym samym liczniejszymi zagrożeniami na drodze.  

wyświetleń: 709komentarzy: 0

Bezpiecznie do szkoły

27-08-2016 09:15

Już niebawem policjanci rozpoczną akcję edukacyjno-profilaktyczną „Bezpieczna droga do szkoły”. Na razie lustrowane będą drogi i przejścia dla pieszych w okolicach szkół.

wyświetleń: 414komentarzy: 0

Ogłoszono konkurs na stanowisko Dyrektora MCK Integrator w Skoczowie

27-08-2016 00:05

Burmistrz Miasta Skoczowa, Mirosław Sitko ogłosił konkurs na Dyrektora MCK Integrator.