Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6792komentarzy: 7

Wypadek na Groblowej w Zebrzydowicach

02-03-2016 17:55

Dziś (02.03.2016) wczesnym popołudniem po godzinie 13. doszło do wypadku w Zebrzydowicach. Kierujący citroenem C1 najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drzewo.
fot: JRG Cieszyn fot: JRG Cieszyn

Do zdarzenia  doszło na ulicy Groblowej.  W wyniku wypadku mężczyzna został zakleszczony w samochodzie – informują nas czytelnicy. Strażacy aby wydostać ofiarę musieli przeciąć dach. Pojazdem kierował 81-letni mieszkaniec Zebrzydowic. Mężczyzna został trafił do szpitala.
W akcji brały udział cztery jednostki straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. 

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 02-03-2016 17:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

wodz dziewieciu niedzwiedzi
02-03-2016 20:50
wodz dziewieciu niedzwiedzi
No wlasnie kierowal 81 letni mieszkaniec!!!zycze temu panu zdrowia oraz tego aby z racji wieku juz nie zasiadal za kierownice a rodzinie troche rozumu ze puscili go prowadzicprowadzic! dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy wiem takie gdybanie ale jak by rodzina wytlumaczyla jak by wjechal w grupe dzieciakow czy cos podobnego
TomLem
02-03-2016 21:40
TomLem
..wodzu, na jakiej podstawie takie wnioski, byłeś świadkiem, czy policzyłeś prawdopodobieństwo z prawdopodobieństwa?
zibi80
02-03-2016 22:56
zibi80
wodzu... nie ważne ile kto ma lat, ale trzeba patrzeć jak komu zdrowie dopisuje i jak się czuje. Wiadomo jest podwyższone ryzyko ze względu na wiek,że może się coś stać... ale mało słychać o wypadkach w których jakiś 30-40latek zasłabł za kierownicą??!!! Zauważ,że nie jedna starsza osoba "przeskoczy" młodego dwa razy!!!
adawski25
03-03-2016 06:51
adawski25
Zibi popieram osobom w tym wieku powinny przechodzic badania pod tym wzgledem...dlaczego z racji na sam wiek ktos nie moze jezdzic.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
03-03-2016 11:02
wodz dziewieciu niedzwiedzi
Jasne to zycze wam aby na urlop jak pojedziecie autobusem albo jak polecicie samolotem kierował czy pilotował pilot w wieku 81 lat aby lekarz operowal was majac 81 lat i mam nadzieje ze stary przeskoczy mlodego majac 81 lat ale se walicie po rozumie a pomimo wszystko zycze temu panu powrotu do zdrowia a policja niech zatrzyma mu uprawnienia bo ja nie chce takich kierowcow na drodze to ZAGROZENIE
TomLem
03-03-2016 11:18
TomLem
wodzu- większe zagrożenie na drodze powodują młodzi swoją brawurą, a stan zdrowia jest sprawą indywidualną nie zależną od metryki. Zostań w domu pod łóżkiem, bo wyjście na zewnątrz to też ZAGROZENIE.
.
speeddriver
03-03-2016 11:49
speeddriver
wodzu, ludzie w podeszłym wieku też chcą żyć. On nie jechał zarobkowo, tylko pewnie do sklepu, może do apteki, albo kościoła. Nie każdy ma rodzinę, może powyjeżdżali za chlebem, są daleko stad. Staruszkowie skromni, nie chcą młodym zawracać głowy i póki dają radę chcą być samodzielni. Terminowe prawa jazdy rozwiązują problem kwalifikacji i zdolności do kierowania, dlatego wodzu trochę więcej tolerancji, bo też kiedyś będziesz stary i życzę ci , abyś wtedy miał kogoś, kto ci pomoże i wszędzie zawiezie.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 116/517/2016

04-12-2016 19:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1975komentarzy: 0

Szejowie drugą załogą!

04-12-2016 18:55

Drugie miejsce w wśród samochodów Grupy N - z takim wynikiem GK Forge Rally Team kończy 22. edycję Praskiego Rallysprintu. W mocnej stawce samochód czteronapedowych bracia Szeja skutecznie walczyli nie tylko z rywalami w swojej klasie, ale również z silną grupę samochód WRC i R5.

wyświetleń: 423komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (49/12/16)

04-12-2016 17:00

W dzisiejszym artykule wspomnimy uroczystości żałobne w Cieszynie po śmierci cesarza Franciszka Józefa I.

wyświetleń: 357komentarzy: 0

Pomoc dla Europy Wschodniej

04-12-2016 15:45

Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej organizuje na terenie diecezji zbiórkę darów dla mieszkańców Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej.

wyświetleń: 349komentarzy: 1

Oczami niewidomego. Odcinek 63: Narodowy Program Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabowidzących

04-12-2016 14:30

W tym tygodniu w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji 65-lecia istnienia Polskiego Związku Niewidomych. W uroczystości udział brała Prezes Zarządu Głównego PZN Anna Woźniak-Szymańska.

wyświetleń: 527komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 44/16 - Parafia św. Brata Alberta w Ustroniu-Zawodziu

04-12-2016 12:30

W dzisiejszym artykule przedstawiamy parafię w Ustroniu-Zawodziu oraz jej kościół, którego kamień węgielny został pobłogosławiony przez papieża Jana Pawła II.

wyświetleń: 721komentarzy: 0

Policja: Podwyżki i inwestycje

04-12-2016 11:45

Powrócą posterunki zlikwidowane w latach 2008-2015, policjanci dostaną podwyżki i nowe sprzęt, wybudowane zostaną nowe obiekty. To główne założenia zaakceptowanego w czwartek przez komisję sejmową Programu Modernizacji Służb Mundurowych.

wyświetleń: 1654komentarzy: 0

Mistrzowie parkowania (11)

04-12-2016 09:25

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.  

wyświetleń: 3146komentarzy: 4

Msze i nabożeństwa online

04-12-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 1097komentarzy: 0

Historyczne zwycięstwo skoczków

03-12-2016 23:00

Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot wygrała sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata w niemieckim Klingenthal. Podopieczni Stefana Horngachera nie mieli sobie równych i po raz pierwszy w historii stanęli na najwyższym stopniu podium zawodów tej rangi. Przewaga Polaków nad drugą drużyną dnia - reprezentacją Niemiec wyniosła ponad 40 punktów. Na najniższym stopniu podium stanęli Austriacy.