Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2016
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 6662komentarzy: 7

Wypadek na Groblowej w Zebrzydowicach

02-03-2016 17:55

Dziś (02.03.2016) wczesnym popołudniem po godzinie 13. doszło do wypadku w Zebrzydowicach. Kierujący citroenem C1 najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drzewo.
fot: JRG Cieszyn fot: JRG Cieszyn

Do zdarzenia  doszło na ulicy Groblowej.  W wyniku wypadku mężczyzna został zakleszczony w samochodzie – informują nas czytelnicy. Strażacy aby wydostać ofiarę musieli przeciąć dach. Pojazdem kierował 81-letni mieszkaniec Zebrzydowic. Mężczyzna został trafił do szpitala.
W akcji brały udział cztery jednostki straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. 

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 02-03-2016 17:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

wodz dziewieciu niedzwiedzi
02-03-2016 20:50
wodz dziewieciu niedzwiedzi
No wlasnie kierowal 81 letni mieszkaniec!!!zycze temu panu zdrowia oraz tego aby z racji wieku juz nie zasiadal za kierownice a rodzinie troche rozumu ze puscili go prowadzicprowadzic! dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy wiem takie gdybanie ale jak by rodzina wytlumaczyla jak by wjechal w grupe dzieciakow czy cos podobnego
TomLem
02-03-2016 21:40
TomLem
..wodzu, na jakiej podstawie takie wnioski, byłeś świadkiem, czy policzyłeś prawdopodobieństwo z prawdopodobieństwa?
zibi80
02-03-2016 22:56
zibi80
wodzu... nie ważne ile kto ma lat, ale trzeba patrzeć jak komu zdrowie dopisuje i jak się czuje. Wiadomo jest podwyższone ryzyko ze względu na wiek,że może się coś stać... ale mało słychać o wypadkach w których jakiś 30-40latek zasłabł za kierownicą??!!! Zauważ,że nie jedna starsza osoba "przeskoczy" młodego dwa razy!!!
adawski25
03-03-2016 06:51
adawski25
Zibi popieram osobom w tym wieku powinny przechodzic badania pod tym wzgledem...dlaczego z racji na sam wiek ktos nie moze jezdzic.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
03-03-2016 11:02
wodz dziewieciu niedzwiedzi
Jasne to zycze wam aby na urlop jak pojedziecie autobusem albo jak polecicie samolotem kierował czy pilotował pilot w wieku 81 lat aby lekarz operowal was majac 81 lat i mam nadzieje ze stary przeskoczy mlodego majac 81 lat ale se walicie po rozumie a pomimo wszystko zycze temu panu powrotu do zdrowia a policja niech zatrzyma mu uprawnienia bo ja nie chce takich kierowcow na drodze to ZAGROZENIE
TomLem
03-03-2016 11:18
TomLem
wodzu- większe zagrożenie na drodze powodują młodzi swoją brawurą, a stan zdrowia jest sprawą indywidualną nie zależną od metryki. Zostań w domu pod łóżkiem, bo wyjście na zewnątrz to też ZAGROZENIE.
.
speeddriver
03-03-2016 11:49
speeddriver
wodzu, ludzie w podeszłym wieku też chcą żyć. On nie jechał zarobkowo, tylko pewnie do sklepu, może do apteki, albo kościoła. Nie każdy ma rodzinę, może powyjeżdżali za chlebem, są daleko stad. Staruszkowie skromni, nie chcą młodym zawracać głowy i póki dają radę chcą być samodzielni. Terminowe prawa jazdy rozwiązują problem kwalifikacji i zdolności do kierowania, dlatego wodzu trochę więcej tolerancji, bo też kiedyś będziesz stary i życzę ci , abyś wtedy miał kogoś, kto ci pomoże i wszędzie zawiezie.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Świat iluzji dla dziecka

01-10-2016 17:00

Zaproś swoje dziecko do świata iluzji i złudzeń optycznych. Książka pt. „Królik iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych“ autorstwa Patrici Geis ukazuje najmłodszym świat, jakiego jeszcze nie widzieli.

wyświetleń: 25komentarzy: 0

Henryk Kukuczka z Perłą 2016

01-10-2016 15:00

Henryk Kukuczka, baca z Istebnej-Stecówki otrzymał Perłę 2016 w kategorii Produkt Regionalny za bryndzę wiślańską.

wyświetleń: 122komentarzy: 0

Oczami niewidomego (52): Labrador ''Ja teraz pracuję''

01-10-2016 12:20

Panuje taka teoria i powiedzenie, że  „Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies”. Osoby, które posiadają inne zwierzątko powiedzą tak wła śnie o tym ukochanym przez Niego. Dla osób niewidomych iociemniałych najlepszym przyjacielem jest na pewno pies. Dla takich osób pies przewodnik to jego oczy, czasami jedyne.

wyświetleń: 128komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (40/10/16)

01-10-2016 10:50

Zapraszamy na pierwszy październikowy przegląd lokalnej prasy... z 1916 roku, wydawanej na terenie dzisiejszego Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 163komentarzy: 0

Wbili łopatę pod budowę hali

01-10-2016 08:10

Symboliczne wbicie łopaty pod budowę hali sportowej w Jaworzu już za nami. - To ważna chwila dla gminy i gimnazjum - mówił wójt gminy, Radosław Ostałkiewicz.

wyświetleń: 877komentarzy: 2

Cieszyn: Naczelnik Wydziału Sportu przedstawia priorytety działań

30-09-2016 23:30

Na wniosek radnego Rady Miejskiej Cieszyna Krzysztofa Heroka, Naczelnik Wydziału Sportu Cezary Cieńciała przedstawił na wczorajszej (29.09) sesji wizję funkcjonowania sportu oraz propozycję zmian w zarządzaniu i utrzymaniu obiektów sportowych.

wyświetleń: 653komentarzy: 1

Seniorzy rozpoczęli nowy rok akademicki

30-09-2016 18:00

Seniorzy wracają do nauki. W tym tygodniu w Cieszynie odbyła się inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2016/2017 Stowarzyszenia Cieszyński Uniwersytet III Wieku. Uroczystość w Teatrze im. A. Mickiewicza uświetnił występ dziennikarzy - Leszka Mazana i Mieczysława Czumy.

wyświetleń: 895komentarzy: 0

Najmłodsi stela 97/499/2016

30-09-2016 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3204komentarzy: 0

W. K. spod Witalusza ''pisarz wyklęty?''

30-09-2016 14:30

(…) „Wyklęto” więc jednego z najpopularniejszych i najbardziej typowych pisarzy ludowych Śląska Cieszyńskiego. Przekreślono czterdziestoletni dorobek pisarza- z bólem pisał na łamach „Głosu Ziemi Cieszyńskiej” w 1957 roku Edmund Rosner. Nie mógł, czy też nie chciał on jednak wówczas precyzyjnie wskazać „winnego” owego stanu rzeczy.

wyświetleń: 548komentarzy: 0

HEY gra dla Was

30-09-2016 13:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już za tydzień w cieszyńskim teatrze wystąpi jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Teraz czas na spotkanie z zespołem w Cieszynie.