Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7071komentarzy: 7

Wypadek na Groblowej w Zebrzydowicach

02-03-2016 17:55

Dziś (02.03.2016) wczesnym popołudniem po godzinie 13. doszło do wypadku w Zebrzydowicach. Kierujący citroenem C1 najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drzewo.
fot: JRG Cieszyn fot: JRG Cieszyn

Do zdarzenia  doszło na ulicy Groblowej.  W wyniku wypadku mężczyzna został zakleszczony w samochodzie – informują nas czytelnicy. Strażacy aby wydostać ofiarę musieli przeciąć dach. Pojazdem kierował 81-letni mieszkaniec Zebrzydowic. Mężczyzna został trafił do szpitala.
W akcji brały udział cztery jednostki straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. 

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 02-03-2016 17:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

wodz dziewieciu niedzwiedzi
02-03-2016 20:50
wodz dziewieciu niedzwiedzi
No wlasnie kierowal 81 letni mieszkaniec!!!zycze temu panu zdrowia oraz tego aby z racji wieku juz nie zasiadal za kierownice a rodzinie troche rozumu ze puscili go prowadzicprowadzic! dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy wiem takie gdybanie ale jak by rodzina wytlumaczyla jak by wjechal w grupe dzieciakow czy cos podobnego
TomLem
02-03-2016 21:40
TomLem
..wodzu, na jakiej podstawie takie wnioski, byłeś świadkiem, czy policzyłeś prawdopodobieństwo z prawdopodobieństwa?
zibi80
02-03-2016 22:56
zibi80
wodzu... nie ważne ile kto ma lat, ale trzeba patrzeć jak komu zdrowie dopisuje i jak się czuje. Wiadomo jest podwyższone ryzyko ze względu na wiek,że może się coś stać... ale mało słychać o wypadkach w których jakiś 30-40latek zasłabł za kierownicą??!!! Zauważ,że nie jedna starsza osoba "przeskoczy" młodego dwa razy!!!
adawski25
03-03-2016 06:51
adawski25
Zibi popieram osobom w tym wieku powinny przechodzic badania pod tym wzgledem...dlaczego z racji na sam wiek ktos nie moze jezdzic.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
03-03-2016 11:02
wodz dziewieciu niedzwiedzi
Jasne to zycze wam aby na urlop jak pojedziecie autobusem albo jak polecicie samolotem kierował czy pilotował pilot w wieku 81 lat aby lekarz operowal was majac 81 lat i mam nadzieje ze stary przeskoczy mlodego majac 81 lat ale se walicie po rozumie a pomimo wszystko zycze temu panu powrotu do zdrowia a policja niech zatrzyma mu uprawnienia bo ja nie chce takich kierowcow na drodze to ZAGROZENIE
TomLem
03-03-2016 11:18
TomLem
wodzu- większe zagrożenie na drodze powodują młodzi swoją brawurą, a stan zdrowia jest sprawą indywidualną nie zależną od metryki. Zostań w domu pod łóżkiem, bo wyjście na zewnątrz to też ZAGROZENIE.
.
speeddriver
03-03-2016 11:49
speeddriver
wodzu, ludzie w podeszłym wieku też chcą żyć. On nie jechał zarobkowo, tylko pewnie do sklepu, może do apteki, albo kościoła. Nie każdy ma rodzinę, może powyjeżdżali za chlebem, są daleko stad. Staruszkowie skromni, nie chcą młodym zawracać głowy i póki dają radę chcą być samodzielni. Terminowe prawa jazdy rozwiązują problem kwalifikacji i zdolności do kierowania, dlatego wodzu trochę więcej tolerancji, bo też kiedyś będziesz stary i życzę ci , abyś wtedy miał kogoś, kto ci pomoże i wszędzie zawiezie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 53komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 337komentarzy: 0

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 496komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 3377komentarzy: 5

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 306komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 610komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3112komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.

wyświetleń: 880komentarzy: 0

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 768komentarzy: 1

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem