Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3453komentarzy: 5

Nowe logo Ustronia -1950 projektów

03-03-2016 11:05

Projektanci niemal dosłownie z całego świata przesyłali swoje pomysły na nowe logo Ustronia. Spłynęło około 1950 projektów.
Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl

Najwięcej autorów projektów jest z Polski – 852,  licznie udział wzięli też nasi południowi sąsiedzi – Czesi, którzy nadesłali 42 prace. Projektanci słali swoje propozycje nie tylko z Polski, ale dość odległych krajów, jak Azerbejdżan, Bangladesz, Ghana, czy nawet Sri Lanka czy Wietnam. Spora kwota w ramach nagrody zrobiła swoje- 975 osób zgłosiło około 1950 projektów.

- Jest to olbrzymia promocja dla naszego miasta, a sam pomysł sprawdził się bardzo dobrze. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na wyniki, po ogłoszeniu których przystąpimy do opracowania księgi znaków oraz systemu identyfikacji wizualnej miasta. Na rok bieżący przewidziano akcje promocyjne prezentujące nowe logo, a co za tym idzie - nową markę miasta. Planowane one są przed sezonem letnim. Wszystko natomiast zależy od czasu przygotowania narzędzi tj. właśnie księgi znaków – mówi nam Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Ustroniu.

Propozycje są przeróżne – od dziecięcych rysunków po profesjonalne prace – wszystkie można zobaczyć na stronie: logo.ustron.pl

- Przed nami obrady jury, podczas których dokonana zostanie ocena złożonych projektów logo oraz spełnienia przez uczestników warunków formalnych wynikających z regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 marca 2016 r. – informuje szefowa ustrońskiego wydziału promocji.

NG

źródło: OX.PL
dodał: NG 03-03-2016 11:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
03-03-2016 12:32
Przepierón
Zarombiste te projekty, choćby dziecka z przedszkola to na przerwie rysowały
acd103
03-03-2016 12:45
acd103
A cóż takie "bambusy" z Kambodży czy tym podobnych państw wiedzą nt Ustronia? I w ogóle skąd wiedzieli o tym projekcie? 1950 projektów to zakrawa wyścigiem szczurów o pieniądz a nie samą chęcią tworzenia.
p.h.u.rick
03-03-2016 19:34
p.h.u.rick
Śmiech na sali. Ale mi pomysł na promocje. Chcecie żeby do tej dziury ktoś przyjeżdżał to przynajmniej aqapark lub basen letni wybudujcie o cało rocznym nie wspomnę. Sprzedliście działkę państwową za grosze i miał tam powstać basen na terenie hotelu otwarty. Hotel stoi tyle tylko że basenu otwartego nie ma od dwudziestu kilku lat i go już tam nigdy nie będzie. Też mi miasto turystyczne. Basenu brak, dworca brak, powietrze do du... i to jest pro turystyczne. Gdyby nie prywatni inwestorzy to Ustroń byłby jak Lipowiec. Jedynie z publicznych pieniędzy przez ostatnie 30lat udało się zrobić: ratusz, rynek, chodniki i amfiteatr odnowić. Gdzie są pieniądze z podatków z tych ostatnich 30 lat. To ma być promowanie miasta. To ma być perspektywiczne i pro rozwojowe myślenie. Naprawdę jestem pełen podziwu dla tych inwestycji. Miasto emerytów! Gratuluję.
redbull
03-03-2016 22:00
redbull
Mi nejreczy się podobo tyn w prawym dolni rogu ????
Przepierón
04-03-2016 08:37
Przepierón
To logo na dole z prawej je super, ale mogłoby więcej bieli zawierać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Śmiertelny wypadek w Górkach

21-11-2017 20:55

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj (21.11) późnym popołudniem w Górkach Wielkich.

wyświetleń: 7334komentarzy: 0

Strzelecka uczta Trzyńca!

21-11-2017 20:45

Takich Stalowników chcemy oglądać! Hokeiści Trzyńca, w meczu 24. kolejki Tipsport Extraligi, pokonali na wyjeździe Chomutow, strzelając im pięć bramek.

wyświetleń: 125komentarzy: 0

Uwaga na czad - kontrole czujników tlenku węgla

21-11-2017 19:25

Tlenek węgla, znany również jako czad, każdego roku jest przyczyną wielu zatruć, niejednokrotnie kończących się zgonem. Główną przyczyną zatruć tlenkiem węgla jest wadliwa wentylacja, bądź też uszkodzenie przewodów kominowych. Czad jest bezbarwny i bezwonny, w związku z czym o jego obecności mogą dać znać dopiero pierwsze objawy zatrucia. Dlatego właśnie Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie do swoich budynków wprowadza specjalne czujniki czadu, które mają wyeliminować ryzyko zatrucia.

wyświetleń: 381komentarzy: 3

21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego

21-11-2017 18:30

We wtorek, 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to polskie święto, nie tylko pracowników socjalnych, ale również wszystkich pracowników służb społecznych. Święto to zostało ustanowione na mocy ustawy o pomocy społecznej z 1990 roku i zostało utrzymane przez nową ustawę z roku 2004.

wyświetleń: 378komentarzy: 2

Katarzyna Gawlas z tytułem Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego

21-11-2017 17:50

Katarzyna Gawlas, bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Skoczowie, została laureatką konkursu na Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego.

wyświetleń: 838komentarzy: 1

Szymanik i ''Gorol'' z nagrodami

21-11-2017 16:40

W sobotni wieczór (18.11) w Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie poznaliśmy nazwiska laureatów tegorocznej edycji konkursu „Tacy Jesteśmy” przyznawanej przez Kongres Polaków w RC. Nagrodę „Złoty jestem” przyznano Marcie Szymanik, pedagog z Czeskiego Cieszyna, nagroda publiczności powędrowała do Chóru Męskiego „Gorol” działający przy MK PZKO w Jabłonkowie.

wyświetleń: 272komentarzy: 0

Kolizja w Cieszynie - skrzyżowanie ulic Hallera i Morcinka

21-11-2017 16:05

21 listopada po godzinie 13, na skrzyżowaniu ulic Hallera i Morcinka w Cieszynie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał, zdarzenie zakończyło się koniecznością naprawy samochodów, oraz mandatem dla 40-letniej mieszkanki Cieszyna.

wyświetleń: 2732komentarzy: 0

Utrudnienia na Bolko Kantora

21-11-2017 15:30

Uwaga kierowcy! Zjazd z Alei Łyska na ulicę Bolko Kantora w Cieszynie zostanie całkowicie zamknięty.

wyświetleń: 563komentarzy: 0

Domagała dla Was

21-11-2017 15:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już w najbliższą niedzielę w cieszyńskim teatrze wystąpi Paweł Domagała. Dla Was czekają cztery bilety!

wyświetleń: 531komentarzy: 0

10 lat czekają na ekrany!

21-11-2017 13:10

Proszą się o nie od lat, ale z mizernym skutkiem. Jednak pojawiło się światełko w tunelu. Czy mieszkańcy Skoczowa odetchną z ulgą i nie będzie im przeszkadzał hałas z drogi ekspresowej?