Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2987komentarzy: 5

Nowe logo Ustronia -1950 projektów

03-03-2016 11:05

Projektanci niemal dosłownie z całego świata przesyłali swoje pomysły na nowe logo Ustronia. Spłynęło około 1950 projektów.
Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl

Najwięcej autorów projektów jest z Polski – 852,  licznie udział wzięli też nasi południowi sąsiedzi – Czesi, którzy nadesłali 42 prace. Projektanci słali swoje propozycje nie tylko z Polski, ale dość odległych krajów, jak Azerbejdżan, Bangladesz, Ghana, czy nawet Sri Lanka czy Wietnam. Spora kwota w ramach nagrody zrobiła swoje- 975 osób zgłosiło około 1950 projektów.

- Jest to olbrzymia promocja dla naszego miasta, a sam pomysł sprawdził się bardzo dobrze. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na wyniki, po ogłoszeniu których przystąpimy do opracowania księgi znaków oraz systemu identyfikacji wizualnej miasta. Na rok bieżący przewidziano akcje promocyjne prezentujące nowe logo, a co za tym idzie - nową markę miasta. Planowane one są przed sezonem letnim. Wszystko natomiast zależy od czasu przygotowania narzędzi tj. właśnie księgi znaków – mówi nam Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Ustroniu.

Propozycje są przeróżne – od dziecięcych rysunków po profesjonalne prace – wszystkie można zobaczyć na stronie: logo.ustron.pl

- Przed nami obrady jury, podczas których dokonana zostanie ocena złożonych projektów logo oraz spełnienia przez uczestników warunków formalnych wynikających z regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 marca 2016 r. – informuje szefowa ustrońskiego wydziału promocji.

NG

zródło: OX.PL
dodał: NG 03-03-2016 11:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
03-03-2016 12:32
Przepierón
Zarombiste te projekty, choćby dziecka z przedszkola to na przerwie rysowały
acd103
03-03-2016 12:45
acd103
A cóż takie "bambusy" z Kambodży czy tym podobnych państw wiedzą nt Ustronia? I w ogóle skąd wiedzieli o tym projekcie? 1950 projektów to zakrawa wyścigiem szczurów o pieniądz a nie samą chęcią tworzenia.
p.h.u.rick
03-03-2016 19:34
p.h.u.rick
Śmiech na sali. Ale mi pomysł na promocje. Chcecie żeby do tej dziury ktoś przyjeżdżał to przynajmniej aqapark lub basen letni wybudujcie o cało rocznym nie wspomnę. Sprzedliście działkę państwową za grosze i miał tam powstać basen na terenie hotelu otwarty. Hotel stoi tyle tylko że basenu otwartego nie ma od dwudziestu kilku lat i go już tam nigdy nie będzie. Też mi miasto turystyczne. Basenu brak, dworca brak, powietrze do du... i to jest pro turystyczne. Gdyby nie prywatni inwestorzy to Ustroń byłby jak Lipowiec. Jedynie z publicznych pieniędzy przez ostatnie 30lat udało się zrobić: ratusz, rynek, chodniki i amfiteatr odnowić. Gdzie są pieniądze z podatków z tych ostatnich 30 lat. To ma być promowanie miasta. To ma być perspektywiczne i pro rozwojowe myślenie. Naprawdę jestem pełen podziwu dla tych inwestycji. Miasto emerytów! Gratuluję.
redbull
03-03-2016 22:00
redbull
Mi nejreczy się podobo tyn w prawym dolni rogu ????
Przepierón
04-03-2016 08:37
Przepierón
To logo na dole z prawej je super, ale mogłoby więcej bieli zawierać.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 118/519/2016

10-12-2016 16:40

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 303komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (50/12/16)

10-12-2016 14:30

W dzisiejszym przeglądzie prasy sprzed stu lat m.in.: o planach powstania tamy na Olzie, pogrzebie mistrza siodlarskiego Franciszka Drabiny.

wyświetleń: 135komentarzy: 0

Złóż życzenia wideo na OXie! Za darmo!

10-12-2016 12:40

Już za miesiąc Boże Narodzenie. Czas radości, refleksji, rodzinnych spotkań. Wkrótce również sylwester, kiedy z nadzieją witamy Nowy Rok. Zarówno przy pierwszej, jak i drugiej okazji składamy bliskim osobom wiele życzeń.

wyświetleń: 442komentarzy: 2

Masz bezpieczne światła?

10-12-2016 10:05

Ruszyła akcja "Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo". Będzie ona realizowana od 10 do 21 grudnia we współpracy ze stacjami diagnostycznymi. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

wyświetleń: 813komentarzy: 3

Mikołaj odwiedził nasze dzieci

10-12-2016 08:00

Mikołaj odwiedził dzieci w kilku gminach naszego powiatu. Były prezenty, a więc i uśmiechy na twarzach najmłodszych, którzy na spotkania z tak zacnym gościem przychodzili z rodzicami.

wyświetleń: 470komentarzy: 0

Zmiany w kierownictwie PPSP

09-12-2016 20:00

Od dzisiaj (9 grudnia) cieszyńscy strażacy mają nowego zwierzchnika. Tymczasowo obowiązki Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej pełni dotychczasowy zastępca komendanta mł. Brygadier Jerzy Lazar.

wyświetleń: 2183komentarzy: 3

Gdzie szusować? (odc. 1 sezon 2016/2017)

09-12-2016 18:00

Choć w Skoczowie czy Cieszynie śniegu za bardzo nie widać, w górach biało. Wystartowały już lub „na dniach” startują wyciągi. Gdzie można już szusować?

wyświetleń: 2189komentarzy: 0

Strumień: nowe stawki

09-12-2016 16:05

9 zł miesięcznie od osoby, jeśli odpady komunalne są w sposób selektywny zbierane i odbierane oraz 18 zł miesięcznie od osoby, jeśli odpady komunalne nie są segregowane. Takie stawki uchwalili strumieńscy radni podczas ostatniej sesji.

wyświetleń: 1014komentarzy: 0

Podróże bliskie i dalekie

09-12-2016 14:30

Nowa wystawa w Muzeum Śląska Cieszyńskiego odkrywa przed zwiedzającymi to, co z dalekich podróży przywozili nasi przodkowie.

wyświetleń: 615komentarzy: 0

Pożar restauracji na Równicy

09-12-2016 12:40

Dziś w nocy (8/9.12.2016) palił się drewniany dach restauracji na Równicy w Ustroniu. Działania straży pożarnej trwały do rana.