Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3194komentarzy: 5

Nowe logo Ustronia -1950 projektów

03-03-2016 11:05

Projektanci niemal dosłownie z całego świata przesyłali swoje pomysły na nowe logo Ustronia. Spłynęło około 1950 projektów.
Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl

Najwięcej autorów projektów jest z Polski – 852,  licznie udział wzięli też nasi południowi sąsiedzi – Czesi, którzy nadesłali 42 prace. Projektanci słali swoje propozycje nie tylko z Polski, ale dość odległych krajów, jak Azerbejdżan, Bangladesz, Ghana, czy nawet Sri Lanka czy Wietnam. Spora kwota w ramach nagrody zrobiła swoje- 975 osób zgłosiło około 1950 projektów.

- Jest to olbrzymia promocja dla naszego miasta, a sam pomysł sprawdził się bardzo dobrze. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na wyniki, po ogłoszeniu których przystąpimy do opracowania księgi znaków oraz systemu identyfikacji wizualnej miasta. Na rok bieżący przewidziano akcje promocyjne prezentujące nowe logo, a co za tym idzie - nową markę miasta. Planowane one są przed sezonem letnim. Wszystko natomiast zależy od czasu przygotowania narzędzi tj. właśnie księgi znaków – mówi nam Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Ustroniu.

Propozycje są przeróżne – od dziecięcych rysunków po profesjonalne prace – wszystkie można zobaczyć na stronie: logo.ustron.pl

- Przed nami obrady jury, podczas których dokonana zostanie ocena złożonych projektów logo oraz spełnienia przez uczestników warunków formalnych wynikających z regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 marca 2016 r. – informuje szefowa ustrońskiego wydziału promocji.

NG

zródło: OX.PL
dodał: NG 03-03-2016 11:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
03-03-2016 12:32
Przepierón
Zarombiste te projekty, choćby dziecka z przedszkola to na przerwie rysowały
acd103
03-03-2016 12:45
acd103
A cóż takie "bambusy" z Kambodży czy tym podobnych państw wiedzą nt Ustronia? I w ogóle skąd wiedzieli o tym projekcie? 1950 projektów to zakrawa wyścigiem szczurów o pieniądz a nie samą chęcią tworzenia.
p.h.u.rick
03-03-2016 19:34
p.h.u.rick
Śmiech na sali. Ale mi pomysł na promocje. Chcecie żeby do tej dziury ktoś przyjeżdżał to przynajmniej aqapark lub basen letni wybudujcie o cało rocznym nie wspomnę. Sprzedliście działkę państwową za grosze i miał tam powstać basen na terenie hotelu otwarty. Hotel stoi tyle tylko że basenu otwartego nie ma od dwudziestu kilku lat i go już tam nigdy nie będzie. Też mi miasto turystyczne. Basenu brak, dworca brak, powietrze do du... i to jest pro turystyczne. Gdyby nie prywatni inwestorzy to Ustroń byłby jak Lipowiec. Jedynie z publicznych pieniędzy przez ostatnie 30lat udało się zrobić: ratusz, rynek, chodniki i amfiteatr odnowić. Gdzie są pieniądze z podatków z tych ostatnich 30 lat. To ma być promowanie miasta. To ma być perspektywiczne i pro rozwojowe myślenie. Naprawdę jestem pełen podziwu dla tych inwestycji. Miasto emerytów! Gratuluję.
redbull
03-03-2016 22:00
redbull
Mi nejreczy się podobo tyn w prawym dolni rogu ????
Przepierón
04-03-2016 08:37
Przepierón
To logo na dole z prawej je super, ale mogłoby więcej bieli zawierać.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 165komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 249komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 600komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1354komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1720komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!