Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2812komentarzy: 5

Nowe logo Ustronia -1950 projektów

03-03-2016 11:05

Projektanci niemal dosłownie z całego świata przesyłali swoje pomysły na nowe logo Ustronia. Spłynęło około 1950 projektów.
Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl Kilka z 1950 propozycji nowego logo, wszystkie na stronie logo.ustron.pl

Najwięcej autorów projektów jest z Polski – 852,  licznie udział wzięli też nasi południowi sąsiedzi – Czesi, którzy nadesłali 42 prace. Projektanci słali swoje propozycje nie tylko z Polski, ale dość odległych krajów, jak Azerbejdżan, Bangladesz, Ghana, czy nawet Sri Lanka czy Wietnam. Spora kwota w ramach nagrody zrobiła swoje- 975 osób zgłosiło około 1950 projektów.

- Jest to olbrzymia promocja dla naszego miasta, a sam pomysł sprawdził się bardzo dobrze. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na wyniki, po ogłoszeniu których przystąpimy do opracowania księgi znaków oraz systemu identyfikacji wizualnej miasta. Na rok bieżący przewidziano akcje promocyjne prezentujące nowe logo, a co za tym idzie - nową markę miasta. Planowane one są przed sezonem letnim. Wszystko natomiast zależy od czasu przygotowania narzędzi tj. właśnie księgi znaków – mówi nam Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Ustroniu.

Propozycje są przeróżne – od dziecięcych rysunków po profesjonalne prace – wszystkie można zobaczyć na stronie: logo.ustron.pl

- Przed nami obrady jury, podczas których dokonana zostanie ocena złożonych projektów logo oraz spełnienia przez uczestników warunków formalnych wynikających z regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 marca 2016 r. – informuje szefowa ustrońskiego wydziału promocji.

NG

zródło: OX.PL
dodał: NG 03-03-2016 11:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
03-03-2016 12:32
Przepierón
Zarombiste te projekty, choćby dziecka z przedszkola to na przerwie rysowały
acd103
03-03-2016 12:45
acd103
A cóż takie "bambusy" z Kambodży czy tym podobnych państw wiedzą nt Ustronia? I w ogóle skąd wiedzieli o tym projekcie? 1950 projektów to zakrawa wyścigiem szczurów o pieniądz a nie samą chęcią tworzenia.
p.h.u.rick
03-03-2016 19:34
p.h.u.rick
Śmiech na sali. Ale mi pomysł na promocje. Chcecie żeby do tej dziury ktoś przyjeżdżał to przynajmniej aqapark lub basen letni wybudujcie o cało rocznym nie wspomnę. Sprzedliście działkę państwową za grosze i miał tam powstać basen na terenie hotelu otwarty. Hotel stoi tyle tylko że basenu otwartego nie ma od dwudziestu kilku lat i go już tam nigdy nie będzie. Też mi miasto turystyczne. Basenu brak, dworca brak, powietrze do du... i to jest pro turystyczne. Gdyby nie prywatni inwestorzy to Ustroń byłby jak Lipowiec. Jedynie z publicznych pieniędzy przez ostatnie 30lat udało się zrobić: ratusz, rynek, chodniki i amfiteatr odnowić. Gdzie są pieniądze z podatków z tych ostatnich 30 lat. To ma być promowanie miasta. To ma być perspektywiczne i pro rozwojowe myślenie. Naprawdę jestem pełen podziwu dla tych inwestycji. Miasto emerytów! Gratuluję.
redbull
03-03-2016 22:00
redbull
Mi nejreczy się podobo tyn w prawym dolni rogu ????
Przepierón
04-03-2016 08:37
Przepierón
To logo na dole z prawej je super, ale mogłoby więcej bieli zawierać.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 132komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 516komentarzy: 1

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.

wyświetleń: 491komentarzy: 0

Koncert Sikorowskich

24-09-2016 14:45

Status konkursu: TRWA

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

wyświetleń: 639komentarzy: 4

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (39/9/16)

24-09-2016 12:20

Część miasta na Bobrku została nawiedzona przez... kuny. Tę i inne informacje przekazywały lokalne gazety wydawane sto lat temu.

wyświetleń: 248komentarzy: 0

S1 płatna od października!

24-09-2016 10:05

Uwaga! Droga ekspresowa S1 pomiędzy węzłami Bielsko-Biała Mikuszowice – Żywiec Browar od 1 października będzie płatna dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony.

wyświetleń: 4322komentarzy: 0

Wyłudzają abonament

24-09-2016 08:00

Nie dajcie się oszukać! Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji wysyła wezwania do zapłaty – to próba wyłudzenia!

wyświetleń: 2293komentarzy: 1

Jak uszyć żywotek?

23-09-2016 19:15

Od kilku miesięcy w Wiślańskim Centrum Kultury prowadzony jest projekt 'Wiślańskie żywotki'. Na jego realizację udało się pozyskać środki z Ministerstwa Dziedzictwa i Kultury Narodowej.

wyświetleń: 611komentarzy: 1

Weekendowe propozycje rowerowe (WPR): Wokół Cieszyna i Czeskiego Cieszyna

23-09-2016 17:30

Mamy dla Was nowy dział przygotowany przez zapalonego rowerzystę, Daniela Pipienia. Co tydzień pokażemy Wam ciekawe propozycje weekendowych tras rowerowych na Śląsku Cieszyńskim. Dziś zapraszamy Was na wycieczkę dookoła polskiego i czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 1960komentarzy: 0

13 Polaków wystartuje w Pucharze Kontynentalnym w Wiśle

23-09-2016 16:00

Trzynastu reprezentantów Polski zobaczymy na starcie zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbędą się w ostatni weekend września (24-25.09.2016) na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.