Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 17427komentarzy: 16

Przygnieciony przez samochód

02-03-2016 10:00

Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący samochód z odpadami doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR. - informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. 

 Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci. Na drodze przez blisko dwie godziny panował ruch wahadłowy. Teraz nie ma już problemów z przejazdem.

 

red.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 02-03-2016 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (16)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
"Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący śmieciarkę doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR."

Blisko dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu. Droga jest przejedna. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci.

Moglibyście chociaż cudzysłów dawać kiedy kopiujecie teksty. Ten pochodzi ze strony Policji. Ehh... dziennikarstwo, portal śląska cieszyńskiego.... na prawdę zbyt górnolotne słowa....
Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
Ofierze wypadku oczywiście współczuje i mam nadzieję, że jakimś cudem przeżyje niczemu winny pracownik.
tulusa
02-03-2016 10:35
tulusa
Johny Walker i co z tego, jakie to ma znaczenie ! moderator się znalazł !!!! ofierze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!
bronsky1964
02-03-2016 11:21
bronsky1964
jeden z po drugi z pis-u,tylko który jest który?
Donek
02-03-2016 11:38
Donek
To jest tak jak kierowcy nie zachowują odpowiedniej odległości i trzymają się tablic rejestracyjnych drugiego samochodu. Tu się kłania nowy kodeks drogowy regulujący ten odległość. Dużo kierowcom brakuje wyobraźni.
łofca
02-03-2016 12:29
łofca
Donek Jaki odstęp od pojazdu?? Śmieciarka stała a facet obsługiwał wajchy ..
erik
02-03-2016 12:39
erik
Donek -Jeśli ma się siano w głowie,to żadne przepisy nie pomogą.Każdy powinien wiedzieć ,że odległość należy dostosować do prętkości i warunków na drodze.
mariobross1977
02-03-2016 14:44
mariobross1977
A ta smieciarka nie była czasem z firmy tros- eko z Goleszowa?!
Przepierón
02-03-2016 15:27
Przepierón
Kaj sie tym ludzióm w tych autach tak śpiycho? Zapiepszają na złamanie karku a jak wyjdą z auta to sie bambaryły ruszają jak musza w smole.
koszor
02-03-2016 18:19
koszor
Szkoda człowieka, kierowcy zresztą też.
mariobross1977
02-03-2016 20:57
mariobross1977
Owszem szkoda człowieka bo wykonywał swoje obowiązki. Ale co do kierowcy to raczej bym tego tak nie nazwał że "szkoda"!!! Prowadząc pojazd, zwłaszcza w takich warunkach jak obecnie panują na drogach, należy dostosować odpowiednią prędkość a co najważniejsze odległość przed pojazdami z przodu pojazdu. Zastanawia mnie w jakim wieku był kierowca tej osobowki, to raz a po drugie z jaką prędkością jechal i co najważniejsze to jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!
Wyborca 456
02-03-2016 21:19
Wyborca 456
Wydaje mi się, że pewną podpowiedzią co do przyczyny może być zdjęcie; kierowca mógł zostać oślepiony ostrym słońcem.
czytelniczka
02-03-2016 21:59
czytelniczka
na poboczu? śmieciarka stoi (stała??) centralnie na prawym pasie ruchu, na łuku drogi chyba, zresztą widać linie ciągłe na środku jezdni..................... tak to wygląda na zdjęciach na innym portalu również
[konto zostało usunięte]
03-03-2016 06:50
[konto zostało usunięte]
A gdzie ma niby stać jak pobocza nie ma.
STIHL Jacek P
03-03-2016 09:12
STIHL Jacek P
Myślę, że zasadniczym problemem są zarówno słabo wyróżniający się pracownicy jak i sam pojazd do wywozu śmieci. Powinno się nakazać firmom wywożącym śmieci, wyposażenie widoczne z daleka niezależnie od warunków atm...
czytelniczka
03-03-2016 11:24
czytelniczka
*moonia- moja uwaga dotyczyła powyższego kom. tj " jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!"
Otóż nie znamy wszystkich szczegółow,samochód nie stał na poboczu, jak słusznie zauważyłaś- bo go nie ma. Na dodatek szaro-bury tył tej śmieciary, może zlewał się z otoczeniem? A może promień słońca oślepił kierowce?może to było za lukiem drogi, zakrętem i przydzwonił? Może zasłabł?Nie wiemy a niektórzy już wszystko na kierowcę, całą winę.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 330komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1603komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1560komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3201komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4512komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2413komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22241komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.