Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 17501komentarzy: 16

Przygnieciony przez samochód

02-03-2016 10:00

Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący samochód z odpadami doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR. - informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. 

 Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci. Na drodze przez blisko dwie godziny panował ruch wahadłowy. Teraz nie ma już problemów z przejazdem.

 

red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 02-03-2016 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (16)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
"Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący śmieciarkę doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR."

Blisko dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu. Droga jest przejedna. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci.

Moglibyście chociaż cudzysłów dawać kiedy kopiujecie teksty. Ten pochodzi ze strony Policji. Ehh... dziennikarstwo, portal śląska cieszyńskiego.... na prawdę zbyt górnolotne słowa....
Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
Ofierze wypadku oczywiście współczuje i mam nadzieję, że jakimś cudem przeżyje niczemu winny pracownik.
tulusa
02-03-2016 10:35
tulusa
Johny Walker i co z tego, jakie to ma znaczenie ! moderator się znalazł !!!! ofierze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!
bronsky1964
02-03-2016 11:21
bronsky1964
jeden z po drugi z pis-u,tylko który jest który?
Donek
02-03-2016 11:38
Donek
To jest tak jak kierowcy nie zachowują odpowiedniej odległości i trzymają się tablic rejestracyjnych drugiego samochodu. Tu się kłania nowy kodeks drogowy regulujący ten odległość. Dużo kierowcom brakuje wyobraźni.
łofca
02-03-2016 12:29
łofca
Donek Jaki odstęp od pojazdu?? Śmieciarka stała a facet obsługiwał wajchy ..
erik
02-03-2016 12:39
erik
Donek -Jeśli ma się siano w głowie,to żadne przepisy nie pomogą.Każdy powinien wiedzieć ,że odległość należy dostosować do prętkości i warunków na drodze.
mariobross1977
02-03-2016 14:44
mariobross1977
A ta smieciarka nie była czasem z firmy tros- eko z Goleszowa?!
Przepierón
02-03-2016 15:27
Przepierón
Kaj sie tym ludzióm w tych autach tak śpiycho? Zapiepszają na złamanie karku a jak wyjdą z auta to sie bambaryły ruszają jak musza w smole.
koszor
02-03-2016 18:19
koszor
Szkoda człowieka, kierowcy zresztą też.
mariobross1977
02-03-2016 20:57
mariobross1977
Owszem szkoda człowieka bo wykonywał swoje obowiązki. Ale co do kierowcy to raczej bym tego tak nie nazwał że "szkoda"!!! Prowadząc pojazd, zwłaszcza w takich warunkach jak obecnie panują na drogach, należy dostosować odpowiednią prędkość a co najważniejsze odległość przed pojazdami z przodu pojazdu. Zastanawia mnie w jakim wieku był kierowca tej osobowki, to raz a po drugie z jaką prędkością jechal i co najważniejsze to jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!
Wyborca 456
02-03-2016 21:19
Wyborca 456
Wydaje mi się, że pewną podpowiedzią co do przyczyny może być zdjęcie; kierowca mógł zostać oślepiony ostrym słońcem.
czytelniczka
02-03-2016 21:59
czytelniczka
na poboczu? śmieciarka stoi (stała??) centralnie na prawym pasie ruchu, na łuku drogi chyba, zresztą widać linie ciągłe na środku jezdni..................... tak to wygląda na zdjęciach na innym portalu również
[konto zostało usunięte]
03-03-2016 06:50
[konto zostało usunięte]
A gdzie ma niby stać jak pobocza nie ma.
STIHL Jacek P
03-03-2016 09:12
STIHL Jacek P
Myślę, że zasadniczym problemem są zarówno słabo wyróżniający się pracownicy jak i sam pojazd do wywozu śmieci. Powinno się nakazać firmom wywożącym śmieci, wyposażenie widoczne z daleka niezależnie od warunków atm...
czytelniczka
03-03-2016 11:24
czytelniczka
*moonia- moja uwaga dotyczyła powyższego kom. tj " jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!"
Otóż nie znamy wszystkich szczegółow,samochód nie stał na poboczu, jak słusznie zauważyłaś- bo go nie ma. Na dodatek szaro-bury tył tej śmieciary, może zlewał się z otoczeniem? A może promień słońca oślepił kierowce?może to było za lukiem drogi, zakrętem i przydzwonił? Może zasłabł?Nie wiemy a niektórzy już wszystko na kierowcę, całą winę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 536komentarzy: 0

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 1968komentarzy: 0

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 2138komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 676komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.

wyświetleń: 931komentarzy: 0

Zderzenie w Cieszynie

24-07-2017 13:40

Dziś (24.07.2017) o godz. 8:50 doszło w Cieszynie do kolizji. 30-letnia mieszkanka Cieszyna nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

wyświetleń: 5815komentarzy: 2

Medal dla papieża

24-07-2017 12:15

Dzisiaj ( 24 lipca  2017)  Parafii Ewangelickiej w Szczyrku wysłany zostanie pocztą do Watykany na ręce papieża Franciszka specjalny medal na 500 lat Reformacji (1517-2017) – informuje redakcję ox.pl ks. Jan Byrt.   

wyświetleń: 1069komentarzy: 1

Utrudnienia w ruchu w Wiśle!

24-07-2017 10:55

31 lipca br. przez Wisłę przejedzie wyścig kolarski 74. Tour de Pologne. W godzinach 16:00-20:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego dróg będących trasą wyścigu.

wyświetleń: 2209komentarzy: 2

Szansa dla Szańców

24-07-2017 09:15

Szańce Jabłonkowskie ożyły. Na wałach zawisła flaga cesarska.

wyświetleń: 969komentarzy: 0

Weterani w Zebrzydowicach

24-07-2017 07:30

W Zebrzydowicach od trzech lat na rodzinnej rehabilitacji czas spędzają polscy weterani ranni podczas misji zagranicznych. Jak sami mówią, w Zebrzydowicach odnaleźli swoje miejsce i tutaj odpoczywają. Żołnierze przygotowali także wystawę pt. „Weterani”, którą można oglądać w godzinach otwarcia zamku w Zebrzydowicach do  28 lipca 2017 roku. W tygodniu od 8:00 – 21:00 w sobotę i niedzielę od 12:00 – 21:00.