Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 16958komentarzy: 16

Przygnieciony przez samochód

02-03-2016 10:00

Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący samochód z odpadami doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR. - informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. 

 Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci. Na drodze przez blisko dwie godziny panował ruch wahadłowy. Teraz nie ma już problemów z przejazdem.

 

red.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 02-03-2016 10:00
drukuj artykuł
Tagi: goleszów , wypadek


Komentarze (16)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
"Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący śmieciarkę doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR."

Blisko dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu. Droga jest przejedna. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci.

Moglibyście chociaż cudzysłów dawać kiedy kopiujecie teksty. Ten pochodzi ze strony Policji. Ehh... dziennikarstwo, portal śląska cieszyńskiego.... na prawdę zbyt górnolotne słowa....
Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
Ofierze wypadku oczywiście współczuje i mam nadzieję, że jakimś cudem przeżyje niczemu winny pracownik.
tulusa
02-03-2016 10:35
tulusa
Johny Walker i co z tego, jakie to ma znaczenie ! moderator się znalazł !!!! ofierze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!
bronsky1964
02-03-2016 11:21
bronsky1964
jeden z po drugi z pis-u,tylko który jest który?
Donek
02-03-2016 11:38
Donek
To jest tak jak kierowcy nie zachowują odpowiedniej odległości i trzymają się tablic rejestracyjnych drugiego samochodu. Tu się kłania nowy kodeks drogowy regulujący ten odległość. Dużo kierowcom brakuje wyobraźni.
łofca
02-03-2016 12:29
łofca
Donek Jaki odstęp od pojazdu?? Śmieciarka stała a facet obsługiwał wajchy ..
erik
02-03-2016 12:39
erik
Donek -Jeśli ma się siano w głowie,to żadne przepisy nie pomogą.Każdy powinien wiedzieć ,że odległość należy dostosować do prętkości i warunków na drodze.
mariobross1977
02-03-2016 14:44
mariobross1977
A ta smieciarka nie była czasem z firmy tros- eko z Goleszowa?!
Przepierón
02-03-2016 15:27
Przepierón
Kaj sie tym ludzióm w tych autach tak śpiycho? Zapiepszają na złamanie karku a jak wyjdą z auta to sie bambaryły ruszają jak musza w smole.
koszor
02-03-2016 18:19
koszor
Szkoda człowieka, kierowcy zresztą też.
mariobross1977
02-03-2016 20:57
mariobross1977
Owszem szkoda człowieka bo wykonywał swoje obowiązki. Ale co do kierowcy to raczej bym tego tak nie nazwał że "szkoda"!!! Prowadząc pojazd, zwłaszcza w takich warunkach jak obecnie panują na drogach, należy dostosować odpowiednią prędkość a co najważniejsze odległość przed pojazdami z przodu pojazdu. Zastanawia mnie w jakim wieku był kierowca tej osobowki, to raz a po drugie z jaką prędkością jechal i co najważniejsze to jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!
Wyborca 456
02-03-2016 21:19
Wyborca 456
Wydaje mi się, że pewną podpowiedzią co do przyczyny może być zdjęcie; kierowca mógł zostać oślepiony ostrym słońcem.
czytelniczka
02-03-2016 21:59
czytelniczka
na poboczu? śmieciarka stoi (stała??) centralnie na prawym pasie ruchu, na łuku drogi chyba, zresztą widać linie ciągłe na środku jezdni..................... tak to wygląda na zdjęciach na innym portalu również
[konto zostało usunięte]
03-03-2016 06:50
[konto zostało usunięte]
A gdzie ma niby stać jak pobocza nie ma.
STIHL Jacek P
03-03-2016 09:12
STIHL Jacek P
Myślę, że zasadniczym problemem są zarówno słabo wyróżniający się pracownicy jak i sam pojazd do wywozu śmieci. Powinno się nakazać firmom wywożącym śmieci, wyposażenie widoczne z daleka niezależnie od warunków atm...
czytelniczka
03-03-2016 11:24
czytelniczka
*moonia- moja uwaga dotyczyła powyższego kom. tj " jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!"
Otóż nie znamy wszystkich szczegółow,samochód nie stał na poboczu, jak słusznie zauważyłaś- bo go nie ma. Na dodatek szaro-bury tył tej śmieciary, może zlewał się z otoczeniem? A może promień słońca oślepił kierowce?może to było za lukiem drogi, zakrętem i przydzwonił? Może zasłabł?Nie wiemy a niektórzy już wszystko na kierowcę, całą winę.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Butelką w samochód

24-05-2016 14:45

Mieszkaniec Cieszyna rzucił butelką z piwem w przednią szybę renaulta i kopał w karoserię. Ponadto, pijany jak się okazało mężczyzna, znieważył interweniujących policjantów

wyświetleń: 684komentarzy: 1

Dyrektor MOSiR wydał oświadczenie w sprawie decyzji burmistrza

24-05-2016 13:45

Burza wokół cieszyńskiego MOSiRu trwa. Niedawno publikowaliśmy treść audytu tej jednostki oraz informację o dyskusji wokół działalności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie.  Wczoraj (24.05.2016) pisaliśmy o tym, że burmistrz Cieszyna w czerwcu przedłoży Radzie Miejskiej projekt uchwały w sprawie likwidacji  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

wyświetleń: 810komentarzy: 2

Grafika z Ostrawy w Muflonie

24-05-2016 12:55

Z okazji 20. rocznicy „Dni Polsko-Czeskich” w Ustroniu znajdzie się wyjątkowa wystawa poświęcona pracom dyplomowym absolwentów Pracowni Grafiki Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie.

wyświetleń: 90komentarzy: 0

Uprawiał konopie w szafie

24-05-2016 11:32

23 krzewy konopi indyjskich - tyle znaleźli mundurowi  w mieszkaniu 29-letniego mężczyzny w Cieszynie. Rośliny były ukryte  w szafie w wynajmowanym przez niego mieszkaniu.

wyświetleń: 1729komentarzy: 1

Taniec to ich pasja

24-05-2016 10:25

Dzieci i młodzież z obu części Sląska Cieszyńskiego pasjonujące się tańcem współczesnym i uczęszczające na zajęcia w tym zakresie w różnych szkołach tańca, domach kultury, a także szkolnych kółkach tanecznych w sobotnie przedpołudnie miały okazję nie tylko sprawdzić się podczas konkursu, ale także podpatrzeć konkurencję.

wyświetleń: 404komentarzy: 0

Brenna: Pół wieku przedszkola

24-05-2016 09:05

W minioną sobotę, tj. 21 maja br. Przedszkole w Brennej świętowało sowie 50-lecie. Jubileusz zgromadził władze gminy i - oczywiście – władze szkolne.

wyświetleń: 458komentarzy: 0

''Odkryj nieodkryte'' czyli Cieszyn dla ''bekpakerów''

24-05-2016 07:45

Czym innym zachwyci Cieszyn klasycznego turystę, lubującego się w starych murach, czym innym fanów Franciszka Józefa, czym innym bywalców kulturalnych festiwali. Inaczej będzie zwiedzała Cieszyn wycieczka dziarskich emerytów, inaczej rodzice z małymi dziećmi, a jeszcze inaczej indywidualiści, wagabundzi z plecakami - tzw. bekpakerzy (z ang. backpacers) sypiający w hostelach - takich ni to hotelikach, ni pensjonatach, ni schroniskach turystycznych.

wyświetleń: 457komentarzy: 0

Europejskie zawody motocrossowe w Cieszynie

23-05-2016 22:00

Miniony (21-22.05) weekend przyciągnął do Cieszyna blisko 60 pewnych siebie kobiet, które do samego końca walczyły o to, by dostać się do finału i zdobyć Puchar Europy Kobiet w zawodach motocrossowych. Na torze można było zobaczyć również zawodników w klasach EMX 65 i 85.

wyświetleń: 1830komentarzy: 0

Burmistrz za likwidacją MOSiR

23-05-2016 21:05

W piątek 20 maja 2016 pisaliśmy o  wynikach  audytu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie. Dziś zapadała decyzja burmistrza co dalej w sprawie MOSiR.

wyświetleń: 2264komentarzy: 4

Mundurowi podsumowali weekend

23-05-2016 20:55

Od piątku do niedzieli policjanci w całym garnizonie cieszyńskim zatrzymali 14 sprawców przestępstw oraz 5 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Ponadto  przeprowadzili ponad 130 interwencji. Na drogach doszło do 10 kolizji i 1 wypadku drogowego.