Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 17210komentarzy: 16

Przygnieciony przez samochód

02-03-2016 10:00

Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący samochód z odpadami doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR. - informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. 

 Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci. Na drodze przez blisko dwie godziny panował ruch wahadłowy. Teraz nie ma już problemów z przejazdem.

 

red.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 02-03-2016 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (16)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
"Dziś rano w Goleszowie kierowca forda wjechał w tył śmieciarki stojącej na drodze. Pracownik obsługujący śmieciarkę doznał poważnych obrażeń ciała. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem medycznym.

Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 8.00 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. 50-letni mieszkaniec Pierśćca kierujący fordem focusem najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik opróżniający kosz z odpadami został przygnieciony do pojazdu. Mieszkaniec Bażanowic z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec LPR."

Blisko dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu. Droga jest przejedna. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci.

Moglibyście chociaż cudzysłów dawać kiedy kopiujecie teksty. Ten pochodzi ze strony Policji. Ehh... dziennikarstwo, portal śląska cieszyńskiego.... na prawdę zbyt górnolotne słowa....
Johnny.Walker
02-03-2016 10:26
Johnny.Walker
Ofierze wypadku oczywiście współczuje i mam nadzieję, że jakimś cudem przeżyje niczemu winny pracownik.
tulusa
02-03-2016 10:35
tulusa
Johny Walker i co z tego, jakie to ma znaczenie ! moderator się znalazł !!!! ofierze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!
bronsky1964
02-03-2016 11:21
bronsky1964
jeden z po drugi z pis-u,tylko który jest który?
Donek
02-03-2016 11:38
Donek
To jest tak jak kierowcy nie zachowują odpowiedniej odległości i trzymają się tablic rejestracyjnych drugiego samochodu. Tu się kłania nowy kodeks drogowy regulujący ten odległość. Dużo kierowcom brakuje wyobraźni.
łofca
02-03-2016 12:29
łofca
Donek Jaki odstęp od pojazdu?? Śmieciarka stała a facet obsługiwał wajchy ..
erik
02-03-2016 12:39
erik
Donek -Jeśli ma się siano w głowie,to żadne przepisy nie pomogą.Każdy powinien wiedzieć ,że odległość należy dostosować do prętkości i warunków na drodze.
mariobross1977
02-03-2016 14:44
mariobross1977
A ta smieciarka nie była czasem z firmy tros- eko z Goleszowa?!
Przepierón
02-03-2016 15:27
Przepierón
Kaj sie tym ludzióm w tych autach tak śpiycho? Zapiepszają na złamanie karku a jak wyjdą z auta to sie bambaryły ruszają jak musza w smole.
koszor
02-03-2016 18:19
koszor
Szkoda człowieka, kierowcy zresztą też.
mariobross1977
02-03-2016 20:57
mariobross1977
Owszem szkoda człowieka bo wykonywał swoje obowiązki. Ale co do kierowcy to raczej bym tego tak nie nazwał że "szkoda"!!! Prowadząc pojazd, zwłaszcza w takich warunkach jak obecnie panują na drogach, należy dostosować odpowiednią prędkość a co najważniejsze odległość przed pojazdami z przodu pojazdu. Zastanawia mnie w jakim wieku był kierowca tej osobowki, to raz a po drugie z jaką prędkością jechal i co najważniejsze to jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!
Wyborca 456
02-03-2016 21:19
Wyborca 456
Wydaje mi się, że pewną podpowiedzią co do przyczyny może być zdjęcie; kierowca mógł zostać oślepiony ostrym słońcem.
czytelniczka
02-03-2016 21:59
czytelniczka
na poboczu? śmieciarka stoi (stała??) centralnie na prawym pasie ruchu, na łuku drogi chyba, zresztą widać linie ciągłe na środku jezdni..................... tak to wygląda na zdjęciach na innym portalu również
[konto zostało usunięte]
03-03-2016 06:50
[konto zostało usunięte]
A gdzie ma niby stać jak pobocza nie ma.
STIHL Jacek P
03-03-2016 09:12
STIHL Jacek P
Myślę, że zasadniczym problemem są zarówno słabo wyróżniający się pracownicy jak i sam pojazd do wywozu śmieci. Powinno się nakazać firmom wywożącym śmieci, wyposażenie widoczne z daleka niezależnie od warunków atm...
czytelniczka
03-03-2016 11:24
czytelniczka
*moonia- moja uwaga dotyczyła powyższego kom. tj " jak to jest możliwe że jadąc nie widział że samochód służb porządkowych stał na poboczu czekając na załadunek?!"
Otóż nie znamy wszystkich szczegółow,samochód nie stał na poboczu, jak słusznie zauważyłaś- bo go nie ma. Na dodatek szaro-bury tył tej śmieciary, może zlewał się z otoczeniem? A może promień słońca oślepił kierowce?może to było za lukiem drogi, zakrętem i przydzwonił? Może zasłabł?Nie wiemy a niektórzy już wszystko na kierowcę, całą winę.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Kto Cię sprawdza?

25-09-2016 11:00

Krajowy Rejestr Długów oferuje możliwość sprawdzenia czy jakakolwiek instytucja nie szukała informacji o osobach na podstawie numeru PESEL.

wyświetleń: 460komentarzy: 1

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 39/16 - Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu-Lipowcu

25-09-2016 09:30

W dzisiejszym artykule poznacie historię parafii w Lipowcu - jednej z najstarszych wsi Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 284komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

25-09-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 671komentarzy: 0

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 411komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 840komentarzy: 2

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.

wyświetleń: 628komentarzy: 0

Koncert Sikorowskich

24-09-2016 14:45

Status konkursu: TRWA

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

wyświetleń: 854komentarzy: 4

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (39/9/16)

24-09-2016 12:20

Część miasta na Bobrku została nawiedzona przez... kuny. Tę i inne informacje przekazywały lokalne gazety wydawane sto lat temu.

wyświetleń: 315komentarzy: 0

S1 płatna od października!

24-09-2016 10:05

Uwaga! Droga ekspresowa S1 pomiędzy węzłami Bielsko-Biała Mikuszowice – Żywiec Browar od 1 października będzie płatna dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony.

wyświetleń: 5344komentarzy: 1

Wyłudzają abonament

24-09-2016 08:00

Nie dajcie się oszukać! Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji wysyła wezwania do zapłaty – to próba wyłudzenia!