Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5739komentarzy: 0

Najmłodsi stela 22/423/2016

02-03-2016 09:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Najmłodsi stela 22/423/2016 Maksymilian Legierski, syn Danuty i Rafała. Fot: (indi)
Zuzanna Brodacka z Wisły, córka Magdaleny i Szymona

 

Wiktor Sikora z Skoczowa, syn Joanny i Grzegorza

 

Milena Krzempek z Chybia, córka Justyny i Janusza, siostra Nikoli

 

Syn Eweliny i Damiana Niemy z Górek Wielkich

 

Kamil Hernik z Cieszyna, syn Iwony i Marcina

 

Kacper Oreł z Kończyc Małych, syn Beaty i Przemysława

 

Beniamin Babik z Cieszyna, syn Anny i Daniela

 


 

 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 02-03-2016 09:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kajto 3. po kwalifikacjach

26-08-2016 15:30

Kajetanowicz i Baran osiągnęli trzeci czas na kwalifikacjach do Rajdu Barum. Dziś (26.08) wieczorem miejski odcinek w Zlinie rozpocznie walkę.

wyświetleń: 10komentarzy: 0

Barum: najtrudny debiut Tomaszczyka

26-08-2016 15:10

Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Sitek – wiceliderzy czeskiego Pucharu Opla Adama już w najbliższy weekend staną na starcie najtrudniejszej rundy sezonu. Będzie nią najważniejsza impreza w czeskich sportach motorowych – Rajd Barum, w którym załoga Ulter Sport Rally Team powalczy o powrót na prowadzenie w klasyfikacji XTG Opel Adam Cup.

wyświetleń: 59komentarzy: 0

Od trzech lat znęcał się nad swoją rodziną

26-08-2016 13:45

W Strumienia kobieta powiadomiła policjantów, że obawia się męża, który znęca się nad jej rodziną. Jak się okazuje gehenna w tym domu trwała od trzech lat.

wyświetleń: 822komentarzy: 0

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze?

26-08-2016 12:45

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze? Która z tych inwestycji zasługuje na miano najlepszej przestrzeni? Zagłosuj!

wyświetleń: 251komentarzy: 0

Pożar ścierniska w Ochabach Małych

26-08-2016 12:00

Z ostatniej chwili: pożar ścierniska w Ochabach Małych.

wyświetleń: 1066komentarzy: 0

Dwujęzyczny oddział Przedszkola w Skoczowie - zapisy wciąż trwają

26-08-2016 11:00

Tego w Skoczowie jeszcze nie było! W Przedszkolu Publicznym nr 4 dzieci będą uczyły się w języku polskim i angielskim zarazem. Zajęcia będą realizowane przez grupę popołudniową w godzinach 12.30-17.30. Organizację edukacji w dwóch językach umożliwił projekt ''Przedszkola nowych możliwości''. Dwujęzyczny oddział startuje już 1 września. Zapisy wciąż trwają!

wyświetleń: 694komentarzy: 0

Najmłodsi stela 83/485/2016

26-08-2016 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1762komentarzy: 0

Sobotnie szaleństwo za free!

26-08-2016 07:30

Zbliża się ostatnia sobota wakacji! Spraw niespodziankę swojemu dziecku i zabierz je na dożynki w Goleszowie. Szaleństwo w parku zabaw na pewno pozwoli najmłodszym zapomnieć o zbliżającym się powrocie do szkoły. W dodatku, dzięki sponsorom, którymi są restauracja Pod Tułem, Szkoła Rodzenia „Cud Narodzin” oraz Sklep Medyczny Inwest Partner Medycyna, udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

wyświetleń: 1789komentarzy: 0

W Twoim imieniu (odc.8). Nie ma mocnych na wiślańskie korki...

25-08-2016 20:00

Brakuje parkingów? Obwodnicy? Objazdów? Kierowania ruchem? Pieniędzy? A może czego innego? Przyczynek do źródła powstawania oraz problemu korków w Wiśle.

wyświetleń: 3415komentarzy: 8

Portal OX.PL poleca!

25-08-2016 18:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.