Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 6497komentarzy: 8

Mistrzowie parkowania (7)

01-03-2016 15:35

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
Mistrzowie parkowania (7) fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE




(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 01-03-2016 15:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
01-03-2016 16:50
dyszol
Nie wierzę.
janusz s
01-03-2016 18:47
janusz s
Panowie z SM wypiszcie sami sobie mandat bo jak stoicie na parkingu na zdjęciu z mercedesem
krokusik
01-03-2016 20:01
krokusik
Ciekaw jestem, czy doczekamy się fotek właścicieli srających na chodnikach psów. Jak się sm za to weźmie, to niesamowicie urośnie w oczach wielu obywateli (nie piszę o kupach, tylko o karaniu właścicieli psów).
Przepierón
01-03-2016 20:57
Przepierón
Dobrze prawisz krokusik, wystarczy że takiego byncwała z obsrańcem trawnikowym sfotografujesz i zaniesiesz na SM to dostanie mandat 50-500 zł, ale przeważnie 100 wystawiają. Jedyną wadą tej akcji jest to że SM jest tak leniwa że nie znajdzie delikwenta i musisz sam wytropić jego kryjówkę i SM jak na telerzu podać.
Międzol
01-03-2016 23:05
Międzol
KONFIDENCI łączcie się !!
krokusik
02-03-2016 04:31
krokusik
@Międzol - zobacz w te linki i zastanów się.
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32914,zrobil-fotke-zlodziejowi.html .
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32956,pomogly-ujac-zlodziei.html .
Czy to aby też nie są konfidenci?
adawski25
02-03-2016 10:31
adawski25
Ale na 8 zdjeciu nie ma zadnego nawet dobrze zaparkowanego auta!
Volvik
02-03-2016 10:36
Volvik
Coś te twoje linki krokusiku nie bardzo działają, ale co się tyczy nawiedzonych psiarków spacerujących i srających swoimi pupilami po centrum miasta, albo po międzyblokowych trawnikach to jestem całkowicie ZA.... tzn. jestem za bezwzględnym piętnowaniem i karaniem ludzi znęcających się nad zwierzętami, bo jak inaczej można nazwać kogoś kto całymi dniami przetrzymuje psa (nierzadko dużego) w blokowym, czy kamienicznym mieszkaniu, a potem na szybko wychodzi z nim aby się załatwił i jeszcze go przy tym stresuje.

Dla przykładu: kilka dni temu w godzinach popołudniowych na Rynku w Cieszynie byłem świadkiem jak kobieta trzymała dosyć dużego psa na smyczy, a ten walił pokaźna kupę obok filara pod arkadami.
Gdy kobieta zorientowała się ze ktoś idzie, to zaczęła siłą odciągać psa od filara. Ten biedak nie zdążył jednak jeszcze dokończyć dzieła i tarł tyłkiem po chodniku rozmazując na nim to czego nie zdążył jeszcze zrobić.
Widok był naprawdę żenujący, szkoda że byłem za daleko, aby zrobić zdjęcie, albo chociaż zwrócić kobiecie uwagę. Ta szybko oddaliła się w ulicę Głęboką i skręciła gdzieś w bok.
To tylko jeden z wielu obrazków współczesnej hodowli psów w mieście...
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Istebna: przebudowa jezdni Na Dzielcu

26-06-2016 19:00

Zakończył się przetarg na przebudowę 350 metrowego odcinka jezdni "Na Dzielcu" w Istebnej. Odcinek wzbogaci się o nowy chodnik i nawierzchnię.

wyświetleń: 1549komentarzy: 1

Światowe Dni Młodzieży - Policyjne szkolenie dla pielgrzymów

26-06-2016 18:00

Cieszyńska Policja wraz z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego organizuje szkolenie dla wszystkich pielgrzymów powiatu cieszyńskiego, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży.

wyświetleń: 586komentarzy: 1

Przyjazny urząd: pozwolenie na budowę

26-06-2016 16:00

Zamierzasz rozpocząć budowę? Chcesz coś przebudować, dobudować? Potrzebujesz pozwolenia na budowę. Załatwisz je w Starostwie Powiatowym. Jak to zrobić?

wyświetleń: 1885komentarzy: 0

Ireneusz Jeleń ripostuje

26-06-2016 14:00

"Nie jest prawdą, iż chcę doprowadzić do upadłości TS Piast Cieszyn oraz do jego przejęcia przez Moją osobę." - ripostuje Ireneusz Jeleń w odpowiedzi na medialną nagonkę na jego osobę.

wyświetleń: 2846komentarzy: 9

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 26/16

26-06-2016 11:45

Miesiąc maj kojarzy nam się przede wszystkim ze świętami: Świętem Pracy oraz wprowadzonym w 2004 roku Dniem Flagi.

wyświetleń: 1384komentarzy: 0

Ostrzegają przed burzami

26-06-2016 10:40

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, na podstawie ostrzeżenia Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie, ostrzega przed burzami z gradem.

wyświetleń: 2672komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 26/16 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Istebnej-Kubalonce

26-06-2016 09:00

Drewniane kościoły mają swój wyjątkowy urok. Jedną z takich świątyń na Śląsku Cieszyńskim jest Kościół Świętego Krzyża w Istebnej-Kubalonce.

wyświetleń: 1097komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

26-06-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 878komentarzy: 0

Przewodniczący Rady odwołany

25-06-2016 20:40

Podczas wczorajszej (24.06) sesji Rady Gminy Chybie w porządku obrad znalazły się tylko dwa projekty uchwał, które były związane z odwołaniem Przewodniczącego Rady Mirosława Wardasa. Po długich obradach Przewodniczącego odwołano i wybrano nowego.

wyświetleń: 3425komentarzy: 0

Znaleziono zwłoki poszukiwanego

25-06-2016 20:25

Niestety poszukiwania 37-letniego Jarosława Wiśniowskiego zakończyły się tragicznie. Jego zwłoki znaleziono  w rzece Bobrówka.