Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6769komentarzy: 8

Mistrzowie parkowania (7)

01-03-2016 15:35

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
fot: SM w Cieszynie fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE




(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 01-03-2016 15:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
01-03-2016 16:50
dyszol
Nie wierzę.
janusz s
01-03-2016 18:47
janusz s
Panowie z SM wypiszcie sami sobie mandat bo jak stoicie na parkingu na zdjęciu z mercedesem
krokusik
01-03-2016 20:01
krokusik
Ciekaw jestem, czy doczekamy się fotek właścicieli srających na chodnikach psów. Jak się sm za to weźmie, to niesamowicie urośnie w oczach wielu obywateli (nie piszę o kupach, tylko o karaniu właścicieli psów).
Przepierón
01-03-2016 20:57
Przepierón
Dobrze prawisz krokusik, wystarczy że takiego byncwała z obsrańcem trawnikowym sfotografujesz i zaniesiesz na SM to dostanie mandat 50-500 zł, ale przeważnie 100 wystawiają. Jedyną wadą tej akcji jest to że SM jest tak leniwa że nie znajdzie delikwenta i musisz sam wytropić jego kryjówkę i SM jak na telerzu podać.
Międzol
01-03-2016 23:05
Międzol
KONFIDENCI łączcie się !!
krokusik
02-03-2016 04:31
krokusik
@Międzol - zobacz w te linki i zastanów się.
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32914,zrobil-fotke-zlodziejowi.html .
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32956,pomogly-ujac-zlodziei.html .
Czy to aby też nie są konfidenci?
adawski25
02-03-2016 10:31
adawski25
Ale na 8 zdjeciu nie ma zadnego nawet dobrze zaparkowanego auta!
Volvik
02-03-2016 10:36
Volvik
Coś te twoje linki krokusiku nie bardzo działają, ale co się tyczy nawiedzonych psiarków spacerujących i srających swoimi pupilami po centrum miasta, albo po międzyblokowych trawnikach to jestem całkowicie ZA.... tzn. jestem za bezwzględnym piętnowaniem i karaniem ludzi znęcających się nad zwierzętami, bo jak inaczej można nazwać kogoś kto całymi dniami przetrzymuje psa (nierzadko dużego) w blokowym, czy kamienicznym mieszkaniu, a potem na szybko wychodzi z nim aby się załatwił i jeszcze go przy tym stresuje.

Dla przykładu: kilka dni temu w godzinach popołudniowych na Rynku w Cieszynie byłem świadkiem jak kobieta trzymała dosyć dużego psa na smyczy, a ten walił pokaźna kupę obok filara pod arkadami.
Gdy kobieta zorientowała się ze ktoś idzie, to zaczęła siłą odciągać psa od filara. Ten biedak nie zdążył jednak jeszcze dokończyć dzieła i tarł tyłkiem po chodniku rozmazując na nim to czego nie zdążył jeszcze zrobić.
Widok był naprawdę żenujący, szkoda że byłem za daleko, aby zrobić zdjęcie, albo chociaż zwrócić kobiecie uwagę. Ta szybko oddaliła się w ulicę Głęboką i skręciła gdzieś w bok.
To tylko jeden z wielu obrazków współczesnej hodowli psów w mieście...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 496komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 2578komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 830komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 296komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 8898komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1826komentarzy: 2

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 1025komentarzy: 5

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 884komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.