Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 6664komentarzy: 8

Mistrzowie parkowania (7)

01-03-2016 15:35

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
fot: SM w Cieszynie fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE




(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 01-03-2016 15:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
01-03-2016 16:50
dyszol
Nie wierzę.
janusz s
01-03-2016 18:47
janusz s
Panowie z SM wypiszcie sami sobie mandat bo jak stoicie na parkingu na zdjęciu z mercedesem
krokusik
01-03-2016 20:01
krokusik
Ciekaw jestem, czy doczekamy się fotek właścicieli srających na chodnikach psów. Jak się sm za to weźmie, to niesamowicie urośnie w oczach wielu obywateli (nie piszę o kupach, tylko o karaniu właścicieli psów).
Przepierón
01-03-2016 20:57
Przepierón
Dobrze prawisz krokusik, wystarczy że takiego byncwała z obsrańcem trawnikowym sfotografujesz i zaniesiesz na SM to dostanie mandat 50-500 zł, ale przeważnie 100 wystawiają. Jedyną wadą tej akcji jest to że SM jest tak leniwa że nie znajdzie delikwenta i musisz sam wytropić jego kryjówkę i SM jak na telerzu podać.
Międzol
01-03-2016 23:05
Międzol
KONFIDENCI łączcie się !!
krokusik
02-03-2016 04:31
krokusik
@Międzol - zobacz w te linki i zastanów się.
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32914,zrobil-fotke-zlodziejowi.html .
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32956,pomogly-ujac-zlodziei.html .
Czy to aby też nie są konfidenci?
adawski25
02-03-2016 10:31
adawski25
Ale na 8 zdjeciu nie ma zadnego nawet dobrze zaparkowanego auta!
Volvik
02-03-2016 10:36
Volvik
Coś te twoje linki krokusiku nie bardzo działają, ale co się tyczy nawiedzonych psiarków spacerujących i srających swoimi pupilami po centrum miasta, albo po międzyblokowych trawnikach to jestem całkowicie ZA.... tzn. jestem za bezwzględnym piętnowaniem i karaniem ludzi znęcających się nad zwierzętami, bo jak inaczej można nazwać kogoś kto całymi dniami przetrzymuje psa (nierzadko dużego) w blokowym, czy kamienicznym mieszkaniu, a potem na szybko wychodzi z nim aby się załatwił i jeszcze go przy tym stresuje.

Dla przykładu: kilka dni temu w godzinach popołudniowych na Rynku w Cieszynie byłem świadkiem jak kobieta trzymała dosyć dużego psa na smyczy, a ten walił pokaźna kupę obok filara pod arkadami.
Gdy kobieta zorientowała się ze ktoś idzie, to zaczęła siłą odciągać psa od filara. Ten biedak nie zdążył jednak jeszcze dokończyć dzieła i tarł tyłkiem po chodniku rozmazując na nim to czego nie zdążył jeszcze zrobić.
Widok był naprawdę żenujący, szkoda że byłem za daleko, aby zrobić zdjęcie, albo chociaż zwrócić kobiecie uwagę. Ta szybko oddaliła się w ulicę Głęboką i skręciła gdzieś w bok.
To tylko jeden z wielu obrazków współczesnej hodowli psów w mieście...
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ratownika nie było na basenie?

18-01-2017 19:10

Policja i prokuratura bada przyczynę tragicznego wypadku w Wiśle. Przypomnijmy, wczoraj w basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich utopił się nastolatek, drugi walczy o życie w szpitalu. Jak twierdzi policja, na basenie w momencie tragedii nie było ratownika.

wyświetleń: 344komentarzy: 2

LOTE, Szybiński, Osuch, SOiZ... Najlepsze szkoły wg Rankingu Perspektyw 2017

18-01-2017 18:15

To ważny ranking dla szkół i dla uczniów. Od lat ranking przygotowany przez Perspektywy jest nie tylko wskazówką dla uczniów przy wyborze szkoły, ale i potwierdzeniem jakości kształcenia dla dyrekcji i kuratorium. Podobnie jak przed rokiem placówki z powiatu, głównie cieszyńskie, są w czołówce.

wyświetleń: 521komentarzy: 2

Powrót mrozu!

18-01-2017 16:30

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym mrozem, nocą na obszarze Beskidu Śląskiego i Żywieckiego będzie bardzo zimno, temperatura może spaść nawet do -25 stopni poniżej zera.

wyświetleń: 1368komentarzy: 0

Escape. J. 14.6

18-01-2017 15:00

Szyfr? Tajna wiadomość? Nie - tajemniczy skrót liczbowy z tytułu to odniesienie do Ew. Jana, rozdział 14, wers 6, który brzmi: „Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”. Escape to zaś… No właśnie – czym jest Escape?

wyświetleń: 363komentarzy: 0

Znaleźli zaginionego

18-01-2017 14:00

Szczęśliwy finał poszukiwań 25-latka z Ustronia, który zaginał w nocy. Mężczyznę odnaleźli policjanci pod Czantorią.

wyświetleń: 4765komentarzy: 5

Projekt na C.A.C.Y. Pierwsze miejsce Biblioteki Miejskiej z Cieszyna

18-01-2017 12:55

Cieszyńska Biblioteka Miejska zajęła 1. miejsce w konkursie ogłoszonym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Placówka otrzyma 10 tysięcy złotych w nagrodę.

wyświetleń: 395komentarzy: 0

Bezpiecznie na stoku

18-01-2017 11:50

W miniony weekend ruszyła ogólnopolska kampania „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku”, której celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

wyświetleń: 455komentarzy: 0

Skoczów - tu też pojeździsz

18-01-2017 09:20

Długi nie jest, ale na początek wystarczy. Skoczów zaprasza na swój stok narciarski.

wyświetleń: 2291komentarzy: 0

Policjanci naradzali się

18-01-2017 07:40

W poniedziałek, 16 stycznia w cieszyńskiej komendzie odbyła się narada roczna, podczas której omówiono stan bezpieczeństwa w powiecie cieszyńskim za rok 2016, wyniki osiągnięte przez cieszyńskich policjantów oraz określono priorytety w walce z przestępczością w bieżącym roku.

wyświetleń: 1962komentarzy: 1

Wisła - śmierć w basenie

17-01-2017 21:00

Dzisiaj (17 I) po południu w Wiśle na basenie w ośrodku sportowym przy ulicy Olimpijskiej utonął 12-letni chłopiec. Jego rówieśnik, który również przebywał pod wodą, został przewieziony do bielskiego szpitala. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury.