Wiadomości

Kontakt24

wyświetleń: 6565komentarzy: 8

Mistrzowie parkowania (7)

01-03-2016 15:35

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
fot: SM w Cieszynie fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE




(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 01-03-2016 15:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
01-03-2016 16:50
dyszol
Nie wierzę.
janusz s
01-03-2016 18:47
janusz s
Panowie z SM wypiszcie sami sobie mandat bo jak stoicie na parkingu na zdjęciu z mercedesem
krokusik
01-03-2016 20:01
krokusik
Ciekaw jestem, czy doczekamy się fotek właścicieli srających na chodnikach psów. Jak się sm za to weźmie, to niesamowicie urośnie w oczach wielu obywateli (nie piszę o kupach, tylko o karaniu właścicieli psów).
Przepierón
01-03-2016 20:57
Przepierón
Dobrze prawisz krokusik, wystarczy że takiego byncwała z obsrańcem trawnikowym sfotografujesz i zaniesiesz na SM to dostanie mandat 50-500 zł, ale przeważnie 100 wystawiają. Jedyną wadą tej akcji jest to że SM jest tak leniwa że nie znajdzie delikwenta i musisz sam wytropić jego kryjówkę i SM jak na telerzu podać.
Międzol
01-03-2016 23:05
Międzol
KONFIDENCI łączcie się !!
krokusik
02-03-2016 04:31
krokusik
@Międzol - zobacz w te linki i zastanów się.
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32914,zrobil-fotke-zlodziejowi.html .
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,32956,pomogly-ujac-zlodziei.html .
Czy to aby też nie są konfidenci?
adawski25
02-03-2016 10:31
adawski25
Ale na 8 zdjeciu nie ma zadnego nawet dobrze zaparkowanego auta!
Volvik
02-03-2016 10:36
Volvik
Coś te twoje linki krokusiku nie bardzo działają, ale co się tyczy nawiedzonych psiarków spacerujących i srających swoimi pupilami po centrum miasta, albo po międzyblokowych trawnikach to jestem całkowicie ZA.... tzn. jestem za bezwzględnym piętnowaniem i karaniem ludzi znęcających się nad zwierzętami, bo jak inaczej można nazwać kogoś kto całymi dniami przetrzymuje psa (nierzadko dużego) w blokowym, czy kamienicznym mieszkaniu, a potem na szybko wychodzi z nim aby się załatwił i jeszcze go przy tym stresuje.

Dla przykładu: kilka dni temu w godzinach popołudniowych na Rynku w Cieszynie byłem świadkiem jak kobieta trzymała dosyć dużego psa na smyczy, a ten walił pokaźna kupę obok filara pod arkadami.
Gdy kobieta zorientowała się ze ktoś idzie, to zaczęła siłą odciągać psa od filara. Ten biedak nie zdążył jednak jeszcze dokończyć dzieła i tarł tyłkiem po chodniku rozmazując na nim to czego nie zdążył jeszcze zrobić.
Widok był naprawdę żenujący, szkoda że byłem za daleko, aby zrobić zdjęcie, albo chociaż zwrócić kobiecie uwagę. Ta szybko oddaliła się w ulicę Głęboką i skręciła gdzieś w bok.
To tylko jeden z wielu obrazków współczesnej hodowli psów w mieście...
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Wybrali szefa oświaty

26-09-2016 09:10

Skoczów ma nowego dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty. Zastąpi on na stanowisku Cezarego Tomiczka, który w lipcu odszedł ze skoczowskiego urzędu.

wyświetleń: 561komentarzy: 1

Najmłodsi stela 95/497/2016

26-09-2016 07:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1557komentarzy: 1

Zbójnickie trunki

25-09-2016 19:00

Pierwszy raz w Ustroniu odbył się konkurs na zbójnickie nalewki. Smaków było wiele, bo nie zabrakło malinówki, ostrężynówki czy aroniówki. Były trunki przygotowane na igliwiu sosnowym czy też nalewki z bożego drzewka i piekielnie mocnej z... chrzanu.

wyświetleń: 1567komentarzy: 1

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 39/16

25-09-2016 16:50

Szara teczka z napisem "Wieża" skrywa w sobie wiele historycznych prawd i ciekawostek na temat Skoczowa. Odkryjcie je razem z nami!

wyświetleń: 725komentarzy: 0

Oczami niewidomego (51): złość i nienawiść

25-09-2016 14:20

„Świat to trudne miejsce. Jemu nie zależy. Choć nie żywi nienawiści do ciebie i do mnie, nie darzy nas też miłością. Dzieją się na nim rzeczy straszne, których nie można wytłumaczyć. [...] Świat cię nie kocha. [...] Pamiętaj jednak, żeby robić swoje. Takie masz zadanie na tym trudnym świecie, musisz podtrzymywać swoją miłość i robić swoje choćby nie wiem co.” Stephen King – „Lśnienie”

wyświetleń: 388komentarzy: 0

Znasz Młodego Bohatera?

25-09-2016 12:55

Możliwe, że wśród nas żyją bezimienni młodzi bohaterowie. Jeśli znasz ciekawą historię, której głównym aktorem jest dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka, to wyślij ją do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji!

wyświetleń: 463komentarzy: 0

Kto Cię sprawdza?

25-09-2016 11:00

Krajowy Rejestr Długów oferuje możliwość sprawdzenia czy jakakolwiek instytucja nie szukała informacji o osobach na podstawie numeru PESEL.

wyświetleń: 2988komentarzy: 4

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 39/16 - Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu-Lipowcu

25-09-2016 09:30

W dzisiejszym artykule poznacie historię parafii w Lipowcu - jednej z najstarszych wsi Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 833komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

25-09-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 815komentarzy: 0

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).