Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 2037komentarzy: 1

Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce!

01-03-2016 11:00

Puchar Świata w Wiśle coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły imprezy. Kibiców zagrzewać będzie duet Kułaga & Magiera oraz komentator radiowy Tomasz Zimoch.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle zadbali zarówno o komfort kibiców podczas oglądania zmagań najlepszych skoczków narciarskich na świecie (powstały dwie nowe trybuny siedzące), jak i o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga & Magiera, czyli Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, znany przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator radiowy Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas Pucharu Świata w Wiśle.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga & Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga & Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie Kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami PŚ w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na 3 dni - kwalifikacje i dwa konkursy indywidualne (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na Puchar Świata można kupić w internetowym sklepie Kupbilet.pl.


red./mat.pras.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 01-03-2016 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jojestelagalicyjok
02-03-2016 10:51
jojestelagalicyjok
UWAGA BILETY 180 i 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. ..........BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DEBILE.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wybory w Wiśle

19-01-2017 19:20

Już drugi raz z rzędu mieszkańcy Wisły mogli przedstawiać swoje propozycje inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego. Tym razem jednak nie wszystkie pomysły poddane będą procedurze wyboru. Połowa projektów odpadła.

wyświetleń: 640komentarzy: 0

O Afryce w środku zimy, czyli spotkanie z Kydryńskim

19-01-2017 17:40

Liczne podróże do Afryki, które odbył w ciągu 25 lat stały się inspiracją do napisania książki. „Biel. Notatki z Afryki” – wyszła spod pióra Marcina Kydryńskiego w 2016 roku. O najnowszej książce, a także o Afryce, fotografii, podróżach i prawdziwych pasjach można było porozmawiać wczoraj (18.01) w cieszyńskiej Bibliotece właśnie z Marcinem Kydryńskim.

wyświetleń: 672komentarzy: 0

Najmłodsi stela 5/531/2017

19-01-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2559komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

19-01-2017 14:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1093komentarzy: 0

Ratownik bez uprawnień - Trwa śledztwo

19-01-2017 13:00

Wracamy do sprawy tragicznego utonięcia na basenie w Wiśle. Wczoraj po południu policjanci z Wisły i Cieszyna przy udziale biegłego psychologa prowadzili przesłuchania nastolatków, którzy byli świadkami tragicznego zdarzenia na basenie.

wyświetleń: 9155komentarzy: 14

Znów przekroczenia PM10 !

19-01-2017 11:00

Przekroczenia dopuszczalnych stężeń pyłu zawieszonego znów miały i mają miejsce na cieszyńskim niebie.

wyświetleń: 3961komentarzy: 5

Zmodernizowali ciepłownię

19-01-2017 09:20

Ciepłownia w Strumieniu przeszła modernizację. Jej koszt to ponad 100 tys. zł.

wyświetleń: 987komentarzy: 1

19 wystaw w 24 miesiące!

19-01-2017 07:45

To już dwa lata działalności Galerii Muflon w Ustroniu. W tym czasie zrealizowano 19 wystaw.

wyświetleń: 458komentarzy: 0

Ratownika nie było na basenie?

18-01-2017 19:10

Policja i prokuratura bada przyczynę tragicznego wypadku w Wiśle. Przypomnijmy, wczoraj w basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich utopił się nastolatek, drugi walczy o życie w szpitalu. Jak twierdzi policja, na basenie w momencie tragedii nie było ratownika.

wyświetleń: 13711komentarzy: 6

LOTE, Szybiński, Osuch, SOiZ... Najlepsze szkoły wg Rankingu Perspektyw 2017

18-01-2017 18:15

To ważny ranking dla szkół i dla uczniów. Od lat ranking przygotowany przez Perspektywy jest nie tylko wskazówką dla uczniów przy wyborze szkoły, ale i potwierdzeniem jakości kształcenia dla dyrekcji i kuratorium. Podobnie jak przed rokiem placówki z powiatu, głównie cieszyńskie, są w czołówce.