Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1899komentarzy: 1

Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce!

01-03-2016 11:00

Puchar Świata w Wiśle coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły imprezy. Kibiców zagrzewać będzie duet Kułaga & Magiera oraz komentator radiowy Tomasz Zimoch.
Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce! fot. mat.pras.

Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle zadbali zarówno o komfort kibiców podczas oglądania zmagań najlepszych skoczków narciarskich na świecie (powstały dwie nowe trybuny siedzące), jak i o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga & Magiera, czyli Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, znany przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator radiowy Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas Pucharu Świata w Wiśle.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga & Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga & Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie Kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami PŚ w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na 3 dni - kwalifikacje i dwa konkursy indywidualne (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na Puchar Świata można kupić w internetowym sklepie Kupbilet.pl.


red./mat.pras.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 01-03-2016 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jojestelagalicyjok
02-03-2016 10:51
jojestelagalicyjok
UWAGA BILETY 180 i 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. ..........BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DEBILE.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

PE.EL feat. Wójt i utwór o Gminie Hażlach

30-07-2016 19:00

Powstała piosenka o Gminie Hażlach. Swoją premierę będzie miała po wakacjach, póki co trwają prace nad klipem. Kawałek o Gminie jest efektem współpracy rapera z Kończyc Wielkich i Wójta Gminy Hażlach. O swojej twórczości i pomyśle na muzyczną promocję Gminy Hażlach – mówi w rozmowie z naszą redakcją raper PE.EL, czyli Przemysław Gazurek. O komentarz poprosiliśmy również Wójta Grzegorza Sikorskiego.

wyświetleń: 1014komentarzy: 0

Strażacy łapali węże

30-07-2016 18:55

Nietypową akcję mieli dziś strażacy z OSP w Kończycach Małych. Najpierw usuwali drzewo, które tarasowało wjazd a później łapali węże…

wyświetleń: 1811komentarzy: 1

Na szlak! Z ORSIPem...

30-07-2016 17:10

Mapy sprzed stu lat, informacja o natężeniu ruchu, miejscach z największą ilością wypadków, a ostatnio także szlaki piesze i rowerowe. Możliwości ORSIP się poszerzają.

wyświetleń: 375komentarzy: 0

Jest umowa na Stawową

30-07-2016 15:15

Pieniądze na remont Stawowej w Pruchnej będą na pewno. Gmina Strumień podpisała umowę na przyznanie środków.

wyświetleń: 770komentarzy: 1

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (31/7/16)

30-07-2016 13:30

W dzisiejszym artykule przytoczymy m.in. artykuł o trudnościach z przestępczością wśród dzieci... nie zabraknie jednak elementów humorystycznych.

wyświetleń: 223komentarzy: 0

Przebudują boczną od Morcinka w Kaczycach

30-07-2016 11:40

Boczna droga gminna przy ul. Morcinka w Kaczycach będzie przebudowana. Urząd Gminy Zebrzydowice ogłosił przetarg.

wyświetleń: 1001komentarzy: 0

22 rajdowe kilometry

30-07-2016 09:50

Będzie głośno i szybko, emocji też nie zabraknie. Goleszów i Hażlach - na ulicach tych gmin, już w niedzielę (31.07), odbędzie się czwarta runda rajdu samochodowego o Puchar ATM RALLY & RACE GC.

wyświetleń: 1329komentarzy: 1

70 tys. zł za oświetlenie ul. Ks. Janusza w Zebrzydowicach

30-07-2016 07:55

Niemal 70 tysięcy zł wyda Gmina Zebrzydowice na oświetlenie prawie półkilometrowego odcinka ulicy ks. A. Janusza.

wyświetleń: 1178komentarzy: 1

Centrum Usług Wspólnych w Cieszynie

29-07-2016 19:00

Od stycznia samorządy w związku z zeszłoroczną ustawą ''o zmianie ustawy o samorządzie gminnym...'' mogą tworzyć tzw. centra usług wspólnych. W Cieszynie na ostatniej sesji Rady Miejskiej samorządowcy podjęli w tej sprawie odpowiednie uchwały. Funkcjonujące dotąd tzw. ZOJO zostanie przekształcone w CUW.

wyświetleń: 2060komentarzy: 2

Grilluj w centrum Cieszyna

29-07-2016 17:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Lato, słońce, czas wolny od pracy i ludzie, z którymi lubimy go spędzać  – to wszystko tworzy doskonałe okoliczności do zorganizowania grilla. Brakuje już tylko jednego składnika – dobrej lokalizacji. Dzięki restauracji Ekotradycja z Cieszyna, możesz zorganizować grilla w centrum Cieszyna nawet jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym pozbawionym ogrodu. Dodatkowo, zjesz pyszne potrawy przyrządzone przez doświadczonego kucharza.