Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2054komentarzy: 1

Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce!

01-03-2016 11:00

Puchar Świata w Wiśle coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły imprezy. Kibiców zagrzewać będzie duet Kułaga & Magiera oraz komentator radiowy Tomasz Zimoch.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle zadbali zarówno o komfort kibiców podczas oglądania zmagań najlepszych skoczków narciarskich na świecie (powstały dwie nowe trybuny siedzące), jak i o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga & Magiera, czyli Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, znany przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator radiowy Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas Pucharu Świata w Wiśle.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga & Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga & Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie Kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami PŚ w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na 3 dni - kwalifikacje i dwa konkursy indywidualne (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na Puchar Świata można kupić w internetowym sklepie Kupbilet.pl.


red./mat.pras.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 01-03-2016 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jojestelagalicyjok
02-03-2016 10:51
jojestelagalicyjok
UWAGA BILETY 180 i 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. ..........BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DEBILE.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najlepsi w gwarze!

25-02-2017 10:10

Uczniowie Gimnazjum im.Jana Pawła II w Istebnej - Łukasz Kukuczka i Kacper Legierski znaleźli się wśród najlepszych XVI Międzygimnazjalny Konkurs Recytacji w Gwarze Śląskiej "Śląska Ojczyzna Polszczyzna", który odbył się  w czwartek  23.02.2017r.w Domu Kultury w Chorzowie Batorym

wyświetleń: 55komentarzy: 0

Brenna: dostaną pieniądze na sport

25-02-2017 08:00

Trzy podmioty z Brennej będą mogły liczyć na pieniądze w ramach zadania własnego Gminy Brenna w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2017 roku.

wyświetleń: 226komentarzy: 0

Alojzy Fros otrzymał patent oficerski - został podporucznikiem

24-02-2017 20:00

W grudniu ukończył 100 lat. Jest ostatnim żyjącym dowódcą pododdziału z pułków podhalańskich II Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj (23.02) Alojzy Fros podczas uroczystości w cieszyńskim magistracie otrzymał patent oficerski i został mianowany na stopień podporucznika w stanie spoczynku.

wyświetleń: 2075komentarzy: 0

Krzysztof Kasztura zrezygnował z funkcji Przewodniczącego

24-02-2017 18:30

Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Wczoraj (23.02) uchwałę w tej sprawie, większością głosów przyjęła Rada. W wyniku głosowania, nową Przewodniczącą Rady Miejskiej Cieszyna została Gabriela Staszkiewicz.

wyświetleń: 1719komentarzy: 3

O pączkach raz jeszcze

24-02-2017 17:15

Wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Własnoręcznie przygotowane i usmażone. Właśnie takie krepliki miały okazję przygotowywać i próbować dzieciaki z przedszkola w Pogórzu. Do wspólnego smażenia zaprosiły je panie z KGW. Gospodynie chcą od najmłodszych lat zaszczepiać pasję do gotowania. W planach są kolejne kulinarne spotkania.

wyświetleń: 1103komentarzy: 0

Cieszyn: Przeniosą przystanki

24-02-2017 15:30

Od jutra (25.02.2017) w Cieszynie trzeba przygotować się na zmiany – przeniesione zostaną przystanki z placu przesiadkowego przy ul. Hajduka.

wyświetleń: 7650komentarzy: 12

Gdzie szusować? (odc. 12 sezon 2016/2017)

24-02-2017 14:00

Warunki trudne, w wielu miejscach mokry, zbity śnieg, ale nadal można jeździć. Pocieszające są też prognozy, które zapowiadają na weekend trochę słońca i ochłodzenia. Gdzie będziemy mogli szusować?

wyświetleń: 591komentarzy: 0

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 2465komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 493komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.