Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 1763komentarzy: 1

Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce!

01-03-2016 11:00

Puchar Świata w Wiśle coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły imprezy. Kibiców zagrzewać będzie duet Kułaga & Magiera oraz komentator radiowy Tomasz Zimoch.
Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce! fot. mat.pras.

Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle zadbali zarówno o komfort kibiców podczas oglądania zmagań najlepszych skoczków narciarskich na świecie (powstały dwie nowe trybuny siedzące), jak i o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga & Magiera, czyli Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, znany przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator radiowy Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas Pucharu Świata w Wiśle.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga & Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga & Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie Kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami PŚ w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na 3 dni - kwalifikacje i dwa konkursy indywidualne (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na Puchar Świata można kupić w internetowym sklepie Kupbilet.pl.


red./mat.pras.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 01-03-2016 11:00
drukuj artykuł


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jojestelagalicyjok
02-03-2016 10:51
jojestelagalicyjok
UWAGA BILETY 180 i 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. ..........BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DEBILE.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Interwencje po burzy

31-05-2016 21:50

Wieczorem skoczowscy strażacy interweniowali po burzy, która przeszła nad miastem i okolicą. Udrażniali zapchane kratki burzowe.

wyświetleń: 3871komentarzy: 2

Uliczne Euro 2016 w samym sercu Cieszyna

31-05-2016 19:30

Już w najbliższy piątek (03.06) cieszyński Rynek ozdobi profesjonale boisko do piłki nożnej ulicznej. To właśnie w piątek rozpocznie się trzydniowe (03-05.06) wydarzenie sportowe Uliczne Granie. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to doskonała rozgrzewka, zwłaszcza dla kibiców, przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2016.

wyświetleń: 1221komentarzy: 0

Nietoperze w... gorzelni

31-05-2016 18:00

Nietoperze zamieszkały w starej gorzelni dworskiej w Górkach Wielkich. Żeby było im wygodniej, Dwór Kossaków ufundował im… drzwi.

wyświetleń: 598komentarzy: 0

Dzień Otwarty w Szkole Policji

31-05-2016 17:45

Chcesz zostać policjantem? Czy chcesz zobaczyć jak wyglądają szkolenia w służbach mundurowych? W Katowicach odbędzie się  Dzień Otwarty Szkoły Policji.

wyświetleń: 762komentarzy: 0

Ustroń ma nowe logo!

31-05-2016 16:00

Schematyczny symbol gór, a pod nimi rzeka – tak wygląda zwycięskie logo Ustronia wybrane spośród niespełna 2.000 projektów, nadesłanych z całego świata. Jak Wam się podoba?

wyświetleń: 1054komentarzy: 7

Dzień bez Papierosa

31-05-2016 14:40

Od 1987 roku, w ostatni dzień maja, obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Jest to święto, które ma stanowić okazję do refleksji nad problemem nałogu palenia i jego konsekwencji.

wyświetleń: 433komentarzy: 2

Wypadek w Kończycach Małych

31-05-2016 13:50

Na ulicy Korczaka w Kończycach Małych doszło do wypadku drogowego w którym ranne zostały dwie osoby.

wyświetleń: 4820komentarzy: 1

Bilety na koncert Bednarka!

31-05-2016 13:15

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już w ten piątek (3.06.2016) w Cieszynie odbędzie się występ Kamila Bednarka, który odbędzie się w ramach V koncertu charytatywnego ''Wyśpiewajmy marzenia''. Mamy dla Was aż cztery wejściówki do rozdania!

wyświetleń: 936komentarzy: 9

Kamil Heller i Filip Nivette wygrywają Gdańsk Castrol

31-05-2016 13:05

W swoim drugim starcie w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski sezonu 2016, załoga Filip Nivette i pochodzący z Ustronia Kamil Heller odniosła spektakularne zwycięstwo. Załoga jadąca po raz pierwszy Skodą Fabią R5 z włoskiego zespołu Italia Motorsport wyprzedziła na ostatnim Odcinku Specjalnym dotychczasowych liderów rajdu Jarosława Kołtuna i Ireneusza Pleskota, wygrywając rajd o jedyne 1,1 sekundy

wyświetleń: 227komentarzy: 0

Serwisowanie LPG - jak i gdzie?

31-05-2016 11:30

Instalacja LPG skutecznie obcina wydatki na eksploatację samochodu, ale tylko wtedy, gdy odpowiednio o nią dbamy. Jeśli zapomnimy o właściwym serwisowaniu, spalanie wzrośnie i pojawi się ryzyko poważnych awarii silnika, na które być może będzie trzeba wydać przynajmniej równowartość zaoszczędzonych pieniędzy. Oszczędzając na rodzaju paliwa, nie można oszczędzać na regularnym serwisowaniu. Jak dbać o LPG, by jazda samochodem była tania i bezawaryjna?