Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 1840komentarzy: 1

Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce!

01-03-2016 11:00

Puchar Świata w Wiśle coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły imprezy. Kibiców zagrzewać będzie duet Kułaga & Magiera oraz komentator radiowy Tomasz Zimoch.
Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce! fot. mat.pras.

Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle zadbali zarówno o komfort kibiców podczas oglądania zmagań najlepszych skoczków narciarskich na świecie (powstały dwie nowe trybuny siedzące), jak i o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga & Magiera, czyli Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, znany przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator radiowy Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas Pucharu Świata w Wiśle.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga & Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga & Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie Kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami PŚ w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na 3 dni - kwalifikacje i dwa konkursy indywidualne (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na Puchar Świata można kupić w internetowym sklepie Kupbilet.pl.


red./mat.pras.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 01-03-2016 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jojestelagalicyjok
02-03-2016 10:51
jojestelagalicyjok
UWAGA BILETY 180 i 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. ..........BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DEBILE.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zawarczą silniki, będzie rajd

24-06-2016 19:50

Przed nami kolejna edycja najbardziej nietypowego  rajdu w regionie. V  Rajd Synchroniczny Pojazdów Zabytkowych odbędzie się już w najbliższą  niedzielę, 26 czerwca w Zebrzydowicach.

wyświetleń: 1064komentarzy: 1

Zaginął Rafał Kulisz

24-06-2016 19:00

Policja za pośrednictwem portalu OX.PL zwraca się z prośbą do wszystkich mogących udzielić jakichkolwiek informacji w sprawie zaginięcia 36-letniego Rafała Kulisza z Dzięgielowa.

wyświetleń: 7464komentarzy: 1

Wakacje dla dzieci w powiecie

24-06-2016 17:00

Dziś zakończył się rok szkolny. Dla dzieci zaczyna się upragniony czas wakacji. Wiele gmin z naszego powiatu oferuje różne formy spędzenia tego czasu dla swoich najmłodszych mieszkańców.

wyświetleń: 800komentarzy: 0

ASP podsumowuje 25 lat działalności

24-06-2016 15:15

Historyczne zdjęcia, muzyka, mini-spektakl multimedialny i to wszystko w plenerze. Alternatywna Szkoła Podstawowa w Cieszynie w ten właśnie niecodzienny, inny, alternatywny sposób, podsumowała 25 lat swojej pracy oraz kończący się rok szkolny.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Radni udzielili absolutorium Burmistrzowi Skoczowa

24-06-2016 13:30

Na ostatniej (21.06) sesji Rady Miejskiej Skoczowa podjęto szereg uchwał. Jedną z ważniejszych było udzielenie włodarzowi absolutorium.

wyświetleń: 1101komentarzy: 1

Ustrońskich gimnazjalistów zmagania z historią

24-06-2016 12:30

Uczniowie ustrońskich gimnazjów, którzy przez mijające półrocze uczestniczyli w organizowanych przez Towarzystwo Miłośników Ustronia zajęciach edukacji regionalnej swą wiedzę sprawdzić i zweryfikować mieli okazję podczas konkursu wiedzy o Ustroniu.

wyświetleń: 569komentarzy: 0

Utrudnienia w centrum Cieszyna

24-06-2016 11:00

Jeśli zamierzacie w niedzielę (26.06.) jechać przez centrum Cieszyna, uważajcie. Na ulicy Menniczej, Głębokiej, Rynku oraz na ulicach przyległych mogą występować utrudnienia w ruchu.

wyświetleń: 2838komentarzy: 3

Chybie: remontują ulice

24-06-2016 09:20

Trwają roboty drogowe na kilku ulicach w Gminie Chybie: na ul. Czuchowskiej w Mnichu, na ul. Skośnej w Chybiu i Skowronkowej w Mnichu. Na odbiór czeka ulica Zawala w Zarzeczu i ulica Moniuszki w Mnichu.

wyświetleń: 616komentarzy: 1

Skoczów (znów) z dworcem

24-06-2016 07:35

Mieszkańcy grodu pod Kaplicówką znów mają normalny dworzec. Budynek został wyremontowany i zostanie uruchomiony w najbliższy poniedziałek (27.06.2016).

wyświetleń: 5593komentarzy: 14

OX.pl - polecamy!

23-06-2016 19:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.