Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 2100komentarzy: 1

Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce!

01-03-2016 11:00

Puchar Świata w Wiśle coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły imprezy. Kibiców zagrzewać będzie duet Kułaga & Magiera oraz komentator radiowy Tomasz Zimoch.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle zadbali zarówno o komfort kibiców podczas oglądania zmagań najlepszych skoczków narciarskich na świecie (powstały dwie nowe trybuny siedzące), jak i o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga & Magiera, czyli Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, znany przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator radiowy Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas Pucharu Świata w Wiśle.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga & Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga & Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie Kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami PŚ w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na 3 dni - kwalifikacje i dwa konkursy indywidualne (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na Puchar Świata można kupić w internetowym sklepie Kupbilet.pl.


red./mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 01-03-2016 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jojestelagalicyjok
02-03-2016 10:51
jojestelagalicyjok
UWAGA BILETY 180 i 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. ..........BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DEBILE.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Posterunek Policji w Istebnej

27-07-2017 19:30

Na ostatniej sesji (26.07) Rady Gminy Istebna samorządowcy jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości z przeznaczeniem na budowę Posterunku Policji. 

wyświetleń: 231komentarzy: 0

Przedszkole rozbudowane

27-07-2017 17:45

W Zebrzydowicach dobiegają końca prace związane z rozbudową budynku przedszkola w Zebrzydowicach wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia.

wyświetleń: 409komentarzy: 0

Uwaga na zabójczego wirusa ASF - Afrykańskiego Pomoru Świń

27-07-2017 16:05

Główny Lekarz Weterynarii ostrzega przed wirusem ASF, którego występowanie stwierdzono: w Rosji, Białorusi, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii, Polsce. Jest niemal w 100% śmiertelny dla świń i powoduje ogromne straty ekonomiczne.

wyświetleń: 771komentarzy: 0

''Przyjazny'' skwer gotowy

27-07-2017 14:25

Zakończyły się prace budowlane związane z organizacją skweru w Drogomyślu. Będzie to miejsce stworzone do integracji mieszkańców i gości zlokalizowane w centrum miejscowości.

wyświetleń: 848komentarzy: 0

Istebna: szlak zamknięty

27-07-2017 12:30

Szlak turystyczny łączący zielony pieszy szlak turystyczny Jaworzynka Trzycatek – Zapasieki z granicą państwa PL-SK został zamknięty. Powodem budowa połączenia komunikacyjnego.

wyświetleń: 1996komentarzy: 0

Kajto gotowy do walki

27-07-2017 11:00

Rajd Rzeszowski, czyli polski przystanek na rajdowej mapie Mistrzostw Europy przed nami. Walkę zapowiada załoga Kajetanowicz i Baran – obecni wicliderzy zmagań (z niewielką różnicą punktową do prowadzących).

wyświetleń: 404komentarzy: 0

Ukradł z kościoła mosiężny gong

27-07-2017 09:10

900 zł, taką wartość ma gong, który mieszkaniec z Wisły ukradł i sprzedał do punktu skupu metali kolorowych. Na szczęście przedmiot udało się odzyskać. 

wyświetleń: 3498komentarzy: 2

Portal OX.PL szuka dziennikarza!

27-07-2017 07:30

Portal OX.PL, w związku z rozwojem firmy, szuka dziennikarza do ścisłej współpracy. Jeśli lubisz pisać, zdobywać materiały, wiedzieć ''co w trawie piszczy'', interesujesz się sprawami Śląska Cieszyńskiego - zgłoś się do nas.

wyświetleń: 389komentarzy: 0

Cieszyn: Wraca temat mobilnej zieleni

26-07-2017 20:05

Czy w Cieszynie w najbliższym czasie pojawi się nowa zieleń i kolorowe, ukwiecone punkty? – do tematu mobilnej zieleni wraca jeden z cieszyńskich samorządowców. 

wyświetleń: 1810komentarzy: 3

Pili i nalali do fontanny

26-07-2017 18:50

Strażnicy Miejscy z Czeskiego Cieszyna zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za zanieczyszczenie fontanny na rynku.