Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1928komentarzy: 1

Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce!

01-03-2016 11:00

Puchar Świata w Wiśle coraz bliżej. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły imprezy. Kibiców zagrzewać będzie duet Kułaga & Magiera oraz komentator radiowy Tomasz Zimoch.
Puchar Świata, Wisła 2016: Będzie gorąco jak na siatkówce! fot. mat.pras.

Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle zadbali zarówno o komfort kibiców podczas oglądania zmagań najlepszych skoczków narciarskich na świecie (powstały dwie nowe trybuny siedzące), jak i o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga & Magiera, czyli Grzegorz Kułaga i Marek Magiera, znany przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator radiowy Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas Pucharu Świata w Wiśle.

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga & Magiera są gwarancją dobrej zabawy.

Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga & Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie Kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami PŚ w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na 3 dni - kwalifikacje i dwa konkursy indywidualne (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na Puchar Świata można kupić w internetowym sklepie Kupbilet.pl.


red./mat.pras.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 01-03-2016 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jojestelagalicyjok
02-03-2016 10:51
jojestelagalicyjok
UWAGA BILETY 180 i 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą i Markiem Magierą dopingować biało-czerwonych. ..........BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DEBILE.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Radni chcą zobaczyć dworzec

29-08-2016 19:30

Decyzje jeszcze nie zapadły, ale niewykluczone, że być może jeszcze w tym roku gmina Skoczów stanie się właścicielem dworca kolejowego. Piłeczka jest po stronie radnych.

wyświetleń: 677komentarzy: 5

Powalczą o medale

29-08-2016 18:00

Za nieco ponad tydzień w Rio de Janeiro rozpoczną się igrzyska paraolimpijskie. W liczącej 101 sportowców polskiej ekipie znajdą się również reprezentanci Śląska Cieszyńskiego. Janusz Rokicki walczyć będzie w rzucie kulą, Mirosław Madzia w rzucie dyskiem.

wyświetleń: 403komentarzy: 0

Skoczów zaprasza na dożynki ekumeniczne

29-08-2016 16:20

3 września (sobota) na skoczowskim rynku odbędą się 9 już Ekumeniczne Dożynki Gminne. Korowód wyruszy z Placu Stary Targ o 15:00.

wyświetleń: 1218komentarzy: 4

Okrasa ''Łamie Przepisy'' w Wiśle

29-08-2016 14:30

W miniony weekend (27-28 sierpnia) znany i lubiany Karol Okrasa odwiedził Wisłę. Tutaj przygotowywał swoje kolejne programy.

wyświetleń: 2753komentarzy: 1

Sukcesy wiślańskich skoczków

29-08-2016 13:30

Świetnie skakali ostatnio skoczkowie narciarscy i kombinatorzy norwescy podczas zawodów, które rozegrano w Czechach i Niemczech. Aleksander Zniszczoł został liderem Letniego Pucharu Kontynentalnego w skokach, a Adam Cieślar i Paweł Słowiok punktowali w inauguracyjnych zawodach Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej.

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Będą burze?

29-08-2016 11:50

Po kilku dniach słonecznej i upalnej pogody, dziś mogą pojawić się burze.

wyświetleń: 2415komentarzy: 1

Ostatni weekend wakacji - podsumowanie policyjnych działań

29-08-2016 10:15

Ostatni weekend tegorocznych wakacji za nami. W ciągu kilku dni mundurowi w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 250 interwencji. Na drogach policjanci zatrzymali jedenastu kierowców pod wpływem alkoholu i jednego pod działaniem narkotyków. Stróże prawa odnotowali jeden wypadek i 14 kolizji. Doszło również do zdarzenia z udziałem paralotni.

wyświetleń: 2062komentarzy: 0

Pracowita sobota strażaków

29-08-2016 09:15

17 interwencji w minioną sobotę (27.08) mieli strażacy w powiecie. Było m.in. zwalone drzewo, pożar auta i wypadek podczas rajdu. Aż trzy wyjazdy zaliczyli strażacy z Istebnej.

wyświetleń: 3840komentarzy: 0

Krystyna Janda zagra Marię Callas podczas festiwalu Viva il Canto

29-08-2016 07:30

Festiwal Viva il canto w Cieszynie będzie gościł niesamowitą artystkę. Krystyna Janda wystąpi 24 września na scenie Teatru im. Adama Mickiewicza wcielając się w rolę Marii Callas.

wyświetleń: 490komentarzy: 0

Rajd Barum: Kajetanowicz liderem

28-08-2016 19:55

Choć na rozstrzygnięcie losów tytułów w klasyfikacjach indywidualnych FIA ERC musimy jeszcze poczekać co najmniej do wrześniowego Rajdu Lipawy na Łotwie, to już dziś LOTOS Rally Team może się cieszyć z drugiego z rzędu tytułu Rajdowych Mistrzów Europy w klasyfikacji zespołowej. Po zakończonym dziś Rajdzie Barum polski zespół ma 58 punktów przewagi. W pozostałych dwóch rundach sezonu można zdobyć maksymalnie 50 punktów, co oznacza, że żadna ekipa nie zdoła już wyprzedzić zespołu Kajetanowicza.