Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6734komentarzy: 7

Cieszyn rozbój, Ustroń wypadek

29-02-2016 11:45

Cieszyńscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozboju, którzy na ulicy zaatakowali 25-letniego mężczyznę. Sprawcy pobili swoją ofiarę dla telefonu komórkowego i paczki papierosów. Decyzją sądu, napastnicy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozbioju. Fot. KPP Cieszyn Policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozbioju. Fot. KPP Cieszyn

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek. Wieczorem do komendy policji zgłosił się 25-letni mieszkaniec Cieszyna. Mężczyzna miał widoczne obrażenia głowy. Powiadomił dyżurnego, że na ulicy Hajduka został pobity przez dwóch nieznanych sprawców. Obaj kopali i uderzali pięściami bezbronnego mężczyznę. Po wszystkim zabrali swojej ofierze telefon komórkowy oraz paczkę papierosów i uciekli. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie przebywa na leczeniu.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego na drugi dzień po zgłoszeniu przestępstwa, zatrzymali dwóch napastników. 17 i 20-letni mieszkańcy Cieszyna przyznali się do stawianych im zarzutów. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd postanowił o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

W niedzielę w Ogrodzonej doszło do kolizji. Tico wpadło do rowu.

Dzisiaj o piątej rano (29 luty) doszło do wypadku w Ustroniu. Na ulicy Konopnickiej 22-letni kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i potrącił pieszego, a następnie samochód uderzył w budynek. Poszkodowany pieszy to 37-letni mężczyzna, trafił on z obrażeniami do szpitala. - informuje st. asp. Rafała Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Kierowca BMW, który nota bene posiadał uprawnienia do prowadzenia samochodów od kilkunastu dni, był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.


Red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 29-02-2016 11:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
29-02-2016 12:11
Przepierón
Jak to możliwe że na prostej drodze stracił panowanie nad pojazdem, ja tam jeżdże i jeszcze nigdy nie straciłem panowania nad moją maszyną. Oddać mu prawo jazdy jak skończy 40-lat, będzie mial dosyć czasu na przemyślenia i żeby zmądrzeć.
janusz s
29-02-2016 14:55
janusz s
Miał prawo jazdy z terminem ważności jak masło :-)
[konto zostało usunięte]
29-02-2016 18:41
[konto zostało usunięte]
Takie sito drobne w bielskim Wordzie i jeszcze puścili mistrza prostej? Brać za d... gościa który go przepuscil, odebrać uprawnienia instruktora niech do ch... jest sprawiedliwie.
yerbasmakuje
29-02-2016 22:23
yerbasmakuje
Co za barany, zdziesionowali gościa za paczkę fajek i telefon. Już piszę SMS do Ziobry, niech wyhaczą 12 :D
Volvik
01-03-2016 09:48
Volvik
Analogia rozumowania gościa o logo: 1234567890 jest powalająca.
Idąc dalej takim durnym tokiem myślenia to za chwilę dojdziemy do wniosku że powinno się wysterylizować jego ojca, bo przecież on go spłodził.
Czy o taką sprawiedliwość chodzi???
Recepta jest dużo prostsza: we wszystkim co się robi należy używać mózgu - i tylko tyle, albo aż tyle.
[konto zostało usunięte]
01-03-2016 10:18
[konto zostało usunięte]
Volvik wysterylizować powinno się twojego ojca ale jest juz niestety za pozno:)
Volvik
01-03-2016 11:55
Volvik
Słuchaj no 1234567890 - nie przekraczaj granic! Ja do ciebie nie zwracałem się w tak bezpośredni sposób, ani tym bardziej nie obrażałem twojego ojca. Widzę jednak że masz problem ze zrozumieniem prostej retoryki, użyj więc mózgu, może jeszcze nie jest za późno.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Tym razem Püdelsi. Mamy dla Was bilety!

17-01-2018 09:15

Status konkursu: TRWA

Już w najbliższą sobotę (20.01.2018)  w Cieszynie - Scena COK w Browarze, wystąpi zespół PÜDELSI. My mamy dla Was dwa bilety!

wyświetleń: 73komentarzy: 0

Cieszyn: Które drogi zostaną wyremontowane?

17-01-2018 07:30

Jakie cieszyńskie drogi zostały ujęte w planach inwestycyjnych na ten rok? Na ostatniej konferencji prasowej Burmistrz Cieszyna wspomniał m.in. o ulicy Solnej, czy Al. Piastowskiej.

wyświetleń: 520komentarzy: 0

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 199komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 1000komentarzy: 9

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 744komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 4357komentarzy: 10

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 374komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 743komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3433komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.