Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6292komentarzy: 7

Cieszyn rozbój, Ustroń wypadek

29-02-2016 11:45

Cieszyńscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozboju, którzy na ulicy zaatakowali 25-letniego mężczyznę. Sprawcy pobili swoją ofiarę dla telefonu komórkowego i paczki papierosów. Decyzją sądu, napastnicy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozbioju. Fot. KPP Cieszyn Policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozbioju. Fot. KPP Cieszyn

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek. Wieczorem do komendy policji zgłosił się 25-letni mieszkaniec Cieszyna. Mężczyzna miał widoczne obrażenia głowy. Powiadomił dyżurnego, że na ulicy Hajduka został pobity przez dwóch nieznanych sprawców. Obaj kopali i uderzali pięściami bezbronnego mężczyznę. Po wszystkim zabrali swojej ofierze telefon komórkowy oraz paczkę papierosów i uciekli. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie przebywa na leczeniu.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego na drugi dzień po zgłoszeniu przestępstwa, zatrzymali dwóch napastników. 17 i 20-letni mieszkańcy Cieszyna przyznali się do stawianych im zarzutów. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd postanowił o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

W niedzielę w Ogrodzonej doszło do kolizji. Tico wpadło do rowu.

Dzisiaj o piątej rano (29 luty) doszło do wypadku w Ustroniu. Na ulicy Konopnickiej 22-letni kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i potrącił pieszego, a następnie samochód uderzył w budynek. Poszkodowany pieszy to 37-letni mężczyzna, trafił on z obrażeniami do szpitala. - informuje st. asp. Rafała Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Kierowca BMW, który nota bene posiadał uprawnienia do prowadzenia samochodów od kilkunastu dni, był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.


Red.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 29-02-2016 11:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
29-02-2016 12:11
Przepierón
Jak to możliwe że na prostej drodze stracił panowanie nad pojazdem, ja tam jeżdże i jeszcze nigdy nie straciłem panowania nad moją maszyną. Oddać mu prawo jazdy jak skończy 40-lat, będzie mial dosyć czasu na przemyślenia i żeby zmądrzeć.
janusz s
29-02-2016 14:55
janusz s
Miał prawo jazdy z terminem ważności jak masło :-)
1234567890
29-02-2016 18:41
1234567890
Takie sito drobne w bielskim Wordzie i jeszcze puścili mistrza prostej? Brać za d... gościa który go przepuscil, odebrać uprawnienia instruktora niech do ch... jest sprawiedliwie.
yerbasmakuje
29-02-2016 22:23
yerbasmakuje
Co za barany, zdziesionowali gościa za paczkę fajek i telefon. Już piszę SMS do Ziobry, niech wyhaczą 12 :D
Volvik
01-03-2016 09:48
Volvik
Analogia rozumowania gościa o logo: 1234567890 jest powalająca.
Idąc dalej takim durnym tokiem myślenia to za chwilę dojdziemy do wniosku że powinno się wysterylizować jego ojca, bo przecież on go spłodził.
Czy o taką sprawiedliwość chodzi???
Recepta jest dużo prostsza: we wszystkim co się robi należy używać mózgu - i tylko tyle, albo aż tyle.
1234567890
01-03-2016 10:18
1234567890
Volvik wysterylizować powinno się twojego ojca ale jest juz niestety za pozno:)
Volvik
01-03-2016 11:55
Volvik
Słuchaj no 1234567890 - nie przekraczaj granic! Ja do ciebie nie zwracałem się w tak bezpośredni sposób, ani tym bardziej nie obrażałem twojego ojca. Widzę jednak że masz problem ze zrozumieniem prostej retoryki, użyj więc mózgu, może jeszcze nie jest za późno.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zaolzie. Jubileusz Sceny Polskiej

30-09-2016 11:10

Scena Polska Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie to jedyny na świecie polski teatr zawodowy poza granicami kraju. Istnieje już 65 lat. Uroczystą galę i bankiet z tej okazji zorganizowano w minioną sobotę, 24 września.

wyświetleń: 49komentarzy: 0

Najlepsi sportowcy Powiatu Cieszyńskiego docenieni

30-09-2016 09:15

W środę (28.09) w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się uroczystość podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia Powiatu Cieszyńskiego za wybitne osiągnięcia sportowe uzyskane w roku 2015. Uhonorowano także szkoły i gminy, które zajęły trzy pierwsze miejsca we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2015/2016.

wyświetleń: 545komentarzy: 2

Uniwersytet Śląski - dla miasta i regionu

30-09-2016 07:30

Już niedługo rozpocznie się październik, a wraz z nim kolejny rok akademicki. Do miasta, na powrót, zawitają studenci i kadra wykładowców jednego z największych ośrodków akademickich regionu i Polski - Uniwersytetu Śląskiego, który od wielu pokoleń związany jest również z Cieszynem.

wyświetleń: 273komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

29-09-2016 20:15

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 673komentarzy: 0

Weekendowe propozycje rowerowe (WPR). Odcinek 4: Białogród i cesarsko-pruskie słupy graniczne

29-09-2016 18:35

Mamy dla Was nowy dział przygotowany przez zapalonego rowerzystę, Daniela Pipienia. Co tydzień pokażemy Wam ciekawe propozycje weekendowych tras rowerowych na Śląsku Cieszyńskim. Dziś propozycja wycieczki śladem dawnej granicy prusko-austriackiej.

wyświetleń: 1041komentarzy: 0

Uważaj przy bankomacie!

29-09-2016 16:40

Skimming, czyli kradzież danych z paska magnetycznego karty bankowej wraz z numerem PIN staje się coraz częstszym zjawiskiem. Jak ochronić się przed skopiowaniem naszej karty i stratą pieniędzy?

wyświetleń: 4066komentarzy: 0

Oceniliśmy pracę policji

29-09-2016 14:55

W dniach 8-15 września przeprowadzono badanie dotyczące oceny instytucji publicznych. Okazało się, że blisko trzy czwarte Polaków dobrze ocenia swoja policję.

wyświetleń: 1328komentarzy: 6

Hardcorowa impreza

29-09-2016 13:00

Jeśli idee i muzyka związane z hardcore punk należy do Twoich zainteresowań, to koniecznie weź udział w kolejnej edycji festiwalu Gotta Go w Cieszynie.

wyświetleń: 1457komentarzy: 0

Jak przygotować samochód na jesień i zimę

29-09-2016 11:00

Odpali, czy nie odpali? To pytanie zimą zadaje sobie bardzo wielu kierowców. Okres jesienno-zimowy jest szczególnie trudny dla naszych samochodów. Mróz i opady śniegu zweryfikują, czy zadbaliśmy o swój pojazd na zimę. Aby przejść ten test wzorowo, już teraz przygotuj samochód na niskie temperatury i jazdę po zaśnieżonych i oblodzonych drogach!

wyświetleń: 1050komentarzy: 0

Cieszyn - ewakuacja w poradni

29-09-2016 10:00

Ponad sto osób zostało wczoraj (28.09) przed południem ewakuowanych z zespołu poradni działających przy Szpitalu Śląskim w Cieszynie.