Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6218komentarzy: 7

Cieszyn rozbój, Ustroń wypadek

29-02-2016 11:45

Cieszyńscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozboju, którzy na ulicy zaatakowali 25-letniego mężczyznę. Sprawcy pobili swoją ofiarę dla telefonu komórkowego i paczki papierosów. Decyzją sądu, napastnicy najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Cieszyn rozbój, Ustroń wypadek Policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozbioju. Fot. KPP Cieszyn

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek. Wieczorem do komendy policji zgłosił się 25-letni mieszkaniec Cieszyna. Mężczyzna miał widoczne obrażenia głowy. Powiadomił dyżurnego, że na ulicy Hajduka został pobity przez dwóch nieznanych sprawców. Obaj kopali i uderzali pięściami bezbronnego mężczyznę. Po wszystkim zabrali swojej ofierze telefon komórkowy oraz paczkę papierosów i uciekli. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie przebywa na leczeniu.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego na drugi dzień po zgłoszeniu przestępstwa, zatrzymali dwóch napastników. 17 i 20-letni mieszkańcy Cieszyna przyznali się do stawianych im zarzutów. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd postanowił o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

W niedzielę w Ogrodzonej doszło do kolizji. Tico wpadło do rowu.

Dzisiaj o piątej rano (29 luty) doszło do wypadku w Ustroniu. Na ulicy Konopnickiej 22-letni kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i potrącił pieszego, a następnie samochód uderzył w budynek. Poszkodowany pieszy to 37-letni mężczyzna, trafił on z obrażeniami do szpitala. - informuje st. asp. Rafała Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Kierowca BMW, który nota bene posiadał uprawnienia do prowadzenia samochodów od kilkunastu dni, był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.


Red.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 29-02-2016 11:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
29-02-2016 12:11
Przepierón
Jak to możliwe że na prostej drodze stracił panowanie nad pojazdem, ja tam jeżdże i jeszcze nigdy nie straciłem panowania nad moją maszyną. Oddać mu prawo jazdy jak skończy 40-lat, będzie mial dosyć czasu na przemyślenia i żeby zmądrzeć.
janusz s
29-02-2016 14:55
janusz s
Miał prawo jazdy z terminem ważności jak masło :-)
1234567890
29-02-2016 18:41
1234567890
Takie sito drobne w bielskim Wordzie i jeszcze puścili mistrza prostej? Brać za d... gościa który go przepuscil, odebrać uprawnienia instruktora niech do ch... jest sprawiedliwie.
yerbasmakuje
29-02-2016 22:23
yerbasmakuje
Co za barany, zdziesionowali gościa za paczkę fajek i telefon. Już piszę SMS do Ziobry, niech wyhaczą 12 :D
Volvik
01-03-2016 09:48
Volvik
Analogia rozumowania gościa o logo: 1234567890 jest powalająca.
Idąc dalej takim durnym tokiem myślenia to za chwilę dojdziemy do wniosku że powinno się wysterylizować jego ojca, bo przecież on go spłodził.
Czy o taką sprawiedliwość chodzi???
Recepta jest dużo prostsza: we wszystkim co się robi należy używać mózgu - i tylko tyle, albo aż tyle.
1234567890
01-03-2016 10:18
1234567890
Volvik wysterylizować powinno się twojego ojca ale jest juz niestety za pozno:)
Volvik
01-03-2016 11:55
Volvik
Słuchaj no 1234567890 - nie przekraczaj granic! Ja do ciebie nie zwracałem się w tak bezpośredni sposób, ani tym bardziej nie obrażałem twojego ojca. Widzę jednak że masz problem ze zrozumieniem prostej retoryki, użyj więc mózgu, może jeszcze nie jest za późno.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Rozstrzygli, kto najlepszy na ''Skrętach''

25-07-2016 09:20

23 lipca, czyli w ubiegłą sobotę, na kortach MOSiRu w Cieszynie rozegrano Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego - Otwarte Mistrzostwa Cieszyna. Znamy zwycięzców.

wyświetleń: 97komentarzy: 0

Projektowanie i adaptacja przestrzeni publicznej dla potrzeb osób niewidomych i słabowidzących

25-07-2016 07:30

„Boję się wychodzić z domu”, „Nie widzę numerów autobusów i wstydzę się pytać o nie nieznajomych”, „Spadłem ze schodów, bo nie dostrzegłem pierwszego stopnia”, „Rozciąłem głowę, bo nie zauważyłam szklanej ściany”, „Mam kłopoty przy przechodzeniu przez ulicę”, „Gubię się w hipermarketach, w urzędach, na dworcach”.

wyświetleń: 263komentarzy: 0

Poznać siebie, poznać Boga

24-07-2016 19:10

Kilka tysięcy osób w ostatnich dniach odwiedziło skoczowską Kaplicówkę. Były nabożeństwa, wspólna modlitwa, nie zabrakło czasu na relaks. Jutro młodzież wyjedzie dalej, do Krakowa. Tam czekać będzie na spotkanie z papieżem.

wyświetleń: 2859komentarzy: 0

Przyjazny urząd: jak unieważnić dowód

24-07-2016 17:35

Twój dowód zaginął lub został uszkodzony? Ktoś ci go ukradł? Zgłoś to jak najszybciej w urzędzie gminy albo przez internet. Jeśli jesteś za granicą, zgłoś utratę lub uszkodzenie dowodu w konsulacie. Po zgłoszeniu urzędnik unieważni twój dowód.

wyświetleń: 2672komentarzy: 0

Zmiany w Naziemnej Telewizji Cyfrowej

24-07-2016 15:30

We wtorek  (19.07.2016) kanał TVP Polonia opuścił MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej, który wykorzystuje w całości Telewizja Polska. Krok ten był zapowiadany przez nadawcę. -  Przekaz wyłączono nie urywając żadnego programu, po emisji serialu „Galeria” i bloku reklamowym. – poinformował serwis Satkurier. Osoby odbierające MUX L2,  mogą od lipca naziemnie oglądać dodatkowo kanał Tele 5

wyświetleń: 2370komentarzy: 0

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 30/16

24-07-2016 13:30

Jak wyglądały początki skoczowskiej Spółdzielni Mleczarskiej? O tym dowiecie się w dzisiejszym artykule z serii "Skoczów: kiedyś i dziś".

wyświetleń: 1841komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 30/16 - Parafia Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle-Głębcach

24-07-2016 11:45

W dzisiejszym artykule z serii o kościołach Śląska Cieszyńskiego opiszemy historię Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle-Głębcach.

wyświetleń: 941komentarzy: 0

Konkursy w bibliotekach

24-07-2016 09:00

Na letnie, wakacyjne miesiące Biblioteka Miejska w Cieszynie przygotowała dwa konkursy dla miłośników Ziemi Cieszyńskiej - zarówna dla wielbicieli słowa, jak i dla wielbicieli obrazu.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

24-07-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 942komentarzy: 0

FIS Grand Prix 2016: Maciej Kot triumfuje w Wiśle

24-07-2016 01:00

W pięknym stylu Maciej Kot odniósł drugie w tym sezonie zwycięstwo w zawodach FIS Grand Prix 2016. Polak po dwóch bardzo dobrych skokach triumfował w sobotnim konkursie na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, wyprzedzając drugiego Norwega Andresa Fannemela o 4,6 punktu. Na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Niemiec Andreas Wellinger.