Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3079komentarzy: 4

Zjedź na byle czym w Wiśle

26-02-2016 16:55

Stare sanie, łopata do śniegu, narty, kawałek deski, wanna, muszla klozetowa, a może worek wypchany sianem czy po prostu tyłek uzbrojony w kombinezon? Masz już pomysł, na czym można zjechać? Weź udział w zjeździe na byle czym w Wiśle. Sobota, 27 lutego w Wiśle na Wyciągu narciarskim ''Siglany''.
Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl

To będzie nietypowa rywalizacja pełna humoru. Co jest potrzebne, by wziąć udział w zabawie? Strój przebierańca, „byle jakie” pojazdy i dobre humory!

- O godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy do zjazdu. O 15:00 na swoim sprzęcie wystartują uczestnicy "Zjazdu na Byle Czym". O 16:00 nastąpi podsumowanie Zjazdu. Warunki uczestnictwa: strój przebierańca, "byle jakie" pojazdy, dobre humory. Zapewniamy wyborną zabawę oraz wiele niespodzianek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Plan imprezy:

14:00 - Zapisy

15:00 - Zjazd na "Byle Czym"

16:00 - Podsumowanie Zjazdu i zabawa przy ognisku

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy

zródło: OX.PL
dodał: NG 26-02-2016 16:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
26-02-2016 19:52
1234567890
A mozna zjechac na obietnicach wyborczych PiSu?;)
Dyskont34
27-02-2016 12:17
Dyskont34
Najlepiej jak zjedziesz na własnej głupocie.
1234567890
27-02-2016 12:38
1234567890
Ty moglbys na mózgu ale go nie posiadasz niestety.
ciotka matylda
27-02-2016 12:41
ciotka matylda
Zabawa świetna ale bez wyobraźni. Popatrzcie na ten świński łeb z wyostrzonymi uszami! W razie upadku na to coś gość ma flaki na wierzchu! Trochę wyobraźni panowie konstruktorzy byle czego. Zabawa zabawą ale trochę ostrożności nie zaszkodzi!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 317komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 172komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1595komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1552komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3192komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4502komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2410komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22221komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.