Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3021komentarzy: 4

Zjedź na byle czym w Wiśle

26-02-2016 16:55

Stare sanie, łopata do śniegu, narty, kawałek deski, wanna, muszla klozetowa, a może worek wypchany sianem czy po prostu tyłek uzbrojony w kombinezon? Masz już pomysł, na czym można zjechać? Weź udział w zjeździe na byle czym w Wiśle. Sobota, 27 lutego w Wiśle na Wyciągu narciarskim ''Siglany''.
Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl

To będzie nietypowa rywalizacja pełna humoru. Co jest potrzebne, by wziąć udział w zabawie? Strój przebierańca, „byle jakie” pojazdy i dobre humory!

- O godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy do zjazdu. O 15:00 na swoim sprzęcie wystartują uczestnicy "Zjazdu na Byle Czym". O 16:00 nastąpi podsumowanie Zjazdu. Warunki uczestnictwa: strój przebierańca, "byle jakie" pojazdy, dobre humory. Zapewniamy wyborną zabawę oraz wiele niespodzianek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Plan imprezy:

14:00 - Zapisy

15:00 - Zjazd na "Byle Czym"

16:00 - Podsumowanie Zjazdu i zabawa przy ognisku

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy

zródło: OX.PL
dodał: NG 26-02-2016 16:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
26-02-2016 19:52
1234567890
A mozna zjechac na obietnicach wyborczych PiSu?;)
Dyskont34
27-02-2016 12:17
Dyskont34
Najlepiej jak zjedziesz na własnej głupocie.
1234567890
27-02-2016 12:38
1234567890
Ty moglbys na mózgu ale go nie posiadasz niestety.
ciotka matylda
27-02-2016 12:41
ciotka matylda
Zabawa świetna ale bez wyobraźni. Popatrzcie na ten świński łeb z wyostrzonymi uszami! W razie upadku na to coś gość ma flaki na wierzchu! Trochę wyobraźni panowie konstruktorzy byle czego. Zabawa zabawą ale trochę ostrożności nie zaszkodzi!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

03-12-2016 13:00

W 1992 roku Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) ustanowiło dzień 3 grudnia „Międzynarodowym Dniem Niepełnosprawnych”. Od tego roku w grudniu spotykają się na wspólnym świętowaniu tego święta.

wyświetleń: 201komentarzy: 0

Bieg z tytułami

03-12-2016 11:10

Organizowany w Brennej Bieg o Breńskie Kierpce został został uhonorowany tytułem Złotej Kozicy dla Najlepszego Biegu Górskiego w Stylu Anglosaskim w Polsce w 2016 r.

wyświetleń: 189komentarzy: 0

Może ukrywa się gdzieś obok? Europol poszukuje najgroźniejszych przestępców

03-12-2016 09:20

Zabójcy, porywacze, terroryści, przemytnicy narkotyków i inni – 60 osób skazanych lub podejrzanych o popełnienia najpoważniejszych przestępstw figuruje na liście Europolu. Figurujący na liście zabili lub w nieodwracalny sposób zmienili życie swoich ofiar.

wyświetleń: 2366komentarzy: 1

Odblask (nie tylko) dla dzieci

03-12-2016 07:30

Ruszyła druga edycja akcji „Świeć przykładem nie tylko w Adwencie”. Bielsko-żywiecka Caritas, Wydział Ruchu Drogowego Policji i Towarzystwo Ubezpieczeniowe "Saltus" chcą wspólnie zadbać o bezpieczeństwo pieszych w okresie jesienno-zimowym na drodze. Zamierzają w tym roku rozdać, głównie seniorom, 7 tys. elementów odblaskowych.

wyświetleń: 285komentarzy: 0

Węzeł przesiadkowy i galeria handlowa już za rok?

02-12-2016 20:00

Wyłoniono wykonawcę na budowę zintegrowanego węzła przesiadkowego w Cieszynie. Jak informuje cieszyński magistrat inwestycja ta powinna zakończyć się pod koniec 2017 roku. Również w tym czasie, jeżeli wszystko pójdzie według zamierzonych planów, oddana do użytku zostanie galeria handlowa "Stela''.

wyświetleń: 6667komentarzy: 0

Drugi Międzynarodowy Festiwal Muzyki im. Prof. Józefa Świdra, Cieszyn, Śląsk Cieszyński i Katowice

02-12-2016 17:40

Już po raz drugi w dniach 7-11 grudnia Śląsk Cieszyński stanie się muzycznym sercem Polski za sprawą Festiwalu Muzyki im. Prof. Józefa Świdra. Postać wyjątkowego pedagoga i kompozytora jest dla organizatorów Festiwalu inspiracją dla rozwijania i propagowania muzyki chóralnej oraz dokonań twórców pochodzących ze Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 480komentarzy: 0

Sztuka antidotum na chorobę

02-12-2016 16:40

W Galerii Zmiennej Szpitala Śląskiego w Cieszynie od 1 grudnia dostępna jest wystawa obrazów ze skóry autorstwa Reginy Zachurzok. Sztuka jest dla niej wszystkim - lekarstwem na chorobę, zapomnieniem, odprężeniem i ogromną radością.

wyświetleń: 425komentarzy: 0

Akcja odśnieżanie

02-12-2016 14:40

Za nami pierwszy śnieg. To czas szczególny dla kierowców z powodu zasypywanych przez biały puch dróg. Przygotowaliśmy dla Was listę odpowiedzialnych za odśnieżanie instytucji w każdej gminie.

wyświetleń: 3063komentarzy: 0

Niebawem Godzina łaski

02-12-2016 13:10

8 grudnia w kościele katolickim obchodzone jest Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. To szczególnym dzień, w którym dostąpić można szczególnych łask.

wyświetleń: 1821komentarzy: 7

Narkotyki w liście...

02-12-2016 12:20

Jak się okazuje, aby przemycić do więzienia narkotyki, trzeba wykazać się nie lada pomysłowością, jednak pracowników SW ciężko oszukać.