Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 2885komentarzy: 4

Zjedź na byle czym w Wiśle

26-02-2016 16:55

Stare sanie, łopata do śniegu, narty, kawałek deski, wanna, muszla klozetowa, a może worek wypchany sianem czy po prostu tyłek uzbrojony w kombinezon? Masz już pomysł, na czym można zjechać? Weź udział w zjeździe na byle czym w Wiśle. Sobota, 27 lutego w Wiśle na Wyciągu narciarskim ''Siglany''.
Zjedź na byle czym w Wiśle Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl

To będzie nietypowa rywalizacja pełna humoru. Co jest potrzebne, by wziąć udział w zabawie? Strój przebierańca, „byle jakie” pojazdy i dobre humory!

- O godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy do zjazdu. O 15:00 na swoim sprzęcie wystartują uczestnicy "Zjazdu na Byle Czym". O 16:00 nastąpi podsumowanie Zjazdu. Warunki uczestnictwa: strój przebierańca, "byle jakie" pojazdy, dobre humory. Zapewniamy wyborną zabawę oraz wiele niespodzianek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Plan imprezy:

14:00 - Zapisy

15:00 - Zjazd na "Byle Czym"

16:00 - Podsumowanie Zjazdu i zabawa przy ognisku

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy

zródło: OX.PL
dodał: NG 26-02-2016 16:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
26-02-2016 19:52
1234567890
A mozna zjechac na obietnicach wyborczych PiSu?;)
Dyskont34
27-02-2016 12:17
Dyskont34
Najlepiej jak zjedziesz na własnej głupocie.
1234567890
27-02-2016 12:38
1234567890
Ty moglbys na mózgu ale go nie posiadasz niestety.
ciotka matylda
27-02-2016 12:41
ciotka matylda
Zabawa świetna ale bez wyobraźni. Popatrzcie na ten świński łeb z wyostrzonymi uszami! W razie upadku na to coś gość ma flaki na wierzchu! Trochę wyobraźni panowie konstruktorzy byle czego. Zabawa zabawą ale trochę ostrożności nie zaszkodzi!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wspólnie pokonali 2942 długości basenu

28-06-2016 20:15

Blisko 60 osób, w różnym wieku, wystartowało w tegorocznym Maratonie dla Hospicjum „Pływaj dla dzieciaków z dzieciakami”. W tym roku uczestnikom maratonu udało się przepłynąć ponad 2900 długości basenu. Wszystko to na rzecz dzieci osieroconych wspieranych przez Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

wyświetleń: 500komentarzy: 0

Zasmakuj w gofrach

28-06-2016 19:05

Już jutro, tj. w środę (29.06) po raz kolejny na cieszyńskim rynku będzie można posmakować pysznych gofrów.Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na szczytny cel. Zapraszamy do Cieszyna w godzinach od 12:00 do 17:00.

wyświetleń: 864komentarzy: 0

Wisła - jedź w górę!

28-06-2016 17:10

Wisła jest miejscowością, do której warto zajrzeć o każdej porze roku. Nie brakuje tutaj wyciągów krzesełkowych i kanapowych . Służą jednak nie tylko narciarzom w zimie. Za ich pomocą zdobędziemy bez trudu wiślańskie szczyty.

wyświetleń: 1250komentarzy: 0

Uwielbiano Boga

28-06-2016 16:30

Świadectwa uwolnionych z nałogów, pyszna strawa oraz wspólne uwielbienie Boga, to tylko niektóre elementy Festiwalu Uwolnienia, który odbył się w niedzielę (26.06.2016 r.) w Ustroniu.

wyświetleń: 880komentarzy: 1

Kino Plenerowe na Górnym Borze

28-06-2016 15:40

To już kolejna edycja imprezy plenerowej w parku, przy osiedlu Górny Bór w Skoczowie. W urokliwym miejscu, które sprzyja odpoczynkowi Kino - Teatr Elektryczny Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” oraz Gmina Skoczów zapraszają na seanse kina plenerowego, które odbędą się 1 lipca oraz 6 i 26 sierpnia.

wyświetleń: 1804komentarzy: 0

Policjanci drogówki zatrzymali trzech złodziei z Czech

28-06-2016 14:32

Trzech złodziei z Czech zatrzymali policjanci z cieszyńskiej drogówki. Sprawcy sforsowali ogrodzenie punktu zajmującego się sprzedażą części samochodowych w Jasienicy. Skradli akcesoria o wartości ponad 10 tys. zł.

wyświetleń: 2754komentarzy: 0

Najmłodsi stela 643/465/2016

28-06-2016 14:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3614komentarzy: 0

Oby nam się chciało chcieć

28-06-2016 12:50

- Oby nam się chciało chcieć – stwierdziła podczas zakończenia roku akademickiego Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Elżbieta Holeksa, członek zarządu CUTW. Choć przywołała hasło sportowców, którzy uczestniczyli w Olimpiadzie uniwersytetów trzeciego wieku wszyscy słuchacze zgodnie stwierdzili, że to doskonałe motto dla wszystkich członków UTW, nie tylko sportowców.

wyświetleń: 1236komentarzy: 0

Wścieklizna w Skoczowie!

28-06-2016 12:00

Spora część Skoczowa została przez Powiatowego Lekarza Weterynarii uznana za zagrożona wścieklizną. Władze Skoczowa apelują o niewypuszczanie kotów, a z psami wychodzenie jedynie na smyczy.

wyświetleń: 8207komentarzy: 5

Mają pedofila!!!

28-06-2016 10:35

Policjanci ze Strumienia ustalili mężczyznę, który jesienią ubiegłego roku zaczepiał małoletnie dziewczynki i młode kobiety w Drogomyślu. 53-letni mieszkaniec Katowic podejrzany jest o obnażanie się przed kobietami. Zaczepiał też małoletnie dziewczynki. Katowiczanin był w przeszłości karany za przestępstwa seksualne.