Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2957komentarzy: 4

Zjedź na byle czym w Wiśle

26-02-2016 16:55

Stare sanie, łopata do śniegu, narty, kawałek deski, wanna, muszla klozetowa, a może worek wypchany sianem czy po prostu tyłek uzbrojony w kombinezon? Masz już pomysł, na czym można zjechać? Weź udział w zjeździe na byle czym w Wiśle. Sobota, 27 lutego w Wiśle na Wyciągu narciarskim ''Siglany''.
Zjedź na byle czym w Wiśle Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl

To będzie nietypowa rywalizacja pełna humoru. Co jest potrzebne, by wziąć udział w zabawie? Strój przebierańca, „byle jakie” pojazdy i dobre humory!

- O godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy do zjazdu. O 15:00 na swoim sprzęcie wystartują uczestnicy "Zjazdu na Byle Czym". O 16:00 nastąpi podsumowanie Zjazdu. Warunki uczestnictwa: strój przebierańca, "byle jakie" pojazdy, dobre humory. Zapewniamy wyborną zabawę oraz wiele niespodzianek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Plan imprezy:

14:00 - Zapisy

15:00 - Zjazd na "Byle Czym"

16:00 - Podsumowanie Zjazdu i zabawa przy ognisku

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy

zródło: OX.PL
dodał: NG 26-02-2016 16:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
26-02-2016 19:52
1234567890
A mozna zjechac na obietnicach wyborczych PiSu?;)
Dyskont34
27-02-2016 12:17
Dyskont34
Najlepiej jak zjedziesz na własnej głupocie.
1234567890
27-02-2016 12:38
1234567890
Ty moglbys na mózgu ale go nie posiadasz niestety.
ciotka matylda
27-02-2016 12:41
ciotka matylda
Zabawa świetna ale bez wyobraźni. Popatrzcie na ten świński łeb z wyostrzonymi uszami! W razie upadku na to coś gość ma flaki na wierzchu! Trochę wyobraźni panowie konstruktorzy byle czego. Zabawa zabawą ale trochę ostrożności nie zaszkodzi!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 84/486/2016

28-08-2016 17:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 382komentarzy: 0

Malarstwo Moniki Panek

28-08-2016 15:25

3 września, tj. w sobotę odbędzie się wernisaż wystawy Moniki Panek pt. Stany Ulotne. Prezentacja malarstwa artystki potrwa do 30 września w Galerii Muflon w Ustroniu.

wyświetleń: 131komentarzy: 0

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 35/16

28-08-2016 13:00

W dzisiejszym artykule z serii o Skoczowie pozostaniemy w tematyce pożarniczej, opowiadając o początkach miejscowej straży pożarnej.

wyświetleń: 483komentarzy: 0

Archiwalia Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego w zbiorach Książnicy

28-08-2016 10:30

W piątkowe popołudnie (26 sierpnia) w Książnicy Cieszyńskiej zapoznać się możny było z historią archiwów Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego przechowywanych w tutejszej placówce. O ich losach nim trafiły pod opiekę Książnicy i konserwacji, jakiej poddali dokumenty jej pracownicy opowiedziała zebranym Łucja Brzeżycka.

wyświetleń: 177komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 35/16 - Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ustroniu

28-08-2016 08:15

Wiosną 1654 roku - w okresie od 21 marca do 18 kwietnia - ewangelikom odebrano 50 kościołów na Śląsku Cieszyńskim. po tym trudnym czasie powstała m.in. parafia ewangelicka w Ustroniu.

wyświetleń: 779komentarzy: 2

Msze i nabożeństwa online

28-08-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 683komentarzy: 0

Nie pociągiem a rowerem do Bielska?

27-08-2016 19:30

Czy linia kolejowa nr 190 z Bielska – Białej do Cieszyna przekształcona zostanie w ścieżkę dla rowerów? Nieczynna od kilku lat trasa może przekształcić się szlak dla cyklistów. Takie informacje napływają z Katowic, samorząd województwa zlecił audyt nieczynnych tras kolejowych pod kątem utworzenia na nich tras rowerowych.

wyświetleń: 3952komentarzy: 6

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (35/8/16)

27-08-2016 18:00

Czego użyli dwaj "rybacy" z Godziszowa podczas połowu? Na te i inne pytania odpowie nasz cotygodniowy przegląd prasy sprzed stu lat.

wyświetleń: 337komentarzy: 0

Samochodem w 'arkę'

27-08-2016 17:30

Dzisiaj (27 sierpnia) po godzinie piętnastej w Brennej doszło do wypadku. Samochód uderzył w dom.

wyświetleń: 5894komentarzy: 17

Hashtag w Cieszynie

27-08-2016 16:30

O potędze hashtagów mogą świadczyć liczby – każdego dnia do sieci trafia 2,5 miliarda postów na Facebooku, 400 milionów tweedów i 45 milionów postów na Instagramie. Aby trafić ze swoim przekazem, inicjatywą lub tematem do szerszego grona odbiorców, grupujemy słowa poprzez używanie popularnego „krzyżyka”. Czy poznaliście już krążący po okolicy #Cieszynlove?