Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 2800komentarzy: 4

Zjedź na byle czym w Wiśle

26-02-2016 16:55

Stare sanie, łopata do śniegu, narty, kawałek deski, wanna, muszla klozetowa, a może worek wypchany sianem czy po prostu tyłek uzbrojony w kombinezon? Masz już pomysł, na czym można zjechać? Weź udział w zjeździe na byle czym w Wiśle. Sobota, 27 lutego w Wiśle na Wyciągu narciarskim ''Siglany''.
Zjedź na byle czym w Wiśle Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl

To będzie nietypowa rywalizacja pełna humoru. Co jest potrzebne, by wziąć udział w zabawie? Strój przebierańca, „byle jakie” pojazdy i dobre humory!

- O godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy do zjazdu. O 15:00 na swoim sprzęcie wystartują uczestnicy "Zjazdu na Byle Czym". O 16:00 nastąpi podsumowanie Zjazdu. Warunki uczestnictwa: strój przebierańca, "byle jakie" pojazdy, dobre humory. Zapewniamy wyborną zabawę oraz wiele niespodzianek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Plan imprezy:

14:00 - Zapisy

15:00 - Zjazd na "Byle Czym"

16:00 - Podsumowanie Zjazdu i zabawa przy ognisku

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy

zródło: OX.PL
dodał: NG 26-02-2016 16:55
drukuj artykuł


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
26-02-2016 19:52
1234567890
A mozna zjechac na obietnicach wyborczych PiSu?;)
Dyskont34
27-02-2016 12:17
Dyskont34
Najlepiej jak zjedziesz na własnej głupocie.
1234567890
27-02-2016 12:38
1234567890
Ty moglbys na mózgu ale go nie posiadasz niestety.
ciotka matylda
27-02-2016 12:41
ciotka matylda
Zabawa świetna ale bez wyobraźni. Popatrzcie na ten świński łeb z wyostrzonymi uszami! W razie upadku na to coś gość ma flaki na wierzchu! Trochę wyobraźni panowie konstruktorzy byle czego. Zabawa zabawą ale trochę ostrożności nie zaszkodzi!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Msze i nabożeństwa online

29-05-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 70komentarzy: 0

Burza w sprawie nadania honorowych tytułów

28-05-2016 20:00

Na ostatniej (24.05) Sesji Rady Miejskiej Skoczowa samorządowcy większością głosów podjęli uchwałę w sprawie nadania honorowych tytułów „Zasłużony/a dla…”. Burzliwa dyskusja rozwinęła się w przypadku nominacji dla Skoczowa i Kiczyc.

wyświetleń: 2348komentarzy: 3

Najmłodsi stela 51/452/2016

28-05-2016 18:35

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2133komentarzy: 0

Zaolzie: Boeing wylądował w Wędryni

28-05-2016 16:30

Spośród teatrów amatorskich na Zaolziu na szczególną uwagę zasługuje zespół z Wędryni. Zawsze w maju zaskakuje swoich fanów nową, najczęściej brawurową komedią. W ostatni weekend 21 i 22 maja zgromadzeni w „Czytelni” widzowie obejrzeli przezabawny „Boeing Boeing” Marca Camolettiego w reżyserii szefa zespołu Janusza Ondraszka.

wyświetleń: 225komentarzy: 0

Oczami niewidomego (34): Odwaga

28-05-2016 14:30

Czym jest odwaga? Jesteście odważni? Dzisiaj parę słów o tej - mylonej czasem z brawurą - postawie wobec niebezpieczeństwa.

wyświetleń: 753komentarzy: 0

Ostrzeżenie przed burzami

28-05-2016 14:00

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało stosowane ostrzeżenie.

wyświetleń: 1921komentarzy: 0

Turniej BRD w Drogomyślu

28-05-2016 12:30

Policjanci z cieszyńskiego Wydziału Ruchu Drogowego KPP wzięli udział 5 Gminnym Turnieju BRD „Bezpieczni na drodze”. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Drogomyślu, a uczestnikami w eliminacjach turnieju byli uczniowie trzecich klas szkół podstawowych ze Strumienia.

wyświetleń: 509komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (22/5/16)

28-05-2016 10:35

Przed stu laty, tak jak dziś nasz portal, lokalna prasa pisała o ważnych wydarzeniach z naszego regionu. Zapraszamy na kolejną dawkę informacji z 1916 roku.

wyświetleń: 320komentarzy: 0

Uważajcie nad wodą!

28-05-2016 08:00

Do wakacji zostało parę tygodni, ale ruch nad wodą coraz bardziej się wzmaga. Służby apelują o rozwagę i ostrożność.

wyświetleń: 1181komentarzy: 0

Larwy zaatakowały Skoczów

27-05-2016 19:00

Spowiły swoją pajęczynką całe krzaczki. Zaniepokojeni mieszkańcy pisali do nas z prośbą o informacje i interwencję. Uspokajamy - larwy są niegroźne dla ludzi, wkrótce zmienią się w motyle i odlecą.