Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3224komentarzy: 4

Zjedź na byle czym w Wiśle

26-02-2016 16:55

Stare sanie, łopata do śniegu, narty, kawałek deski, wanna, muszla klozetowa, a może worek wypchany sianem czy po prostu tyłek uzbrojony w kombinezon? Masz już pomysł, na czym można zjechać? Weź udział w zjeździe na byle czym w Wiśle. Sobota, 27 lutego w Wiśle na Wyciągu narciarskim ''Siglany''.
Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl Weź dowolny pojazd, łopatę, sanki i zjedź w Wiśle, fot. NG/arc.ox.pl

To będzie nietypowa rywalizacja pełna humoru. Co jest potrzebne, by wziąć udział w zabawie? Strój przebierańca, „byle jakie” pojazdy i dobre humory!

- O godzinie 14:00 rozpoczną się zapisy do zjazdu. O 15:00 na swoim sprzęcie wystartują uczestnicy "Zjazdu na Byle Czym". O 16:00 nastąpi podsumowanie Zjazdu. Warunki uczestnictwa: strój przebierańca, "byle jakie" pojazdy, dobre humory. Zapewniamy wyborną zabawę oraz wiele niespodzianek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Plan imprezy:

14:00 - Zapisy

15:00 - Zjazd na "Byle Czym"

16:00 - Podsumowanie Zjazdu i zabawa przy ognisku

 

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy

źródło: OX.PL
dodał: NG 26-02-2016 16:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

1234567890
26-02-2016 19:52
1234567890
A mozna zjechac na obietnicach wyborczych PiSu?;)
Dyskont34
27-02-2016 12:17
Dyskont34
Najlepiej jak zjedziesz na własnej głupocie.
1234567890
27-02-2016 12:38
1234567890
Ty moglbys na mózgu ale go nie posiadasz niestety.
ciotka matylda
27-02-2016 12:41
ciotka matylda
Zabawa świetna ale bez wyobraźni. Popatrzcie na ten świński łeb z wyostrzonymi uszami! W razie upadku na to coś gość ma flaki na wierzchu! Trochę wyobraźni panowie konstruktorzy byle czego. Zabawa zabawą ale trochę ostrożności nie zaszkodzi!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Piłkarski weekend przed nami (21.09.2017)

22-09-2017 10:50

Ten piłkarski weekend zapowiada się emocjonująco. W Skoczowie dojdzie do derbów powiatu. Natomiast A klasę czeka pojedynek beniaminków, z których jeden aktualnie przewodzi tabeli.

wyświetleń: 176komentarzy: 0

Rajd! Uwaga na utrudnienia!

22-09-2017 09:30

Już w najbliższą sobotę (23.09) zostanie rozegrany Rajd Wisły. Jeśli planujecie wybrać się w góry, koniecznie zobaczcie, gdzie trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami.

wyświetleń: 820komentarzy: 0

Woda (lekko) opada

22-09-2017 08:50

Wieczorem wojewoda śląski wprowadził na terenie kilku powiatów województwa, również i w naszym pogotowie przeciwpowodziowe. Na Śląsku Cieszyńskim na szczęście obyło się bez większych szkód.

wyświetleń: 2618komentarzy: 0

W bibliotece w Cieszynie pojawią się nowe książki

22-09-2017 07:30

Biblioteka Miejska w Cieszynie otrzymała dotację w kwocie 35.000 zł na zakup nowych pozycji dla czytelników. Dotacja pochodzi z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i trafią do rąk miejskiej wypożyczalni w tym roku bieżącym. Celem funduszu jest wzbogacenie oraz odnowienie księgozbiorów, znajdujących się w wypożyczalniach oraz czytelniach w naszym kraju.

wyświetleń: 393komentarzy: 3

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 784komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 3606komentarzy: 3

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 1351komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 358komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.