Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2396komentarzy: 3

Śląska policja się promuje

21-02-2016 11:50

To praca jak każda inna, ale przecież niezwykła. Śląscy Policjanci promują się w spocie zatytułowanym ''7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę''. Film został zrealizowany w ostatnich tygodniach przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.

Kamera prezentuje nam dzień policjantów w skrócie – funkcjonariusze drogówki, antyterroryści, policjanci konni, patrolujący ulicę, technicy laboranci, rzecznicy prasowi, policjanci z prewencji – wszyscy oni pełnią służbę w różnych miejscach, ale – jak głosi końcowy napis „zawsze bliżej ludzi”.

Co myślicie o filmie promującym pracę śląskiej Policji?

red.

 

źródło: OX.PL
dodał: NG 21-02-2016 11:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

SmiechnaSali
21-02-2016 16:48
SmiechnaSali
Policjanci na Śląsku Cieszyńskim to ciągle osoby nieprzestrzegające przepisów drogowych, dotyczących ograniczeń prędkości, rozmawiające przez telefon komórkowy podczas jazdy bez zestawu głośnomówiącego, nie włączają kierunkowskazów, nie zatrzymują się na znaku stop, nie zapinają pasów bezpieczeństwa ( przecież kolega koledze nie da mandatu ) i wszystko ciągle zapewne tłumaczą tym, że radiowóz tylko jeden, że czasu mało, że gdzieś się spieszą itd, itp. Przecież każdemu gdzieś się spieszy ale ja obawiam się, że w większości przypadków, dotyczących łamania przepisów drogowych, to po prostu ich poziom myślenia. Oni po prostu tak jeżdżą! Dlatego o zbudowanie autorytetu w naszym pokoleniu będzie ciężko, zwłaszcza jeśli sami Policjanci budują go spotami reklamowymi a nie postawą na służbie.
dyszol
22-02-2016 08:29
dyszol
Film mi się podoba, nie odczułem potrzeby przewijania, kadry zróżnicowane. Jedynie kolory płaskie i niezrobione. No i dlaczego 720p w 2016 roku?
m.emer
22-02-2016 10:13
m.emer
do SmiechnaSali - ty tylko widzisz to co chcesz widzieć i powtarzasz stare oklepane slogany.
Bądź bardziej dalekowzroczny i chciej dostrzec również i te pozytywne postawy. Zapewniam cię ze jest ich dużo, dużo więcej, a to o czym piszesz, jeżeli w ogóle jeszcze się zdarza, to są to sporadyczne wyjątki.
W każdym środowisku można znaleźć osoby robiące zdecydowanej większości "kontra bandę"
...a poza tym, to najpierw trzeba spojrzeć na siebie, a potem dopiero krytykować innych...
To taka Polska cecha narodowa - wytykanie innym swoich błędów.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Tym razem Püdelsi. Mamy dla Was bilety!

17-01-2018 09:15

Status konkursu: TRWA

Już w najbliższą sobotę (20.01.2018)  w Cieszynie - Scena COK w Browarze, wystąpi zespół PÜDELSI. My mamy dla Was dwa bilety!

wyświetleń: 87komentarzy: 0

Cieszyn: Które drogi zostaną wyremontowane?

17-01-2018 07:30

Jakie cieszyńskie drogi zostały ujęte w planach inwestycyjnych na ten rok? Na ostatniej konferencji prasowej Burmistrz Cieszyna wspomniał m.in. o ulicy Solnej, czy Al. Piastowskiej.

wyświetleń: 567komentarzy: 1

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 212komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 1041komentarzy: 9

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 759komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 4397komentarzy: 10

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 746komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3449komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.