Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2250komentarzy: 3

Śląska policja się promuje

21-02-2016 11:50

To praca jak każda inna, ale przecież niezwykła. Śląscy Policjanci promują się w spocie zatytułowanym ''7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę''. Film został zrealizowany w ostatnich tygodniach przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.

Kamera prezentuje nam dzień policjantów w skrócie – funkcjonariusze drogówki, antyterroryści, policjanci konni, patrolujący ulicę, technicy laboranci, rzecznicy prasowi, policjanci z prewencji – wszyscy oni pełnią służbę w różnych miejscach, ale – jak głosi końcowy napis „zawsze bliżej ludzi”.

Co myślicie o filmie promującym pracę śląskiej Policji?

red.

 

zródło: OX.PL
dodał: NG 21-02-2016 11:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

SmiechnaSali
21-02-2016 16:48
SmiechnaSali
Policjanci na Śląsku Cieszyńskim to ciągle osoby nieprzestrzegające przepisów drogowych, dotyczących ograniczeń prędkości, rozmawiające przez telefon komórkowy podczas jazdy bez zestawu głośnomówiącego, nie włączają kierunkowskazów, nie zatrzymują się na znaku stop, nie zapinają pasów bezpieczeństwa ( przecież kolega koledze nie da mandatu ) i wszystko ciągle zapewne tłumaczą tym, że radiowóz tylko jeden, że czasu mało, że gdzieś się spieszą itd, itp. Przecież każdemu gdzieś się spieszy ale ja obawiam się, że w większości przypadków, dotyczących łamania przepisów drogowych, to po prostu ich poziom myślenia. Oni po prostu tak jeżdżą! Dlatego o zbudowanie autorytetu w naszym pokoleniu będzie ciężko, zwłaszcza jeśli sami Policjanci budują go spotami reklamowymi a nie postawą na służbie.
dyszol
22-02-2016 08:29
dyszol
Film mi się podoba, nie odczułem potrzeby przewijania, kadry zróżnicowane. Jedynie kolory płaskie i niezrobione. No i dlaczego 720p w 2016 roku?
m.emer
22-02-2016 10:13
m.emer
do SmiechnaSali - ty tylko widzisz to co chcesz widzieć i powtarzasz stare oklepane slogany.
Bądź bardziej dalekowzroczny i chciej dostrzec również i te pozytywne postawy. Zapewniam cię ze jest ich dużo, dużo więcej, a to o czym piszesz, jeżeli w ogóle jeszcze się zdarza, to są to sporadyczne wyjątki.
W każdym środowisku można znaleźć osoby robiące zdecydowanej większości "kontra bandę"
...a poza tym, to najpierw trzeba spojrzeć na siebie, a potem dopiero krytykować innych...
To taka Polska cecha narodowa - wytykanie innym swoich błędów.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 115komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 491komentarzy: 1

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.

wyświetleń: 485komentarzy: 0

Koncert Sikorowskich

24-09-2016 14:45

Status konkursu: TRWA

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

wyświetleń: 624komentarzy: 4

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (39/9/16)

24-09-2016 12:20

Część miasta na Bobrku została nawiedzona przez... kuny. Tę i inne informacje przekazywały lokalne gazety wydawane sto lat temu.

wyświetleń: 242komentarzy: 0

S1 płatna od października!

24-09-2016 10:05

Uwaga! Droga ekspresowa S1 pomiędzy węzłami Bielsko-Biała Mikuszowice – Żywiec Browar od 1 października będzie płatna dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony.

wyświetleń: 4264komentarzy: 0

Wyłudzają abonament

24-09-2016 08:00

Nie dajcie się oszukać! Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji wysyła wezwania do zapłaty – to próba wyłudzenia!

wyświetleń: 2268komentarzy: 1

Jak uszyć żywotek?

23-09-2016 19:15

Od kilku miesięcy w Wiślańskim Centrum Kultury prowadzony jest projekt 'Wiślańskie żywotki'. Na jego realizację udało się pozyskać środki z Ministerstwa Dziedzictwa i Kultury Narodowej.

wyświetleń: 607komentarzy: 1

Weekendowe propozycje rowerowe (WPR): Wokół Cieszyna i Czeskiego Cieszyna

23-09-2016 17:30

Mamy dla Was nowy dział przygotowany przez zapalonego rowerzystę, Daniela Pipienia. Co tydzień pokażemy Wam ciekawe propozycje weekendowych tras rowerowych na Śląsku Cieszyńskim. Dziś zapraszamy Was na wycieczkę dookoła polskiego i czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 1948komentarzy: 0

13 Polaków wystartuje w Pucharze Kontynentalnym w Wiśle

23-09-2016 16:00

Trzynastu reprezentantów Polski zobaczymy na starcie zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbędą się w ostatni weekend września (24-25.09.2016) na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.