Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 27930komentarzy: 10

Skoczów: Wiceburmistrz odwołana!

17-02-2016 13:49

Dziś, 17 lutego 2016 roku na stronie BIPu skoczowskiego Urzędu Miejskiego ukazało się zarządzenie w sprawie odwołania Zastępcy Burmistrza Miasta Skoczowa.
Pani Anna Stefaniak-Bacza (z lewej) nie jest już wiceburmistrzem Skoczowa. Fot: arc.ox.pl Pani Anna Stefaniak-Bacza (z lewej) nie jest już wiceburmistrzem Skoczowa. Fot: arc.ox.pl

Burmistrz Pani Anna - Stefaniak-Bacza została odwołana ze swojego stanowiska z dniem 17 lutego 2016 roku. Odwołanie jest równoznaczne z wypowiedzeniem stosunku pracy z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Z opublikowanego dokumentu wynika, że w okresie wypowiedzenia była już Wiceburmistrz zwolniona jest z obowiązku świadczenia pracy. Na razie nie wiadomo  jaka jest przyczyna odwołania. Do informacji powrócimy z najbliższym czasie.

Odwołanie podpisał Burmistrz Mirosław Sitko. Do sprawy jeszcze powrócimy.

Aktualizacja, 17.02.2016, godz. 15:33

Na nasze pytanie o przyczynę odwołania Anny Stefaniak-Bacza oraz o to, kogo zamierza powołać na to stanowisko, odpowiedział Burmistrz Skoczowa, Mirosław Sitko: - Wyczerpała się formuła dalszej współpracy z moim zastępcą, Anną Stefaniak – Baczą. W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o jej odwołaniu. Zapewniam, że za tą zmianą nie pójdą kolejne zmiany kadrowe w urzędzie. Kto i kiedy zostanie powołany na stanowisko zastępcy burmistrza powiadomię w najbliższej przyszłości. - zapowiada burmistrz.

 

Aktualizacja, 18.02.2016, godz. 12:00
Dziś w  tej sprawie komentarz w sprawie swojego odwołania na stronie skoczow.pl wydała Anna Stefaniak-Bacza   

Szanowni Państwo,

wyczerpała się formuła mojej współpracy z burmistrzem Mirosławem Sitko, czego konsekwencją jest odwołanie mnie ze stanowiska zastępcy burmistrza. Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim, z którymi współpracowałam przez te kilkanaście miesięcy sprawowania przeze mnie funkcji zastępcy burmistrza. Życzę wszystkim sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz całej gminy Skoczów i naszej lokalnej społeczności.

Anna Stefaniak - Bacza

 

(red)

W związku z licznymi wulgaryzmami i noszącymi znamiona pomówień komentarzami możliwość ich publikacji została zablokowana.

zródło: ox.pl
dodał: CR 17-02-2016 13:49
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 325komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 174komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1599komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1558komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3199komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4505komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2413komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22233komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.