Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1632komentarzy: 2

Gimnazjalistki z Wisły Mistrzyniami Powiatu!

16-02-2016 10:55

Mistrzyniami Powiatu szkół gimnazjalnych w koszykówce zostały gimnazjalistki z Wisły. W turnieju wzięły udział reprezentacje Gimnazjum nr 1 w Cieszynie, Gimnazjum nr 1 w Skoczowie i Gimnazjum nr 1 w Wiśle.
fot: wisla.pl fot: wisla.pl

Drużyna gospodyń pod wodzą trenera Marcina Kotowicza, pokonała drużynę ze Skoczowa 60:28  oraz drużynę z Cieszyna 52:11. Tym samym Wiślanki obroniły tytuł mistrzowski wywalczony w zeszłorocznym turnieju i po raz kolejny będzie reprezentowała powiat cieszyński w następnych etapach rozgrywek.

Zespół Gimnazjum nr 1 w Wiśle wystąpił w  składzie: Gabriela Kosek (kapitan), Katarzyna Raszka, Martyna Szalbót, Ewelina Heczko, Sandra Tatara, Joanna Roman, Sylwia Cieślar, Marta Cieślar, Maja Szalbot, Małgorzata Colosenco, Katarzyna Cieślar, Natalia Cieślar.

(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 16-02-2016 10:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bombka
16-02-2016 11:45
bombka
Można by dopisać w artykule że chodzi o koszykówkę....
zenonostrowski
17-02-2016 07:13
zenonostrowski
Jak jest kosz i piłka do kosza na zdjęciu, to nie trzeba nic pisać,nawet dziecko będzie wiedziało!po co się czepiać rzeczy ,które są oczywiste!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 138komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 527komentarzy: 1

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.

wyświetleń: 499komentarzy: 0

Koncert Sikorowskich

24-09-2016 14:45

Status konkursu: TRWA

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

wyświetleń: 641komentarzy: 4

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (39/9/16)

24-09-2016 12:20

Część miasta na Bobrku została nawiedzona przez... kuny. Tę i inne informacje przekazywały lokalne gazety wydawane sto lat temu.

wyświetleń: 250komentarzy: 0

S1 płatna od października!

24-09-2016 10:05

Uwaga! Droga ekspresowa S1 pomiędzy węzłami Bielsko-Biała Mikuszowice – Żywiec Browar od 1 października będzie płatna dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony.

wyświetleń: 4346komentarzy: 0

Wyłudzają abonament

24-09-2016 08:00

Nie dajcie się oszukać! Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji wysyła wezwania do zapłaty – to próba wyłudzenia!

wyświetleń: 2300komentarzy: 1

Jak uszyć żywotek?

23-09-2016 19:15

Od kilku miesięcy w Wiślańskim Centrum Kultury prowadzony jest projekt 'Wiślańskie żywotki'. Na jego realizację udało się pozyskać środki z Ministerstwa Dziedzictwa i Kultury Narodowej.

wyświetleń: 613komentarzy: 1

Weekendowe propozycje rowerowe (WPR): Wokół Cieszyna i Czeskiego Cieszyna

23-09-2016 17:30

Mamy dla Was nowy dział przygotowany przez zapalonego rowerzystę, Daniela Pipienia. Co tydzień pokażemy Wam ciekawe propozycje weekendowych tras rowerowych na Śląsku Cieszyńskim. Dziś zapraszamy Was na wycieczkę dookoła polskiego i czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 1966komentarzy: 0

13 Polaków wystartuje w Pucharze Kontynentalnym w Wiśle

23-09-2016 16:00

Trzynastu reprezentantów Polski zobaczymy na starcie zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbędą się w ostatni weekend września (24-25.09.2016) na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.