Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 25186komentarzy: 5

Cieszyn - poszukują nastolatki

15-02-2016 19:25

Policjanci poszukują zaginionej 13-latki z Cieszyna. Kinga Wojnecka ostatni raz była widziana 14 lutego 2016 roku w godzinach popołudniowych. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Aktualizacja wtorek, godzina 10:20

 

Policjanci zakończyli poszukiwania 13-latki, która zaginęła w niedzielę w Cieszynie. Jak informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji, -  13-letnia mieszkanka Cieszyna zaginęła około 13.00 w niedzielę 14 lutego 2016 roku. Nastolatka wyszła z domu w Cieszynie i nie nawiązała kontaktu z rodziną. W poniedziałek późnym popołudniem ojciec zgłosił cieszyńskim policjantom zaginięcie swojej córki. Dziś rano dyżurny cieszyńskiej komendy otrzymał informację, że 13-latka wróciła do domu.

--------

Pisaliśmy wcześniej.

Cieszyńska policja zwróciła się do naszej redakcji o opublikowanie informacji o poszukiwaniach 13- latki.
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 13-letnia Kinga Wojnecka około 13.00 w niedzielę 14 lutego 2016 roku wyszła z domu w Cieszynie i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziś o późnym popołudniem ojciec powiadomił cieszyńskich policjantów o jej zaginięciu.

Rysopis zaginionej:
wzrost około 165 cm,
waga około 50 kg,
włosy czarne (farbowane)- długie, proste.

Ubiór:
czarne spodnie dresowe z trzema paskami po bokach,
kurtka sportowa 3/4 koloru czarnego,
buty sportowe koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z policjantami  Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997.

red.

zródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB 15-02-2016 19:25
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

beata1964
15-02-2016 20:50
beata1964
Dlaczego nie ma zdjęcia? przecież z takim opisem może być wiele nastolatek .
adawski25
15-02-2016 21:07
adawski25
No wiec wlasnie szukaja dziewczyny a zdjecia zero z opusu nikt nic nie wie naserio czasami artykuly to ze az rece opadaja normalnie...ssukaja to chyba foto nie utajnione prawda!!!
gadżet
16-02-2016 09:55
gadżet
Podobno się smarkula znalazła , ja to bym jej skórę przetrzepał .Za takie zachowanie szlaban pół roku najmniej.
doris924
16-02-2016 21:24
doris924
guwniary chcom z siebie celebrytki robic czym wiecej informacji w necie tym wiecej im odbija i podnieta ze ich opisuja włuczyc im siechce z chłopakami uciekajom z domu a potem strasznie poszukiwane zeroszacunku dosiebie w tych czasach te dziołuszyska sa gorsze od chłopakow jakby policja miała mało na głowie to jeszcze kretynek szukac muszom ładny maras
TEAMS7
17-02-2016 16:13
TEAMS7
miesiąc prac społecznych dla gówniary powinno załatwić sprawę postawienia na nogi służby mundurowe.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 83/485/2016

26-08-2016 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 442komentarzy: 0

Sobotnie szaleństwo za free!

26-08-2016 07:30

Zbliża się ostatnia sobota wakacji! Spraw niespodziankę swojemu dziecku i zabierz je na dożynki w Goleszowie. Szaleństwo w parku zabaw na pewno pozwoli najmłodszym zapomnieć o zbliżającym się powrocie do szkoły. W dodatku, dzięki sponsorom, którymi są restauracja Pod Tułem, Szkoła Rodzenia „Cud Narodzin” oraz Sklep Medyczny Inwest Partner Medycyna, udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

wyświetleń: 808komentarzy: 0

W Twoim imieniu (odc.8). Nie ma mocnych na wiślańskie korki...

25-08-2016 20:00

Brakuje parkingów? Obwodnicy? Objazdów? Kierowania ruchem? Pieniędzy? A może czego innego? Przyczynek do źródła powstawania oraz problemu korków w Wiśle.

wyświetleń: 2733komentarzy: 7

Portal OX.PL poleca!

25-08-2016 18:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 657komentarzy: 0

O Morcinku nad jego grobem

25-08-2016 17:15

O rocznicy urodzin Gustawa Morcinka pamiętano także w Cieszynie, gdzie pisarz spoczywa na Cmentarzu Komunalnym. Dziś (25 sierpnia) w samo południe złożono na jego pomniku kwiaty, zapalono znicze, a zgromadzeni wysłuchali opowieści Rozalia Wawronowicz - kierownik Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie o pisarzu.

wyświetleń: 861komentarzy: 0

Ustroń - będzie się działo!!!

25-08-2016 15:30

Tydzień Kultury Beskidzkiej za nami, ale nie oznacza to końca prezentacji i spotkańa z folklorem. Od 20 sierpnia trwa w naszym regionie Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny. Wielki finałowy koncert odbędzie się w sobotę w Ustroniu. Ale wydarzeń w ten weekend w Ustroniu sporo.

wyświetleń: 1579komentarzy: 0

Chrystus na strumieńskim rynku odzyskał swój blask

25-08-2016 14:15

Jest nieodzownym elementem strumieńskiego Rynku. Od 130 lat chroni miasto i jego mieszkańców, towarzyszyła wielu wydarzeniom, które miały miejsce w przeszłości Strumienia. W minioną niedzielę 21 sierpnia odbyło się uroczyste poświęcenie Figury Chrystusa Króla, która po gruntownym remoncie odzyskała swój dawny blask.

wyświetleń: 794komentarzy: 3

Wspominali pisarza

25-08-2016 12:40

Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Gustawa Morcinka w Skoczowie, uczczono dziś (25.08) 125. rocznicę urodzin pisarza. W uroczystościach wziął udział m.in. wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 980komentarzy: 0

Ten Proffesor Cię nauczy!

25-08-2016 11:00

Chcesz zdobyć zawód, dokształcić się, zdobyć nowe kwalifikacje? I to za darmo, ucząc się jedynie 4 dni w miesiącu? Bezpłatna szkoła PROFFESOR w Skoczowie czeka na Ciebie! Trwa nabór do SZKÓŁ POLICEALNYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH! Jasno, przystępnie, profesjonalnie, nowocześnie, rzetelnie i na dodatek za darmo...? Czy to możliwe, żeby nauczanie takie było? Tak! Tylko w Skoczowie jest Szkoła, która oferuję naukę na bardzo wysokim poziomie zupełnie bezpłatnie! Jaka? Sprawdź sam!

wyświetleń: 1299komentarzy: 0

Kajto: decydująca batalia lidera

25-08-2016 09:15

Rywalizacja w FIA ERC wkracza w decydującą fazę – czeski Rajd Barum (26-28 sierpnia) będzie najbliższym wyzwaniem Kajetanowicza i Barana. Załogę Lotos Rally Team czeka 230 km ścigania na 15 wąskich, podbijających i dziurawych czeskich odcinkach, na których miejscowi kierowcy narzucają szalone tempo. Będzie tym bardziej emocjonująco, ponieważ– Kajetanowicza i Barana tylko 3 punkty dzielą od obrony tytułu już na dwie rundy przed końcem mistrzostw.