Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5767komentarzy: 0

Najmłodsi stela 15/416/2016

13-02-2016 17:05

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Najmłodsi stela 15/416/2016 Radosz Krawiec ze Skoczowa, syn Anny i Ryszardafot: (indi)
Igor Jakubiec z Ochab, syn Jolanty i Piotra, brat Szymonka

 

Adrian Jędralczyk z Simoradza, syn Moniki i Radomira

 

Aurelia Puda z Czechowic-Dziedzic, córka Marty i Przemysława

 

 


 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 13-02-2016 17:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nocny pożar w Zaborzu

29-07-2016 09:35

W nocy paliło się w garażu w jednym z budynków w Zaborzu. Poszkodowany został właściciel nieruchomości. Także wczoraj spaliła się zakrystia w kościele w Międzyrzeczu Górnym.

wyświetleń: 79komentarzy: 0

Jak wybrać dobry warsztat LPG?

29-07-2016 07:30

Decydując się na montaż instalacji gazowej w samochodzie, chcemy powierzyć nasze auto solidnym fachowcom. Po czym poznać dobry warsztat, który nie zawiedzie nas jakością świadczonych usług i nie zniechęci do jazdy na gaz? 

wyświetleń: 254komentarzy: 0

W Twoim imieniu: Pchli Targ w Skoczowie

28-07-2016 19:35

Pchli Targ, czyli mydło i powidło, zazwyczaj miernej wartości, ot, zbiór staroci dla fascynatów, koneserów i zapalonych zbieraczy. Czy sprzedający na rynku podczas Pchlego Targu powinni płacić opłatę targową jak regularni handlarze? Zapraszam na kolejny odcinek z serii ''W Twoim imieniu''.

wyświetleń: 1678komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

28-07-2016 17:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1306komentarzy: 0

Trzy dni z książkami

28-07-2016 16:50

To będzie ciekawa propozycja dla miłośników książek. Już jutro, w piątek (29.07) w Ustroniu startuje weekendowe Lato z książkami. Codziennie od rana do wieczora na ustrońskim rynku spotkania czytelnicze, gry i zabawy animacyjne dla dzieci.

wyświetleń: 408komentarzy: 0

Szykują remont Bielskiej i Cieszyńskiej

28-07-2016 15:00

Kilkukilometrowy odcinek drogi powiatowej 4417S, czyli tzw. ''starej drogi'' na Bielsko-Białą pójdzie do remontu. Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej planuje m.in. wybudować tam rondo.

wyświetleń: 2182komentarzy: 0

Dla kogo Srebrna Cieszynianka?

28-07-2016 13:05

Laur Srebrnej Cieszynianki to największe wyróżnienie w naszym regionie. Otrzymują go osoby, które poprzez swoje działania na rzecz szeroko rozumianej kultury na Śląsku Cieszyńskim przyczyniły się do promocji naszej ziemi. Jeśli znacie osoby, które powinny zostać w ten sposób uhonorowane, to zgłoście je do 16 września w Waszych gminach.

wyświetleń: 1552komentarzy: 0

Wystawa o św. Janie Sarkandrze

28-07-2016 11:00

Muzeum św. Jana Sarkandra w Skoczowie zaprasza na zaktualizowaną wystawę poświęconą patronowi placówki. Nowością są najnowsze zdjęcia i dokumentacja filmowa z miejsc, z którymi związany był św. Jan Sarkander. Ponadto zobaczyć będzie można eksponaty współczesne męczennikowi ze Skoczowa. Wernisaż odbędzie się 5 sierpnia o godz. 19.

wyświetleń: 1090komentarzy: 4

Kubalonka: trasy cały rok?

28-07-2016 09:20

22 lipca w Urzędzie Miejskim w Wiśle odbyło się spotkanie poświęcone przyszłym losom tras biegowych na Kubalonce. – Cieszę się, że jest zielone światło dla tej inwestycji ze strony kluczowych instytucji – mówi burmistrz Wisły Tomasz Bujok.

wyświetleń: 1273komentarzy: 0

Cieszyn - miastem akademickim cały rok

28-07-2016 07:30

W Cieszynie ma swoją siedzibę jedna z największych uczelni w Polsce – Uniwersytet Śląski. Przedstawiciele społeczności akademickiej włączają się w różnorodne działania na rzecz społeczności lokalnej miasta i regionu.