Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 23239komentarzy: 9

Pożar w Cieszynie (aktualizacja)

10-02-2016 17:09

W Cieszynie na ul. Menniczej wybuchł pożar w kamienicy.
fot nadesłane na kontakt24.ox.pl fot nadesłane na kontakt24.ox.pl

Trwa akcja ratunkowa. Zdjęcia wraz z informacją otrzymaliśmy na kontakt24.ox.pl

Ogień w mieszkaniu pojawił sie kilka minut po godzinie 16. Z mieszkania został ewakuowany 78-letni mężczyzna. Na miejscu, oprócz Straży Pożarnej, cały czas pracują służby - policja i straż miejska. W związku z akcją gaśniczą ulica Mennicza jest zablokowana.

Aktualizacja:

Walka z pożarem zakończyła się tuż przed godz. 19:00

(red)


źródło: ox.pl
dodał: CR 10-02-2016 17:09
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
11-02-2016 10:42
dyszol
Co za pieprzona banda sępów. Stoi bydło z komórami, gapi się na cudze nieszczęście i pstryka fotki na pamiątkę żeby wrzucić na fejsa albo pochwalić się znajomkom, że widziało pożar na żywo. Jakby dziadek zginął i ktoś złapałby kawałek usmolonej ręki z czarnego wora na zwłoki to pewnie łowca kadrów zesrałby się ze szczęścia.
łofca
11-02-2016 11:01
łofca
Dyszolku zjedz coś,nie jesteś sobą..Takie czasy,na szczęście starszy pan tylko lekko się podtruł.
danuswrc
11-02-2016 11:58
danuswrc
A co z wieczornym wyjazdem straży znów na menniczą ???
acd103
11-02-2016 17:20
acd103
Pewnie jakiś lump z cygaretom zasnął, ciko spadło do flaszki i bełkło.
wanda37
11-02-2016 23:03
wanda37
No acd 103 jak możesz tak pisać.Ten Pan, którego dotknęła ta tragedia to 78 letni kulturalny,inteligentny człowiek.Akurat znam go i nie ładnie tak pisać jak się nie wie komu spaliło się mieszkanie.
*gosia*
12-02-2016 12:18
*gosia*
acd103 - SAM MUSISZ BYĆ LUMPEM, skoro tylko taka myśl przyszła Ci do głowy!. Ten starszy Pan to P. Janek nie pozwolę, żeby takie coś jak ty tak obrażało Pana Janka. Jestem jego sąsiadką to bardzo kulturalny człowiek, pomógł nie jednej osobie. tacy ludzie jeszcze żyja na tym świecie! Pomyśl następnym razem co piszesz. Ten człowiek stracił wszystko rozumiesz?. Pamiątki po żonie, po synu.... ma tylko to co miał na sobie w dniu pożaru. aaa i tak na przyszłość jak byś chciał mnie obrazić ...pisz .. nie ruszy mnie to. Więc szkoda ŻEBYŚ SIĘ POCIŁ !!!!!
wanda37
12-02-2016 16:54
wanda37
*gosia* - pieknie dowaliłaś temu acd 103.Domyślam się kim jesteś, ale nie wiem tego na sto procent. Chyba jesteśmy sąsiadkami .A nie wiesz co się stało z pieskiem tego Pana?Wiem że bardzo dawno temu zmarła mu żona ,tyle nieszczęść spadło na niego a taki ktoś jak acd 103, niech przemyśli to co napisał[lub napisała bo nie wiem jakiej to płci] .
zysia135
12-02-2016 17:47
zysia135
Dziadek ma się dobrze:) Nic mu się nie stało, jeszcze tego samego dnia wypuścili go ze szpitala. Niestety całe mieszkanie spłonęło. Ale wspomnienia zostaną....Czytałam mu te miłe słowa o nim co piszecie i bardzo jest wzruszony. Pozdrawia bardzo sąsiadki i dziękuje za pamięć:))! Aaaa piesek też ma się dobrze:) Trochę się zestresował tylko heh Do acd: zastanów się czasem co piszesz,bo możesz bardzo urazić kogoś takimi słowami...
wanda37
12-02-2016 23:36
wanda37
zysia135----------Dziękuję za informacje.Współczuje Panu Jankowi ,ale najważniejsze,że jemu jak i pieskowi nic się nie stało.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 50komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 240komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 1186komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 346komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 231komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 4929komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1278komentarzy: 1

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 759komentarzy: 4

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 693komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.