Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 23140komentarzy: 9

Pożar w Cieszynie (aktualizacja)

10-02-2016 17:09

W Cieszynie na ul. Menniczej wybuchł pożar w kamienicy.
fot nadesłane na kontakt24.ox.pl fot nadesłane na kontakt24.ox.pl

Trwa akcja ratunkowa. Zdjęcia wraz z informacją otrzymaliśmy na kontakt24.ox.pl

Ogień w mieszkaniu pojawił sie kilka minut po godzinie 16. Z mieszkania został ewakuowany 78-letni mężczyzna. Na miejscu, oprócz Straży Pożarnej, cały czas pracują służby - policja i straż miejska. W związku z akcją gaśniczą ulica Mennicza jest zablokowana.

Aktualizacja:

Walka z pożarem zakończyła się tuż przed godz. 19:00

(red)


zródło: ox.pl
dodał: CR 10-02-2016 17:09
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
11-02-2016 10:42
dyszol
Co za pieprzona banda sępów. Stoi bydło z komórami, gapi się na cudze nieszczęście i pstryka fotki na pamiątkę żeby wrzucić na fejsa albo pochwalić się znajomkom, że widziało pożar na żywo. Jakby dziadek zginął i ktoś złapałby kawałek usmolonej ręki z czarnego wora na zwłoki to pewnie łowca kadrów zesrałby się ze szczęścia.
łofca
11-02-2016 11:01
łofca
Dyszolku zjedz coś,nie jesteś sobą..Takie czasy,na szczęście starszy pan tylko lekko się podtruł.
danuswrc
11-02-2016 11:58
danuswrc
A co z wieczornym wyjazdem straży znów na menniczą ???
acd103
11-02-2016 17:20
acd103
Pewnie jakiś lump z cygaretom zasnął, ciko spadło do flaszki i bełkło.
wanda37
11-02-2016 23:03
wanda37
No acd 103 jak możesz tak pisać.Ten Pan, którego dotknęła ta tragedia to 78 letni kulturalny,inteligentny człowiek.Akurat znam go i nie ładnie tak pisać jak się nie wie komu spaliło się mieszkanie.
*gosia*
12-02-2016 12:18
*gosia*
acd103 - SAM MUSISZ BYĆ LUMPEM, skoro tylko taka myśl przyszła Ci do głowy!. Ten starszy Pan to P. Janek nie pozwolę, żeby takie coś jak ty tak obrażało Pana Janka. Jestem jego sąsiadką to bardzo kulturalny człowiek, pomógł nie jednej osobie. tacy ludzie jeszcze żyja na tym świecie! Pomyśl następnym razem co piszesz. Ten człowiek stracił wszystko rozumiesz?. Pamiątki po żonie, po synu.... ma tylko to co miał na sobie w dniu pożaru. aaa i tak na przyszłość jak byś chciał mnie obrazić ...pisz .. nie ruszy mnie to. Więc szkoda ŻEBYŚ SIĘ POCIŁ !!!!!
wanda37
12-02-2016 16:54
wanda37
*gosia* - pieknie dowaliłaś temu acd 103.Domyślam się kim jesteś, ale nie wiem tego na sto procent. Chyba jesteśmy sąsiadkami .A nie wiesz co się stało z pieskiem tego Pana?Wiem że bardzo dawno temu zmarła mu żona ,tyle nieszczęść spadło na niego a taki ktoś jak acd 103, niech przemyśli to co napisał[lub napisała bo nie wiem jakiej to płci] .
zysia135
12-02-2016 17:47
zysia135
Dziadek ma się dobrze:) Nic mu się nie stało, jeszcze tego samego dnia wypuścili go ze szpitala. Niestety całe mieszkanie spłonęło. Ale wspomnienia zostaną....Czytałam mu te miłe słowa o nim co piszecie i bardzo jest wzruszony. Pozdrawia bardzo sąsiadki i dziękuje za pamięć:))! Aaaa piesek też ma się dobrze:) Trochę się zestresował tylko heh Do acd: zastanów się czasem co piszesz,bo możesz bardzo urazić kogoś takimi słowami...
wanda37
12-02-2016 23:36
wanda37
zysia135----------Dziękuję za informacje.Współczuje Panu Jankowi ,ale najważniejsze,że jemu jak i pieskowi nic się nie stało.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Jak powinna wyglądać ul. Kluckiego w Cieszynie? - II debata

27-05-2017 19:10

Za nami II debata podwórkowa przy ul. Ludwika Kluckiego w Cieszynie. Osoby zainteresowane zmianą wizerunku wspomnianej ulicy, projektanci, przedstawiciele Urzędu Miasta, a także różnych instytucji oraz środowisk zajmujących się sztuką, spotkali się już w kwietniu. Pojawiły się wówczas pierwsze propozycje zmiany wizerunku tej ulicy. Podczas II debaty zaproponowano konkretne rozwiązania. 

wyświetleń: 92komentarzy: 0

Stypendia i nagrody dla sportowców

27-05-2017 17:15

Doceniono wiślańskich sportowców za wysokie osiągnięcia sportowe w 2016 roku. Statuetki wyróżnionym wręczył Burmistrz Wisły Tomasz Bujok oraz Przewodniczący Rady Miasta Wisła Janusz Podżorski.

wyświetleń: 163komentarzy: 0

Rowerami po komendach

27-05-2017 15:20

Zamierzają odwiedzić 129 jednostek policji garnizonu śląskiego na rowerach. Wszystko po to, aby zebrać pieniądze na leczenie ciężko chorej 16-letniej Wiktorii z Pyskowic. Taki cel obrali sobie dwaj policjanci z Komisariatu Policji w Strumieniu. Przed nimi do przejechania ponad 1200 kilometrów.

wyświetleń: 675komentarzy: 0

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 563komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 471komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 247komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 781komentarzy: 1

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1532komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 2217komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.