Wiadomości

Kontakt24

wyświetleń: 22513komentarzy: 9

Pożar w Cieszynie (aktualizacja)

10-02-2016 17:09

W Cieszynie na ul. Menniczej wybuchł pożar w kamienicy.
fot nadesłane na kontakt24.ox.pl fot nadesłane na kontakt24.ox.pl

Trwa akcja ratunkowa. Zdjęcia wraz z informacją otrzymaliśmy na kontakt24.ox.pl

Ogień w mieszkaniu pojawił sie kilka minut po godzinie 16. Z mieszkania został ewakuowany 78-letni mężczyzna. Na miejscu, oprócz Straży Pożarnej, cały czas pracują służby - policja i straż miejska. W związku z akcją gaśniczą ulica Mennicza jest zablokowana.

Aktualizacja:

Walka z pożarem zakończyła się tuż przed godz. 19:00

(red)


zródło: ox.pl
dodał: CR 10-02-2016 17:09
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
11-02-2016 10:42
dyszol
Co za pieprzona banda sępów. Stoi bydło z komórami, gapi się na cudze nieszczęście i pstryka fotki na pamiątkę żeby wrzucić na fejsa albo pochwalić się znajomkom, że widziało pożar na żywo. Jakby dziadek zginął i ktoś złapałby kawałek usmolonej ręki z czarnego wora na zwłoki to pewnie łowca kadrów zesrałby się ze szczęścia.
łofca
11-02-2016 11:01
łofca
Dyszolku zjedz coś,nie jesteś sobą..Takie czasy,na szczęście starszy pan tylko lekko się podtruł.
danuswrc
11-02-2016 11:58
danuswrc
A co z wieczornym wyjazdem straży znów na menniczą ???
acd103
11-02-2016 17:20
acd103
Pewnie jakiś lump z cygaretom zasnął, ciko spadło do flaszki i bełkło.
wanda37
11-02-2016 23:03
wanda37
No acd 103 jak możesz tak pisać.Ten Pan, którego dotknęła ta tragedia to 78 letni kulturalny,inteligentny człowiek.Akurat znam go i nie ładnie tak pisać jak się nie wie komu spaliło się mieszkanie.
*gosia*
12-02-2016 12:18
*gosia*
acd103 - SAM MUSISZ BYĆ LUMPEM, skoro tylko taka myśl przyszła Ci do głowy!. Ten starszy Pan to P. Janek nie pozwolę, żeby takie coś jak ty tak obrażało Pana Janka. Jestem jego sąsiadką to bardzo kulturalny człowiek, pomógł nie jednej osobie. tacy ludzie jeszcze żyja na tym świecie! Pomyśl następnym razem co piszesz. Ten człowiek stracił wszystko rozumiesz?. Pamiątki po żonie, po synu.... ma tylko to co miał na sobie w dniu pożaru. aaa i tak na przyszłość jak byś chciał mnie obrazić ...pisz .. nie ruszy mnie to. Więc szkoda ŻEBYŚ SIĘ POCIŁ !!!!!
wanda37
12-02-2016 16:54
wanda37
*gosia* - pieknie dowaliłaś temu acd 103.Domyślam się kim jesteś, ale nie wiem tego na sto procent. Chyba jesteśmy sąsiadkami .A nie wiesz co się stało z pieskiem tego Pana?Wiem że bardzo dawno temu zmarła mu żona ,tyle nieszczęść spadło na niego a taki ktoś jak acd 103, niech przemyśli to co napisał[lub napisała bo nie wiem jakiej to płci] .
zysia135
12-02-2016 17:47
zysia135
Dziadek ma się dobrze:) Nic mu się nie stało, jeszcze tego samego dnia wypuścili go ze szpitala. Niestety całe mieszkanie spłonęło. Ale wspomnienia zostaną....Czytałam mu te miłe słowa o nim co piszecie i bardzo jest wzruszony. Pozdrawia bardzo sąsiadki i dziękuje za pamięć:))! Aaaa piesek też ma się dobrze:) Trochę się zestresował tylko heh Do acd: zastanów się czasem co piszesz,bo możesz bardzo urazić kogoś takimi słowami...
wanda37
12-02-2016 23:36
wanda37
zysia135----------Dziękuję za informacje.Współczuje Panu Jankowi ,ale najważniejsze,że jemu jak i pieskowi nic się nie stało.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Zbójnickie trunki

25-09-2016 19:00

Pierwszy raz w Ustroniu odbył się konkurs na zbójnickie nalewki. Smaków było wiele, bo nie zabrakło malinówki, ostrężynówki czy aroniówki. Były trunki przygotowane na igliwiu sosnowym czy też nalewki z bożego drzewka i piekielnie mocnej z... chrzanu.

wyświetleń: 1189komentarzy: 1

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 39/16

25-09-2016 16:50

Szara teczka z napisem "Wieża" skrywa w sobie wiele historycznych prawd i ciekawostek na temat Skoczowa. Odkryjcie je razem z nami!

wyświetleń: 572komentarzy: 0

Oczami niewidomego (51): złość i nienawiść

25-09-2016 14:20

„Świat to trudne miejsce. Jemu nie zależy. Choć nie żywi nienawiści do ciebie i do mnie, nie darzy nas też miłością. Dzieją się na nim rzeczy straszne, których nie można wytłumaczyć. [...] Świat cię nie kocha. [...] Pamiętaj jednak, żeby robić swoje. Takie masz zadanie na tym trudnym świecie, musisz podtrzymywać swoją miłość i robić swoje choćby nie wiem co.” Stephen King – „Lśnienie”

wyświetleń: 345komentarzy: 0

Znasz Młodego Bohatera?

25-09-2016 12:55

Możliwe, że wśród nas żyją bezimienni młodzi bohaterowie. Jeśli znasz ciekawą historię, której głównym aktorem jest dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka, to wyślij ją do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji!

wyświetleń: 393komentarzy: 0

Kto Cię sprawdza?

25-09-2016 11:00

Krajowy Rejestr Długów oferuje możliwość sprawdzenia czy jakakolwiek instytucja nie szukała informacji o osobach na podstawie numeru PESEL.

wyświetleń: 2519komentarzy: 2

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 39/16 - Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu-Lipowcu

25-09-2016 09:30

W dzisiejszym artykule poznacie historię parafii w Lipowcu - jednej z najstarszych wsi Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 749komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

25-09-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 797komentarzy: 0

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 731komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 1173komentarzy: 2

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.