Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 23362komentarzy: 9

Pożar w Cieszynie (aktualizacja)

10-02-2016 17:09

W Cieszynie na ul. Menniczej wybuchł pożar w kamienicy.
fot nadesłane na kontakt24.ox.pl fot nadesłane na kontakt24.ox.pl

Trwa akcja ratunkowa. Zdjęcia wraz z informacją otrzymaliśmy na kontakt24.ox.pl

Ogień w mieszkaniu pojawił sie kilka minut po godzinie 16. Z mieszkania został ewakuowany 78-letni mężczyzna. Na miejscu, oprócz Straży Pożarnej, cały czas pracują służby - policja i straż miejska. W związku z akcją gaśniczą ulica Mennicza jest zablokowana.

Aktualizacja:

Walka z pożarem zakończyła się tuż przed godz. 19:00

(red)


źródło: ox.pl
dodał: CR 10-02-2016 17:09
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
11-02-2016 10:42
dyszol
Co za pieprzona banda sępów. Stoi bydło z komórami, gapi się na cudze nieszczęście i pstryka fotki na pamiątkę żeby wrzucić na fejsa albo pochwalić się znajomkom, że widziało pożar na żywo. Jakby dziadek zginął i ktoś złapałby kawałek usmolonej ręki z czarnego wora na zwłoki to pewnie łowca kadrów zesrałby się ze szczęścia.
łofca
11-02-2016 11:01
łofca
Dyszolku zjedz coś,nie jesteś sobą..Takie czasy,na szczęście starszy pan tylko lekko się podtruł.
danuswrc
11-02-2016 11:58
danuswrc
A co z wieczornym wyjazdem straży znów na menniczą ???
acd103
11-02-2016 17:20
acd103
Pewnie jakiś lump z cygaretom zasnął, ciko spadło do flaszki i bełkło.
wanda37
11-02-2016 23:03
wanda37
No acd 103 jak możesz tak pisać.Ten Pan, którego dotknęła ta tragedia to 78 letni kulturalny,inteligentny człowiek.Akurat znam go i nie ładnie tak pisać jak się nie wie komu spaliło się mieszkanie.
*gosia*
12-02-2016 12:18
*gosia*
acd103 - SAM MUSISZ BYĆ LUMPEM, skoro tylko taka myśl przyszła Ci do głowy!. Ten starszy Pan to P. Janek nie pozwolę, żeby takie coś jak ty tak obrażało Pana Janka. Jestem jego sąsiadką to bardzo kulturalny człowiek, pomógł nie jednej osobie. tacy ludzie jeszcze żyja na tym świecie! Pomyśl następnym razem co piszesz. Ten człowiek stracił wszystko rozumiesz?. Pamiątki po żonie, po synu.... ma tylko to co miał na sobie w dniu pożaru. aaa i tak na przyszłość jak byś chciał mnie obrazić ...pisz .. nie ruszy mnie to. Więc szkoda ŻEBYŚ SIĘ POCIŁ !!!!!
wanda37
12-02-2016 16:54
wanda37
*gosia* - pieknie dowaliłaś temu acd 103.Domyślam się kim jesteś, ale nie wiem tego na sto procent. Chyba jesteśmy sąsiadkami .A nie wiesz co się stało z pieskiem tego Pana?Wiem że bardzo dawno temu zmarła mu żona ,tyle nieszczęść spadło na niego a taki ktoś jak acd 103, niech przemyśli to co napisał[lub napisała bo nie wiem jakiej to płci] .
zysia135
12-02-2016 17:47
zysia135
Dziadek ma się dobrze:) Nic mu się nie stało, jeszcze tego samego dnia wypuścili go ze szpitala. Niestety całe mieszkanie spłonęło. Ale wspomnienia zostaną....Czytałam mu te miłe słowa o nim co piszecie i bardzo jest wzruszony. Pozdrawia bardzo sąsiadki i dziękuje za pamięć:))! Aaaa piesek też ma się dobrze:) Trochę się zestresował tylko heh Do acd: zastanów się czasem co piszesz,bo możesz bardzo urazić kogoś takimi słowami...
wanda37
12-02-2016 23:36
wanda37
zysia135----------Dziękuję za informacje.Współczuje Panu Jankowi ,ale najważniejsze,że jemu jak i pieskowi nic się nie stało.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Tym razem Püdelsi. Mamy dla Was bilety!

17-01-2018 09:15

Status konkursu: TRWA

Już w najbliższą sobotę (20.01.2018)  w Cieszynie - Scena COK w Browarze, wystąpi zespół PÜDELSI. My mamy dla Was dwa bilety!

wyświetleń: 85komentarzy: 0

Cieszyn: Które drogi zostaną wyremontowane?

17-01-2018 07:30

Jakie cieszyńskie drogi zostały ujęte w planach inwestycyjnych na ten rok? Na ostatniej konferencji prasowej Burmistrz Cieszyna wspomniał m.in. o ulicy Solnej, czy Al. Piastowskiej.

wyświetleń: 549komentarzy: 0

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 208komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 1028komentarzy: 9

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 753komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 4382komentarzy: 10

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 746komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3446komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.