Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 22170komentarzy: 9

Pożar w Cieszynie (aktualizacja)

10-02-2016 17:09

W Cieszynie na ul. Menniczej wybuchł pożar w kamienicy.
Pożar w Cieszynie (aktualizacja) fot nadesłane na kontakt24.ox.pl

Trwa akcja ratunkowa. Zdjęcia wraz z informacją otrzymaliśmy na kontakt24.ox.pl

Ogień w mieszkaniu pojawił sie kilka minut po godzinie 16. Z mieszkania został ewakuowany 78-letni mężczyzna. Na miejscu, oprócz Straży Pożarnej, cały czas pracują służby - policja i straż miejska. W związku z akcją gaśniczą ulica Mennicza jest zablokowana.

Aktualizacja:

Walka z pożarem zakończyła się tuż przed godz. 19:00

(red)


zródło: ox.pl
dodał: CR 10-02-2016 17:09
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
11-02-2016 10:42
dyszol
Co za pieprzona banda sępów. Stoi bydło z komórami, gapi się na cudze nieszczęście i pstryka fotki na pamiątkę żeby wrzucić na fejsa albo pochwalić się znajomkom, że widziało pożar na żywo. Jakby dziadek zginął i ktoś złapałby kawałek usmolonej ręki z czarnego wora na zwłoki to pewnie łowca kadrów zesrałby się ze szczęścia.
łofca
11-02-2016 11:01
łofca
Dyszolku zjedz coś,nie jesteś sobą..Takie czasy,na szczęście starszy pan tylko lekko się podtruł.
danuswrc
11-02-2016 11:58
danuswrc
A co z wieczornym wyjazdem straży znów na menniczą ???
acd103
11-02-2016 17:20
acd103
Pewnie jakiś lump z cygaretom zasnął, ciko spadło do flaszki i bełkło.
wanda37
11-02-2016 23:03
wanda37
No acd 103 jak możesz tak pisać.Ten Pan, którego dotknęła ta tragedia to 78 letni kulturalny,inteligentny człowiek.Akurat znam go i nie ładnie tak pisać jak się nie wie komu spaliło się mieszkanie.
*gosia*
12-02-2016 12:18
*gosia*
acd103 - SAM MUSISZ BYĆ LUMPEM, skoro tylko taka myśl przyszła Ci do głowy!. Ten starszy Pan to P. Janek nie pozwolę, żeby takie coś jak ty tak obrażało Pana Janka. Jestem jego sąsiadką to bardzo kulturalny człowiek, pomógł nie jednej osobie. tacy ludzie jeszcze żyja na tym świecie! Pomyśl następnym razem co piszesz. Ten człowiek stracił wszystko rozumiesz?. Pamiątki po żonie, po synu.... ma tylko to co miał na sobie w dniu pożaru. aaa i tak na przyszłość jak byś chciał mnie obrazić ...pisz .. nie ruszy mnie to. Więc szkoda ŻEBYŚ SIĘ POCIŁ !!!!!
wanda37
12-02-2016 16:54
wanda37
*gosia* - pieknie dowaliłaś temu acd 103.Domyślam się kim jesteś, ale nie wiem tego na sto procent. Chyba jesteśmy sąsiadkami .A nie wiesz co się stało z pieskiem tego Pana?Wiem że bardzo dawno temu zmarła mu żona ,tyle nieszczęść spadło na niego a taki ktoś jak acd 103, niech przemyśli to co napisał[lub napisała bo nie wiem jakiej to płci] .
zysia135
12-02-2016 17:47
zysia135
Dziadek ma się dobrze:) Nic mu się nie stało, jeszcze tego samego dnia wypuścili go ze szpitala. Niestety całe mieszkanie spłonęło. Ale wspomnienia zostaną....Czytałam mu te miłe słowa o nim co piszecie i bardzo jest wzruszony. Pozdrawia bardzo sąsiadki i dziękuje za pamięć:))! Aaaa piesek też ma się dobrze:) Trochę się zestresował tylko heh Do acd: zastanów się czasem co piszesz,bo możesz bardzo urazić kogoś takimi słowami...
wanda37
12-02-2016 23:36
wanda37
zysia135----------Dziękuję za informacje.Współczuje Panu Jankowi ,ale najważniejsze,że jemu jak i pieskowi nic się nie stało.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Upały i burze

01-07-2016 09:15

Ten nierozłączny ostatnimi czasy duet znów na ustach meteorologów, którzy ostrzegają przed wysokimi temperaturami i burzami z gradem.

wyświetleń: 276komentarzy: 0

Jaki system LPG wybrać?

01-07-2016 07:30

Chcesz przerobić benzynę na gaz? Zanim umówisz się do gazownika, poznaj zasady działania układów wszystkich generacji – od I do V i wybierz taki, który najlepiej będzie współpracował z silnikiem. 

wyświetleń: 210komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

30-06-2016 19:15

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1248komentarzy: 0

Nie trzeba się bać nietoperzy

30-06-2016 17:30

Choć za przypadek zarażenia wścieklizna, który wydarzył się ostatnio w Skoczowie, odpowiada nietoperz, nie ma się co bać – przekonują specjaliści. To odosobniony przypadek, nietoperze nie są specjalnym zagrożeniem, równie dobrze wściekliznę może przenieść polna mysz.

wyświetleń: 1205komentarzy: 0

Burmistrz Cieszyna odznaczony

30-06-2016 16:45

Burmistrz Cieszyna, Ryszard Macura został odznaczony Złotą Odznaką „Za Zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego". Odznaczenie zostało ustanowione 8 czerwca 1973 roku. Honoruje się nim osoby, które szczególnie zasłużyły się dla rozwoju Uniwersytetu Śląskiego.

wyświetleń: 981komentarzy: 6

Skoczów - zamiany w szkołach

30-06-2016 14:55

Spore zmiany szykują się w skoczowskiej oświacie. Miniony rok szkolny był ostatnim rokiem funkcjonowania filii szkoły podstawowej przy ulicy Mickiewicza. Uczniowie nie będą również uczęszczać do budynku gimnazjum przy ulicy Bielskiej.

wyświetleń: 2347komentarzy: 7

Szejowie przed Rajdem Bohema

30-06-2016 13:10

Kibice z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek specjalny Rajdu Polski, ale nie są to jedyne rajdowe emocje, jakie czekają nas w najbliższy weekend. GK Forge Rally Team przygotowuje się do czwartej rundy Mistrzostw Czech. 43. Rajd Bohemia zgromadzi na starcie łącznie ponad 140 załóg, a w tym obok Jarosława Szeja i Marcina Szeja, kilku reprezentantów Polski.

wyświetleń: 374komentarzy: 0

Oszust w Ustroniu

30-06-2016 11:40

Wczoraj (29.06.2016 ) w Ustroniu oszuści wykorzystali łatwowierność seniora i wyłudzili od niego 15 tysięcy złotych. Po raz kolejny więc policja apeluje by uważać na fałszywych krewnych.

wyświetleń: 4176komentarzy: 1

Atrakcje Dolnych Witkowic

30-06-2016 10:40

Poznaliście już artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Coloursów (14-17 lipca) oraz atrakcje turystyczne Ostrawy. Dziś chcemy przedstawić Wam miejsca, które znajdują się na terenie festiwalu, a przykuwają uwagę ludzi z całego świata.

wyświetleń: 1455komentarzy: 1

Strumień: promocja z powietrza

30-06-2016 09:05

Kiedy w czasie wakacji mieszkańcy gminy Strumień zobaczą nad swoją posesją drona, to nie znaczy że ktoś ich podgląda,  to działania promocyjne gminy.