Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3179komentarzy: 0

Kuchnie tańsze o 23%!

11-02-2016 14:00

Zmień swoją kuchnię i zapłać tylko trzy czwarte ceny! Kuchnie bez podatku VAT, czyli prawie o ćwierć ceny taniej można zakupić jeszcze tylko do końca lutego w skoczowskim Salonie Meblowym REDEX.
Sklep Meblowy REDEX  w Skoczowie Sklep Meblowy REDEX w Skoczowie

Przeprowadzasz się, urządzasz nowe mieszkanie, a może po prostu znudziły Ci się stare meble lub zjadł je pies? Bez względu na przyczynę - to wyjątkowa okazja, by nabyć meble kuchenne właśnie teraz. Trwa wyjątkowa promocja!

Do końca lutego w skoczowskim salonie REDEX (ul. Fabryczna 9, tuż przy wiślance) trwa wyjątkowa Promocja na KUCHNIE. Możesz oszczędzić nawet 23%!

Sklep Meblowy REDEX istnieje od 1988 i zdobył zaufanie tysiąca klientów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę mebli nowoczesnych i klasycznych najlepszych i najbardziej cenionych marek. Na Fabrycznej 9 w Skoczowie znajdziesz wszystkie meble do każdego pomieszczenia – od kuchni, jadalni, pokoju dziecięcego, pokoju gościnnego, salonu, sypialni, przedpokoju.

Przyjedź:

Zadzwoń: tel. (33) 853 89 00



REDEX
43-430 Skoczów, ul. Fabryczna 9
Telefon (33) 853 89 00
redex@redex.com.pl


Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00 - 17.00
sob. 9.00 - 13.00
redex.com.pl

 

Artykuł sponsorowany

zródło: OX.PL
dodał: NG 11-02-2016 14:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 126komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 239komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 172komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 583komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1348komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1707komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 790komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1709komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 342komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!