Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5804komentarzy: 0

Wygrali ''Zakochani'' - rozwiązanie konkursu ''Zakochani Pod Tułem 4''

12-02-2016 12:00

W lesie lub w dresie, na sianie i na polanie, w maluchu lub w ruchu - toną w objęciach ''Zakochani'' na zdjęciach. Kto wygrał już wiemy, listę zwycięzców konkursu publikujemy.

Konkurs to konkurs – ktoś wygrać musiał, ale niemal wszystkie zdjęcia zgłoszone w tym roku do rywalizacji zaskakiwały pomysłowością i miały szansę na nagrodę. Szesnastu zwycięzców, którzy już wkrótce spędzą extra walentynki za free wytypowaliście sami w ogólnodostępnym głosowaniu.

- Uczestnikom dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia, a głosującym za tak duże zainteresowanie konkursem. Wiemy, że wybór faworyta w głosowaniu nie był łatwy, bo poziom był naprawdę wyrównany. Wzystkich, którym nie udało się wygrać w tym roku, a także głosujących, którzy jeszcze nie wzięli udziału w konkursie, zachęcamy do udziału w przyszłym roku – mówi właścicielka restauracji, Barbara Musioł-Mironowicz. – Widzimy, że z roku na rok poziom jest coraz wyższy, zaskakuje także kreatywność autorów zdjęć. Miło nam będzie gościć w „Pod Tułem” tak fajne pary, dlatego nie możemy doczekać się kolacji walentynkowej, która – przypomnę – już 13 lutego, czyli w najbliższą sobotę od godziny 19:00.

Przypominamy, że „Zakochani Pod Tułem” to kultowy już konkurs, organizowany cyklicznie od 2013 roku z okazji Walentynek. 

W tym w puli nagród znalazło się: 

6 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
10 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

Romantyczna kolacja odbędzie się 13 lutego 2016 r. o godzinie 19:00 w restauracji "Pod Tułem" w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17. Zapraszamy wszystkich zwycięzców.

WYNIKI KONKURSU "ZAKOCHANI POD TUŁEM 4" ZNAJDZIESZ NA STRONIE KONKURSOWEJ:


Głosowałeś? Skorzystaj z 20% rabatu

Wszystkim osobom, które głosowały na zdjęcia zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4” przypominamy o bonie rabatowym na niedzielny obiad w restauracji „Pod Tułem” w Cisownicy. Taki bon przesłany został na adres mailowy podany podczas głosowania. Rabat 20% udzielany jest na dania główne do zamówień powyżej 50 zł. Bon rabatowy można zrealizować w dniach: 21.02.2016, 28.02.2016. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Zapraszamy do Restauracji!

Drugi konkurs trwa dalej: wygraj 10 000 zł na organizację wesela

Konkurs z okazji 10-lecia restauracji "Pod Tułem" to świetna okazja dla wszystkich par planujących wesele. Do zgarnięcia jest aż 10 tys. zł na organizację wesela! Wesele za friko? To możliwe, ale wszyscy chętni na taką nagrodę muszą się pospieszyć i złożyć zamówienie na przyjęcie weselne w restauracji „Pod Tułem” najpóźniej do 19.05.2016. Wygraj 10 000 zł na organizację wesela – szczegóły na Stronie Konkursowej.

 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: AGA 12-02-2016 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 496komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 2578komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 829komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 296komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 8893komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1823komentarzy: 2

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 1022komentarzy: 5

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 880komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.