Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6083komentarzy: 0

Wygrali ''Zakochani'' - rozwiązanie konkursu ''Zakochani Pod Tułem 4''

12-02-2016 12:00

W lesie lub w dresie, na sianie i na polanie, w maluchu lub w ruchu - toną w objęciach ''Zakochani'' na zdjęciach. Kto wygrał już wiemy, listę zwycięzców konkursu publikujemy.

Konkurs to konkurs – ktoś wygrać musiał, ale niemal wszystkie zdjęcia zgłoszone w tym roku do rywalizacji zaskakiwały pomysłowością i miały szansę na nagrodę. Szesnastu zwycięzców, którzy już wkrótce spędzą extra walentynki za free wytypowaliście sami w ogólnodostępnym głosowaniu.

- Uczestnikom dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia, a głosującym za tak duże zainteresowanie konkursem. Wiemy, że wybór faworyta w głosowaniu nie był łatwy, bo poziom był naprawdę wyrównany. Wzystkich, którym nie udało się wygrać w tym roku, a także głosujących, którzy jeszcze nie wzięli udziału w konkursie, zachęcamy do udziału w przyszłym roku – mówi właścicielka restauracji, Barbara Musioł-Mironowicz. – Widzimy, że z roku na rok poziom jest coraz wyższy, zaskakuje także kreatywność autorów zdjęć. Miło nam będzie gościć w „Pod Tułem” tak fajne pary, dlatego nie możemy doczekać się kolacji walentynkowej, która – przypomnę – już 13 lutego, czyli w najbliższą sobotę od godziny 19:00.

Przypominamy, że „Zakochani Pod Tułem” to kultowy już konkurs, organizowany cyklicznie od 2013 roku z okazji Walentynek. 

W tym w puli nagród znalazło się: 

6 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
10 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

Romantyczna kolacja odbędzie się 13 lutego 2016 r. o godzinie 19:00 w restauracji "Pod Tułem" w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17. Zapraszamy wszystkich zwycięzców.

WYNIKI KONKURSU "ZAKOCHANI POD TUŁEM 4" ZNAJDZIESZ NA STRONIE KONKURSOWEJ:


Głosowałeś? Skorzystaj z 20% rabatu

Wszystkim osobom, które głosowały na zdjęcia zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4” przypominamy o bonie rabatowym na niedzielny obiad w restauracji „Pod Tułem” w Cisownicy. Taki bon przesłany został na adres mailowy podany podczas głosowania. Rabat 20% udzielany jest na dania główne do zamówień powyżej 50 zł. Bon rabatowy można zrealizować w dniach: 21.02.2016, 28.02.2016. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Zapraszamy do Restauracji!

Drugi konkurs trwa dalej: wygraj 10 000 zł na organizację wesela

Konkurs z okazji 10-lecia restauracji "Pod Tułem" to świetna okazja dla wszystkich par planujących wesele. Do zgarnięcia jest aż 10 tys. zł na organizację wesela! Wesele za friko? To możliwe, ale wszyscy chętni na taką nagrodę muszą się pospieszyć i złożyć zamówienie na przyjęcie weselne w restauracji „Pod Tułem” najpóźniej do 19.05.2016. Wygraj 10 000 zł na organizację wesela – szczegóły na Stronie Konkursowej.

 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: AGA 12-02-2016 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Katarzyna Gładczak [zwiastun]

23-05-2018 15:25

Katarzyna Gładczak o jubileuszu największej Szkoły Podstawowej w Cieszynie i o pracy na stanowisku dyrektora. Jak funkcjonuje SP nr 2? Co oferuje uczniom, nauczycielom i rodzicom? Jacek Porzycki zapytał również o schron, podróż tramwajem i najtrudniejsze obowiązki. Cała rozmowa już w najbliższą niedzielę, 27.05.2018 - Zapraszamy!

wyświetleń: 161komentarzy: 0

Stacje naprawcze dla rowerów

23-05-2018 13:45

W Cieszynie przy ulicy Hajduka oraz na Al. Łyska (teren Lasku Miejskiego) zamontowane zostały stcaje naprawcze dla rowerów. Realizacja projektu „Razem Damy Radę” została wdrożona dzięki akcji Castorama Tour, która odbyła się 30 lipca 2017 roku. W ramach głosowania został wyłoniony zwycięski projekt, którym okazały się stacje naprawcze dla rowerów – była to inicjatywa Urzędu Miasta.

wyświetleń: 398komentarzy: 0

Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego

23-05-2018 12:35

Od grudnia 2017 roku działa uruchomione przez Fundację "Itaka" Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego.

wyświetleń: 221komentarzy: 0

II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach

23-05-2018 11:00

W sobotę 26 maja 2018 w odbędzie się II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach. Gospodarzami tego wydarzenia będzie LUCE Bielsko Biała I. 

wyświetleń: 137komentarzy: 0

Najmłodsi stela 39/663/2018

23-05-2018 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2163komentarzy: 0

Menażka i ożeż ty! - najtrudniejsze słowa dyktanda

23-05-2018 07:30

Wczoraj (22.05) w Cieszynie odbyła się kolejna, IX już edycja, Cieszyńskiego Konkursu Ortograficznego „Bezbłędny w obłędnym Cieszynie", skierowanego do uczniów cieszyńskich szkół podstawowych. W tym roku nagrodę główną, unikatowe pióro, po raz pierwszy w historii konkursu otrzymał uczeń z Czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 584komentarzy: 0

Zakończył się Cieszyński Miting Pływacki 2017/2018

22-05-2018 21:05

Blisko 140 zawodników z całego Śląska wzięło udział w ostatniej, finałowej rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego w sezonie 2017/2018. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie w 4 rundach wystartowało około 800 młodych pływaków z 21 klubów. 

wyświetleń: 530komentarzy: 0

Tektonika uczuć - premiera

22-05-2018 19:00

"Tektonika uczuć" już w piątek 25 maja o 17. 30 !Scena Polska Teatru w Czeskim Cieszynie zaprasza na premierowy spektakl w reżyserii Pavla Ondrucha.  Dramat Erica-Emanuela Schmitta ukazuje skomplikowane relacje w związku dwojga ludzi, w którym miłość odgrywa najważniejszą rolę.

wyświetleń: 359komentarzy: 0

Owce już na hali

22-05-2018 18:30

Na halach Cieńkowa w Wiśle od niedzieli pasą się znów owce.  Tegoroczny sezon wypasu rozpoczął się tradycyjnym obrzędem mieszania, czyli połączenia zwierząt w jedno stado.

wyświetleń: 662komentarzy: 0

Będą nowe rozwiązania drogowe?

22-05-2018 17:30

Władze miasta Cieszyna zauważają problem, który każdego dnia pojawia się w związku z ruchem drogowym w okolicach Wzgórza Zamkowego. W godzinach szczytu najwięcej trudności sprawia kolizja drogi z traktem kolejowym, co doprowadza do częściowego paraliżu ruchu oraz opóźnień, związanych z przejazdami autobusów. Miasto ma zająć się analizą tych rejonów zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i możliwych rozwiązań, dotyczących likwidacji korków.