Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5585komentarzy: 0

Wygrali ''Zakochani'' - rozwiązanie konkursu ''Zakochani Pod Tułem 4''

12-02-2016 12:00

W lesie lub w dresie, na sianie i na polanie, w maluchu lub w ruchu - toną w objęciach ''Zakochani'' na zdjęciach. Kto wygrał już wiemy, listę zwycięzców konkursu publikujemy.

Konkurs to konkurs – ktoś wygrać musiał, ale niemal wszystkie zdjęcia zgłoszone w tym roku do rywalizacji zaskakiwały pomysłowością i miały szansę na nagrodę. Szesnastu zwycięzców, którzy już wkrótce spędzą extra walentynki za free wytypowaliście sami w ogólnodostępnym głosowaniu.

- Uczestnikom dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia, a głosującym za tak duże zainteresowanie konkursem. Wiemy, że wybór faworyta w głosowaniu nie był łatwy, bo poziom był naprawdę wyrównany. Wzystkich, którym nie udało się wygrać w tym roku, a także głosujących, którzy jeszcze nie wzięli udziału w konkursie, zachęcamy do udziału w przyszłym roku – mówi właścicielka restauracji, Barbara Musioł-Mironowicz. – Widzimy, że z roku na rok poziom jest coraz wyższy, zaskakuje także kreatywność autorów zdjęć. Miło nam będzie gościć w „Pod Tułem” tak fajne pary, dlatego nie możemy doczekać się kolacji walentynkowej, która – przypomnę – już 13 lutego, czyli w najbliższą sobotę od godziny 19:00.

Przypominamy, że „Zakochani Pod Tułem” to kultowy już konkurs, organizowany cyklicznie od 2013 roku z okazji Walentynek. 

W tym w puli nagród znalazło się: 

6 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
10 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

Romantyczna kolacja odbędzie się 13 lutego 2016 r. o godzinie 19:00 w restauracji "Pod Tułem" w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17. Zapraszamy wszystkich zwycięzców.

WYNIKI KONKURSU "ZAKOCHANI POD TUŁEM 4" ZNAJDZIESZ NA STRONIE KONKURSOWEJ:


Głosowałeś? Skorzystaj z 20% rabatu

Wszystkim osobom, które głosowały na zdjęcia zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4” przypominamy o bonie rabatowym na niedzielny obiad w restauracji „Pod Tułem” w Cisownicy. Taki bon przesłany został na adres mailowy podany podczas głosowania. Rabat 20% udzielany jest na dania główne do zamówień powyżej 50 zł. Bon rabatowy można zrealizować w dniach: 21.02.2016, 28.02.2016. Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Zapraszamy do Restauracji!

Drugi konkurs trwa dalej: wygraj 10 000 zł na organizację wesela

Konkurs z okazji 10-lecia restauracji "Pod Tułem" to świetna okazja dla wszystkich par planujących wesele. Do zgarnięcia jest aż 10 tys. zł na organizację wesela! Wesele za friko? To możliwe, ale wszyscy chętni na taką nagrodę muszą się pospieszyć i złożyć zamówienie na przyjęcie weselne w restauracji „Pod Tułem” najpóźniej do 19.05.2016. Wygraj 10 000 zł na organizację wesela – szczegóły na Stronie Konkursowej.

 

artykuł sponsorowany

zródło: ox.pl
dodał: AGA 12-02-2016 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Msze i nabożeństwa online

24-07-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 25komentarzy: 0

FIS Grand Prix 2016: Maciej Kot triumfuje w Wiśle

24-07-2016 01:00

W pięknym stylu Maciej Kot odniósł drugie w tym sezonie zwycięstwo w zawodach FIS Grand Prix 2016. Polak po dwóch bardzo dobrych skokach triumfował w sobotnim konkursie na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, wyprzedzając drugiego Norwega Andresa Fannemela o 4,6 punktu. Na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Niemiec Andreas Wellinger.

wyświetleń: 118komentarzy: 0

Oczami niewidomego (43): Irena Mencner - muzyka na akordeonie

23-07-2016 19:00

W czerwcu 2016 roku w Domu Narodowym w Cieszynie odbył się wieczorek poetycki Krystyny Kurzycy. Jest to miejscowa poetka, która jest osobą słabowidzącą; sympatyzującą z cieszyńskim kołem Polskiego Związku Niewidomych. Ma na swoim koncie kilka tomików poezji. Na tym wieczorku towarzyszyła Jej Irena Mencner - pochodząca z Zebrzydowic, kobieta grająca od jedenastego roku życia na akordeonie. Na to spotkanie w Domu Narodowym zostali zaproszeni również członkowie cieszyńskiego koła PZN.

wyświetleń: 562komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (30/7/16)

23-07-2016 16:45

O czym pisano sto lat temu na łamach lokalnych gazet? Przekonajcie się w naszym kolejnym przeglądzie prasy.

wyświetleń: 268komentarzy: 0

Pobiegnij w zawodach

23-07-2016 15:35

Bieganie cieszą się coraz większą popularnością. Biegamy dla zdrowia, dla towarzystwa oraz dla utrzymania lepszej kondycji. W związku z tym organizowane są liczne imprezy dla fanów tej dyscypliny sportu również w naszym regionie.

wyświetleń: 501komentarzy: 0

Będą remonty dróg

23-07-2016 13:05

Dzięki uchwale Zarządu Województwa Śląskiego w naszym regionie zostanie przebudowanych wiele dróg. Gminy powiatu cieszyńskiego otrzymają bowiem dofinansowanie na potrzebne remonty. Pieniądze na powyższe cele płynąć będą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

wyświetleń: 2640komentarzy: 0

''OmNomNom'' - danie pierwsze

23-07-2016 10:30

W Chacie nad Zalewem w Zabłociu odbył „Zdrowy Piknik Wakacyjny”, pierwszy etap projektu kulinarno-edukacyjnego „OmNomNom”.

wyświetleń: 606komentarzy: 0

Eko i od lokalnych dostawców

23-07-2016 07:30

Status konkursu: TRWA

Najlepsza wołowina na Śląsku Cieszyńskim, warzywa i owoce, które zrodziła cieszyńska ziemia, produkty od lokalnych dostawców - jeśli to tego szukasz w pobliskich lokalach gastronomicznych, zajrzyj do restauracji Ekotradycja, która serwuje tradycyjne potrawy, przygotowując je na bazie produktów ekologicznych i lokalnych. Przyjdź i przekonaj się, a do końca wakacji dodatkowo obniż rachunek o 20% lub zjedz za darmo - jeśli tylko zdołasz rozwiązać kolejną konkursową zagadkę.

wyświetleń: 1213komentarzy: 0

Norwegowie najlepsi

23-07-2016 00:01

Ekipa Norwegii w składzie: Johann Andre Forfang, Tom Hilde, Joachim Hauer i Anders Fannemel zwyciężyła w sobotnim konkursie drużynowym FIS Grand Prix Wisła 2016, który był rozgrywany na skoczni im. Adama Małysza. Podopieczni Alexandera Stoeckla o dziewięć punktów pokonali reprezentację Słowenii, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli niemieccy skoczkowie. Biało-Czerwoni zmagania drużynowe ukończyli na szóstej pozycji.

wyświetleń: 783komentarzy: 0

Jednak chcą sprzedać?

22-07-2016 19:00

Nie udało się poprzedniej władzy, czy obecna będzie miała więcej szczęścia? Gmina Skoczów kolejny raz chce się pozbyć kamienicy na rynku. Czy z powodzeniem?