Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6733komentarzy: 0

Najmłodsi stela 14/415/2016

11-02-2016 09:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Ismael Anwar z Wisły, syn Sylwii i Shahida  fot: (indi) Ismael Anwar z Wisły, syn Sylwii i Shahida fot: (indi)
Jakub Wiśniewski z Cieszyna, syn Klaudii i Marcina

 

Ksawery Kasztura z Pogwizdowa, syn Wioletty i Andrzeja

 

Zosia Zielińska z Mnicha, córka Magdaleny i Mateusza

 

Zuzanna Szczotka z Ustronia, córka Natalii i Łukasza

 

 


 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 11-02-2016 09:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 168komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 253komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 601komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1355komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1730komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 344komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!