Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5341komentarzy: 0

Rączka ugotuje... dla Was

04-02-2016 14:35

Znany i lubiany śląski kucharz, Remigiusz Rączka będzie gotował w najbliższy wtorek, 9 lutego w Górkach Wielkich w Karczmie Pod Strzechom. Specjalnych walentynkowych potraw przygotowanych przez mistrza będą mogły spróbować, jako jedyne, dwie osoby wybrane wśród naszych Czytelników.
Rączka ugotuje... dla Was fot. arc.ox.pl

To będzie prawdziwa podróż kulinarna po smakach dla zakochanych. Najbliższy wtorek, 9 lutego w Karczmie Pod Strzechom w Górkach Wielkich gotować będzie mistrz śląskiej kuchni, Remigiusz Rączka. To znany i lubiany przez widzów telewizyjnych programów kulinarnych, kultywujący śląską gwarę oraz tradycję kulinarną szef kuchni.

Jako, że walentynki za pasem, potrawy podczas wtorkowego gotowania będą związane z zakochanymi. Podczas kręcenia odcinka programu telewizyjnego, Rączka przygotuje własnoręcznie w „Karczmie Pod Strzechom” zestaw dla dwóch osób – naszych Czytelników. Będzie coś lekkiego – oczywiście z kaczki, danie główne kaczka na różowo dla dwojga no i oczywiście deser. Czy będzie jakiś afrodyzjak? Oczywiście!

Z okazji nagrywania programu Rączka przygotuje jedynie 4 zestawy potraw – dwa na potrzeby odcinka telewizyjnego i dwie dla naszych Czytelników. Dodatkowo osoby, które wygrają w naszym konkursie będą mogły przez kilka godzin (od 11.00-do 15.00) podpatrywać „na żywo” pracę ekipy telewizyjnej i mistrza śląskiej kuchni.


Uwaga konkurs!
Mamy dla Was zaproszenie (dla pary) na ten jedyny w swoim rodzaju pokaz sztuki kulinarnej. Aby wygrać, trzeba napisać, czemu to właśnie Wasza para powinna się znaleźć 9 lutego w „Karczmie Pod Strzechom” w Górkach Wielkich podczas kręcenia programu telewizyjnego i czemu to Wy mielibyście spróbować wyjątkowych potraw przygotowanych przez Remigiusza Rączkę. Na odpowiedzi (na adres konkurs@ox.pl ) czekamy do piątkowego (05.02.2016) wieczora (do 20:00). Proszę podać numer telefonu – o wygranej poinformujemy bowiem telefonicznie.

 



vdka

zródło: OX.PL
dodał: NG 04-02-2016 14:35
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ekspertyza nie pozostawia złudzeń...

01-07-2016 21:05

Wyniki ekspertyzy budynku przy ulicy Zamkowej 1 jednoznacznie wskazują na zły stan techniczny, sanitarny i przeciwpożarowy.  Podmioty, które prowadzą tam swoją działalność będą musiały opuścić budynek do 30 września br. Jego zarządca, czyli Zamek Cieszyn wręczył im w tym tygodniu wypowiedzenia.

wyświetleń: 1510komentarzy: 3

Uwaga firmy! Nadciąga JPK

01-07-2016 17:40

Słyszeliście o Jednolitym Pliku Księgowym? Jeśli – jak niemal 30% firm jeszcze nie – to zapoznajcie się z tym zagadnieniem jak najszybciej. JPK wchodzi bowiem w życie… dzisiaj (1 lipca).

wyświetleń: 1299komentarzy: 0

Policjanci na pikniku

01-07-2016 16:15

Policjanci z Cieszyna i Ustronia wzięli udział pikniku rodzinnym Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Goleszowie. Przede wszystkim powiedzieli najmłodszym jak bezpiecznie spędzić wakacje.

wyświetleń: 720komentarzy: 2

Kierowcy, uważajcie na upały!

01-07-2016 14:40

Lato dopiero się rozkręca, może być coraz cieplej, przed upałami ostrzegają nie tylko meteorolodzy, ale i… policjanci.

wyświetleń: 1173komentarzy: 1

Najmłodsi stela 65/467/2016

01-07-2016 12:50

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2884komentarzy: 0

Absolutorium dla Burmistrza Cieszyna niejednogłośnie

01-07-2016 11:00

Podczas wczorajszej (30.06) sesji Rady Miejskiej Cieszyna radni, przy jednym głosie sprzeciwu, udzielili Burmistrzowi Miasta Cieszyna absolutorium. Przeciwko głosował samorządowiec Czesław Banot.

wyświetleń: 1667komentarzy: 3

Upały i burze

01-07-2016 09:15

Ten nierozłączny ostatnimi czasy duet znów na ustach meteorologów, którzy ostrzegają przed wysokimi temperaturami i burzami z gradem.

wyświetleń: 1983komentarzy: 0

Jaki system LPG wybrać?

01-07-2016 07:30

Chcesz przerobić benzynę na gaz? Zanim umówisz się do gazownika, poznaj zasady działania układów wszystkich generacji – od I do V i wybierz taki, który najlepiej będzie współpracował z silnikiem. 

wyświetleń: 721komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

30-06-2016 19:15

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1809komentarzy: 0

Nie trzeba się bać nietoperzy

30-06-2016 17:30

Choć za przypadek zarażenia wścieklizna, który wydarzył się ostatnio w Skoczowie, odpowiada nietoperz, nie ma się co bać – przekonują specjaliści. To odosobniony przypadek, nietoperze nie są specjalnym zagrożeniem, równie dobrze wściekliznę może przenieść polna mysz.