Wiadomości

Kontakt24

wyświetleń: 7583komentarzy: 0

Najmłodsi stela 12/413/2016

03-02-2016 15:40

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Remigiusz Brychcy z Zebrzydowic, syn Magdaleny i Waldemara fot: (indi) Remigiusz Brychcy z Zebrzydowic, syn Magdaleny i Waldemara fot: (indi)
Igor Lewera z Górek Wielkich, syn Magdaleny i Michała

 

Bogusława Niemczyk z Wisły, córka Renaty i Tomasza

 

Jan Hławiczka z Gumien, syn Sylwii i Łukasza

 

Otylka Więzik z Chybia, córka Magdalena i Dawida

 

Justynka Machej z Hażlacha, córka Anny i Tomasza

 


 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 03-02-2016 15:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wisła w Rozszerzonej Rzeczywistości

08-12-2016 17:00

Rozszerzona Rzeczywistość rodem z filmów science-fiction, jak w „Raporcie mniejszości” zaczyna stawać się… rzeczywistością. Na razie na mniejszą skalę, ale dociera również do nas. W Wiśle wybrano wykonawcę projektu, który pozwoli patrzyć na mapy Wisły w inny sposób, dzięki rozszerzonej rzeczywistości.

wyświetleń: 10komentarzy: 0

Festiwal Muzyki rozpoczęty

08-12-2016 15:50

Wczoraj (07.11.2016) rozpoczął się w Cieszynie II Międzynarodowy Festiwal Muzyki prof. Józefa Świdra. Konferencja naukowa, warsztaty pianistyczne i dwa koncerty - były pięknym rozpoczęciem festiwalu.

wyświetleń: 90komentarzy: 0

W Strumieniu po sesji

08-12-2016 15:35

Pożegnanie komendanta Policji, przyjęcie uchwał, zatwierdzenie taryfy za zbiorowe odprowadzanie ścieków – tak wyglądała miniona sesja Rady Miejskiej Strumienia.

wyświetleń: 202komentarzy: 0

Skoczowscy sołtysi naradzali się

08-12-2016 14:25

W nietypowym miejscu, bo w Dworku Myśliwskim w Brennej 6 grudnia sołtysi gminy Skoczów spotkali się na ostatniej w tym roku naradzie.

wyświetleń: 486komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

08-12-2016 12:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 381komentarzy: 0

Z Wisły do Vikersund

08-12-2016 11:45

Skoczkowie Kadry B trenowali w Wiśle, teraz polatają na otwarciu Pucharu Kontynentalnego w norweskim Vikersund, który rozpoczyna się już jutro, 9 grudnia.

wyświetleń: 378komentarzy: 0

Pozbierani czy Sami Swoi?

08-12-2016 10:35

Wielkimi krokami zbliża się rozwiązanie jesiennych rozgrywek w siatkówce – już w najbliższą niedzielę, 11 grudnia okaże się kto zostanie najlepszą drużyną Amatorskiej Ligi Siatkówki w Cieszynie.

wyświetleń: 480komentarzy: 0

Zmiana dyrektora w Ośrodku Kultury w Hażlachu

08-12-2016 09:20

W Gminnym Ośrodku Kultury w Hażlachu nastąpiła zmiana na stanowiska dyrektora.

wyświetleń: 1609komentarzy: 0

Myj dwa razy dłużej za 1 zł!

08-12-2016 07:30

Choć czas świątecznych podarków jeszcze przed nami, to kierowcy w powiecie już mogą cieszyć się z pierwszych prezentów - nie dość, że dziś, 8 grudnia, otwarta zostaje nowa myjnia samochodowa, to jeszcze za 1 zł dostaniemy aż 75 sekund mycia!

wyświetleń: 2075komentarzy: 0

Kalendarz Beskidzki już jest

07-12-2016 20:15

Beskidzki. Wydawany przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Myli się jednak ten, kto uzna, że nic tam dla cieszyniaków, nic o Cieszyniakach. Wręcz przeciwnie! Redagujący go już od dziewięciu lat Jan Picheta sporo miejsca poświęca Śląskowi Cieszyńskiemu, i to pojmowanemu całościowo, aż po Ostrawicę.