Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 12286komentarzy: 14

Skazał szczeniaka na śmierć

02-02-2016 14:10

Nie dość, że porzucił szczeniaka, to przywiązał go do krzaków w lesie, skazując 3-miesięcznego malucha na śmierć z chłodu i głodu. Policja szuka właściciela szczeniaka i prosi o kontakt osoby, które pomogą go namierzyć.
Skazał szczeniaka na śmierć fot. mat.pras.

Cieszyńscy policjanci próbują ustalić właściciela szczeniaka, którego porzucono przed ponad tygodniem w Cieszynie: - W związku z naruszeniem ustawy o ochronie zwierząt, Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela szczeniaka przywiązanego w krzakach w dniu 21.01.2016 w Cieszynie, w okolicach Cieślarówki. Pies jest koloru czarnego, ma około 2–3 miesięcy, założone miał szelki i smycz – proszą funkcjonariusze cieszyńskiej Policji.

Jeśli cokolwiek wiecie na temat szczeniaczka ze zdjęć lub macie jakiekolwiek wątpliwości związane ze sprawą skontaktujcie się z asp.szt Wiesławą Czudek (33) 8516123, zadzwońcie na tel. (33) 8516200 (Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie) lub na bezpłatne telefony alarmowe - 997 lub 112.



vdka
 

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 02-02-2016 14:10
drukuj artykuł


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

maraena1983
02-02-2016 14:50
maraena1983
Co za potwór to zrobił. Powinni gęby takich i dane podawać do publicznej wiadomości, żeby każdy wiedział z jaką kanalią ma do czynienia.
piotr19922
02-02-2016 15:04
piotr19922
Masakra, jakim trzeba być debilem żeby zrobić cos takiego? Jesli juz faktycznie ktos chce się pozbyć pas czemu nie odda go w jakies dobre ręce? Z 3 miesięcznym maluchem nie powinno byc z tym problemu. Po ustaleniu właściciela powinna być aktualizacja tego artykułu i powinno zostac dodane jego zdjęcie...
[konto zostało usunięte]
02-02-2016 16:05
[konto zostało usunięte]
takiego bydlaka na mróz i nagiego do drzewa przywiązać!!! powinno się publikować zdjęcia takich "bohaterów"...
sympatyczny
02-02-2016 17:30
sympatyczny
Pewnie,fotkę zamieścić na OX-sie a sprawcę nago na mróz!!!
Funio
02-02-2016 17:33
Funio
Może psinka był"prezentem"pod choinke dla rozwydrzonego bachora,a gdy już minoł zachwyt stał się niepotrzebny.
A prawo w tym kraju jest zbyt liberalne dla tych znecajacych się na zwierzakami.
Babcia jak"ukradnie"bułke w markecie i zostaje złapana dzięki czujności "rambo "z ochrony to zaraz ma wyrok jak by bank okradla.
babajaga52
02-02-2016 18:16
babajaga52
"Im bardziej poznaję ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta"-to nie był ktoś, kto zasługuje na miano człowieka.Ja tez mam szczeniaka ze schroniska .Jakieś bydlę zostawiło go na stacji benzynowej w Skoczowie.Dzięki interwencji ,piesek został odwieziony do schroniska.Był w nim tylko tydzień.Teraz jest szczęśliwym i radosnym pieskiem.Kiedy słyszy samochód ,siada i czeka.Taka trauma na razie mu towarzyszy.Zastanówcie się "ludzie", kiedy chcecie komuś sprawić prezent w postaci szczeniaka!!!!
niestela
02-02-2016 20:55
niestela
mam nadzieję, Że szczeniaczek ma się już dobrze i znalazł dom i kochających ludzi?
również jestem za tym, żeby karać surowiej za takie występki i podawać do wiadomości publicznej wizerunek przestępcy! moja sunia też jest ze schroniska... już 3 lata jest z nami, a nadal ma wiele lęków :(
Nef
02-02-2016 21:38
Nef
Zrobiłabym z tym zbirem to samo co on zrobił temu psiakowi.
krysq87
02-02-2016 23:52
krysq87
oczywiście że należy się publikacja zdjęcia zwyrodnialca który tak postapił ...
wiadomo co z psiakiem?? Liczę na aktualizacje artykułu....
koszor
03-02-2016 06:44
koszor
Tak, ale pewnie polskie prawo na to nie pozwoli, a szkoda.
iksik
03-02-2016 10:14
iksik
Jeśli nie ma się nim kto zająć to chętnie przygarnę go do siebie.
iksik@o2.pl
as355
03-02-2016 15:46
as355
Bardzo nie odpowiednie zachowanie ,wręcz nie do wybaczenia .Ale mogło być tak że piesek uciekł ze smyczą ,i zaplątał się w krzakach ,(to tylko przemyślenia ) .Ja natomiast o nie ludzkim traktowaniu swoich bliskich ,których odstawia się do szpitali .pod pretekstem ciężkiej choroby .Proceder ten ma miejsce w naszym powiecie ,i nie są to ludzie tylko z miasta ale i ze wsi .Pozbywanie się z domu starszych i schorowanych domowników ,ma różne powody .A to nie ma się kto opiekować babcią , bo wszyscy pracują ,a to dziadek ma napady nerwicowe ,a małe dzieci się boją ,samych nie możemy zostawić ,a praca ponad wszystko .Do parku czy lasu nie wywiozą ,bo wrócić mogą ,więc do lekarki która za( wyrazy wdzięczności ) skierowanie do szpitala wypisze ,bo o rodzinę się dba .Tylko na odwiedziny nie jechać bo lekarz prowadzący do domu będzie chciał wypisać ,a tak opieka jest i jedzenie w miarę a jak umrze to zawiadomią . Piszecie że zdjęcie tego zwyrodnialca opublikować ,co do samotnych w szpitalach ,to by portalu brakło na zdjęcia ,ale chociaż znajomi i dalsza rodzina ,wiedzieli by co to za bezduszne istoty .
acid
04-02-2016 20:11
acid
Cała PRAWDA as355
wanda37
11-02-2016 23:12
wanda37
Tak as355 masz rację .Ani starszych ludzi ,ani zwierząt nie można tak traktować.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Lokale komunalne i socjalne (cz. 4): Brenna i Ustroń

26-05-2016 08:00

Zgodnie z Ustawą o ochronie praw obywateli każde miasto czy gmina jest zobowiązana do zapewnienia swoim mieszkańcom lokali komunalnych, które dzielą się na lokale komunalne i socjalne. Każda gmina naszego powiatu właśnie zgodnie z tą ustawą ma obowiązek do zabezpieczenia takich lokali w swoich zasobach mieszkaniowych. Sprawdziliśmy, jak to jest realizowane w poszczególnych gminach. Cz. 4: Ustroń i Brenna

wyświetleń: 151komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

26-05-2016 06:00

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 261komentarzy: 0

Polsko-czeska lokomotywa

25-05-2016 22:00

20 maja polscy i czescy uczniowie czesko-cieszyńskich podstawówek obejrzeli premierę dwujęzycznego niezmiernie dynamicznego spektaklu będącego wariacją na temat „Lokomotywy” Juliana Tuwima. Przedstawienie w reżyserii Katarzyny Dendys-Koseckiej wystawiono w Bibliotece Miejskiej w Czeskim Cieszynie.

wyświetleń: 151komentarzy: 0

Młodzi duchem, sprawni ciałem

25-05-2016 19:15

Zawodowo pracować już nie muszą, części z nich w obowiązku przypada pilnowanie wnuków, ale wolnego czasu nie chcą spędzać biernie. Czują, że są potrzebni i dalej chcą rozwijać swoją wiedzę w różnych kierunkach. Chcą rozwijać się nie tylko intelektualnie, ale i fizycznie.

wyświetleń: 985komentarzy: 0

Istebna: zakazy koło kościoła

25-05-2016 18:00

Uwaga kierowcy w Istebnej! Wprowadzono zmianę w organizacji ruchu przy kościele pw. Dobrego Pasterza w centrum wsi.

wyświetleń: 1177komentarzy: 5

Pamiętaj! Sklepy nieczynne

25-05-2016 17:30

Choć większość z nas ma tego dnia wolne w pracy, często zapominamy, że inni – w tym sprzedawcy również odpoczywają. Jutro, w Boże Ciało (26.05) zamknięte będą sklepy.

wyświetleń: 797komentarzy: 1

Cieślarowie zjadą do Wisły

25-05-2016 16:00

Cieślarowie i wszyscy, którzy ich mają radzi niech czują się zaproszeni na Zjazd rodzinny w Wiśle. Najbliższy weekend (28-29.05) Perła Beskidów będzie gościć ród Cieślarów.

wyświetleń: 863komentarzy: 0

KR CRS odpowiada na oświadczenie KR CIS ws. ''Być Razem''

25-05-2016 14:25

Wszystko zaczęło się od wniosku Klubu Radnych Cieszyński Ruch Społeczny (CRS) w sprawie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Być Razem”. Po udzieleniu odpowiedzi przez Burmistrza na szereg pytań związanych z działalnością „Być Razem” sprawą zainteresowali się radni z Klubu Radnych Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa (CIS) i wydali stosowne oświadczenie. CRS nie pozostał dłużny i odbił piłeczkę również wydając oświadczenie.

wyświetleń: 894komentarzy: 3

Bednarek wyśpiewa marzenia

25-05-2016 12:40

Koncerty charytatywne “Wyśpiewajmy marzenia” organizowane przez Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Cieszynie, Stowarzyszenie "Nasze Dzieci" na stałe zagościły już w kulturalnym kalendarzu imprez w regionie. W najbliższej, V już edycji zaśpiewa Kamil Bednarek.

wyświetleń: 1319komentarzy: 0

Kobieta o imieniu Liz. Książka Krystiana Warzochy z Kaczyc

25-05-2016 11:10

Status konkursu: TRWA

Dwa zwariowane psy, jedna szalona przyjaciółka, nadopiekuńczy ojciec i skrzywdzone przez los dziecko, a do tego bohaterski mężczyzna – oto niezawodna recepta na romans. Dziś na naszym portalu do zdobycia książka pt. „Kobieta o imieniu Liz” autora stela – Krystiana Warzochy z Kaczyc.