Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 13040komentarzy: 14

Skazał szczeniaka na śmierć

02-02-2016 14:10

Nie dość, że porzucił szczeniaka, to przywiązał go do krzaków w lesie, skazując 3-miesięcznego malucha na śmierć z chłodu i głodu. Policja szuka właściciela szczeniaka i prosi o kontakt osoby, które pomogą go namierzyć.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Cieszyńscy policjanci próbują ustalić właściciela szczeniaka, którego porzucono przed ponad tygodniem w Cieszynie: - W związku z naruszeniem ustawy o ochronie zwierząt, Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela szczeniaka przywiązanego w krzakach w dniu 21.01.2016 w Cieszynie, w okolicach Cieślarówki. Pies jest koloru czarnego, ma około 2–3 miesięcy, założone miał szelki i smycz – proszą funkcjonariusze cieszyńskiej Policji.

Jeśli cokolwiek wiecie na temat szczeniaczka ze zdjęć lub macie jakiekolwiek wątpliwości związane ze sprawą skontaktujcie się z asp.szt Wiesławą Czudek (33) 8516123, zadzwońcie na tel. (33) 8516200 (Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie) lub na bezpłatne telefony alarmowe - 997 lub 112.



vdka
 

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 02-02-2016 14:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

maraena1983
02-02-2016 14:50
maraena1983
Co za potwór to zrobił. Powinni gęby takich i dane podawać do publicznej wiadomości, żeby każdy wiedział z jaką kanalią ma do czynienia.
piotr19922
02-02-2016 15:04
piotr19922
Masakra, jakim trzeba być debilem żeby zrobić cos takiego? Jesli juz faktycznie ktos chce się pozbyć pas czemu nie odda go w jakies dobre ręce? Z 3 miesięcznym maluchem nie powinno byc z tym problemu. Po ustaleniu właściciela powinna być aktualizacja tego artykułu i powinno zostac dodane jego zdjęcie...
[konto zostało usunięte]
02-02-2016 16:05
[konto zostało usunięte]
takiego bydlaka na mróz i nagiego do drzewa przywiązać!!! powinno się publikować zdjęcia takich "bohaterów"...
sympatyczny
02-02-2016 17:30
sympatyczny
Pewnie,fotkę zamieścić na OX-sie a sprawcę nago na mróz!!!
Funio
02-02-2016 17:33
Funio
Może psinka był"prezentem"pod choinke dla rozwydrzonego bachora,a gdy już minoł zachwyt stał się niepotrzebny.
A prawo w tym kraju jest zbyt liberalne dla tych znecajacych się na zwierzakami.
Babcia jak"ukradnie"bułke w markecie i zostaje złapana dzięki czujności "rambo "z ochrony to zaraz ma wyrok jak by bank okradla.
babajaga52
02-02-2016 18:16
babajaga52
"Im bardziej poznaję ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta"-to nie był ktoś, kto zasługuje na miano człowieka.Ja tez mam szczeniaka ze schroniska .Jakieś bydlę zostawiło go na stacji benzynowej w Skoczowie.Dzięki interwencji ,piesek został odwieziony do schroniska.Był w nim tylko tydzień.Teraz jest szczęśliwym i radosnym pieskiem.Kiedy słyszy samochód ,siada i czeka.Taka trauma na razie mu towarzyszy.Zastanówcie się "ludzie", kiedy chcecie komuś sprawić prezent w postaci szczeniaka!!!!
niestela
02-02-2016 20:55
niestela
mam nadzieję, Że szczeniaczek ma się już dobrze i znalazł dom i kochających ludzi?
również jestem za tym, żeby karać surowiej za takie występki i podawać do wiadomości publicznej wizerunek przestępcy! moja sunia też jest ze schroniska... już 3 lata jest z nami, a nadal ma wiele lęków :(
Nef
02-02-2016 21:38
Nef
Zrobiłabym z tym zbirem to samo co on zrobił temu psiakowi.
krysq87
02-02-2016 23:52
krysq87
oczywiście że należy się publikacja zdjęcia zwyrodnialca który tak postapił ...
wiadomo co z psiakiem?? Liczę na aktualizacje artykułu....
koszor
03-02-2016 06:44
koszor
Tak, ale pewnie polskie prawo na to nie pozwoli, a szkoda.
iksik
03-02-2016 10:14
iksik
Jeśli nie ma się nim kto zająć to chętnie przygarnę go do siebie.
iksik@o2.pl
as355
03-02-2016 15:46
as355
Bardzo nie odpowiednie zachowanie ,wręcz nie do wybaczenia .Ale mogło być tak że piesek uciekł ze smyczą ,i zaplątał się w krzakach ,(to tylko przemyślenia ) .Ja natomiast o nie ludzkim traktowaniu swoich bliskich ,których odstawia się do szpitali .pod pretekstem ciężkiej choroby .Proceder ten ma miejsce w naszym powiecie ,i nie są to ludzie tylko z miasta ale i ze wsi .Pozbywanie się z domu starszych i schorowanych domowników ,ma różne powody .A to nie ma się kto opiekować babcią , bo wszyscy pracują ,a to dziadek ma napady nerwicowe ,a małe dzieci się boją ,samych nie możemy zostawić ,a praca ponad wszystko .Do parku czy lasu nie wywiozą ,bo wrócić mogą ,więc do lekarki która za( wyrazy wdzięczności ) skierowanie do szpitala wypisze ,bo o rodzinę się dba .Tylko na odwiedziny nie jechać bo lekarz prowadzący do domu będzie chciał wypisać ,a tak opieka jest i jedzenie w miarę a jak umrze to zawiadomią . Piszecie że zdjęcie tego zwyrodnialca opublikować ,co do samotnych w szpitalach ,to by portalu brakło na zdjęcia ,ale chociaż znajomi i dalsza rodzina ,wiedzieli by co to za bezduszne istoty .
acid
04-02-2016 20:11
acid
Cała PRAWDA as355
wanda37
11-02-2016 23:12
wanda37
Tak as355 masz rację .Ani starszych ludzi ,ani zwierząt nie można tak traktować.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ratownika nie było na basenie?

18-01-2017 19:10

Policja i prokuratura bada przyczynę tragicznego wypadku w Wiśle. Przypomnijmy, wczoraj w basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich utopił się nastolatek, drugi walczy o życie w szpitalu. Jak twierdzi policja, na basenie w momencie tragedii nie było ratownika.

wyświetleń: 227komentarzy: 1

LOTE, Szybiński, Osuch, SOiZ... Najlepsze szkoły wg Rankingu Perspektyw 2017

18-01-2017 18:15

To ważny ranking dla szkół i dla uczniów. Od lat ranking przygotowany przez Perspektywy jest nie tylko wskazówką dla uczniów przy wyborze szkoły, ale i potwierdzeniem jakości kształcenia dla dyrekcji i kuratorium. Podobnie jak przed rokiem placówki z powiatu, głównie cieszyńskie, są w czołówce.

wyświetleń: 495komentarzy: 2

Powrót mrozu!

18-01-2017 16:30

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym mrozem, nocą na obszarze Beskidu Śląskiego i Żywieckiego będzie bardzo zimno, temperatura może spaść nawet do -25 stopni poniżej zera.

wyświetleń: 1339komentarzy: 0

Escape. J. 14.6

18-01-2017 15:00

Szyfr? Tajna wiadomość? Nie - tajemniczy skrót liczbowy z tytułu to odniesienie do Ew. Jana, rozdział 14, wers 6, który brzmi: „Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”. Escape to zaś… No właśnie – czym jest Escape?

wyświetleń: 358komentarzy: 0

Znaleźli zaginionego

18-01-2017 14:00

Szczęśliwy finał poszukiwań 25-latka z Ustronia, który zaginał w nocy. Mężczyznę odnaleźli policjanci pod Czantorią.

wyświetleń: 4706komentarzy: 5

Projekt na C.A.C.Y. Pierwsze miejsce Biblioteki Miejskiej z Cieszyna

18-01-2017 12:55

Cieszyńska Biblioteka Miejska zajęła 1. miejsce w konkursie ogłoszonym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Placówka otrzyma 10 tysięcy złotych w nagrodę.

wyświetleń: 391komentarzy: 0

Bezpiecznie na stoku

18-01-2017 11:50

W miniony weekend ruszyła ogólnopolska kampania „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku”, której celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

wyświetleń: 451komentarzy: 0

Skoczów - tu też pojeździsz

18-01-2017 09:20

Długi nie jest, ale na początek wystarczy. Skoczów zaprasza na swój stok narciarski.

wyświetleń: 2278komentarzy: 0

Policjanci naradzali się

18-01-2017 07:40

W poniedziałek, 16 stycznia w cieszyńskiej komendzie odbyła się narada roczna, podczas której omówiono stan bezpieczeństwa w powiecie cieszyńskim za rok 2016, wyniki osiągnięte przez cieszyńskich policjantów oraz określono priorytety w walce z przestępczością w bieżącym roku.

wyświetleń: 1956komentarzy: 1

Wisła - śmierć w basenie

17-01-2017 21:00

Dzisiaj (17 I) po południu w Wiśle na basenie w ośrodku sportowym przy ulicy Olimpijskiej utonął 12-letni chłopiec. Jego rówieśnik, który również przebywał pod wodą, został przewieziony do bielskiego szpitala. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury.