Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 12468komentarzy: 14

Skazał szczeniaka na śmierć

02-02-2016 14:10

Nie dość, że porzucił szczeniaka, to przywiązał go do krzaków w lesie, skazując 3-miesięcznego malucha na śmierć z chłodu i głodu. Policja szuka właściciela szczeniaka i prosi o kontakt osoby, które pomogą go namierzyć.
Skazał szczeniaka na śmierć fot. mat.pras.

Cieszyńscy policjanci próbują ustalić właściciela szczeniaka, którego porzucono przed ponad tygodniem w Cieszynie: - W związku z naruszeniem ustawy o ochronie zwierząt, Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela szczeniaka przywiązanego w krzakach w dniu 21.01.2016 w Cieszynie, w okolicach Cieślarówki. Pies jest koloru czarnego, ma około 2–3 miesięcy, założone miał szelki i smycz – proszą funkcjonariusze cieszyńskiej Policji.

Jeśli cokolwiek wiecie na temat szczeniaczka ze zdjęć lub macie jakiekolwiek wątpliwości związane ze sprawą skontaktujcie się z asp.szt Wiesławą Czudek (33) 8516123, zadzwońcie na tel. (33) 8516200 (Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie) lub na bezpłatne telefony alarmowe - 997 lub 112.



vdka
 

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 02-02-2016 14:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

maraena1983
02-02-2016 14:50
maraena1983
Co za potwór to zrobił. Powinni gęby takich i dane podawać do publicznej wiadomości, żeby każdy wiedział z jaką kanalią ma do czynienia.
piotr19922
02-02-2016 15:04
piotr19922
Masakra, jakim trzeba być debilem żeby zrobić cos takiego? Jesli juz faktycznie ktos chce się pozbyć pas czemu nie odda go w jakies dobre ręce? Z 3 miesięcznym maluchem nie powinno byc z tym problemu. Po ustaleniu właściciela powinna być aktualizacja tego artykułu i powinno zostac dodane jego zdjęcie...
[konto zostało usunięte]
02-02-2016 16:05
[konto zostało usunięte]
takiego bydlaka na mróz i nagiego do drzewa przywiązać!!! powinno się publikować zdjęcia takich "bohaterów"...
sympatyczny
02-02-2016 17:30
sympatyczny
Pewnie,fotkę zamieścić na OX-sie a sprawcę nago na mróz!!!
Funio
02-02-2016 17:33
Funio
Może psinka był"prezentem"pod choinke dla rozwydrzonego bachora,a gdy już minoł zachwyt stał się niepotrzebny.
A prawo w tym kraju jest zbyt liberalne dla tych znecajacych się na zwierzakami.
Babcia jak"ukradnie"bułke w markecie i zostaje złapana dzięki czujności "rambo "z ochrony to zaraz ma wyrok jak by bank okradla.
babajaga52
02-02-2016 18:16
babajaga52
"Im bardziej poznaję ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta"-to nie był ktoś, kto zasługuje na miano człowieka.Ja tez mam szczeniaka ze schroniska .Jakieś bydlę zostawiło go na stacji benzynowej w Skoczowie.Dzięki interwencji ,piesek został odwieziony do schroniska.Był w nim tylko tydzień.Teraz jest szczęśliwym i radosnym pieskiem.Kiedy słyszy samochód ,siada i czeka.Taka trauma na razie mu towarzyszy.Zastanówcie się "ludzie", kiedy chcecie komuś sprawić prezent w postaci szczeniaka!!!!
niestela
02-02-2016 20:55
niestela
mam nadzieję, Że szczeniaczek ma się już dobrze i znalazł dom i kochających ludzi?
również jestem za tym, żeby karać surowiej za takie występki i podawać do wiadomości publicznej wizerunek przestępcy! moja sunia też jest ze schroniska... już 3 lata jest z nami, a nadal ma wiele lęków :(
Nef
02-02-2016 21:38
Nef
Zrobiłabym z tym zbirem to samo co on zrobił temu psiakowi.
krysq87
02-02-2016 23:52
krysq87
oczywiście że należy się publikacja zdjęcia zwyrodnialca który tak postapił ...
wiadomo co z psiakiem?? Liczę na aktualizacje artykułu....
koszor
03-02-2016 06:44
koszor
Tak, ale pewnie polskie prawo na to nie pozwoli, a szkoda.
iksik
03-02-2016 10:14
iksik
Jeśli nie ma się nim kto zająć to chętnie przygarnę go do siebie.
iksik@o2.pl
as355
03-02-2016 15:46
as355
Bardzo nie odpowiednie zachowanie ,wręcz nie do wybaczenia .Ale mogło być tak że piesek uciekł ze smyczą ,i zaplątał się w krzakach ,(to tylko przemyślenia ) .Ja natomiast o nie ludzkim traktowaniu swoich bliskich ,których odstawia się do szpitali .pod pretekstem ciężkiej choroby .Proceder ten ma miejsce w naszym powiecie ,i nie są to ludzie tylko z miasta ale i ze wsi .Pozbywanie się z domu starszych i schorowanych domowników ,ma różne powody .A to nie ma się kto opiekować babcią , bo wszyscy pracują ,a to dziadek ma napady nerwicowe ,a małe dzieci się boją ,samych nie możemy zostawić ,a praca ponad wszystko .Do parku czy lasu nie wywiozą ,bo wrócić mogą ,więc do lekarki która za( wyrazy wdzięczności ) skierowanie do szpitala wypisze ,bo o rodzinę się dba .Tylko na odwiedziny nie jechać bo lekarz prowadzący do domu będzie chciał wypisać ,a tak opieka jest i jedzenie w miarę a jak umrze to zawiadomią . Piszecie że zdjęcie tego zwyrodnialca opublikować ,co do samotnych w szpitalach ,to by portalu brakło na zdjęcia ,ale chociaż znajomi i dalsza rodzina ,wiedzieli by co to za bezduszne istoty .
acid
04-02-2016 20:11
acid
Cała PRAWDA as355
wanda37
11-02-2016 23:12
wanda37
Tak as355 masz rację .Ani starszych ludzi ,ani zwierząt nie można tak traktować.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Istebna: przebudowa jezdni Na Dzielcu

26-06-2016 19:00

Zakończył się przetarg na przebudowę 350 metrowego odcinka jezdni "Na Dzielcu" w Istebnej. Odcinek wzbogaci się o nowy chodnik i nawierzchnię.

wyświetleń: 720komentarzy: 1

Światowe Dni Młodzieży - Policyjne szkolenie dla pielgrzymów

26-06-2016 18:00

Cieszyńska Policja wraz z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego organizuje szkolenie dla wszystkich pielgrzymów powiatu cieszyńskiego, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży.

wyświetleń: 338komentarzy: 0

Przyjazny urząd: pozwolenie na budowę

26-06-2016 16:00

Zamierzasz rozpocząć budowę? Chcesz coś przebudować, dobudować? Potrzebujesz pozwolenia na budowę. Załatwisz je w Starostwie Powiatowym. Jak to zrobić?

wyświetleń: 1286komentarzy: 0

Ireneusz Jeleń ripostuje

26-06-2016 14:00

"Nie jest prawdą, iż chcę doprowadzić do upadłości TS Piast Cieszyn oraz do jego przejęcia przez Moją osobę." - ripostuje Ireneusz Jeleń w odpowiedzi na medialną nagonkę na jego osobę.

wyświetleń: 2135komentarzy: 7

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 26/16

26-06-2016 11:45

Miesiąc maj kojarzy nam się przede wszystkim ze świętami: Świętem Pracy oraz wprowadzonym w 2004 roku Dniem Flagi.

wyświetleń: 1181komentarzy: 0

Ostrzegają przed burzami

26-06-2016 10:40

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, na podstawie ostrzeżenia Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie, ostrzega przed burzami z gradem.

wyświetleń: 2365komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 26/16 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Istebnej-Kubalonce

26-06-2016 09:00

Drewniane kościoły mają swój wyjątkowy urok. Jedną z takich świątyń na Śląsku Cieszyńskim jest Kościół Świętego Krzyża w Istebnej-Kubalonce.

wyświetleń: 977komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

26-06-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 851komentarzy: 0

Przewodniczący Rady odwołany

25-06-2016 20:40

Podczas wczorajszej (24.06) sesji Rady Gminy Chybie w porządku obrad znalazły się tylko dwa projekty uchwał, które były związane z odwołaniem Przewodniczącego Rady Mirosława Wardasa. Po długich obradach Przewodniczącego odwołano i wybrano nowego.

wyświetleń: 3199komentarzy: 0

Znaleziono zwłoki poszukiwanego

25-06-2016 20:25

Niestety poszukiwania 37-letniego Jarosława Wiśniowskiego zakończyły się tragicznie. Jego zwłoki znaleziono  w rzece Bobrówka.