Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 12790komentarzy: 14

Skazał szczeniaka na śmierć

02-02-2016 14:10

Nie dość, że porzucił szczeniaka, to przywiązał go do krzaków w lesie, skazując 3-miesięcznego malucha na śmierć z chłodu i głodu. Policja szuka właściciela szczeniaka i prosi o kontakt osoby, które pomogą go namierzyć.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Cieszyńscy policjanci próbują ustalić właściciela szczeniaka, którego porzucono przed ponad tygodniem w Cieszynie: - W związku z naruszeniem ustawy o ochronie zwierząt, Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela szczeniaka przywiązanego w krzakach w dniu 21.01.2016 w Cieszynie, w okolicach Cieślarówki. Pies jest koloru czarnego, ma około 2–3 miesięcy, założone miał szelki i smycz – proszą funkcjonariusze cieszyńskiej Policji.

Jeśli cokolwiek wiecie na temat szczeniaczka ze zdjęć lub macie jakiekolwiek wątpliwości związane ze sprawą skontaktujcie się z asp.szt Wiesławą Czudek (33) 8516123, zadzwońcie na tel. (33) 8516200 (Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie) lub na bezpłatne telefony alarmowe - 997 lub 112.



vdka
 

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 02-02-2016 14:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

maraena1983
02-02-2016 14:50
maraena1983
Co za potwór to zrobił. Powinni gęby takich i dane podawać do publicznej wiadomości, żeby każdy wiedział z jaką kanalią ma do czynienia.
piotr19922
02-02-2016 15:04
piotr19922
Masakra, jakim trzeba być debilem żeby zrobić cos takiego? Jesli juz faktycznie ktos chce się pozbyć pas czemu nie odda go w jakies dobre ręce? Z 3 miesięcznym maluchem nie powinno byc z tym problemu. Po ustaleniu właściciela powinna być aktualizacja tego artykułu i powinno zostac dodane jego zdjęcie...
[konto zostało usunięte]
02-02-2016 16:05
[konto zostało usunięte]
takiego bydlaka na mróz i nagiego do drzewa przywiązać!!! powinno się publikować zdjęcia takich "bohaterów"...
sympatyczny
02-02-2016 17:30
sympatyczny
Pewnie,fotkę zamieścić na OX-sie a sprawcę nago na mróz!!!
Funio
02-02-2016 17:33
Funio
Może psinka był"prezentem"pod choinke dla rozwydrzonego bachora,a gdy już minoł zachwyt stał się niepotrzebny.
A prawo w tym kraju jest zbyt liberalne dla tych znecajacych się na zwierzakami.
Babcia jak"ukradnie"bułke w markecie i zostaje złapana dzięki czujności "rambo "z ochrony to zaraz ma wyrok jak by bank okradla.
babajaga52
02-02-2016 18:16
babajaga52
"Im bardziej poznaję ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta"-to nie był ktoś, kto zasługuje na miano człowieka.Ja tez mam szczeniaka ze schroniska .Jakieś bydlę zostawiło go na stacji benzynowej w Skoczowie.Dzięki interwencji ,piesek został odwieziony do schroniska.Był w nim tylko tydzień.Teraz jest szczęśliwym i radosnym pieskiem.Kiedy słyszy samochód ,siada i czeka.Taka trauma na razie mu towarzyszy.Zastanówcie się "ludzie", kiedy chcecie komuś sprawić prezent w postaci szczeniaka!!!!
niestela
02-02-2016 20:55
niestela
mam nadzieję, Że szczeniaczek ma się już dobrze i znalazł dom i kochających ludzi?
również jestem za tym, żeby karać surowiej za takie występki i podawać do wiadomości publicznej wizerunek przestępcy! moja sunia też jest ze schroniska... już 3 lata jest z nami, a nadal ma wiele lęków :(
Nef
02-02-2016 21:38
Nef
Zrobiłabym z tym zbirem to samo co on zrobił temu psiakowi.
krysq87
02-02-2016 23:52
krysq87
oczywiście że należy się publikacja zdjęcia zwyrodnialca który tak postapił ...
wiadomo co z psiakiem?? Liczę na aktualizacje artykułu....
koszor
03-02-2016 06:44
koszor
Tak, ale pewnie polskie prawo na to nie pozwoli, a szkoda.
iksik
03-02-2016 10:14
iksik
Jeśli nie ma się nim kto zająć to chętnie przygarnę go do siebie.
iksik@o2.pl
as355
03-02-2016 15:46
as355
Bardzo nie odpowiednie zachowanie ,wręcz nie do wybaczenia .Ale mogło być tak że piesek uciekł ze smyczą ,i zaplątał się w krzakach ,(to tylko przemyślenia ) .Ja natomiast o nie ludzkim traktowaniu swoich bliskich ,których odstawia się do szpitali .pod pretekstem ciężkiej choroby .Proceder ten ma miejsce w naszym powiecie ,i nie są to ludzie tylko z miasta ale i ze wsi .Pozbywanie się z domu starszych i schorowanych domowników ,ma różne powody .A to nie ma się kto opiekować babcią , bo wszyscy pracują ,a to dziadek ma napady nerwicowe ,a małe dzieci się boją ,samych nie możemy zostawić ,a praca ponad wszystko .Do parku czy lasu nie wywiozą ,bo wrócić mogą ,więc do lekarki która za( wyrazy wdzięczności ) skierowanie do szpitala wypisze ,bo o rodzinę się dba .Tylko na odwiedziny nie jechać bo lekarz prowadzący do domu będzie chciał wypisać ,a tak opieka jest i jedzenie w miarę a jak umrze to zawiadomią . Piszecie że zdjęcie tego zwyrodnialca opublikować ,co do samotnych w szpitalach ,to by portalu brakło na zdjęcia ,ale chociaż znajomi i dalsza rodzina ,wiedzieli by co to za bezduszne istoty .
acid
04-02-2016 20:11
acid
Cała PRAWDA as355
wanda37
11-02-2016 23:12
wanda37
Tak as355 masz rację .Ani starszych ludzi ,ani zwierząt nie można tak traktować.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

W. K. spod Witalusza ''pisarz wyklęty?''

30-09-2016 14:30

(…) „Wyklęto” więc jednego z najpopularniejszych i najbardziej typowych pisarzy ludowych Śląska Cieszyńskiego. Przekreślono czterdziestoletni dorobek pisarza- z bólem pisał na łamach „Głosu Ziemi Cieszyńskiej” w 1957 roku Edmund Rosner. Nie mógł, czy też nie chciał on jednak wówczas precyzyjnie wskazać „winnego” owego stanu rzeczy.

wyświetleń: 94komentarzy: 0

HEY gra dla Was

30-09-2016 13:00

Status konkursu: TRWA

Już za tydzień w cieszyńskim teatrze wystąpi jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Teraz czas na spotkanie z zespołem w Cieszynie.

wyświetleń: 254komentarzy: 2

Zaolzie. Jubileusz Sceny Polskiej

30-09-2016 11:10

Scena Polska Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie to jedyny na świecie polski teatr zawodowy poza granicami kraju. Istnieje już 65 lat. Uroczystą galę i bankiet z tej okazji zorganizowano w minioną sobotę, 24 września.

wyświetleń: 152komentarzy: 0

Najlepsi sportowcy Powiatu Cieszyńskiego docenieni

30-09-2016 09:15

W środę (28.09) w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się uroczystość podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia Powiatu Cieszyńskiego za wybitne osiągnięcia sportowe uzyskane w roku 2015. Uhonorowano także szkoły i gminy, które zajęły trzy pierwsze miejsca we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2015/2016.

wyświetleń: 809komentarzy: 2

Uniwersytet Śląski - dla miasta i regionu

30-09-2016 07:30

Już niedługo rozpocznie się październik, a wraz z nim kolejny rok akademicki. Do miasta, na powrót, zawitają studenci i kadra wykładowców jednego z największych ośrodków akademickich regionu i Polski - Uniwersytetu Śląskiego, który od wielu pokoleń związany jest również z Cieszynem.

wyświetleń: 351komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

29-09-2016 20:15

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 727komentarzy: 0

Weekendowe propozycje rowerowe (WPR). Odcinek 4: Białogród i cesarsko-pruskie słupy graniczne

29-09-2016 18:35

Mamy dla Was nowy dział przygotowany przez zapalonego rowerzystę, Daniela Pipienia. Co tydzień pokażemy Wam ciekawe propozycje weekendowych tras rowerowych na Śląsku Cieszyńskim. Dziś propozycja wycieczki śladem dawnej granicy prusko-austriackiej.

wyświetleń: 1140komentarzy: 0

Uważaj przy bankomacie!

29-09-2016 16:40

Skimming, czyli kradzież danych z paska magnetycznego karty bankowej wraz z numerem PIN staje się coraz częstszym zjawiskiem. Jak ochronić się przed skopiowaniem naszej karty i stratą pieniędzy?

wyświetleń: 4522komentarzy: 1

Oceniliśmy pracę policji

29-09-2016 14:55

W dniach 8-15 września przeprowadzono badanie dotyczące oceny instytucji publicznych. Okazało się, że blisko trzy czwarte Polaków dobrze ocenia swoja policję.

wyświetleń: 1452komentarzy: 8

Hardcorowa impreza

29-09-2016 13:00

Jeśli idee i muzyka związane z hardcore punk należy do Twoich zainteresowań, to koniecznie weź udział w kolejnej edycji festiwalu Gotta Go w Cieszynie.