Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 13303komentarzy: 14

Skazał szczeniaka na śmierć

02-02-2016 14:10

Nie dość, że porzucił szczeniaka, to przywiązał go do krzaków w lesie, skazując 3-miesięcznego malucha na śmierć z chłodu i głodu. Policja szuka właściciela szczeniaka i prosi o kontakt osoby, które pomogą go namierzyć.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Cieszyńscy policjanci próbują ustalić właściciela szczeniaka, którego porzucono przed ponad tygodniem w Cieszynie: - W związku z naruszeniem ustawy o ochronie zwierząt, Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela szczeniaka przywiązanego w krzakach w dniu 21.01.2016 w Cieszynie, w okolicach Cieślarówki. Pies jest koloru czarnego, ma około 2–3 miesięcy, założone miał szelki i smycz – proszą funkcjonariusze cieszyńskiej Policji.

Jeśli cokolwiek wiecie na temat szczeniaczka ze zdjęć lub macie jakiekolwiek wątpliwości związane ze sprawą skontaktujcie się z asp.szt Wiesławą Czudek (33) 8516123, zadzwońcie na tel. (33) 8516200 (Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie) lub na bezpłatne telefony alarmowe - 997 lub 112.



vdka
 

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 02-02-2016 14:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

maraena1983
02-02-2016 14:50
maraena1983
Co za potwór to zrobił. Powinni gęby takich i dane podawać do publicznej wiadomości, żeby każdy wiedział z jaką kanalią ma do czynienia.
piotr19922
02-02-2016 15:04
piotr19922
Masakra, jakim trzeba być debilem żeby zrobić cos takiego? Jesli juz faktycznie ktos chce się pozbyć pas czemu nie odda go w jakies dobre ręce? Z 3 miesięcznym maluchem nie powinno byc z tym problemu. Po ustaleniu właściciela powinna być aktualizacja tego artykułu i powinno zostac dodane jego zdjęcie...
[konto zostało usunięte]
02-02-2016 16:05
[konto zostało usunięte]
takiego bydlaka na mróz i nagiego do drzewa przywiązać!!! powinno się publikować zdjęcia takich "bohaterów"...
sympatyczny
02-02-2016 17:30
sympatyczny
Pewnie,fotkę zamieścić na OX-sie a sprawcę nago na mróz!!!
Funio
02-02-2016 17:33
Funio
Może psinka był"prezentem"pod choinke dla rozwydrzonego bachora,a gdy już minoł zachwyt stał się niepotrzebny.
A prawo w tym kraju jest zbyt liberalne dla tych znecajacych się na zwierzakami.
Babcia jak"ukradnie"bułke w markecie i zostaje złapana dzięki czujności "rambo "z ochrony to zaraz ma wyrok jak by bank okradla.
babajaga52
02-02-2016 18:16
babajaga52
"Im bardziej poznaję ludzi ,tym bardziej kocham zwierzęta"-to nie był ktoś, kto zasługuje na miano człowieka.Ja tez mam szczeniaka ze schroniska .Jakieś bydlę zostawiło go na stacji benzynowej w Skoczowie.Dzięki interwencji ,piesek został odwieziony do schroniska.Był w nim tylko tydzień.Teraz jest szczęśliwym i radosnym pieskiem.Kiedy słyszy samochód ,siada i czeka.Taka trauma na razie mu towarzyszy.Zastanówcie się "ludzie", kiedy chcecie komuś sprawić prezent w postaci szczeniaka!!!!
niestela
02-02-2016 20:55
niestela
mam nadzieję, Że szczeniaczek ma się już dobrze i znalazł dom i kochających ludzi?
również jestem za tym, żeby karać surowiej za takie występki i podawać do wiadomości publicznej wizerunek przestępcy! moja sunia też jest ze schroniska... już 3 lata jest z nami, a nadal ma wiele lęków :(
Nef
02-02-2016 21:38
Nef
Zrobiłabym z tym zbirem to samo co on zrobił temu psiakowi.
krysq87
02-02-2016 23:52
krysq87
oczywiście że należy się publikacja zdjęcia zwyrodnialca który tak postapił ...
wiadomo co z psiakiem?? Liczę na aktualizacje artykułu....
koszor
03-02-2016 06:44
koszor
Tak, ale pewnie polskie prawo na to nie pozwoli, a szkoda.
iksik
03-02-2016 10:14
iksik
Jeśli nie ma się nim kto zająć to chętnie przygarnę go do siebie.
iksik@o2.pl
as355
03-02-2016 15:46
as355
Bardzo nie odpowiednie zachowanie ,wręcz nie do wybaczenia .Ale mogło być tak że piesek uciekł ze smyczą ,i zaplątał się w krzakach ,(to tylko przemyślenia ) .Ja natomiast o nie ludzkim traktowaniu swoich bliskich ,których odstawia się do szpitali .pod pretekstem ciężkiej choroby .Proceder ten ma miejsce w naszym powiecie ,i nie są to ludzie tylko z miasta ale i ze wsi .Pozbywanie się z domu starszych i schorowanych domowników ,ma różne powody .A to nie ma się kto opiekować babcią , bo wszyscy pracują ,a to dziadek ma napady nerwicowe ,a małe dzieci się boją ,samych nie możemy zostawić ,a praca ponad wszystko .Do parku czy lasu nie wywiozą ,bo wrócić mogą ,więc do lekarki która za( wyrazy wdzięczności ) skierowanie do szpitala wypisze ,bo o rodzinę się dba .Tylko na odwiedziny nie jechać bo lekarz prowadzący do domu będzie chciał wypisać ,a tak opieka jest i jedzenie w miarę a jak umrze to zawiadomią . Piszecie że zdjęcie tego zwyrodnialca opublikować ,co do samotnych w szpitalach ,to by portalu brakło na zdjęcia ,ale chociaż znajomi i dalsza rodzina ,wiedzieli by co to za bezduszne istoty .
acid
04-02-2016 20:11
acid
Cała PRAWDA as355
wanda37
11-02-2016 23:12
wanda37
Tak as355 masz rację .Ani starszych ludzi ,ani zwierząt nie można tak traktować.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Paulina Hławiczka

23-08-2017 19:00

Gość Ox.pl - Paulina Hławiczka. Kobieta-ksiądz w Kościele, uchodźcy, emigracja i Brexit - to główne wątki rozmowy.

wyświetleń: 1940komentarzy: 1

Co nowego od jesieni na Scenie Polskiej?

23-08-2017 17:00

Pomału kończą się wakacje i czas przygotować się na sezon artystyczny 2017/2018 w Teatrze Cieszyńskim. Jakich premier możemy spodziewać się na Scenie Polskiej? Tradycyjnie będzie to sześć nowych przedstawień, wśród których znajdzie się dramaturgia współczesna, klasyka i propozycje rozrywkowe. Na afiszu znajdziemy też cieszące się popularnością spektakle z poprzednich sezonów.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Świetlica w Koralowej Arenie

23-08-2017 15:10

300 tysięcy złotych kosztować będzie nabudowa budynku zaplecza sportowego stadionu „Koralowa Arena”. Na powstałych w ten sposób 200 metrach pojawi się Świetlica Środowiskowa oraz sale masażu, magazyny i umywalnie.

wyświetleń: 333komentarzy: 0

Skontroluj swoje znamiona - akcja bezpłatnych badań dermatologicznych w Brennej

23-08-2017 13:40

Już 31 sierpnia mieszkańcy Brennej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.

wyświetleń: 1594komentarzy: 0

Wyremontowali Na Węgrach

23-08-2017 12:20

Kolejny odcinek ulicy Na Węgrach w Międzyrzeczu Dolnym w Gminie Jasienica został wyremontowany.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Rajd Barum: Szejowie przed najważniejszą rundą Mistrzostw Czech

23-08-2017 11:00

Po starcie w Rajdzie Rzeszowskim Jarek i Marcin Szeja po raz drugi stają do rywalizacji z najlepszymi załogami Mistrzostw Europy. Po zeszłorocznym zwycięstwie w Grupie N, w tym roku bracia z Ustronia zmierzą się z odcinkami Rajdu Barum w aucie klasy R5. Na dwie rundy przed końcem sezonu załoga GK Forge Metkom Rally Team walczy o trzeci stopień podium w mistrzostwach Czech.

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Święto rękodzieła przed nami po raz piąty

23-08-2017 09:15

Już w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) odbędzie się w Cieszynie kolejny już Cieszyński Jarmark Piastowski. Będzie to piąta odsłona tej imprezy, a do nadolziańskiego grodu ponownie zjadą rękodzielnicy i pracownie rękodzieła z różnych części Polski.

wyświetleń: 1201komentarzy: 1

Zamkną most na Al. Łyska!

23-08-2017 07:30

28 sierpnia br. (poniedziałek) most na Al. Łyska w Cieszynie zostanie wyłączony z ruchu.

wyświetleń: 3196komentarzy: 3

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.