Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 1542komentarzy: 5

Integrator z nowym logo

01-02-2016 17:15

MCK ''Integrator'' w Skoczowie ma nowe logo. Domek ze skrzydłami zastąpił kolorowy ''kwiatek''. Co Wy na to?
Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie

Od lutego br. MCK „Integrator” w Skoczowie posługiwać będzie się nowym logo. Ma kształt „kwiatka” gdzie centrum stanowi czarny okrąg, a zewnętrzne płatki rozmieszczone koncentrycznie wokół okręgu są w kolorach na przemian niebieskim, czerwonym i żółtym (barwy Skoczowa z herbu) i mają kształt równoramiennych sześciokątów. Dodatkowo obok logo znajduje się napis MCK SKOCZÓW INTEGRATOR zakochani w kulturze.

Zapytaliśmy o koszt nowego logo, skąd pomysł i dlaczego MCK zdecydowało się na zmiany. Jak dowiedzieliśmy się od Julii Raszki z MCK, z inicjatywą zmiany logo wyszedł Dyrektor Integratora, Kuba Abrahamowicz, a projekt stworzyła pracownica placówki, Dorota Noszka w ramach czasu pracy. Pracownicy MCK uznali, że wizerunek placówki potrzebuje odświeżenia, zwiększenia identyfikacji i rozpoznawalności.

Skąd pomysł na takie właśnie logo? - Logo stanowi pewną całość zbudowaną z poszczególnych członów, modułów, elementów, co odzwierciedla specyfikę MCK. Posiadamy pięć siedzib, zajmujemy się organizowaniem imprez, ale też prowadzimy zajęcia, pokazujemy filmy itp., czyli nasza działalność jest wielopłaszczyznowa. Logo symbolizuję tę niejednolitość, ale także wskazuje na połączenie wszystkich treści w zintegrowaną całość. Nasza nazwa również nie pozostaje w tym aspekcie bez znaczenia – tłumaczy st. instr. Julia Raszka z Miejskiego Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie.

Jak informuje nas pracownica MCK, zmiany innych znaków graficznych – Sali Widowiskowej „Pod Pegazem”, Teatru Elektrycznego czy ARTadresu nie są planowane.

Co Wy sądzicie o nowym logo MCK „Integrator” w Skoczowie?

NG

zródło: OX.PL
dodał: NG 01-02-2016 17:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Karmelek
01-02-2016 19:07
Karmelek
Stare...nowe kojarzy mi się z PGR-em...lecz kto się biednych ludków teraz o co pyta, mają płacić podatki i siedzieć cicho...no, ale dla dyrektora to chyba nie było ważniejszych spraw...
ciamajda
01-02-2016 21:51
ciamajda
"W ramach czasu pracy" Chyba na nadmiar zajęć nie narzekają w "Integratorze".
Przepierón
02-02-2016 12:58
Przepierón
Jest inaczej, ale nie lepiej, jakieś prymitywne to logo.
Herr Flick
02-02-2016 13:38
Herr Flick
Nie chce mi się tego nawet komentować.
szczesliwemiasto
02-02-2016 20:25
szczesliwemiasto
Czyżby dosłowna inspiracja logiem miasta Cieszyna (http://prntscr.com/9y6ut1)? Czy może ktoś należy do kółka pszczelarskiego? Bo z integracją to się w ogólnie nie skleja, nie mówiąc już o jakimkolwiek nawiązaniu do "specyfiki MCK".
Drodzy państwo ktoś tu się wykazał, ale mega pobłażliwością w temacie projektowania. A Pani, która nakreśliła owo cudo... no cóż nie ma się czym chwalić - poziom, że tak powiem "skoczowski" (=żaden).

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wybory w Wiśle

19-01-2017 19:20

Już drugi raz z rzędu mieszkańcy Wisły mogli przedstawiać swoje propozycje inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego. Tym razem jednak nie wszystkie pomysły poddane będą procedurze wyboru. Połowa projektów odpadła.

wyświetleń: 640komentarzy: 0

O Afryce w środku zimy, czyli spotkanie z Kydryńskim

19-01-2017 17:40

Liczne podróże do Afryki, które odbył w ciągu 25 lat stały się inspiracją do napisania książki. „Biel. Notatki z Afryki” – wyszła spod pióra Marcina Kydryńskiego w 2016 roku. O najnowszej książce, a także o Afryce, fotografii, podróżach i prawdziwych pasjach można było porozmawiać wczoraj (18.01) w cieszyńskiej Bibliotece właśnie z Marcinem Kydryńskim.

wyświetleń: 671komentarzy: 0

Najmłodsi stela 5/531/2017

19-01-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2557komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

19-01-2017 14:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1093komentarzy: 0

Ratownik bez uprawnień - Trwa śledztwo

19-01-2017 13:00

Wracamy do sprawy tragicznego utonięcia na basenie w Wiśle. Wczoraj po południu policjanci z Wisły i Cieszyna przy udziale biegłego psychologa prowadzili przesłuchania nastolatków, którzy byli świadkami tragicznego zdarzenia na basenie.

wyświetleń: 9150komentarzy: 14

Znów przekroczenia PM10 !

19-01-2017 11:00

Przekroczenia dopuszczalnych stężeń pyłu zawieszonego znów miały i mają miejsce na cieszyńskim niebie.

wyświetleń: 3961komentarzy: 5

Zmodernizowali ciepłownię

19-01-2017 09:20

Ciepłownia w Strumieniu przeszła modernizację. Jej koszt to ponad 100 tys. zł.

wyświetleń: 987komentarzy: 1

19 wystaw w 24 miesiące!

19-01-2017 07:45

To już dwa lata działalności Galerii Muflon w Ustroniu. W tym czasie zrealizowano 19 wystaw.

wyświetleń: 458komentarzy: 0

Ratownika nie było na basenie?

18-01-2017 19:10

Policja i prokuratura bada przyczynę tragicznego wypadku w Wiśle. Przypomnijmy, wczoraj w basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich utopił się nastolatek, drugi walczy o życie w szpitalu. Jak twierdzi policja, na basenie w momencie tragedii nie było ratownika.

wyświetleń: 13711komentarzy: 6

LOTE, Szybiński, Osuch, SOiZ... Najlepsze szkoły wg Rankingu Perspektyw 2017

18-01-2017 18:15

To ważny ranking dla szkół i dla uczniów. Od lat ranking przygotowany przez Perspektywy jest nie tylko wskazówką dla uczniów przy wyborze szkoły, ale i potwierdzeniem jakości kształcenia dla dyrekcji i kuratorium. Podobnie jak przed rokiem placówki z powiatu, głównie cieszyńskie, są w czołówce.