Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 1230komentarzy: 5

Integrator z nowym logo

01-02-2016 17:15

MCK ''Integrator'' w Skoczowie ma nowe logo. Domek ze skrzydłami zastąpił kolorowy ''kwiatek''. Co Wy na to?
Integrator z nowym logo Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie

Od lutego br. MCK „Integrator” w Skoczowie posługiwać będzie się nowym logo. Ma kształt „kwiatka” gdzie centrum stanowi czarny okrąg, a zewnętrzne płatki rozmieszczone koncentrycznie wokół okręgu są w kolorach na przemian niebieskim, czerwonym i żółtym (barwy Skoczowa z herbu) i mają kształt równoramiennych sześciokątów. Dodatkowo obok logo znajduje się napis MCK SKOCZÓW INTEGRATOR zakochani w kulturze.

Zapytaliśmy o koszt nowego logo, skąd pomysł i dlaczego MCK zdecydowało się na zmiany. Jak dowiedzieliśmy się od Julii Raszki z MCK, z inicjatywą zmiany logo wyszedł Dyrektor Integratora, Kuba Abrahamowicz, a projekt stworzyła pracownica placówki, Dorota Noszka w ramach czasu pracy. Pracownicy MCK uznali, że wizerunek placówki potrzebuje odświeżenia, zwiększenia identyfikacji i rozpoznawalności.

Skąd pomysł na takie właśnie logo? - Logo stanowi pewną całość zbudowaną z poszczególnych członów, modułów, elementów, co odzwierciedla specyfikę MCK. Posiadamy pięć siedzib, zajmujemy się organizowaniem imprez, ale też prowadzimy zajęcia, pokazujemy filmy itp., czyli nasza działalność jest wielopłaszczyznowa. Logo symbolizuję tę niejednolitość, ale także wskazuje na połączenie wszystkich treści w zintegrowaną całość. Nasza nazwa również nie pozostaje w tym aspekcie bez znaczenia – tłumaczy st. instr. Julia Raszka z Miejskiego Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie.

Jak informuje nas pracownica MCK, zmiany innych znaków graficznych – Sali Widowiskowej „Pod Pegazem”, Teatru Elektrycznego czy ARTadresu nie są planowane.

Co Wy sądzicie o nowym logo MCK „Integrator” w Skoczowie?

NG

zródło: OX.PL
dodał: NG 01-02-2016 17:15
drukuj artykuł


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Karmelek
01-02-2016 19:07
Karmelek
Stare...nowe kojarzy mi się z PGR-em...lecz kto się biednych ludków teraz o co pyta, mają płacić podatki i siedzieć cicho...no, ale dla dyrektora to chyba nie było ważniejszych spraw...
ciamajda
01-02-2016 21:51
ciamajda
"W ramach czasu pracy" Chyba na nadmiar zajęć nie narzekają w "Integratorze".
Przepierón
02-02-2016 12:58
Przepierón
Jest inaczej, ale nie lepiej, jakieś prymitywne to logo.
Herr Flick
02-02-2016 13:38
Herr Flick
Nie chce mi się tego nawet komentować.
szczesliwemiasto
02-02-2016 20:25
szczesliwemiasto
Czyżby dosłowna inspiracja logiem miasta Cieszyna (http://prntscr.com/9y6ut1)? Czy może ktoś należy do kółka pszczelarskiego? Bo z integracją to się w ogólnie nie skleja, nie mówiąc już o jakimkolwiek nawiązaniu do "specyfiki MCK".
Drodzy państwo ktoś tu się wykazał, ale mega pobłażliwością w temacie projektowania. A Pani, która nakreśliła owo cudo... no cóż nie ma się czym chwalić - poziom, że tak powiem "skoczowski" (=żaden).

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Interwencje po burzy

31-05-2016 21:50

Wieczorem skoczowscy strażacy interweniowali po burzy, która przeszła nad miastem i okolicą. Udrażniali zapchane kratki burzowe.

wyświetleń: 3348komentarzy: 2

Uliczne Euro 2016 w samym sercu Cieszyna

31-05-2016 19:30

Już w najbliższy piątek (03.06) cieszyński Rynek ozdobi profesjonale boisko do piłki nożnej ulicznej. To właśnie w piątek rozpocznie się trzydniowe (03-05.06) wydarzenie sportowe Uliczne Granie. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to doskonała rozgrzewka, zwłaszcza dla kibiców, przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2016.

wyświetleń: 1161komentarzy: 0

Nietoperze w... gorzelni

31-05-2016 18:00

Nietoperze zamieszkały w starej gorzelni dworskiej w Górkach Wielkich. Żeby było im wygodniej, Dwór Kossaków ufundował im… drzwi.

wyświetleń: 575komentarzy: 0

Dzień Otwarty w Szkole Policji

31-05-2016 17:45

Chcesz zostać policjantem? Czy chcesz zobaczyć jak wyglądają szkolenia w służbach mundurowych? W Katowicach odbędzie się  Dzień Otwarty Szkoły Policji.

wyświetleń: 732komentarzy: 0

Ustroń ma nowe logo!

31-05-2016 16:00

Schematyczny symbol gór, a pod nimi rzeka – tak wygląda zwycięskie logo Ustronia wybrane spośród niespełna 2.000 projektów, nadesłanych z całego świata. Jak Wam się podoba?

wyświetleń: 1025komentarzy: 7

Dzień bez Papierosa

31-05-2016 14:40

Od 1987 roku, w ostatni dzień maja, obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Jest to święto, które ma stanowić okazję do refleksji nad problemem nałogu palenia i jego konsekwencji.

wyświetleń: 420komentarzy: 2

Wypadek w Kończycach Małych

31-05-2016 13:50

Na ulicy Korczaka w Kończycach Małych doszło do wypadku drogowego w którym ranne zostały dwie osoby.

wyświetleń: 4748komentarzy: 1

Bilety na koncert Bednarka!

31-05-2016 13:15

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już w ten piątek (3.06.2016) w Cieszynie odbędzie się występ Kamila Bednarka, który odbędzie się w ramach V koncertu charytatywnego ''Wyśpiewajmy marzenia''. Mamy dla Was aż cztery wejściówki do rozdania!

wyświetleń: 916komentarzy: 9

Kamil Heller i Filip Nivette wygrywają Gdańsk Castrol

31-05-2016 13:05

W swoim drugim starcie w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski sezonu 2016, załoga Filip Nivette i pochodzący z Ustronia Kamil Heller odniosła spektakularne zwycięstwo. Załoga jadąca po raz pierwszy Skodą Fabią R5 z włoskiego zespołu Italia Motorsport wyprzedziła na ostatnim Odcinku Specjalnym dotychczasowych liderów rajdu Jarosława Kołtuna i Ireneusza Pleskota, wygrywając rajd o jedyne 1,1 sekundy

wyświetleń: 218komentarzy: 0

Serwisowanie LPG - jak i gdzie?

31-05-2016 11:30

Instalacja LPG skutecznie obcina wydatki na eksploatację samochodu, ale tylko wtedy, gdy odpowiednio o nią dbamy. Jeśli zapomnimy o właściwym serwisowaniu, spalanie wzrośnie i pojawi się ryzyko poważnych awarii silnika, na które być może będzie trzeba wydać przynajmniej równowartość zaoszczędzonych pieniędzy. Oszczędzając na rodzaju paliwa, nie można oszczędzać na regularnym serwisowaniu. Jak dbać o LPG, by jazda samochodem była tania i bezawaryjna?