Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1611komentarzy: 5

Integrator z nowym logo

01-02-2016 17:15

MCK ''Integrator'' w Skoczowie ma nowe logo. Domek ze skrzydłami zastąpił kolorowy ''kwiatek''. Co Wy na to?
Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie

Od lutego br. MCK „Integrator” w Skoczowie posługiwać będzie się nowym logo. Ma kształt „kwiatka” gdzie centrum stanowi czarny okrąg, a zewnętrzne płatki rozmieszczone koncentrycznie wokół okręgu są w kolorach na przemian niebieskim, czerwonym i żółtym (barwy Skoczowa z herbu) i mają kształt równoramiennych sześciokątów. Dodatkowo obok logo znajduje się napis MCK SKOCZÓW INTEGRATOR zakochani w kulturze.

Zapytaliśmy o koszt nowego logo, skąd pomysł i dlaczego MCK zdecydowało się na zmiany. Jak dowiedzieliśmy się od Julii Raszki z MCK, z inicjatywą zmiany logo wyszedł Dyrektor Integratora, Kuba Abrahamowicz, a projekt stworzyła pracownica placówki, Dorota Noszka w ramach czasu pracy. Pracownicy MCK uznali, że wizerunek placówki potrzebuje odświeżenia, zwiększenia identyfikacji i rozpoznawalności.

Skąd pomysł na takie właśnie logo? - Logo stanowi pewną całość zbudowaną z poszczególnych członów, modułów, elementów, co odzwierciedla specyfikę MCK. Posiadamy pięć siedzib, zajmujemy się organizowaniem imprez, ale też prowadzimy zajęcia, pokazujemy filmy itp., czyli nasza działalność jest wielopłaszczyznowa. Logo symbolizuję tę niejednolitość, ale także wskazuje na połączenie wszystkich treści w zintegrowaną całość. Nasza nazwa również nie pozostaje w tym aspekcie bez znaczenia – tłumaczy st. instr. Julia Raszka z Miejskiego Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie.

Jak informuje nas pracownica MCK, zmiany innych znaków graficznych – Sali Widowiskowej „Pod Pegazem”, Teatru Elektrycznego czy ARTadresu nie są planowane.

Co Wy sądzicie o nowym logo MCK „Integrator” w Skoczowie?

NG

zródło: OX.PL
dodał: NG 01-02-2016 17:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Karmelek
01-02-2016 19:07
Karmelek
Stare...nowe kojarzy mi się z PGR-em...lecz kto się biednych ludków teraz o co pyta, mają płacić podatki i siedzieć cicho...no, ale dla dyrektora to chyba nie było ważniejszych spraw...
ciamajda
01-02-2016 21:51
ciamajda
"W ramach czasu pracy" Chyba na nadmiar zajęć nie narzekają w "Integratorze".
Przepierón
02-02-2016 12:58
Przepierón
Jest inaczej, ale nie lepiej, jakieś prymitywne to logo.
Herr Flick
02-02-2016 13:38
Herr Flick
Nie chce mi się tego nawet komentować.
szczesliwemiasto
02-02-2016 20:25
szczesliwemiasto
Czyżby dosłowna inspiracja logiem miasta Cieszyna (http://prntscr.com/9y6ut1)? Czy może ktoś należy do kółka pszczelarskiego? Bo z integracją to się w ogólnie nie skleja, nie mówiąc już o jakimkolwiek nawiązaniu do "specyfiki MCK".
Drodzy państwo ktoś tu się wykazał, ale mega pobłażliwością w temacie projektowania. A Pani, która nakreśliła owo cudo... no cóż nie ma się czym chwalić - poziom, że tak powiem "skoczowski" (=żaden).

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Strzelali w Harbutowicach

28-03-2017 11:00

W minioną sobotę, 25 marca Klub Strzelecki „Flinta” oraz rada sołecka Harbutowic zorganizowali V Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Skoczowa.

wyświetleń: 147komentarzy: 0

Kończyce Małe mają pomnik Utopca - Żwirka

28-03-2017 09:15

W niedzielę 26 marca 2017 roku o godz. 15:00 w zamku w Kończycach Małych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika zamkowego utopca Żwirka.

wyświetleń: 411komentarzy: 0

Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele!

28-03-2017 07:30

Status konkursu: TRWA

Już tylko do piątku możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest 2.000 zł do zrealizowania w Karczmie przy organizacji wesela.

wyświetleń: 449komentarzy: 0

Konferencja młodych ''Bez ograniczeń''

27-03-2017 22:00

Cztery różne wykłady: „50 twarzy chrześcijanina”,  „Dlaczego odwracamy kota ogonem?”, „Jak daleko nie jest za daleko?”, „Tożsamość”, a na zakończenie koncert z przesłaniem – tak, przebiegała w tym roku konferencja młodych w Cieszynie, której towarzyszyło hasło „Bez ograniczeń”.

wyświetleń: 711komentarzy: 0

Minął Tydzień

27-03-2017 19:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 1019komentarzy: 0

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe 2017

27-03-2017 17:55

W dniu 25 marca 2017 roku w strażnicy Ochotniczej Straży w Dębowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

wyświetleń: 1015komentarzy: 0

Rajd Valasska debiut braci Szejów w samochodzie R5

27-03-2017 16:40

Jarek i Marcin Szejowie kończą Rajd Valasska na 7. miejscu. Załoga GK Forge Metkom Rally Team zdobywa 18 punktów w 1. rundzie Rajdowych Mistrzostw Czech 2017.

wyświetleń: 569komentarzy: 0

Zaginął 20-latek z Wilamowic

27-03-2017 16:15

Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Boruń. 20-letni mieszkaniec Wilamowic ostatni raz był widziany 11 marca 2017 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

wyświetleń: 6917komentarzy: 8

Biegacze z kolejnymi medalami Mistrzostw Polski!

27-03-2017 15:55

Narciarskie ostatki czyli druga część Mistrzostw Polski w biegach narciarskich przyniosły naszym biegaczom kolejne medale w tym najcenniejszy z nich - srebrny - Dominika Burego.

wyświetleń: 360komentarzy: 0

Międzynarodowe ćwiczenia ''Fenix''

27-03-2017 14:20

Kilkadziesiąt radiowozów i innych specjalistycznych pojazdów oraz kilkuset policjantów pojawiło się w Marklowicach Górnych, aby wziąć udział w międzynarodowych ćwiczeniach pod kryptonimem ''Fenix''.