Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1706komentarzy: 5

Integrator z nowym logo

01-02-2016 17:15

MCK ''Integrator'' w Skoczowie ma nowe logo. Domek ze skrzydłami zastąpił kolorowy ''kwiatek''. Co Wy na to?
Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie

Od lutego br. MCK „Integrator” w Skoczowie posługiwać będzie się nowym logo. Ma kształt „kwiatka” gdzie centrum stanowi czarny okrąg, a zewnętrzne płatki rozmieszczone koncentrycznie wokół okręgu są w kolorach na przemian niebieskim, czerwonym i żółtym (barwy Skoczowa z herbu) i mają kształt równoramiennych sześciokątów. Dodatkowo obok logo znajduje się napis MCK SKOCZÓW INTEGRATOR zakochani w kulturze.

Zapytaliśmy o koszt nowego logo, skąd pomysł i dlaczego MCK zdecydowało się na zmiany. Jak dowiedzieliśmy się od Julii Raszki z MCK, z inicjatywą zmiany logo wyszedł Dyrektor Integratora, Kuba Abrahamowicz, a projekt stworzyła pracownica placówki, Dorota Noszka w ramach czasu pracy. Pracownicy MCK uznali, że wizerunek placówki potrzebuje odświeżenia, zwiększenia identyfikacji i rozpoznawalności.

Skąd pomysł na takie właśnie logo? - Logo stanowi pewną całość zbudowaną z poszczególnych członów, modułów, elementów, co odzwierciedla specyfikę MCK. Posiadamy pięć siedzib, zajmujemy się organizowaniem imprez, ale też prowadzimy zajęcia, pokazujemy filmy itp., czyli nasza działalność jest wielopłaszczyznowa. Logo symbolizuję tę niejednolitość, ale także wskazuje na połączenie wszystkich treści w zintegrowaną całość. Nasza nazwa również nie pozostaje w tym aspekcie bez znaczenia – tłumaczy st. instr. Julia Raszka z Miejskiego Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie.

Jak informuje nas pracownica MCK, zmiany innych znaków graficznych – Sali Widowiskowej „Pod Pegazem”, Teatru Elektrycznego czy ARTadresu nie są planowane.

Co Wy sądzicie o nowym logo MCK „Integrator” w Skoczowie?

NG

źródło: OX.PL
dodał: NG 01-02-2016 17:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Karmelek
01-02-2016 19:07
Karmelek
Stare...nowe kojarzy mi się z PGR-em...lecz kto się biednych ludków teraz o co pyta, mają płacić podatki i siedzieć cicho...no, ale dla dyrektora to chyba nie było ważniejszych spraw...
ciamajda
01-02-2016 21:51
ciamajda
"W ramach czasu pracy" Chyba na nadmiar zajęć nie narzekają w "Integratorze".
Przepierón
02-02-2016 12:58
Przepierón
Jest inaczej, ale nie lepiej, jakieś prymitywne to logo.
Herr Flick
02-02-2016 13:38
Herr Flick
Nie chce mi się tego nawet komentować.
szczesliwemiasto
02-02-2016 20:25
szczesliwemiasto
Czyżby dosłowna inspiracja logiem miasta Cieszyna (http://prntscr.com/9y6ut1)? Czy może ktoś należy do kółka pszczelarskiego? Bo z integracją to się w ogólnie nie skleja, nie mówiąc już o jakimkolwiek nawiązaniu do "specyfiki MCK".
Drodzy państwo ktoś tu się wykazał, ale mega pobłażliwością w temacie projektowania. A Pani, która nakreśliła owo cudo... no cóż nie ma się czym chwalić - poziom, że tak powiem "skoczowski" (=żaden).

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Piłkarski weekend przed nami (21.09.2017)

22-09-2017 10:50

Ten piłkarski weekend zapowiada się emocjonująco. W Skoczowie dojdzie do derbów powiatu. Natomiast A klasę czeka pojedynek beniaminków, z których jeden aktualnie przewodzi tabeli.

wyświetleń: 177komentarzy: 0

Rajd! Uwaga na utrudnienia!

22-09-2017 09:30

Już w najbliższą sobotę (23.09) zostanie rozegrany Rajd Wisły. Jeśli planujecie wybrać się w góry, koniecznie zobaczcie, gdzie trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami.

wyświetleń: 820komentarzy: 0

Woda (lekko) opada

22-09-2017 08:50

Wieczorem wojewoda śląski wprowadził na terenie kilku powiatów województwa, również i w naszym pogotowie przeciwpowodziowe. Na Śląsku Cieszyńskim na szczęście obyło się bez większych szkód.

wyświetleń: 2623komentarzy: 0

W bibliotece w Cieszynie pojawią się nowe książki

22-09-2017 07:30

Biblioteka Miejska w Cieszynie otrzymała dotację w kwocie 35.000 zł na zakup nowych pozycji dla czytelników. Dotacja pochodzi z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i trafią do rąk miejskiej wypożyczalni w tym roku bieżącym. Celem funduszu jest wzbogacenie oraz odnowienie księgozbiorów, znajdujących się w wypożyczalniach oraz czytelniach w naszym kraju.

wyświetleń: 393komentarzy: 3

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 784komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 3606komentarzy: 3

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 1353komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 358komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.