Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 1683komentarzy: 5

Integrator z nowym logo

01-02-2016 17:15

MCK ''Integrator'' w Skoczowie ma nowe logo. Domek ze skrzydłami zastąpił kolorowy ''kwiatek''. Co Wy na to?
Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie Nowe logo MCk Integrator w Skoczowie

Od lutego br. MCK „Integrator” w Skoczowie posługiwać będzie się nowym logo. Ma kształt „kwiatka” gdzie centrum stanowi czarny okrąg, a zewnętrzne płatki rozmieszczone koncentrycznie wokół okręgu są w kolorach na przemian niebieskim, czerwonym i żółtym (barwy Skoczowa z herbu) i mają kształt równoramiennych sześciokątów. Dodatkowo obok logo znajduje się napis MCK SKOCZÓW INTEGRATOR zakochani w kulturze.

Zapytaliśmy o koszt nowego logo, skąd pomysł i dlaczego MCK zdecydowało się na zmiany. Jak dowiedzieliśmy się od Julii Raszki z MCK, z inicjatywą zmiany logo wyszedł Dyrektor Integratora, Kuba Abrahamowicz, a projekt stworzyła pracownica placówki, Dorota Noszka w ramach czasu pracy. Pracownicy MCK uznali, że wizerunek placówki potrzebuje odświeżenia, zwiększenia identyfikacji i rozpoznawalności.

Skąd pomysł na takie właśnie logo? - Logo stanowi pewną całość zbudowaną z poszczególnych członów, modułów, elementów, co odzwierciedla specyfikę MCK. Posiadamy pięć siedzib, zajmujemy się organizowaniem imprez, ale też prowadzimy zajęcia, pokazujemy filmy itp., czyli nasza działalność jest wielopłaszczyznowa. Logo symbolizuję tę niejednolitość, ale także wskazuje na połączenie wszystkich treści w zintegrowaną całość. Nasza nazwa również nie pozostaje w tym aspekcie bez znaczenia – tłumaczy st. instr. Julia Raszka z Miejskiego Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie.

Jak informuje nas pracownica MCK, zmiany innych znaków graficznych – Sali Widowiskowej „Pod Pegazem”, Teatru Elektrycznego czy ARTadresu nie są planowane.

Co Wy sądzicie o nowym logo MCK „Integrator” w Skoczowie?

NG

źródło: OX.PL
dodał: NG 01-02-2016 17:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Karmelek
01-02-2016 19:07
Karmelek
Stare...nowe kojarzy mi się z PGR-em...lecz kto się biednych ludków teraz o co pyta, mają płacić podatki i siedzieć cicho...no, ale dla dyrektora to chyba nie było ważniejszych spraw...
ciamajda
01-02-2016 21:51
ciamajda
"W ramach czasu pracy" Chyba na nadmiar zajęć nie narzekają w "Integratorze".
Przepierón
02-02-2016 12:58
Przepierón
Jest inaczej, ale nie lepiej, jakieś prymitywne to logo.
Herr Flick
02-02-2016 13:38
Herr Flick
Nie chce mi się tego nawet komentować.
szczesliwemiasto
02-02-2016 20:25
szczesliwemiasto
Czyżby dosłowna inspiracja logiem miasta Cieszyna (http://prntscr.com/9y6ut1)? Czy może ktoś należy do kółka pszczelarskiego? Bo z integracją to się w ogólnie nie skleja, nie mówiąc już o jakimkolwiek nawiązaniu do "specyfiki MCK".
Drodzy państwo ktoś tu się wykazał, ale mega pobłażliwością w temacie projektowania. A Pani, która nakreśliła owo cudo... no cóż nie ma się czym chwalić - poziom, że tak powiem "skoczowski" (=żaden).

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn: Wraca temat mobilnej zieleni

26-07-2017 20:05

Czy w Cieszynie w najbliższym czasie pojawi się nowa zieleń i kolorowe, ukwiecone punkty? – do tematu mobilnej zieleni wraca jeden z cieszyńskich samorządowców. 

wyświetleń: 818komentarzy: 2

Pili i nalali do fontanny

26-07-2017 18:50

Strażnicy Miejscy z Czeskiego Cieszyna zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za zanieczyszczenie fontanny na rynku.

wyświetleń: 1603komentarzy: 3

Cieszyn na falach

26-07-2017 17:15

Po debacie wyszehradzkiej i koncercie Lata z Radiem oraz niedawnej imprezie z Radiem Piekary w Browarze Zamkowym, do Cieszyna znowu przyjeżdżają dziennikarze radiowi – tym razem z internetowego Radia Wnet. Wczesnym rankiem 27 lipca, między 7:07 a 9:00, będą realizować program na żywo z cieszyńskiego Rynku.

wyświetleń: 943komentarzy: 0

Złodziej na wakacjach. Przyjechał na wczasy i... kradł

26-07-2017 15:40

Ustrońscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który dwukrotnie dopuścił się kradzieży metalowych elementów narzędzi budowlanych. Złodziej wpadł na gorącym uczynku. Mieszkaniec Sosnowca przyjechał do Ustronia na wczasy. W wolnym czasie dopuścił się kradzieży na kwotę prawie 5000 zł.

wyświetleń: 1797komentarzy: 0

Zabłocie: Budują wiatę

26-07-2017 14:15

Nie z funduszu sołeckiego, ale ze środków unijnych – wiata w Zabłociu przy LKS Orzeł Zabłocie powstanie szybciej.

wyświetleń: 689komentarzy: 1

Zespół Regionalny ''Istebna'' we Włoszech

26-07-2017 13:30

W dniach od 19 do 24 lipca zespół ISTEBNA wziął udział w 32 edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego we włoskim mieście Cunardo, położonym w północnej części kraju, niedaleko granicy ze Szwajcarią.

wyświetleń: 444komentarzy: 0

Praca wre na chodnikach

26-07-2017 12:30

Chodnik na ul. Bielskiej, chodnik na ul. Wyzwolenia – w Chybiu trwają prace remontowe związane z chodnikami.

wyświetleń: 1100komentarzy: 1

Nowy tor rowerowy w Brennej

26-07-2017 11:00

Miłośników dwóch kółek na pewno ucieszy wiadomość, że w Brennej przy budynku Gimnazjum powstał otwarty dla wszystkich Pumptrack - Rowerowy Plac Zabaw.

wyświetleń: 2308komentarzy: 0

Utrudnienia w centrum Czeskiego Cieszyna

26-07-2017 09:20

Uwaga kierowcy i piesi poruszający się po centrum Czeskiego Cieszyna. Od 7 sierpnia ruszą tam prace budowlane i pojawi się objazd.

wyświetleń: 1632komentarzy: 0

20 URODZINY CASTORAMY ''CASTO TOUR''

26-07-2017 07:30

W najbliższą niedzielę 30/07/2017 Cieszyński rynek zostanie świadkiem wydarzenia, którego w naszym mieście jeszcze nie było!!!