Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 5538komentarzy: 7

Mistrzowie parkowania (6)

31-01-2016 14:45

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
fot: SM w Cieszynie fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 31-01-2016 14:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

trudel82
31-01-2016 16:17
trudel82
Taa super... a spróbujcie kogoś upomnieć to dupa zbita
bulalulka
01-02-2016 09:14
bulalulka
w nawiązaniu do 1 zdjęcia "parkingu pod schodami", jak wiele osób zauważyło w tym miejscu parking ma jeden z cieszyńskich TAXI... parkuje już tam bardzo długo... przypadek? czy w mieście są "równi" i "równiejsi"
łofca
01-02-2016 11:08
łofca
bulalulka Złotówa stoi tam codziennie,ale pewnie nie na środku i dzielna straz nie interweniuje bo jest 1.5 m chodnika... A na menniczej chodnik zastawiony pomimo znaku jak łosie mają stawac..może jelenie,,
erik
01-02-2016 11:27
erik
Komu przeskadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
erik
01-02-2016 11:29
erik
Komu przeszkadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
bulalulka
01-02-2016 12:11
bulalulka
Gratuluję sprytu... tak pierwsze słyszę, by było dozwolone parkowanie na CHODNIKU (bo tam ewidentnie jest chodnik) i w dodatku prawie na przejściu dla pieszych !!! brawo !!!
krokusik
01-02-2016 19:08
krokusik
Zdjęcie nr.4 Proponuję w niedzielę przejść się tam z aparatem. Następnie na plac dominikański. Można w imię boga łamać przepisy?
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wybory w Wiśle

19-01-2017 19:20

Już drugi raz z rzędu mieszkańcy Wisły mogli przedstawiać swoje propozycje inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego. Tym razem jednak nie wszystkie pomysły poddane będą procedurze wyboru. Połowa projektów odpadła.

wyświetleń: 640komentarzy: 0

O Afryce w środku zimy, czyli spotkanie z Kydryńskim

19-01-2017 17:40

Liczne podróże do Afryki, które odbył w ciągu 25 lat stały się inspiracją do napisania książki. „Biel. Notatki z Afryki” – wyszła spod pióra Marcina Kydryńskiego w 2016 roku. O najnowszej książce, a także o Afryce, fotografii, podróżach i prawdziwych pasjach można było porozmawiać wczoraj (18.01) w cieszyńskiej Bibliotece właśnie z Marcinem Kydryńskim.

wyświetleń: 672komentarzy: 0

Najmłodsi stela 5/531/2017

19-01-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2558komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

19-01-2017 14:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1093komentarzy: 0

Ratownik bez uprawnień - Trwa śledztwo

19-01-2017 13:00

Wracamy do sprawy tragicznego utonięcia na basenie w Wiśle. Wczoraj po południu policjanci z Wisły i Cieszyna przy udziale biegłego psychologa prowadzili przesłuchania nastolatków, którzy byli świadkami tragicznego zdarzenia na basenie.

wyświetleń: 9155komentarzy: 14

Znów przekroczenia PM10 !

19-01-2017 11:00

Przekroczenia dopuszczalnych stężeń pyłu zawieszonego znów miały i mają miejsce na cieszyńskim niebie.

wyświetleń: 3961komentarzy: 5

Zmodernizowali ciepłownię

19-01-2017 09:20

Ciepłownia w Strumieniu przeszła modernizację. Jej koszt to ponad 100 tys. zł.

wyświetleń: 987komentarzy: 1

19 wystaw w 24 miesiące!

19-01-2017 07:45

To już dwa lata działalności Galerii Muflon w Ustroniu. W tym czasie zrealizowano 19 wystaw.

wyświetleń: 458komentarzy: 0

Ratownika nie było na basenie?

18-01-2017 19:10

Policja i prokuratura bada przyczynę tragicznego wypadku w Wiśle. Przypomnijmy, wczoraj w basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich utopił się nastolatek, drugi walczy o życie w szpitalu. Jak twierdzi policja, na basenie w momencie tragedii nie było ratownika.

wyświetleń: 13711komentarzy: 6

LOTE, Szybiński, Osuch, SOiZ... Najlepsze szkoły wg Rankingu Perspektyw 2017

18-01-2017 18:15

To ważny ranking dla szkół i dla uczniów. Od lat ranking przygotowany przez Perspektywy jest nie tylko wskazówką dla uczniów przy wyborze szkoły, ale i potwierdzeniem jakości kształcenia dla dyrekcji i kuratorium. Podobnie jak przed rokiem placówki z powiatu, głównie cieszyńskie, są w czołówce.