Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5725komentarzy: 7

Mistrzowie parkowania (6)

31-01-2016 14:45

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
fot: SM w Cieszynie fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 31-01-2016 14:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

trudel82
31-01-2016 16:17
trudel82
Taa super... a spróbujcie kogoś upomnieć to dupa zbita
bulalulka
01-02-2016 09:14
bulalulka
w nawiązaniu do 1 zdjęcia "parkingu pod schodami", jak wiele osób zauważyło w tym miejscu parking ma jeden z cieszyńskich TAXI... parkuje już tam bardzo długo... przypadek? czy w mieście są "równi" i "równiejsi"
łofca
01-02-2016 11:08
łofca
bulalulka Złotówa stoi tam codziennie,ale pewnie nie na środku i dzielna straz nie interweniuje bo jest 1.5 m chodnika... A na menniczej chodnik zastawiony pomimo znaku jak łosie mają stawac..może jelenie,,
erik
01-02-2016 11:27
erik
Komu przeskadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
erik
01-02-2016 11:29
erik
Komu przeszkadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
bulalulka
01-02-2016 12:11
bulalulka
Gratuluję sprytu... tak pierwsze słyszę, by było dozwolone parkowanie na CHODNIKU (bo tam ewidentnie jest chodnik) i w dodatku prawie na przejściu dla pieszych !!! brawo !!!
krokusik
01-02-2016 19:08
krokusik
Zdjęcie nr.4 Proponuję w niedzielę przejść się tam z aparatem. Następnie na plac dominikański. Można w imię boga łamać przepisy?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Oszustwo ''na fachowca'' i ''pracownika ZUS''

20-11-2017 09:15

Pomysłowość oszustów wydaje się niewyczerpana – w Bielsku doszło do oszustwa „na hydraulika”, a w Jastrzębiu-Zdroju na „pracownika ZUS”.

wyświetleń: 471komentarzy: 0

NZOZ DĘBOWIEC ZAPRASZA!

20-11-2017 07:30

NZOZ Dębowiec zaprasza pacjentów do poradni dermatologicznej, ginekologicznej, endokrynologicznej, kardiologicznej i dietetycznej.

wyświetleń: 222komentarzy: 0

Judocy znowu na macie

20-11-2017 07:00

Reprezentanci Judo Cieszyn, w sobotę i niedzielę (18-19.11), wzięli udział w dwóch turniejach. Sukcesów, po raz kolejny, nie zabrakło!

wyświetleń: 201komentarzy: 0

#mamczasrozmawiac

19-11-2017 19:00

Wystartowała kampania edukacyjna Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, a zwłaszcza o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową, w tym HIV. Rozpoczyna się też Europejski Tydzień Testowania na HIV.

wyświetleń: 351komentarzy: 1

Stalownicy w kratkę

19-11-2017 18:15

Pewne zwycięstwo ze Zlinem oraz porażka ze Spartą. Tak wyglądał ten weekend w wykonaniu hokeistów HC Oceláři Třinec.

wyświetleń: 217komentarzy: 0

Wysokie zwycięstwo Chybianek!

19-11-2017 18:00

Tenisistki stołowe RKS-u Cukrownik Oka Chybie wywiązały się wczoraj (18.11.2017) z roli faworytek i nie dały większych szans łodziankom, pokonując je 8:2.

wyświetleń: 373komentarzy: 0

Najmłodsi stela 90/615/2017

19-11-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3032komentarzy: 0

Prezydent odebrał medal

19-11-2017 14:35

Ks. Jan Byrt, proboszcz ewangelickiej parafii w Szczyrku wręczył dzisiaj przed południem (19.11) prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie okolicznościowy medal. Związany jest on z jubileuszem 500 lat Reformacji.

wyświetleń: 2780komentarzy: 3

Koncert Życzeń Stela

19-11-2017 12:25

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

wyświetleń: 794komentarzy: 0

Ślubowanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

19-11-2017 10:15

W czwartek (16.11) na terenie Uniwersytetu Śląskiego odbyło się uroczyste ślubowanie nowych członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku – w tym roku było to ok. 60 osób. Zgodnie ze statutem UTW, członkiem Uniwersytetu może zostać osoba, która ukończyła 55. Lat, jednak osoba młodsza może zostać tak zwanym członkiem wspierającym – w tym roku z tej możliwości skorzystała jedna osoba.