Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5357komentarzy: 7

Mistrzowie parkowania (6)

31-01-2016 14:45

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
Mistrzowie parkowania (6) fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 31-01-2016 14:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

trudel82
31-01-2016 16:17
trudel82
Taa super... a spróbujcie kogoś upomnieć to dupa zbita
bulalulka
01-02-2016 09:14
bulalulka
w nawiązaniu do 1 zdjęcia "parkingu pod schodami", jak wiele osób zauważyło w tym miejscu parking ma jeden z cieszyńskich TAXI... parkuje już tam bardzo długo... przypadek? czy w mieście są "równi" i "równiejsi"
łofca
01-02-2016 11:08
łofca
bulalulka Złotówa stoi tam codziennie,ale pewnie nie na środku i dzielna straz nie interweniuje bo jest 1.5 m chodnika... A na menniczej chodnik zastawiony pomimo znaku jak łosie mają stawac..może jelenie,,
erik
01-02-2016 11:27
erik
Komu przeskadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
erik
01-02-2016 11:29
erik
Komu przeszkadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
bulalulka
01-02-2016 12:11
bulalulka
Gratuluję sprytu... tak pierwsze słyszę, by było dozwolone parkowanie na CHODNIKU (bo tam ewidentnie jest chodnik) i w dodatku prawie na przejściu dla pieszych !!! brawo !!!
krokusik
01-02-2016 19:08
krokusik
Zdjęcie nr.4 Proponuję w niedzielę przejść się tam z aparatem. Następnie na plac dominikański. Można w imię boga łamać przepisy?
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Jaworzynka: pomnik dla biskupa

27-07-2016 15:00

Nietypowy pomnik pojawił się w Jaworzynce przy rondzie. Mieszkańcy Jaworzynki postanowili uhonorować swojego krajana, biskupa Wiesława Krótkiego - biskupa diecezji Churchill - Zatoka Hudsona.

wyświetleń: 97komentarzy: 0

Zabezpieczają ŚDM

27-07-2016 14:55

60. policjantów garnizonu cieszyńskiego weźmie udział w zabezpieczeniu papieskiej wizyty w Częstochowie.

wyświetleń: 75komentarzy: 0

Chcą rewitalizować Ustroń

27-07-2016 13:40

Burmistrz Ustronia Ireneusz Szarzec, zachęca do wzięcia udziału w ankiecie, dzięki której zostanie stworzony program rewitalizacji miasta w jego różnych obszarach.

wyświetleń: 289komentarzy: 2

'Papież tak, PiS nie'

27-07-2016 12:00

Na białych płachtach przytwierdzonych do barierek kładek prowadzących nad drogą S1 w Cieszynie pojawiły się napisy. Z ich treści wynika, że osoby, które je wywiesiły nieszczególnie kochają rządząca partię.

wyświetleń: 3030komentarzy: 14

Możliwe burze z gradem

27-07-2016 11:00

Kolejny dzień meteorolodzy ostrzegają mieszkańców naszego regionu przed burzami, miejscami z gradem.

wyświetleń: 1148komentarzy: 0

Strzelali i wygrali

27-07-2016 09:10

W dniach 23-24 lipca w Legnicy odbyła się runda finałowa Pucharu Polski w Łucznictwie Polowym Field WA 2016. Anna Stanieczek i Przemysław Konecki (LUKS ORLIK Goleszów) zwyciężyli w swoich kategoriach.

wyświetleń: 435komentarzy: 0

Pomysły na Ustroń

27-07-2016 07:30

35 projektów do budżetu obywatelskiego zgłoszono w Ustroniu. Do 31 sierpnia będzie trwała weryfikacja i opiniowanie  otrzymanych od mieszkańców gminy pomysłów.

wyświetleń: 870komentarzy: 2

Zebrzydowice: przymiarki do remontu

26-07-2016 19:05

W Gminie Zebrzydowice ogłoszono przetarg na remont paru ulic: Dworcowej, Staropolskiej, Otrębowskiej, Olchowej. Do 9 sierpnia włodarze czekają na oferty, remont ma być zakończony w połowie października.

wyświetleń: 1382komentarzy: 0

Najmłodsi stela 692/475/2016

26-07-2016 17:20

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3396komentarzy: 0

Zabrała dziecko i zniknęła

26-07-2016 17:00

Czeskie służby poszukują mieszkanki Frydka-Mistka. Najprawdopodobniej chora psychicznie kobieta zabrała swoją dziewięcioletnią córkę i zniknęły. Dziecko może być w niebezpieczeństwie.