Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 5315komentarzy: 7

Mistrzowie parkowania (6)

31-01-2016 14:45

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
Mistrzowie parkowania (6) fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 31-01-2016 14:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

trudel82
31-01-2016 16:17
trudel82
Taa super... a spróbujcie kogoś upomnieć to dupa zbita
bulalulka
01-02-2016 09:14
bulalulka
w nawiązaniu do 1 zdjęcia "parkingu pod schodami", jak wiele osób zauważyło w tym miejscu parking ma jeden z cieszyńskich TAXI... parkuje już tam bardzo długo... przypadek? czy w mieście są "równi" i "równiejsi"
łofca
01-02-2016 11:08
łofca
bulalulka Złotówa stoi tam codziennie,ale pewnie nie na środku i dzielna straz nie interweniuje bo jest 1.5 m chodnika... A na menniczej chodnik zastawiony pomimo znaku jak łosie mają stawac..może jelenie,,
erik
01-02-2016 11:27
erik
Komu przeskadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
erik
01-02-2016 11:29
erik
Komu przeszkadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
bulalulka
01-02-2016 12:11
bulalulka
Gratuluję sprytu... tak pierwsze słyszę, by było dozwolone parkowanie na CHODNIKU (bo tam ewidentnie jest chodnik) i w dodatku prawie na przejściu dla pieszych !!! brawo !!!
krokusik
01-02-2016 19:08
krokusik
Zdjęcie nr.4 Proponuję w niedzielę przejść się tam z aparatem. Następnie na plac dominikański. Można w imię boga łamać przepisy?
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Rodzinne spotkania z historią w Hażlachu

27-06-2016 19:00

Wojskowe pojazdy, scenki i pokazy grup rekonstrukcyjnych, występ Kockiej Chorągwi Pancernej, atrakcje dla najmłodszych - jednym słowem w miniony weekend w Gminie Hażlach sporo się działo. Kolejną odsłonę "Rodzinnych Spotkań z Historią" można zaliczyć do udanych.

wyświetleń: 1833komentarzy: 0

Szaleństwo w Ustroniu

27-06-2016 17:00

Ponad 12 mln widzów oglądało mecz polskiej reprezentacji z drużyną Szwajcarii. Cześć z nich kibicowała na ustrońskim rynku, gdzie w ramach kina plenerowego, spotykają się tu mieszkańcy oraz turyści.

wyświetleń: 2057komentarzy: 1

Najlepszy judoka wśród śląskich policjantów

27-06-2016 16:15

Najlepszym judoką wśród śląskich policjantów drugi rok z rzędu został sierż. Sebastian Marko z cieszyńskiej komendy.

wyświetleń: 1037komentarzy: 0

Policja: pierwszy wakacyjny weekend za nami

27-06-2016 14:40

Pierwszy wakacyjny weekend za nami. Podsumowali go policjanci,  w całym garnizonie cieszyńskim zatrzymali 7 sprawców przestępstw i 6 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Na drogach powiatu doszło do 1 wypadku drogowego oraz 7 kolizji. Policjanci zatrzymali 4 pijanych kierowców.

wyświetleń: 1697komentarzy: 0

Nie dajcie się naciągnąć!

27-06-2016 14:25

Do przedsiębiorców w regionie trafiają ostatnio listy, w których różne firmy próbują wyłudzić opłaty za wpis do CEIDG. Przypominamy – wpis do CEIDG jest bezpłatny! Nie dajcie się naciągnąć!

wyświetleń: 2682komentarzy: 0

Autobusem z nowego dworca

27-06-2016 12:40

Od dzisiaj (27 czerwca) autobusy liniowe nie odjeżdżają już ze skoczowskiego Starego Targu. Przez ostatnie miesiące znajdował się tam tymczasowy przystanek, z którego odjeżdżały wszystkie liniowe autobusy i busy, przejeżdżające przez Skoczów. Od dzisiaj wszystkie pojazdy wjeżdżają już na teren nowego dworca i stamtąd zabierają pasażerów.

wyświetleń: 6016komentarzy: 3

Zakończyli rok szkolny na Ośrodku ''Garnizon''

27-06-2016 10:55

Uczniowie Liceum Towarzystwa Ewangelickiego z Cieszyna dzień przed zakończeniem roku szkolnego spędzili, zamiast w murach szkoły, na Ośrodku Edukacji Obronnej ''Garnizon''. Blisko sto młodych osób szkoliło się z podstaw ratownictwa medycznego, strzelectwa, łucznictwa, czy wiedzy obronnej.

wyświetleń: 773komentarzy: 0

Najmłodsi stela 63/464/2016

27-06-2016 09:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3880komentarzy: 0

Zapraszamy na wakacyjne zakupy do Centrum Handlowego Nowa Juwenia w Cieszynie

27-06-2016 07:30

Rozpocznij udane wakacje od zakupów w Centrum Handlowym Nowa Juwenia przy al. Łyska w Cieszynie. Przypominamy, że to ostatnia chwila na udział w konkursie, w którym wygrać można rower i bony na zakupy o wartości 100 i 200 zł.

wyświetleń: 2431komentarzy: 0

Istebna: przebudowa jezdni Na Dzielcu

26-06-2016 19:00

Zakończył się przetarg na przebudowę 350 metrowego odcinka jezdni "Na Dzielcu" w Istebnej. Odcinek wzbogaci się o nowy chodnik i nawierzchnię.