Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 5657komentarzy: 7

Mistrzowie parkowania (6)

31-01-2016 14:45

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.
fot: SM w Cieszynie fot: SM w Cieszynie

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w sierpniu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 31-01-2016 14:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

trudel82
31-01-2016 16:17
trudel82
Taa super... a spróbujcie kogoś upomnieć to dupa zbita
bulalulka
01-02-2016 09:14
bulalulka
w nawiązaniu do 1 zdjęcia "parkingu pod schodami", jak wiele osób zauważyło w tym miejscu parking ma jeden z cieszyńskich TAXI... parkuje już tam bardzo długo... przypadek? czy w mieście są "równi" i "równiejsi"
łofca
01-02-2016 11:08
łofca
bulalulka Złotówa stoi tam codziennie,ale pewnie nie na środku i dzielna straz nie interweniuje bo jest 1.5 m chodnika... A na menniczej chodnik zastawiony pomimo znaku jak łosie mają stawac..może jelenie,,
erik
01-02-2016 11:27
erik
Komu przeskadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
erik
01-02-2016 11:29
erik
Komu przeszkadza parkowanie przy schodach ..Jest tam dośc miejsca dla pieszych ,którzy tam sporadycznie chodzą. Wiadomo,że brakuje miejsc do parkowania.Trzeba zająć się budową nowych miejsc do parkowania a nie głupotami .
bulalulka
01-02-2016 12:11
bulalulka
Gratuluję sprytu... tak pierwsze słyszę, by było dozwolone parkowanie na CHODNIKU (bo tam ewidentnie jest chodnik) i w dodatku prawie na przejściu dla pieszych !!! brawo !!!
krokusik
01-02-2016 19:08
krokusik
Zdjęcie nr.4 Proponuję w niedzielę przejść się tam z aparatem. Następnie na plac dominikański. Można w imię boga łamać przepisy?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 481komentarzy: 0

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 1956komentarzy: 0

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 2122komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 674komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.

wyświetleń: 925komentarzy: 0

Zderzenie w Cieszynie

24-07-2017 13:40

Dziś (24.07.2017) o godz. 8:50 doszło w Cieszynie do kolizji. 30-letnia mieszkanka Cieszyna nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

wyświetleń: 5792komentarzy: 2

Medal dla papieża

24-07-2017 12:15

Dzisiaj ( 24 lipca  2017)  Parafii Ewangelickiej w Szczyrku wysłany zostanie pocztą do Watykany na ręce papieża Franciszka specjalny medal na 500 lat Reformacji (1517-2017) – informuje redakcję ox.pl ks. Jan Byrt.   

wyświetleń: 1065komentarzy: 1

Utrudnienia w ruchu w Wiśle!

24-07-2017 10:55

31 lipca br. przez Wisłę przejedzie wyścig kolarski 74. Tour de Pologne. W godzinach 16:00-20:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego dróg będących trasą wyścigu.

wyświetleń: 2204komentarzy: 2

Szansa dla Szańców

24-07-2017 09:15

Szańce Jabłonkowskie ożyły. Na wałach zawisła flaga cesarska.

wyświetleń: 965komentarzy: 0

Weterani w Zebrzydowicach

24-07-2017 07:30

W Zebrzydowicach od trzech lat na rodzinnej rehabilitacji czas spędzają polscy weterani ranni podczas misji zagranicznych. Jak sami mówią, w Zebrzydowicach odnaleźli swoje miejsce i tutaj odpoczywają. Żołnierze przygotowali także wystawę pt. „Weterani”, którą można oglądać w godzinach otwarcia zamku w Zebrzydowicach do  28 lipca 2017 roku. W tygodniu od 8:00 – 21:00 w sobotę i niedzielę od 12:00 – 21:00.