Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1656komentarzy: 0

Zatańcz i wesprzyj

27-01-2016 17:30

Pomóż wychowankom Domu Dziecka z Międzyświecia i dobrze się przy tym zabaw! Nietypową akcję charytatywną - poprzez taniec - przygotował Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie - Dom Dziecka w Międzyświeciu. Do tańca zapraszają już w najbliższą sobotę (30.01.2016) do Cieszyna. Będą zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz bal karnawałowy dla dorosłych. Wszystko z wolnymi datkami!

Kiedy i gdzie? W sobotę, 30 stycznia br. w Cieszynie. Między 14.00 a 18.00 odbędą się zajęcia w szkole tańca "Passo" (instruktorzy zrzekli się wynagrodzenia) a o 20.00 rozpoczyna się impreza – zabawa taneczna w Hotelu Liburnia. Imprezę w Hotelu Liburnia rozpocznie występ zespołu Estrada Ludowa Styl Folk działającego przy Studio Tańca Passo. Grupa tancerzy zaprezentuje wiązankę tańców Cieszyńskich

Za ile? Wszędzie są wolne datki. Instruktorzy Passo zrzekli się wynagrodzenia, a Hotel Liburnia odstępuje 5% od utargu.

Na co zbiórka?
- Na odnowienie i pomalowanie pokoi w Domu Dziecka w Międzyświeciu, w którym obecnie przebywa 18 wychowanków w wieku od 9 do 12 lat.
- odnowienie i pomalowanie pokoi w Zespole mieszkań w Zebrzydowicach, w którym obecnie przebywa 12 dzieci w wieku od 14 do 19 roku życia. Pobyt w Zespole Mieszkań ma na celu nauczenie wychowanków gospodarowania budżetem domowym, poprawnej organizacji i umiejętności w zakresie wszelkich prac gospodarstwa domowego, odpowiedzialności za swoje decyzje, szacunku dla własnej i cudzej pracy

Plan imprezy:
Studio Passo (Towarowa 5, Cieszyn)
Sala A:
14:00 – jazz dla dzieci
14:45 – Hip-Hop dla dzieci
15:30 Dancehall młodzież
Sala B
14:00 – Salsa Solo
14:45 – Fitness Jumping (trening na trampolinach)
15:30 – Latino Solo
16:15 – Salsa
17:00 – Taniec Towarzyski - dorośli
20:00 – Taneczna impreza karnawałowa w Hotelu Liburnia***

vdka

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 27-01-2016 17:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 167komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 251komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 601komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1355komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1726komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!