Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 7670komentarzy: 7

Pobili 24-latka

25-01-2016 16:45

W miniony piątek (22.01.2016), późnym wieczorem, na ulicy Arki Bożka w Jastrzębiu Zdroju wracającego ze sklepu do domu 24-latka zaczepiło trzech młodych mężczyzn. Jastrzębianin próbował ratować się ucieczką jednak sprawcy go dogonili i zaczęli okładać po całym ciele. Po kilku minutach mężczyźni pozostawili leżącego 24-latka i odeszli w kierunku ulicy Warmińskiej
Fot: KMP Jastrzębie Zdrój Fot: KMP Jastrzębie Zdrój

Szybko okazało się, że jednym ze sprawców jest 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Już następnego dnia nastolatek wpadł w ręce kryminalnych. - Początkowo twierdził, że nie pamięta zajścia z uwagi na wypity w tym dniu alkohol, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Policjanci cały czas prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców.  – poinformowała jastrzębska policja.

19-latkowi za pobicie grożą teraz 3 lata więzienia.

(red).

 

źródło: ox.pl
dodał: CR 25-01-2016 16:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mariobross1977
25-01-2016 18:44
mariobross1977
No proszę!!! Trzech wypitych lepkow napadło na bogu ducha winnego 24 latka. To ja w takim razie proponuje aby taki lepek wypity napadł na trzech swoich rówieśników!!! Ciekawe jakie by były efekty!!! W kilku na jednego nie sztuka!!!
Donek
25-01-2016 20:35
Donek
Tylko 3 lata za pobicie. Czytam ze ze zrozumieniem pozostawili lezącego 24 latka i odeszli. Przecież on mógł mieć poważne uszkodzenia ciała prowadzące do śmierci. Jak można kogoś pobić i odejść . Najmniej 10 lat.
mariobross1977
25-01-2016 22:04
mariobross1977
Takie gnojki najpierw wypic cwani w kilku po pijaku albo po zażyciu jakiegoś swinstwa a jak widza kogoś samego no to się wyzyc!!!
Charles
25-01-2016 22:10
Charles
Bydło wyłapać i stłuc pałami. Przeważnie takie gnoje mają "bujne owłosienie" na głowie. Do kamieniołomów z łysolami.
alternatywy 5
25-01-2016 22:46
alternatywy 5
Tak tak Charles, w dyby i chłosta, a na koniec i kastracja byłaby wskazana :)
Funio
25-01-2016 22:52
Funio
Trzy lata hehe i gdzie tu to slynne Prawo i Sprawiedliwosc?
wanda37
11-02-2016 23:31
wanda37
Trzy lata za pobicie chłopaka , a 10 lat za rozbicie automatu w salonie gier To się nazywa sprawiedliwość .Ten co zabije mniejszy wyrok dostaje , od tego co ukradnie.Nasze polskie prawo-szok.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 490komentarzy: 0

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 1958komentarzy: 0

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 2126komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 674komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.

wyświetleń: 928komentarzy: 0

Zderzenie w Cieszynie

24-07-2017 13:40

Dziś (24.07.2017) o godz. 8:50 doszło w Cieszynie do kolizji. 30-letnia mieszkanka Cieszyna nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

wyświetleń: 5795komentarzy: 2

Medal dla papieża

24-07-2017 12:15

Dzisiaj ( 24 lipca  2017)  Parafii Ewangelickiej w Szczyrku wysłany zostanie pocztą do Watykany na ręce papieża Franciszka specjalny medal na 500 lat Reformacji (1517-2017) – informuje redakcję ox.pl ks. Jan Byrt.   

wyświetleń: 1067komentarzy: 1

Utrudnienia w ruchu w Wiśle!

24-07-2017 10:55

31 lipca br. przez Wisłę przejedzie wyścig kolarski 74. Tour de Pologne. W godzinach 16:00-20:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego dróg będących trasą wyścigu.

wyświetleń: 2206komentarzy: 2

Szansa dla Szańców

24-07-2017 09:15

Szańce Jabłonkowskie ożyły. Na wałach zawisła flaga cesarska.

wyświetleń: 966komentarzy: 0

Weterani w Zebrzydowicach

24-07-2017 07:30

W Zebrzydowicach od trzech lat na rodzinnej rehabilitacji czas spędzają polscy weterani ranni podczas misji zagranicznych. Jak sami mówią, w Zebrzydowicach odnaleźli swoje miejsce i tutaj odpoczywają. Żołnierze przygotowali także wystawę pt. „Weterani”, którą można oglądać w godzinach otwarcia zamku w Zebrzydowicach do  28 lipca 2017 roku. W tygodniu od 8:00 – 21:00 w sobotę i niedzielę od 12:00 – 21:00.