Wiadomości

Kontakt24

wyświetleń: 7593komentarzy: 7

Pobili 24-latka

25-01-2016 16:45

W miniony piątek (22.01.2016), późnym wieczorem, na ulicy Arki Bożka w Jastrzębiu Zdroju wracającego ze sklepu do domu 24-latka zaczepiło trzech młodych mężczyzn. Jastrzębianin próbował ratować się ucieczką jednak sprawcy go dogonili i zaczęli okładać po całym ciele. Po kilku minutach mężczyźni pozostawili leżącego 24-latka i odeszli w kierunku ulicy Warmińskiej
Fot: KMP Jastrzębie Zdrój Fot: KMP Jastrzębie Zdrój

Szybko okazało się, że jednym ze sprawców jest 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Już następnego dnia nastolatek wpadł w ręce kryminalnych. - Początkowo twierdził, że nie pamięta zajścia z uwagi na wypity w tym dniu alkohol, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Policjanci cały czas prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców.  – poinformowała jastrzębska policja.

19-latkowi za pobicie grożą teraz 3 lata więzienia.

(red).

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 25-01-2016 16:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mariobross1977
25-01-2016 18:44
mariobross1977
No proszę!!! Trzech wypitych lepkow napadło na bogu ducha winnego 24 latka. To ja w takim razie proponuje aby taki lepek wypity napadł na trzech swoich rówieśników!!! Ciekawe jakie by były efekty!!! W kilku na jednego nie sztuka!!!
Donek
25-01-2016 20:35
Donek
Tylko 3 lata za pobicie. Czytam ze ze zrozumieniem pozostawili lezącego 24 latka i odeszli. Przecież on mógł mieć poważne uszkodzenia ciała prowadzące do śmierci. Jak można kogoś pobić i odejść . Najmniej 10 lat.
mariobross1977
25-01-2016 22:04
mariobross1977
Takie gnojki najpierw wypic cwani w kilku po pijaku albo po zażyciu jakiegoś swinstwa a jak widza kogoś samego no to się wyzyc!!!
Charles
25-01-2016 22:10
Charles
Bydło wyłapać i stłuc pałami. Przeważnie takie gnoje mają "bujne owłosienie" na głowie. Do kamieniołomów z łysolami.
alternatywy 5
25-01-2016 22:46
alternatywy 5
Tak tak Charles, w dyby i chłosta, a na koniec i kastracja byłaby wskazana :)
Funio
25-01-2016 22:52
Funio
Trzy lata hehe i gdzie tu to slynne Prawo i Sprawiedliwosc?
wanda37
11-02-2016 23:31
wanda37
Trzy lata za pobicie chłopaka , a 10 lat za rozbicie automatu w salonie gier To się nazywa sprawiedliwość .Ten co zabije mniejszy wyrok dostaje , od tego co ukradnie.Nasze polskie prawo-szok.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 117/518/2016

06-12-2016 13:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 44komentarzy: 0

Otrzymali odznaczenie

06-12-2016 12:15

W drugą niedzielę Adwentu, 4 grudnia na nabożeństwie w Kościele Ewangelickim w Szczyrku goście z Niemiec Henni Wildeboer i Manfred Thiel z Westerstede otrzymali odznaczenia ''zasłużony dla Województwa Śląskiego''. Wyróżnienie wręczyła Wicemarszałek Województwa Śląskiego Sylwia Cieślar.

wyświetleń: 161komentarzy: 0

Pierściec: uroczystości w sanktuarium św. Mikołaja

06-12-2016 10:20

Największe polskie sanktuarium św. Mikołaja znajduje się w Pierśćcu na Śląsku Cieszyńskim. Właśnie przybywają tam kolejne grupy pielgrzymkowe, pragnące modlić się za wstawiennictwem patrona chorych i ubogich. Główne uroczystości odpustowe w Pierśćcu odbędą się w niedzielę 11 grudnia.

wyświetleń: 423komentarzy: 1

Ćwiczyli w Bąkowie

06-12-2016 09:00

Strażacy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej ze Skoczowa oraz jednostki OSP z terenu gminy Strumień ćwiczyli w sobotę, 3 grudnia wspólnie w Bąkowie.

wyświetleń: 363komentarzy: 0

Dawne obrzędy na św. Mikołaja

06-12-2016 07:30

Wspomnienie św. Mikołaja zajmowało wyjątkowe miejsce w tradycjach obrzędowych na śląsku cieszyńskim. Dziś gdy 6 grudnia przybrał stricte komercyjnego wymiaru, warto przypomnieć sobie o tradycjach związanych z tym świętem w naszym regionie.

wyświetleń: 545komentarzy: 0

Zimna woda zdrowia doda

05-12-2016 19:45

Podobno najgorsze są pierwsze sekundy, później już można się przyzwyczaić. Podobno. W Skoczowie powstała grupa morsów, co weekend zapraszają chętnych do wspólnych, lodowatych kąpieli.

wyświetleń: 3576komentarzy: 1

50-lecie szkoły w Ochabach

05-12-2016 18:50

Mieszkańcy Ochab świętowali 2 grudnia 50-lecie tamtejszego Zespołu Szkół. Na obchodach rocznicy placówki nie zabrakło uczniów, absolwentów, nauczycieli, a także miejscowych władz.

wyświetleń: 847komentarzy: 0

Młody koszykarz z sukcesami

05-12-2016 18:00

Wychowanek KS MOSiR Cieszyn, Mateusz Czempiel został powołany do Kadry Polski U16 rocznik 2001 i wraz z drużyną wywalczył na Białorusi drugie miejsce podczas XX Międzynarodowego Memoriału im. Ryzhenkova.

wyświetleń: 645komentarzy: 0

Mikołajkowy Marsz

05-12-2016 17:00

Bardzo liczna grupa Mikołajów zebrała się 3 grudnia na placu Hoffa w Wiśle. Tradycja jest już w tej miejscowości Mikołajkowy Marsz Nordic Walking. W imprezie udział wzięło ok. 150 osób, które pokonywały dwie trasy – 10 km i 15 km z „górskim hakiem” (ok. 18,5 km).

wyświetleń: 624komentarzy: 0

60 lat posługi kapłańskiej

05-12-2016 15:10

Niezwykła uroczystość odbyła się w niedzielę 4 grudnia w kościele Dobrego Pasterza w Istebnej, gdzie podczas uroczystej Mszy Świętej wspólnota parafialna i zaproszeni goście dziękowali Panu Bogu za 60 lat posługi kapłańskiej Księdza Prałata Jerzego Patalonga.