Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 7387komentarzy: 7

Pobili 24-latka

25-01-2016 16:45

W miniony piątek (22.01.2016), późnym wieczorem, na ulicy Arki Bożka w Jastrzębiu Zdroju wracającego ze sklepu do domu 24-latka zaczepiło trzech młodych mężczyzn. Jastrzębianin próbował ratować się ucieczką jednak sprawcy go dogonili i zaczęli okładać po całym ciele. Po kilku minutach mężczyźni pozostawili leżącego 24-latka i odeszli w kierunku ulicy Warmińskiej
Pobili 24-latka Fot: KMP Jastrzębie Zdrój

Szybko okazało się, że jednym ze sprawców jest 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Już następnego dnia nastolatek wpadł w ręce kryminalnych. - Początkowo twierdził, że nie pamięta zajścia z uwagi na wypity w tym dniu alkohol, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Policjanci cały czas prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców.  – poinformowała jastrzębska policja.

19-latkowi za pobicie grożą teraz 3 lata więzienia.

(red).

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 25-01-2016 16:45
drukuj artykuł


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mariobross1977
25-01-2016 18:44
mariobross1977
No proszę!!! Trzech wypitych lepkow napadło na bogu ducha winnego 24 latka. To ja w takim razie proponuje aby taki lepek wypity napadł na trzech swoich rówieśników!!! Ciekawe jakie by były efekty!!! W kilku na jednego nie sztuka!!!
Donek
25-01-2016 20:35
Donek
Tylko 3 lata za pobicie. Czytam ze ze zrozumieniem pozostawili lezącego 24 latka i odeszli. Przecież on mógł mieć poważne uszkodzenia ciała prowadzące do śmierci. Jak można kogoś pobić i odejść . Najmniej 10 lat.
mariobross1977
25-01-2016 22:04
mariobross1977
Takie gnojki najpierw wypic cwani w kilku po pijaku albo po zażyciu jakiegoś swinstwa a jak widza kogoś samego no to się wyzyc!!!
Charles
25-01-2016 22:10
Charles
Bydło wyłapać i stłuc pałami. Przeważnie takie gnoje mają "bujne owłosienie" na głowie. Do kamieniołomów z łysolami.
alternatywy 5
25-01-2016 22:46
alternatywy 5
Tak tak Charles, w dyby i chłosta, a na koniec i kastracja byłaby wskazana :)
Funio
25-01-2016 22:52
Funio
Trzy lata hehe i gdzie tu to slynne Prawo i Sprawiedliwosc?
wanda37
11-02-2016 23:31
wanda37
Trzy lata za pobicie chłopaka , a 10 lat za rozbicie automatu w salonie gier To się nazywa sprawiedliwość .Ten co zabije mniejszy wyrok dostaje , od tego co ukradnie.Nasze polskie prawo-szok.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Larwy zaatakowały Skoczów

27-05-2016 19:00

Spowiły swoją pajęczynką całe krzaczki. Zaniepokojeni mieszkańcy pisali do nas z prośbą o informacje i interwencję. Uspokajamy - larwy są niegroźne dla ludzi, wkrótce zmienią się w motyle i odlecą.

wyświetleń: 2435komentarzy: 1

Ogień w zakładzie, olej na drodze

27-05-2016 17:30

Cieszyńscy strażacy podjęli w środę (25.05) interwencje w Zamarskach i Kończycach Wielkich. Przyczyną była plama oleju i pożar w zakładzie.

wyświetleń: 2463komentarzy: 2

Dzień Samorządu Terytorialnego

27-05-2016 17:00

27 maja to uchwalony przez Sejm RP w 2000 roku Dzień Samorządu terytorialnego. Święto to ma upamiętniać pierwsze wybory samorządowe z 27 maja 1990 roku.

wyświetleń: 261komentarzy: 0

Trwa ''Bezpieczny weekend''. Na razie bez wypadków

27-05-2016 15:15

Wzmożone kontrole na drogach, sprawdzanie prędkości, zapiętych pasów, fotelików dla dzieci. Policjanci w całym kraju bacznie obserwują kierowców - trwa akcja związana z długim weekendem. Na drogach powiatu cieszyńskiego na razie bezpiecznie.

wyświetleń: 523komentarzy: 0

Wywiad z wokalistką grupy Red Lips

27-05-2016 13:30

Podczas tegorocznej ustrońskiej majówki, na scenie tamtejszego amfiteatru, pojawił się zespół Red Lips. Wokalistka grupy – Ruda, udzieliła wtedy wywiadu naszemu portalowi. Zapraszamy do lektury.

wyświetleń: 867komentarzy: 0

Ruszają kąpieliska!

27-05-2016 11:45

Choć w ciągu ostatnich dni temperatury nieco spadły, w regionie startują pierwsze kąpieliska - Czeski Cieszyn i Strumień otwierają basen 28 maja. Wkrótce również ruszy Cieszyn.

wyświetleń: 2226komentarzy: 0

Makbet! Zobra! Złotowłosa! Scena Polska zaprasza na przedstawienia w maju i czerwcu

27-05-2016 09:50

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Przedstawienia trupy aktorskiej Sceny Polskiej: Makbet na Wzgórzu Zamkowym, Złotowłosa dla dzieci, Powsinogi Beskidzkie w plenerze, a także Zobra – musical Teatru Polskiego z Bielska Białej. Scena Polska zaprasza! Zgarnij bilety!

wyświetleń: 449komentarzy: 8

Huk w Hukwaldach (Pieszo z Jiczyna na Śląsk, odc. 7)

27-05-2016 08:00

Okropne to uczucie kiedy się tak łazi po wychylającej się z ziemi oziminie. Tak jakby chleb nasz powszedni buciorami deptać. Ale wszyscy wokół - ci, którzy poruszają się na nogach - tak właśnie robią. Bo nie ma innej drogi. Cała szerokość szosy plus tak ze trzy metry w głąb pól i łąk okupowana jest przez uczestników rajdu Valašská rally 2016. Nie da się wejść ot tak po prostu do dawnej siedziby biskupiego Państwa Hukwaldzkiego. Hukwaldy oblężone.

wyświetleń: 1511komentarzy: 2

Bezpieczny weekend majowy

27-05-2016 06:00

Trwa kolejny długi  weekend. Jak zwykle w tych dniach rośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami.

wyświetleń: 1656komentarzy: 3

XII Powiatowy Konkurs Informatyczny rozstrzygnięty

26-05-2016 19:00

W środę (25.05) w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego "Publisher-Innowacje" w Cieszynie miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom XII Powiatowego Konkursu Informatycznego.