Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7497komentarzy: 7

Pobili 24-latka

25-01-2016 16:45

W miniony piątek (22.01.2016), późnym wieczorem, na ulicy Arki Bożka w Jastrzębiu Zdroju wracającego ze sklepu do domu 24-latka zaczepiło trzech młodych mężczyzn. Jastrzębianin próbował ratować się ucieczką jednak sprawcy go dogonili i zaczęli okładać po całym ciele. Po kilku minutach mężczyźni pozostawili leżącego 24-latka i odeszli w kierunku ulicy Warmińskiej
Pobili 24-latka Fot: KMP Jastrzębie Zdrój

Szybko okazało się, że jednym ze sprawców jest 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Już następnego dnia nastolatek wpadł w ręce kryminalnych. - Początkowo twierdził, że nie pamięta zajścia z uwagi na wypity w tym dniu alkohol, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Policjanci cały czas prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców.  – poinformowała jastrzębska policja.

19-latkowi za pobicie grożą teraz 3 lata więzienia.

(red).

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 25-01-2016 16:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mariobross1977
25-01-2016 18:44
mariobross1977
No proszę!!! Trzech wypitych lepkow napadło na bogu ducha winnego 24 latka. To ja w takim razie proponuje aby taki lepek wypity napadł na trzech swoich rówieśników!!! Ciekawe jakie by były efekty!!! W kilku na jednego nie sztuka!!!
Donek
25-01-2016 20:35
Donek
Tylko 3 lata za pobicie. Czytam ze ze zrozumieniem pozostawili lezącego 24 latka i odeszli. Przecież on mógł mieć poważne uszkodzenia ciała prowadzące do śmierci. Jak można kogoś pobić i odejść . Najmniej 10 lat.
mariobross1977
25-01-2016 22:04
mariobross1977
Takie gnojki najpierw wypic cwani w kilku po pijaku albo po zażyciu jakiegoś swinstwa a jak widza kogoś samego no to się wyzyc!!!
Charles
25-01-2016 22:10
Charles
Bydło wyłapać i stłuc pałami. Przeważnie takie gnoje mają "bujne owłosienie" na głowie. Do kamieniołomów z łysolami.
alternatywy 5
25-01-2016 22:46
alternatywy 5
Tak tak Charles, w dyby i chłosta, a na koniec i kastracja byłaby wskazana :)
Funio
25-01-2016 22:52
Funio
Trzy lata hehe i gdzie tu to slynne Prawo i Sprawiedliwosc?
wanda37
11-02-2016 23:31
wanda37
Trzy lata za pobicie chłopaka , a 10 lat za rozbicie automatu w salonie gier To się nazywa sprawiedliwość .Ten co zabije mniejszy wyrok dostaje , od tego co ukradnie.Nasze polskie prawo-szok.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

W Twoim imieniu: Pchli Targ w Skoczowie

28-07-2016 19:35

Pchli Targ, czyli mydło i powidło, zazwyczaj miernej wartości, ot, zbiór staroci dla fascynatów, koneserów i zapalonych zbieraczy. Czy sprzedający na rynku podczas Pchlego Targu powinni płacić opłatę targową jak regularni handlarze? Zapraszam na kolejny odcinek z serii ''W Twoim imieniu''.

wyświetleń: 785komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

28-07-2016 17:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 975komentarzy: 0

Trzy dni z książkami

28-07-2016 16:50

To będzie ciekawa propozycja dla miłośników książek. Już jutro, w piątek (29.07) w Ustroniu startuje weekendowe Lato z książkami. Codziennie od rana do wieczora na ustrońskim rynku spotkania czytelnicze, gry i zabawy animacyjne dla dzieci.

wyświetleń: 252komentarzy: 0

Szykują remont Bielskiej i Cieszyńskiej

28-07-2016 15:00

Kilkukilometrowy odcinek drogi powiatowej 4417S, czyli tzw. ''starej drogi'' na Bielsko-Białą pójdzie do remontu. Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej planuje m.in. wybudować tam rondo.

wyświetleń: 1520komentarzy: 0

Dla kogo Srebrna Cieszynianka?

28-07-2016 13:05

Laur Srebrnej Cieszynianki to największe wyróżnienie w naszym regionie. Otrzymują go osoby, które poprzez swoje działania na rzecz szeroko rozumianej kultury na Śląsku Cieszyńskim przyczyniły się do promocji naszej ziemi. Jeśli znacie osoby, które powinny zostać w ten sposób uhonorowane, to zgłoście je do 16 września w Waszych gminach.

wyświetleń: 1260komentarzy: 0

Wystawa o św. Janie Sarkandrze

28-07-2016 11:00

Muzeum św. Jana Sarkandra w Skoczowie zaprasza na zaktualizowaną wystawę poświęconą patronowi placówki. Nowością są najnowsze zdjęcia i dokumentacja filmowa z miejsc, z którymi związany był św. Jan Sarkander. Ponadto zobaczyć będzie można eksponaty współczesne męczennikowi ze Skoczowa. Wernisaż odbędzie się 5 sierpnia o godz. 19.

wyświetleń: 933komentarzy: 4

Kubalonka: trasy cały rok?

28-07-2016 09:20

22 lipca w Urzędzie Miejskim w Wiśle odbyło się spotkanie poświęcone przyszłym losom tras biegowych na Kubalonce. – Cieszę się, że jest zielone światło dla tej inwestycji ze strony kluczowych instytucji – mówi burmistrz Wisły Tomasz Bujok.

wyświetleń: 1111komentarzy: 0

Cieszyn - miastem akademickim cały rok

28-07-2016 07:30

W Cieszynie ma swoją siedzibę jedna z największych uczelni w Polsce – Uniwersytet Śląski. Przedstawiciele społeczności akademickiej włączają się w różnorodne działania na rzecz społeczności lokalnej miasta i regionu.

wyświetleń: 828komentarzy: 0

Kontrole ciągle trwają

27-07-2016 19:00

Niespełna 4 tysiące skontrolowanych pojazdów i 24 tysiące podróżnych – to efekt trzech tygodni działań Straży Granicznej. Od ponad trzech tygodni na granicy południowej obowiązuje tymczasowa kontrola graniczna.

wyświetleń: 1980komentarzy: 4

Niemiec w naszej policji

27-07-2016 17:25

Kommisaranwärter Tobias Kominek - policjant z Wyższej Szkoły Policji w Nordhein - Westfalen w Niemczech odbywa dwutygodniowe praktyki w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie.