Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 7611komentarzy: 7

Pobili 24-latka

25-01-2016 16:45

W miniony piątek (22.01.2016), późnym wieczorem, na ulicy Arki Bożka w Jastrzębiu Zdroju wracającego ze sklepu do domu 24-latka zaczepiło trzech młodych mężczyzn. Jastrzębianin próbował ratować się ucieczką jednak sprawcy go dogonili i zaczęli okładać po całym ciele. Po kilku minutach mężczyźni pozostawili leżącego 24-latka i odeszli w kierunku ulicy Warmińskiej
Fot: KMP Jastrzębie Zdrój Fot: KMP Jastrzębie Zdrój

Szybko okazało się, że jednym ze sprawców jest 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Już następnego dnia nastolatek wpadł w ręce kryminalnych. - Początkowo twierdził, że nie pamięta zajścia z uwagi na wypity w tym dniu alkohol, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Policjanci cały czas prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców.  – poinformowała jastrzębska policja.

19-latkowi za pobicie grożą teraz 3 lata więzienia.

(red).

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 25-01-2016 16:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mariobross1977
25-01-2016 18:44
mariobross1977
No proszę!!! Trzech wypitych lepkow napadło na bogu ducha winnego 24 latka. To ja w takim razie proponuje aby taki lepek wypity napadł na trzech swoich rówieśników!!! Ciekawe jakie by były efekty!!! W kilku na jednego nie sztuka!!!
Donek
25-01-2016 20:35
Donek
Tylko 3 lata za pobicie. Czytam ze ze zrozumieniem pozostawili lezącego 24 latka i odeszli. Przecież on mógł mieć poważne uszkodzenia ciała prowadzące do śmierci. Jak można kogoś pobić i odejść . Najmniej 10 lat.
mariobross1977
25-01-2016 22:04
mariobross1977
Takie gnojki najpierw wypic cwani w kilku po pijaku albo po zażyciu jakiegoś swinstwa a jak widza kogoś samego no to się wyzyc!!!
Charles
25-01-2016 22:10
Charles
Bydło wyłapać i stłuc pałami. Przeważnie takie gnoje mają "bujne owłosienie" na głowie. Do kamieniołomów z łysolami.
alternatywy 5
25-01-2016 22:46
alternatywy 5
Tak tak Charles, w dyby i chłosta, a na koniec i kastracja byłaby wskazana :)
Funio
25-01-2016 22:52
Funio
Trzy lata hehe i gdzie tu to slynne Prawo i Sprawiedliwosc?
wanda37
11-02-2016 23:31
wanda37
Trzy lata za pobicie chłopaka , a 10 lat za rozbicie automatu w salonie gier To się nazywa sprawiedliwość .Ten co zabije mniejszy wyrok dostaje , od tego co ukradnie.Nasze polskie prawo-szok.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wypowiedz się w kwestii ustawy!

23-01-2017 13:00

Trwają konsultacje społeczne projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

wyświetleń: 485komentarzy: 1

Klaudia czeka na pomoc

23-01-2017 11:10

Nie mówi, nie chodzi, ale cieszy się z życia i dużo uśmiecha. Klaudia z Chybia czeka na Wasze wsparcie.

wyświetleń: 648komentarzy: 0

Biegali w Tomaszowie

23-01-2017 09:20

W miniony weekend (21-22.01) w Tomaszowie Lubelskim odbyły się kolejne zawody z cyklu Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Nieźle, choć nieco gorzej niż przed tygodniem, poszło młodym biegaczom i biegaczkom z regionu.

wyświetleń: 179komentarzy: 0

Dla kogo 1%? Sprawdź listę OPP z regionu!

23-01-2017 07:30

Co roku, od 12 lat, możesz wesprzeć swoim jednym procentem wybraną przez siebie Organizację Pożytku Publicznego. Czasami wydaje się, że to niewiele, ale w sumie, licząc wszystkich podatników, to kilkaset milionów, a więc i konkretna pomoc.

wyświetleń: 654komentarzy: 1

Miłośnicy turystyki kolarskiej spod znaku Ondraszka wybrali nowy zarząd klubu

22-01-2017 19:10

Na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym 20 stycznia spotkali się miłośnicy zorganizowanego kolarstwa, członkowie Turystycznego Klubu Kolarskiego "Ondraszek" przy Oddziale PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie.

wyświetleń: 1169komentarzy: 1

Stoch znów na Podium. Piotr Żyła ciągle w formie.

22-01-2017 18:40

Po wczorajszym (21.01.2017) drużynowym konkursie skoków narciarskich w Zakopanem w których nasza reprezentacja w składzie – Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot wywalczyła srebrny medal przyszła dziś (22.01.2017) w stolicy polskich Tatr kolej na turniej indywidualny.

wyświetleń: 1101komentarzy: 0

EkoKarlik dla Chybia

22-01-2017 17:55

Gmina Chybie została laureatem konkursu EkoKarlik 2016. W imieniu Wójta Gminy Chybie statuetkę odebrał Sekretarz Gminy - Andrzej Bura. Konkurs  skierowany był do przedsiębiorców, spółdzielni oraz jednostek samorządu terytorialnego i samorządu gospodarczego z terenu województwa śląskiego.

wyświetleń: 537komentarzy: 0

Odeszła dr Barbara Żebrokowa

22-01-2017 17:50

W dniu 19 stycznia w wieku 71 lat zmarła dr Barbara Żebrokowa. Przez ponad 40 lat była pracownikiem naukowym Uniwersytetu Śląskiego, jakiś czas wykładała również w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

wyświetleń: 4337komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (4/1/17)

22-01-2017 16:00

Zapraszamy do kolejnego przeglądu prasy, wypełnionego informacjami i ciekawostkami sprzed stu lat, które były przekazywane przez ówczesne gazety, m.in. skoczowski "Ślązak".

wyświetleń: 451komentarzy: 0

Rezolucja Sejmiku na 500 - lecie

22-01-2017 14:30

Radni Sejmiku Województwa Śląskiego jednogłośnie przyjęli rezolucję w sprawie 500 lat reformacji Ma to być  wyjątkowa okazja, by zaznajomić mieszkańców województwa z historią ruchu reformacyjnego i przypomnieć znaczące wydarzenia, miejsca, a także postaci wybitnych śląskich ewangelików.