Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4561komentarzy: 3

Przymrozi!

22-01-2016 16:00

Dziś w nocy przyszykujcie ciepłe pierzyny! Albo podkręćcie kurki przy kaloryferach... Może porządnie przymrozić.
Przymrozi! fot. JB/arc.ox.pl

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym mrozem dzisiejszej nocy : - Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -16 C do -14 C. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 5 km/h do 10 km/h – zapowiada dyżurny synoptyk IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, Łukasz Kiełt.

Ostrzeżenie obowiązuje od dzisiejszego wieczora od 21:00 do jutrzejszego ranka – do 9:00 23.01.2016.

Po raz kolejny apelujemy więc o zwracanie uwagi na osoby bezdomne, starsze i samotne (które mieszkają samotnie i muszą np. same palić w piecu).

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 22-01-2016 16:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

sciemal
22-01-2016 19:53
sciemal
Oj, a wydawało mi się że temperaturę minimalną podaje się od dolnych granic!
pawel27
23-01-2016 10:17
pawel27
Przymroziło. W Dębowcu w sobotę o godz. 6.00 rano było - 17 stopni mrozu.
Funio
23-01-2016 18:17
Funio
Mrozy? Kiedyś to były mrozy jak przymarzł cap do kozy :)
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Dopalacze w Skoczowie

25-07-2016 11:00

Ponad ćwierć kilo dopalaczy znaleźli policjanci u 25-latka ze Skoczowa. Grozi mu kilka lat więzienia. Mężczyzna znajduje się pod dozorem policyjnym.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Rozstrzygli, kto najlepszy

25-07-2016 09:20

23 lipca, czyli w ubiegłą sobotę, na kortach MOSiRu w Cieszynie rozegrano Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego - Otwarte Mistrzostwa Cieszyna. Znamy zwycięzców.

wyświetleń: 269komentarzy: 0

Projektowanie i adaptacja przestrzeni publicznej dla potrzeb osób niewidomych i słabowidzących

25-07-2016 07:30

„Boję się wychodzić z domu”, „Nie widzę numerów autobusów i wstydzę się pytać o nie nieznajomych”, „Spadłem ze schodów, bo nie dostrzegłem pierwszego stopnia”, „Rozciąłem głowę, bo nie zauważyłam szklanej ściany”, „Mam kłopoty przy przechodzeniu przez ulicę”, „Gubię się w hipermarketach, w urzędach, na dworcach”.

wyświetleń: 339komentarzy: 0

Poznać siebie, poznać Boga

24-07-2016 19:10

Kilka tysięcy osób w ostatnich dniach odwiedziło skoczowską Kaplicówkę. Były nabożeństwa, wspólna modlitwa, nie zabrakło czasu na relaks. Jutro młodzież wyjedzie dalej, do Krakowa. Tam czekać będzie na spotkanie z papieżem.

wyświetleń: 3096komentarzy: 0

Przyjazny urząd: jak unieważnić dowód

24-07-2016 17:35

Twój dowód zaginął lub został uszkodzony? Ktoś ci go ukradł? Zgłoś to jak najszybciej w urzędzie gminy albo przez internet. Jeśli jesteś za granicą, zgłoś utratę lub uszkodzenie dowodu w konsulacie. Po zgłoszeniu urzędnik unieważni twój dowód.

wyświetleń: 2928komentarzy: 0

Zmiany w Naziemnej Telewizji Cyfrowej

24-07-2016 15:30

We wtorek  (19.07.2016) kanał TVP Polonia opuścił MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej, który wykorzystuje w całości Telewizja Polska. Krok ten był zapowiadany przez nadawcę. -  Przekaz wyłączono nie urywając żadnego programu, po emisji serialu „Galeria” i bloku reklamowym. – poinformował serwis Satkurier. Osoby odbierające MUX L2,  mogą od lipca naziemnie oglądać dodatkowo kanał Tele 5

wyświetleń: 2533komentarzy: 0

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 30/16

24-07-2016 13:30

Jak wyglądały początki skoczowskiej Spółdzielni Mleczarskiej? O tym dowiecie się w dzisiejszym artykule z serii "Skoczów: kiedyś i dziś".

wyświetleń: 1926komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 30/16 - Parafia Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle-Głębcach

24-07-2016 11:45

W dzisiejszym artykule z serii o kościołach Śląska Cieszyńskiego opiszemy historię Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle-Głębcach.

wyświetleń: 984komentarzy: 0

Konkursy w bibliotekach

24-07-2016 09:00

Na letnie, wakacyjne miesiące Biblioteka Miejska w Cieszynie przygotowała dwa konkursy dla miłośników Ziemi Cieszyńskiej - zarówna dla wielbicieli słowa, jak i dla wielbicieli obrazu.

wyświetleń: 530komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

24-07-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.