Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8272komentarzy: 9

Kradną z bankomatu!

18-01-2016 09:00

Uważaj, oszuści nie próżnują - ostrzegają policjanci, szczególnie przed oszustwami bankomatowymi.

Jak informują cieszyńscy policjanci oszust o ciemnej karnacji działa na razie w okolicach Tych: - W przeciągu tygodnia policjanci tyskiej jednostki odnotowali dwa zdarzenia kradzieży pieniędzy z bankomatu. Sprawca, najprawdopodobniej ciemnej karnacji, działa w sposób szczególny i bardzo szybki. Swoim zachowaniem tak odwraca naszą uwagę, że nie jesteśmy w stanie się zorientować jaki ma cel, a jego celem jest kradzież naszych pieniędzy. Podczas wykonywania transakcji wypłaty gotówki, mężczyzna podchodzi do nas tuż po wpisaniu pinu z karty. Wówczas proponuje do sprzedaży różne przedmioty np. noże, zegarki. Następnie sprawca wpisuje niepostrzeżenie kwotę 500 złotych i zabiera pieniądze, po czym odchodzi jakby nigdy nic. Często nawet zanim się zorientujemy, że padliśmy ofiarą złodzieja mija kilka dni. Sprawca może działać w różnych miejscach nawet na terenie całego województwa. Dlatego apelujemy o wzmożoną czujność i uwagę aby nie dać się okraść. W razie napotkania osoby działającej w opisany sposób bądź też podobny prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 997 – apeluje kom. Mariusz Białoń z cieszyńskiej KPP.

red.
 

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 18-01-2016 09:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
18-01-2016 14:30
koszor
Ciemna karnacja -dyplomatycznie. I poprawnie politycznie.
pambuk
18-01-2016 16:56
pambuk
Koszor, a jak byłoby niedyplomatycznie i niepoprawnie politycznie? O kogo chodzi? Wiesz może coś więcej?
Funio
18-01-2016 20:41
Funio
Ciemnej karnacji?pewnie chłopina wyszedł z Solarium i nie miał na rachunek do zapłaty:)
[konto zostało usunięte]
18-01-2016 21:14
[konto zostało usunięte]
Swego czasu to nawet były prezydent Kwaśniewski przez jakiś czas miał ciemną karnację :)
Przepierón
18-01-2016 21:33
Przepierón
Andrzej Lepper też był morda solare.
blookerss
18-01-2016 22:01
blookerss
Ciemnej karnacji? hmm.... to teraz szeryfowie mają problem, bo Polskę najeżdżali min: Tatarzy, Szwedzi,Turcy, Mongołowie,Wikingowie, Krzyżacy, Litwini, Jaćwingowie, Rusini, Prusacy, Węgrzy, Kozacy, Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy.... i każdy z tych narodów zostawił swoją spermę na ziemiach polskich :-)
kurdubel
19-01-2016 00:30
kurdubel
rumun czy murzyn?
daniells
19-01-2016 21:40
daniells
I taki blookerss to właśnie pozostałość po spermie jakiegoś Mongoła...
blookerss
19-01-2016 22:27
blookerss
daniells
Co ci pozostało... chanie, skoro tak właśnie rzekła taka twoja rozpustna mama Mongołka :-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Śmiertelny wypadek w Górkach

21-11-2017 20:55

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj (21.11) późnym popołudniem w Górkach Wielkich.

wyświetleń: 6677komentarzy: 0

Strzelecka uczta Trzyńca!

21-11-2017 20:45

Takich Stalowników chcemy oglądać! Hokeiści Trzyńca, w meczu 24. kolejki Tipsport Extraligi, pokonali na wyjeździe Chomutow, strzelając im pięć bramek.

wyświetleń: 111komentarzy: 0

Uwaga na czad - kontrole czujników tlenku węgla

21-11-2017 19:25

Tlenek węgla, znany również jako czad, każdego roku jest przyczyną wielu zatruć, niejednokrotnie kończących się zgonem. Główną przyczyną zatruć tlenkiem węgla jest wadliwa wentylacja, bądź też uszkodzenie przewodów kominowych. Czad jest bezbarwny i bezwonny, w związku z czym o jego obecności mogą dać znać dopiero pierwsze objawy zatrucia. Dlatego właśnie Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie do swoich budynków wprowadza specjalne czujniki czadu, które mają wyeliminować ryzyko zatrucia.

wyświetleń: 358komentarzy: 3

21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego

21-11-2017 18:30

We wtorek, 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to polskie święto, nie tylko pracowników socjalnych, ale również wszystkich pracowników służb społecznych. Święto to zostało ustanowione na mocy ustawy o pomocy społecznej z 1990 roku i zostało utrzymane przez nową ustawę z roku 2004.

wyświetleń: 369komentarzy: 2

Katarzyna Gawlas z tytułem Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego

21-11-2017 17:50

Katarzyna Gawlas, bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Skoczowie, została laureatką konkursu na Najlepszego Bibliotekarza Roku 2017 Powiatu Cieszyńskiego.

wyświetleń: 802komentarzy: 1

Szymanik i ''Gorol'' z nagrodami

21-11-2017 16:40

W sobotni wieczór (18.11) w Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie poznaliśmy nazwiska laureatów tegorocznej edycji konkursu „Tacy Jesteśmy” przyznawanej przez Kongres Polaków w RC. Nagrodę „Złoty jestem” przyznano Marcie Szymanik, pedagog z Czeskiego Cieszyna, nagroda publiczności powędrowała do Chóru Męskiego „Gorol” działający przy MK PZKO w Jabłonkowie.

wyświetleń: 258komentarzy: 0

Kolizja w Cieszynie - skrzyżowanie ulic Hallera i Morcinka

21-11-2017 16:05

21 listopada po godzinie 13, na skrzyżowaniu ulic Hallera i Morcinka w Cieszynie doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał, zdarzenie zakończyło się koniecznością naprawy samochodów, oraz mandatem dla 40-letniej mieszkanki Cieszyna.

wyświetleń: 2663komentarzy: 0

Utrudnienia na Bolko Kantora

21-11-2017 15:30

Uwaga kierowcy! Zjazd z Alei Łyska na ulicę Bolko Kantora w Cieszynie zostanie całkowicie zamknięty.

wyświetleń: 547komentarzy: 0

Domagała dla Was

21-11-2017 15:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Już w najbliższą niedzielę w cieszyńskim teatrze wystąpi Paweł Domagała. Dla Was czekają cztery bilety!

wyświetleń: 517komentarzy: 0

10 lat czekają na ekrany!

21-11-2017 13:10

Proszą się o nie od lat, ale z mizernym skutkiem. Jednak pojawiło się światełko w tunelu. Czy mieszkańcy Skoczowa odetchną z ulgą i nie będzie im przeszkadzał hałas z drogi ekspresowej?