Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8226komentarzy: 9

Kradną z bankomatu!

18-01-2016 09:00

Uważaj, oszuści nie próżnują - ostrzegają policjanci, szczególnie przed oszustwami bankomatowymi.

Jak informują cieszyńscy policjanci oszust o ciemnej karnacji działa na razie w okolicach Tych: - W przeciągu tygodnia policjanci tyskiej jednostki odnotowali dwa zdarzenia kradzieży pieniędzy z bankomatu. Sprawca, najprawdopodobniej ciemnej karnacji, działa w sposób szczególny i bardzo szybki. Swoim zachowaniem tak odwraca naszą uwagę, że nie jesteśmy w stanie się zorientować jaki ma cel, a jego celem jest kradzież naszych pieniędzy. Podczas wykonywania transakcji wypłaty gotówki, mężczyzna podchodzi do nas tuż po wpisaniu pinu z karty. Wówczas proponuje do sprzedaży różne przedmioty np. noże, zegarki. Następnie sprawca wpisuje niepostrzeżenie kwotę 500 złotych i zabiera pieniądze, po czym odchodzi jakby nigdy nic. Często nawet zanim się zorientujemy, że padliśmy ofiarą złodzieja mija kilka dni. Sprawca może działać w różnych miejscach nawet na terenie całego województwa. Dlatego apelujemy o wzmożoną czujność i uwagę aby nie dać się okraść. W razie napotkania osoby działającej w opisany sposób bądź też podobny prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 997 – apeluje kom. Mariusz Białoń z cieszyńskiej KPP.

red.
 

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 18-01-2016 09:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
18-01-2016 14:30
koszor
Ciemna karnacja -dyplomatycznie. I poprawnie politycznie.
pambuk
18-01-2016 16:56
pambuk
Koszor, a jak byłoby niedyplomatycznie i niepoprawnie politycznie? O kogo chodzi? Wiesz może coś więcej?
Funio
18-01-2016 20:41
Funio
Ciemnej karnacji?pewnie chłopina wyszedł z Solarium i nie miał na rachunek do zapłaty:)
[konto zostało usunięte]
18-01-2016 21:14
[konto zostało usunięte]
Swego czasu to nawet były prezydent Kwaśniewski przez jakiś czas miał ciemną karnację :)
Przepierón
18-01-2016 21:33
Przepierón
Andrzej Lepper też był morda solare.
blookerss
18-01-2016 22:01
blookerss
Ciemnej karnacji? hmm.... to teraz szeryfowie mają problem, bo Polskę najeżdżali min: Tatarzy, Szwedzi,Turcy, Mongołowie,Wikingowie, Krzyżacy, Litwini, Jaćwingowie, Rusini, Prusacy, Węgrzy, Kozacy, Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy.... i każdy z tych narodów zostawił swoją spermę na ziemiach polskich :-)
kurdubel
19-01-2016 00:30
kurdubel
rumun czy murzyn?
daniells
19-01-2016 21:40
daniells
I taki blookerss to właśnie pozostałość po spermie jakiegoś Mongoła...
blookerss
19-01-2016 22:27
blookerss
daniells
Co ci pozostało... chanie, skoro tak właśnie rzekła taka twoja rozpustna mama Mongołka :-)
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Alojzy Fros otrzymał patent oficerski - został podporucznikiem

24-02-2017 20:00

W grudniu ukończył 100 lat. Jest ostatnim żyjącym dowódcą pododdziału z pułków podhalańskich II Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj (23.02) Alojzy Fros podczas uroczystości w cieszyńskim magistracie otrzymał patent oficerski i został mianowany na stopień podporucznika w stanie spoczynku.

wyświetleń: 1423komentarzy: 0

Krzysztof Kasztura zrezygnował z funkcji Przewodniczącego

24-02-2017 18:30

Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Wczoraj (23.02) uchwałę w tej sprawie, większością głosów przyjęła Rada. W wyniku głosowania, nową Przewodniczącą Rady Miejskiej Cieszyna została Gabriela Staszkiewicz.

wyświetleń: 1192komentarzy: 2

O pączkach raz jeszcze

24-02-2017 17:15

Wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Własnoręcznie przygotowane i usmażone. Właśnie takie krepliki miały okazję przygotowywać i próbować dzieciaki z przedszkola w Pogórzu. Do wspólnego smażenia zaprosiły je panie z KGW. Gospodynie chcą od najmłodszych lat zaszczepiać pasję do gotowania. W planach są kolejne kulinarne spotkania.

wyświetleń: 892komentarzy: 0

Cieszyn: Przeniosą przystanki

24-02-2017 15:30

Od jutra (25.02.2017) w Cieszynie trzeba przygotować się na zmiany – przeniesione zostaną przystanki z placu przesiadkowego przy ul. Hajduka.

wyświetleń: 6465komentarzy: 11

Gdzie szusować? (odc. 12 sezon 2016/2017)

24-02-2017 14:00

Warunki trudne, w wielu miejscach mokry, zbity śnieg, ale nadal można jeździć. Pocieszające są też prognozy, które zapowiadają na weekend trochę słońca i ochłodzenia. Gdzie będziemy mogli szusować?

wyświetleń: 488komentarzy: 0

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 2124komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 435komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 3246komentarzy: 3

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 2489komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl