Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 8129komentarzy: 9

Kradną z bankomatu!

18-01-2016 09:00

Uważaj, oszuści nie próżnują - ostrzegają policjanci, szczególnie przed oszustwami bankomatowymi.

Jak informują cieszyńscy policjanci oszust o ciemnej karnacji działa na razie w okolicach Tych: - W przeciągu tygodnia policjanci tyskiej jednostki odnotowali dwa zdarzenia kradzieży pieniędzy z bankomatu. Sprawca, najprawdopodobniej ciemnej karnacji, działa w sposób szczególny i bardzo szybki. Swoim zachowaniem tak odwraca naszą uwagę, że nie jesteśmy w stanie się zorientować jaki ma cel, a jego celem jest kradzież naszych pieniędzy. Podczas wykonywania transakcji wypłaty gotówki, mężczyzna podchodzi do nas tuż po wpisaniu pinu z karty. Wówczas proponuje do sprzedaży różne przedmioty np. noże, zegarki. Następnie sprawca wpisuje niepostrzeżenie kwotę 500 złotych i zabiera pieniądze, po czym odchodzi jakby nigdy nic. Często nawet zanim się zorientujemy, że padliśmy ofiarą złodzieja mija kilka dni. Sprawca może działać w różnych miejscach nawet na terenie całego województwa. Dlatego apelujemy o wzmożoną czujność i uwagę aby nie dać się okraść. W razie napotkania osoby działającej w opisany sposób bądź też podobny prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 997 – apeluje kom. Mariusz Białoń z cieszyńskiej KPP.

red.
 

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 18-01-2016 09:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
18-01-2016 14:30
koszor
Ciemna karnacja -dyplomatycznie. I poprawnie politycznie.
pambuk
18-01-2016 16:56
pambuk
Koszor, a jak byłoby niedyplomatycznie i niepoprawnie politycznie? O kogo chodzi? Wiesz może coś więcej?
Funio
18-01-2016 20:41
Funio
Ciemnej karnacji?pewnie chłopina wyszedł z Solarium i nie miał na rachunek do zapłaty:)
[konto zostało usunięte]
18-01-2016 21:14
[konto zostało usunięte]
Swego czasu to nawet były prezydent Kwaśniewski przez jakiś czas miał ciemną karnację :)
Przepierón
18-01-2016 21:33
Przepierón
Andrzej Lepper też był morda solare.
blookerss
18-01-2016 22:01
blookerss
Ciemnej karnacji? hmm.... to teraz szeryfowie mają problem, bo Polskę najeżdżali min: Tatarzy, Szwedzi,Turcy, Mongołowie,Wikingowie, Krzyżacy, Litwini, Jaćwingowie, Rusini, Prusacy, Węgrzy, Kozacy, Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy.... i każdy z tych narodów zostawił swoją spermę na ziemiach polskich :-)
kurdubel
19-01-2016 00:30
kurdubel
rumun czy murzyn?
daniells
19-01-2016 21:40
daniells
I taki blookerss to właśnie pozostałość po spermie jakiegoś Mongoła...
blookerss
19-01-2016 22:27
blookerss
daniells
Co ci pozostało... chanie, skoro tak właśnie rzekła taka twoja rozpustna mama Mongołka :-)
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Istebna: przebudowa jezdni Na Dzielcu

26-06-2016 19:00

Zakończył się przetarg na przebudowę 350 metrowego odcinka jezdni "Na Dzielcu" w Istebnej. Odcinek wzbogaci się o nowy chodnik i nawierzchnię.

wyświetleń: 735komentarzy: 1

Światowe Dni Młodzieży - Policyjne szkolenie dla pielgrzymów

26-06-2016 18:00

Cieszyńska Policja wraz z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego organizuje szkolenie dla wszystkich pielgrzymów powiatu cieszyńskiego, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży.

wyświetleń: 345komentarzy: 0

Przyjazny urząd: pozwolenie na budowę

26-06-2016 16:00

Zamierzasz rozpocząć budowę? Chcesz coś przebudować, dobudować? Potrzebujesz pozwolenia na budowę. Załatwisz je w Starostwie Powiatowym. Jak to zrobić?

wyświetleń: 1296komentarzy: 0

Ireneusz Jeleń ripostuje

26-06-2016 14:00

"Nie jest prawdą, iż chcę doprowadzić do upadłości TS Piast Cieszyn oraz do jego przejęcia przez Moją osobę." - ripostuje Ireneusz Jeleń w odpowiedzi na medialną nagonkę na jego osobę.

wyświetleń: 2151komentarzy: 7

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 26/16

26-06-2016 11:45

Miesiąc maj kojarzy nam się przede wszystkim ze świętami: Świętem Pracy oraz wprowadzonym w 2004 roku Dniem Flagi.

wyświetleń: 1187komentarzy: 0

Ostrzegają przed burzami

26-06-2016 10:40

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, na podstawie ostrzeżenia Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie, ostrzega przed burzami z gradem.

wyświetleń: 2370komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 26/16 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Istebnej-Kubalonce

26-06-2016 09:00

Drewniane kościoły mają swój wyjątkowy urok. Jedną z takich świątyń na Śląsku Cieszyńskim jest Kościół Świętego Krzyża w Istebnej-Kubalonce.

wyświetleń: 980komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

26-06-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 852komentarzy: 0

Przewodniczący Rady odwołany

25-06-2016 20:40

Podczas wczorajszej (24.06) sesji Rady Gminy Chybie w porządku obrad znalazły się tylko dwa projekty uchwał, które były związane z odwołaniem Przewodniczącego Rady Mirosława Wardasa. Po długich obradach Przewodniczącego odwołano i wybrano nowego.

wyświetleń: 3201komentarzy: 0

Znaleziono zwłoki poszukiwanego

25-06-2016 20:25

Niestety poszukiwania 37-letniego Jarosława Wiśniowskiego zakończyły się tragicznie. Jego zwłoki znaleziono  w rzece Bobrówka.