Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8210komentarzy: 9

Kradną z bankomatu!

18-01-2016 09:00

Uważaj, oszuści nie próżnują - ostrzegają policjanci, szczególnie przed oszustwami bankomatowymi.

Jak informują cieszyńscy policjanci oszust o ciemnej karnacji działa na razie w okolicach Tych: - W przeciągu tygodnia policjanci tyskiej jednostki odnotowali dwa zdarzenia kradzieży pieniędzy z bankomatu. Sprawca, najprawdopodobniej ciemnej karnacji, działa w sposób szczególny i bardzo szybki. Swoim zachowaniem tak odwraca naszą uwagę, że nie jesteśmy w stanie się zorientować jaki ma cel, a jego celem jest kradzież naszych pieniędzy. Podczas wykonywania transakcji wypłaty gotówki, mężczyzna podchodzi do nas tuż po wpisaniu pinu z karty. Wówczas proponuje do sprzedaży różne przedmioty np. noże, zegarki. Następnie sprawca wpisuje niepostrzeżenie kwotę 500 złotych i zabiera pieniądze, po czym odchodzi jakby nigdy nic. Często nawet zanim się zorientujemy, że padliśmy ofiarą złodzieja mija kilka dni. Sprawca może działać w różnych miejscach nawet na terenie całego województwa. Dlatego apelujemy o wzmożoną czujność i uwagę aby nie dać się okraść. W razie napotkania osoby działającej w opisany sposób bądź też podobny prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 997 – apeluje kom. Mariusz Białoń z cieszyńskiej KPP.

red.
 

zródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG 18-01-2016 09:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
18-01-2016 14:30
koszor
Ciemna karnacja -dyplomatycznie. I poprawnie politycznie.
pambuk
18-01-2016 16:56
pambuk
Koszor, a jak byłoby niedyplomatycznie i niepoprawnie politycznie? O kogo chodzi? Wiesz może coś więcej?
Funio
18-01-2016 20:41
Funio
Ciemnej karnacji?pewnie chłopina wyszedł z Solarium i nie miał na rachunek do zapłaty:)
[konto zostało usunięte]
18-01-2016 21:14
[konto zostało usunięte]
Swego czasu to nawet były prezydent Kwaśniewski przez jakiś czas miał ciemną karnację :)
Przepierón
18-01-2016 21:33
Przepierón
Andrzej Lepper też był morda solare.
blookerss
18-01-2016 22:01
blookerss
Ciemnej karnacji? hmm.... to teraz szeryfowie mają problem, bo Polskę najeżdżali min: Tatarzy, Szwedzi,Turcy, Mongołowie,Wikingowie, Krzyżacy, Litwini, Jaćwingowie, Rusini, Prusacy, Węgrzy, Kozacy, Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy.... i każdy z tych narodów zostawił swoją spermę na ziemiach polskich :-)
kurdubel
19-01-2016 00:30
kurdubel
rumun czy murzyn?
daniells
19-01-2016 21:40
daniells
I taki blookerss to właśnie pozostałość po spermie jakiegoś Mongoła...
blookerss
19-01-2016 22:27
blookerss
daniells
Co ci pozostało... chanie, skoro tak właśnie rzekła taka twoja rozpustna mama Mongołka :-)
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 118/519/2016

10-12-2016 16:40

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 303komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (50/12/16)

10-12-2016 14:30

W dzisiejszym przeglądzie prasy sprzed stu lat m.in.: o planach powstania tamy na Olzie, pogrzebie mistrza siodlarskiego Franciszka Drabiny.

wyświetleń: 135komentarzy: 0

Złóż życzenia wideo na OXie! Za darmo!

10-12-2016 12:40

Już za miesiąc Boże Narodzenie. Czas radości, refleksji, rodzinnych spotkań. Wkrótce również sylwester, kiedy z nadzieją witamy Nowy Rok. Zarówno przy pierwszej, jak i drugiej okazji składamy bliskim osobom wiele życzeń.

wyświetleń: 442komentarzy: 2

Masz bezpieczne światła?

10-12-2016 10:05

Ruszyła akcja "Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo". Będzie ona realizowana od 10 do 21 grudnia we współpracy ze stacjami diagnostycznymi. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

wyświetleń: 813komentarzy: 3

Mikołaj odwiedził nasze dzieci

10-12-2016 08:00

Mikołaj odwiedził dzieci w kilku gminach naszego powiatu. Były prezenty, a więc i uśmiechy na twarzach najmłodszych, którzy na spotkania z tak zacnym gościem przychodzili z rodzicami.

wyświetleń: 470komentarzy: 0

Zmiany w kierownictwie PPSP

09-12-2016 20:00

Od dzisiaj (9 grudnia) cieszyńscy strażacy mają nowego zwierzchnika. Tymczasowo obowiązki Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej pełni dotychczasowy zastępca komendanta mł. Brygadier Jerzy Lazar.

wyświetleń: 2183komentarzy: 3

Gdzie szusować? (odc. 1 sezon 2016/2017)

09-12-2016 18:00

Choć w Skoczowie czy Cieszynie śniegu za bardzo nie widać, w górach biało. Wystartowały już lub „na dniach” startują wyciągi. Gdzie można już szusować?

wyświetleń: 2189komentarzy: 0

Strumień: nowe stawki

09-12-2016 16:05

9 zł miesięcznie od osoby, jeśli odpady komunalne są w sposób selektywny zbierane i odbierane oraz 18 zł miesięcznie od osoby, jeśli odpady komunalne nie są segregowane. Takie stawki uchwalili strumieńscy radni podczas ostatniej sesji.

wyświetleń: 1014komentarzy: 0

Podróże bliskie i dalekie

09-12-2016 14:30

Nowa wystawa w Muzeum Śląska Cieszyńskiego odkrywa przed zwiedzającymi to, co z dalekich podróży przywozili nasi przodkowie.

wyświetleń: 615komentarzy: 0

Pożar restauracji na Równicy

09-12-2016 12:40

Dziś w nocy (8/9.12.2016) palił się drewniany dach restauracji na Równicy w Ustroniu. Działania straży pożarnej trwały do rana.