Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6961komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/406/2016

14-01-2016 09:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
Najmłodsi stela 05/406/2016 Tymek Procner z Wisły, syn Estery i Tomasza fot: (indi)
Dagmara Bujok z Ustronia, córka Joanny i Sebastiana

 

Filip Filapek z Zabłocia, syn Małgorzaty i Tomasza

 

Bartosz Uchyła z Zabłocia, syn Anny i Piotra

 

 


 

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjecia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie cześci "Najmłodsi stela" znajdziesz klikjąc w ten LINK>>>

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-01-2016 09:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Msze i nabożeństwa online

31-07-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 59komentarzy: 0

PE.EL feat. Wójt i utwór o Gminie Hażlach

30-07-2016 19:00

Powstała piosenka o Gminie Hażlach. Swoją premierę będzie miała po wakacjach, póki co trwają prace nad klipem. Kawałek o Gminie jest efektem współpracy rapera z Kończyc Wielkich i Wójta Gminy Hażlach. O swojej twórczości i pomyśle na muzyczną promocję Gminy Hażlach – mówi w rozmowie z naszą redakcją raper PE.EL, czyli Przemysław Gazurek. O komentarz poprosiliśmy również Wójta Grzegorza Sikorskiego.

wyświetleń: 1173komentarzy: 0

Strażacy łapali węże

30-07-2016 18:55

Nietypową akcję mieli dziś strażacy z OSP w Kończycach Małych. Najpierw usuwali drzewo, które tarasowało wjazd a później łapali węże…

wyświetleń: 2094komentarzy: 1

Na szlak! Z ORSIPem...

30-07-2016 17:10

Mapy sprzed stu lat, informacja o natężeniu ruchu, miejscach z największą ilością wypadków, a ostatnio także szlaki piesze i rowerowe. Możliwości ORSIP się poszerzają.

wyświetleń: 424komentarzy: 0

Jest umowa na Stawową

30-07-2016 15:15

Pieniądze na remont Stawowej w Pruchnej będą na pewno. Gmina Strumień podpisała umowę na przyznanie środków.

wyświetleń: 826komentarzy: 1

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (31/7/16)

30-07-2016 13:30

W dzisiejszym artykule przytoczymy m.in. artykuł o trudnościach z przestępczością wśród dzieci... nie zabraknie jednak elementów humorystycznych.

wyświetleń: 255komentarzy: 0

Przebudują boczną od Morcinka w Kaczycach

30-07-2016 11:40

Boczna droga gminna przy ul. Morcinka w Kaczycach będzie przebudowana. Urząd Gminy Zebrzydowice ogłosił przetarg.

wyświetleń: 1055komentarzy: 0

22 rajdowe kilometry

30-07-2016 09:50

Będzie głośno i szybko, emocji też nie zabraknie. Goleszów i Hażlach - na ulicach tych gmin, już w niedzielę (31.07), odbędzie się czwarta runda rajdu samochodowego o Puchar ATM RALLY & RACE GC.

wyświetleń: 1410komentarzy: 1

70 tys. zł za oświetlenie ul. Ks. Janusza w Zebrzydowicach

30-07-2016 07:55

Niemal 70 tysięcy zł wyda Gmina Zebrzydowice na oświetlenie prawie półkilometrowego odcinka ulicy ks. A. Janusza.

wyświetleń: 1220komentarzy: 1

Centrum Usług Wspólnych w Cieszynie

29-07-2016 19:00

Od stycznia samorządy w związku z zeszłoroczną ustawą ''o zmianie ustawy o samorządzie gminnym...'' mogą tworzyć tzw. centra usług wspólnych. W Cieszynie na ostatniej sesji Rady Miejskiej samorządowcy podjęli w tej sprawie odpowiednie uchwały. Funkcjonujące dotąd tzw. ZOJO zostanie przekształcone w CUW.