Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4592komentarzy: 5

Kryptonim: ''Trzeźwość''

04-01-2016 08:45

Policjanci dziś (04.01.2016) od godz. 5 rano na terenie województwa śląskiego prowadzą akcję pod kryptonimem ?Trzeźwość''.
Fot: arc.ox.pl Fot: arc.ox.pl

Podobnie jak we wszystkich tego typu akcjach, działania mają na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa na drogach, poprzez uniemożliwienie dalszej jazdy pijanym kierowcom, którzy są zagrożeniem nie tylko dla swojego życia i zdrowia, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. 


(red)

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 04-01-2016 08:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Frankfurt
04-01-2016 10:03
Frankfurt
Są zagrożeniem przede wszystkim czyjegoś życia i zdrowia i w takiej kolejności powinno to być napisane .
kurdubel
04-01-2016 15:25
kurdubel
Trzeźwosć, szybkość i bezpieczeństwo tak to pięknie nazywją a po mojemu to jest nabijanie kasy na mandatach.
alakyr
06-01-2016 21:51
alakyr
Pokażcie mi drugi taki kraj na świecie gdzie policja robi tego typu akcje.
Nawet w krajach gdzie odsetek nietrzeźwych powodujących wypadki jest wyższy niż w Polsce jak Francja czy Niemcy.
Polska to dziki kraj jak mówił klasyk.
Volvik
07-01-2016 15:00
Volvik
do alakyr. Jak syneczku chcesz zobaczyć jak w innych ("cywilizowanych") krajach działa policja to po prostu musisz tam pojechać i sam zobaczyć. Puki co to tylko wymądrzasz się i upodlasz nasz kraj przy pomocy klawiatury, a z tego co widzę to cię jeszcze życie niczego nie nauczyło.
m.emer
07-01-2016 15:15
m.emer
Drogi kurduplu!
Zachowuj się na drodze zgodnie z przepisami to nikt na tobie kasy nie nabije. Jeżeli nie chcesz, nie potrafisz, bądź po prostu nie umiesz stosować się do prostych powszechnie wiadomych reguł to po prostu płać, a nie odwracaj kota do góry ogonem.
PS. ...apropos - nie słyszałeś o starym ludowym porzekadle że: "za głupotę trzeba płacić".
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 164komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 248komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 600komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1353komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1720komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!