Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4570komentarzy: 5

Kryptonim: ''Trzeźwość''

04-01-2016 08:45

Policjanci dziś (04.01.2016) od godz. 5 rano na terenie województwa śląskiego prowadzą akcję pod kryptonimem ?Trzeźwość''.
Fot: arc.ox.pl Fot: arc.ox.pl

Podobnie jak we wszystkich tego typu akcjach, działania mają na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa na drogach, poprzez uniemożliwienie dalszej jazdy pijanym kierowcom, którzy są zagrożeniem nie tylko dla swojego życia i zdrowia, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. 


(red)

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 04-01-2016 08:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Frankfurt
04-01-2016 10:03
Frankfurt
Są zagrożeniem przede wszystkim czyjegoś życia i zdrowia i w takiej kolejności powinno to być napisane .
kurdubel
04-01-2016 15:25
kurdubel
Trzeźwosć, szybkość i bezpieczeństwo tak to pięknie nazywją a po mojemu to jest nabijanie kasy na mandatach.
alakyr
06-01-2016 21:51
alakyr
Pokażcie mi drugi taki kraj na świecie gdzie policja robi tego typu akcje.
Nawet w krajach gdzie odsetek nietrzeźwych powodujących wypadki jest wyższy niż w Polsce jak Francja czy Niemcy.
Polska to dziki kraj jak mówił klasyk.
Volvik
07-01-2016 15:00
Volvik
do alakyr. Jak syneczku chcesz zobaczyć jak w innych ("cywilizowanych") krajach działa policja to po prostu musisz tam pojechać i sam zobaczyć. Puki co to tylko wymądrzasz się i upodlasz nasz kraj przy pomocy klawiatury, a z tego co widzę to cię jeszcze życie niczego nie nauczyło.
m.emer
07-01-2016 15:15
m.emer
Drogi kurduplu!
Zachowuj się na drodze zgodnie z przepisami to nikt na tobie kasy nie nabije. Jeżeli nie chcesz, nie potrafisz, bądź po prostu nie umiesz stosować się do prostych powszechnie wiadomych reguł to po prostu płać, a nie odwracaj kota do góry ogonem.
PS. ...apropos - nie słyszałeś o starym ludowym porzekadle że: "za głupotę trzeba płacić".
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 324komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 173komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1597komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1556komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3197komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4504komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2413komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22230komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.