Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 2318komentarzy: 14

Zaginął Ci pies? Sprawdź w schronisku

03-01-2016 21:00

Jak co roku po sylwestrowych hucznych zabawach zaginęło sporo psów, które wystraszone wystrzałami petard i sztucznych ogni pouciekały swym właścicielom.
Zaginął Ci pies? Sprawdź w schronisku Jak co roku do cieszyńskiego schroniska trafiają psy, które uciekając w panice w sylwestra nie potrafiły trafić do swych domów, fot. indi

Dotychczas (3 stycznia) do cieszyńskiego schroniska trafiło pięć psów w obrożach, ewidentnie zagubionych w wyniku sylwestrowej paniki.
- Z pewnością w najbliższych dniach ich przybędzie, już mamy sygnały o kolejnych pieskach, które się wałęsają ewidentnie zdezorientowane, zagubione – mówi właścicielka schroniska. Wyjaśnia, że tak jest co roku. Psy, które w panice uciekły wystraszone wystrzałem nie potrafią później wrócić do domu, trafiają więc do schroniska, z którego najczęściej odbierane są przez właścicieli.

- Mieliśmy już kilka telefonów – mówiła w niedzielne przedpołudnie Kowalczyk.

Kto więc dotychczas nie odnalazł swego pupila, który uciekł gdzieś w popłochu może spróbować w cieszyńskim schronisku.

(indi)

zródło: ox.pl
dodał: BT 03-01-2016 21:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mariobross1977
03-01-2016 22:04
mariobross1977
Nie ma się co dziwić. Psy są często puszczane ze smyczy przez swoich właściwie aby sobie "swobodnie pobiegac". Jest to nie zgodne z przepisami, gdyż każdy wlasciel czworonga jest zobowiązany dopilnować swego psa na spacerze!!! Tak niestety nie jest nie trudno zauważyć jak ludzie notorycznie więcej trzymaja smycz w ręku niż maja na niej psa a to stwarza zagrożenie dla osób wokoło głównie dla małych dzieci. A więc apeluje do wszystkich właścicieli psów miejcie trochę wyobraźni w głowie i pomyślcie ile możecie zaszkodzić was pies drugiej osobie kiedy jest bez smyczy!!!
kurdubel
03-01-2016 23:23
kurdubel
Ciebie chyba tez na smyczy trzymali że takie brednie wypisujesz...
ciamajda
04-01-2016 05:55
ciamajda
kurdubel, fajnie to ująłeś:)) Tak musiało być.
koszor
04-01-2016 06:17
koszor
Kurbubel i ciamajda - idźcie gdzieś na piwo, będziecie sobie potakiwać nawzajem w tych głupawych uwagach. Człowiek jest odpowiedzialny za swojego psa i jeśli chce mu się dać wybiegać, to musi mieć ogród. Mało było wypadków, gdzie psy zaatakowały, a czasem i zagryzły dzieci?
dyszol
04-01-2016 08:34
dyszol
Ile to jest to "mało było wypadków?"? Urban legend.
mariobross1977
04-01-2016 08:36
mariobross1977
Kurdubel i ciamajda. Widac że nie macie pojecia o psach. A wasz tok rozumowania świadczy o tym,że musicie się jeszcze sporo nauczyć! Waszym zdaniem wogole nie trzeba psa trzymać na smyczy jak się z nim wychodzi prawda bo po co?! Niech zaatakuje przechodniow a nie daj boże małe dzieci! A wy będziecie stać z założonymi rękami i śmiać się bo co tam nic się nie stało prawda?!
ciamajda
04-01-2016 17:51
ciamajda
A wiecie mądrale że pies jest mądrzejszy od człowieka? To zależy od właściciela czy zaatakuje. Jeśli przejmie cechy od swojego agresywnego pana wtedy nie ma zmiłuj. Nie zwalajmy wszystkiego na psy, bo nie one tu winne.
ciamajda
04-01-2016 19:09
ciamajda
mariobross1977 i inni. Polecam.

http://o2.pl/artykul/rozdzierajacy-serce-placz-ta-suczka-byla-glaskana-pierwszy-raz-w-zyciu--5946413590549121a
Przepierón
04-01-2016 20:12
Przepierón
Masz racje Mariobross1977, pies ma być na smyczy albo ba łańcuchu przy budzie.

Koszor jak udaje ci się prowadzić tak fascynujące i bezbłędne życie, skoro komentujesz całymi dniami i nocami. Może po prostu nic nie robisz, tylko siedzisz przed kompem i się wymądrzasz?
mariobross1977
04-01-2016 23:11
mariobross1977
Ciamajda widziałem ten film wcześniej. Życzę poprzedniemu właścicielowi tego pieska, aby w przyszłości cierpiał w gorszych męczarniach niż to biedne bogu ducha winne zwierzę!!!
ciamajda
05-01-2016 04:45
ciamajda
Mariobross, nadal twierdzisz że pies koniecznie musi być na smyczy lub na łańcuchu przy budzie? Jeśli tak to nie mamy o czym rozmawiać.
mariobross1977
05-01-2016 08:11
mariobross1977
Ciamajda, czy to do ciebie w końcu dotrze że pies ma być na smyczy tylko wtedy kiedy się wychodzi z nim na spacer?! A pobiegac może tylko wtedy kiedy właściciel ma ogrodzona posesję. A nie tam gdzie ludzie chodzą z małymi dziećmi tj. Na ulicy,w parkach, itd. Ja nie powiedziałem że pies ma całe życie być uwiazny przy budzie jak niewolnik!!
ciamajda
06-01-2016 05:20
ciamajda
Mariobros, może to tobie należałoby założyć smycz i wypuszczać tylko gdzieś na poligonie. Nie wszyscy właściciele mają ogrodzoną posesję. Chyba że pozwolisz skorzystać ze swojej:))
mariobross1977
06-01-2016 11:07
mariobross1977
Widzę że nie czytasz uważnie tego co ja pisze. Obawiam się że dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Istebna: przebudowa jezdni Na Dzielcu

26-06-2016 19:00

Zakończył się przetarg na przebudowę 350 metrowego odcinka jezdni "Na Dzielcu" w Istebnej. Odcinek wzbogaci się o nowy chodnik i nawierzchnię.

wyświetleń: 1603komentarzy: 1

Światowe Dni Młodzieży - Policyjne szkolenie dla pielgrzymów

26-06-2016 18:00

Cieszyńska Policja wraz z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego organizuje szkolenie dla wszystkich pielgrzymów powiatu cieszyńskiego, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży.

wyświetleń: 611komentarzy: 1

Przyjazny urząd: pozwolenie na budowę

26-06-2016 16:00

Zamierzasz rozpocząć budowę? Chcesz coś przebudować, dobudować? Potrzebujesz pozwolenia na budowę. Załatwisz je w Starostwie Powiatowym. Jak to zrobić?

wyświetleń: 1899komentarzy: 0

Ireneusz Jeleń ripostuje

26-06-2016 14:00

"Nie jest prawdą, iż chcę doprowadzić do upadłości TS Piast Cieszyn oraz do jego przejęcia przez Moją osobę." - ripostuje Ireneusz Jeleń w odpowiedzi na medialną nagonkę na jego osobę.

wyświetleń: 2871komentarzy: 9

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 26/16

26-06-2016 11:45

Miesiąc maj kojarzy nam się przede wszystkim ze świętami: Świętem Pracy oraz wprowadzonym w 2004 roku Dniem Flagi.

wyświetleń: 1390komentarzy: 0

Ostrzegają przed burzami

26-06-2016 10:40

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, na podstawie ostrzeżenia Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie, ostrzega przed burzami z gradem.

wyświetleń: 2683komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 26/16 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Istebnej-Kubalonce

26-06-2016 09:00

Drewniane kościoły mają swój wyjątkowy urok. Jedną z takich świątyń na Śląsku Cieszyńskim jest Kościół Świętego Krzyża w Istebnej-Kubalonce.

wyświetleń: 1103komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

26-06-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 883komentarzy: 0

Przewodniczący Rady odwołany

25-06-2016 20:40

Podczas wczorajszej (24.06) sesji Rady Gminy Chybie w porządku obrad znalazły się tylko dwa projekty uchwał, które były związane z odwołaniem Przewodniczącego Rady Mirosława Wardasa. Po długich obradach Przewodniczącego odwołano i wybrano nowego.

wyświetleń: 3443komentarzy: 0

Znaleziono zwłoki poszukiwanego

25-06-2016 20:25

Niestety poszukiwania 37-letniego Jarosława Wiśniowskiego zakończyły się tragicznie. Jego zwłoki znaleziono  w rzece Bobrówka.