Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1448komentarzy: 0

Drugie miejsce Hokejowych Nadziei Olimpijskich!

30-12-2015 15:00

Reprezentacja Hokejowych Nadziei Olimpijskich zajęła drugie miejsce w Turnieju o Puchar Oswobodzenia Miasta Poprad. Turniej wygrała reprezentacja Austrii. Polskę reprezentowali m.in. mieszkańcy naszego Powiatu.
Drugie miejsce Hokejowych Nadziei Olimpijskich! fot: hokej.net

Drużyna Hokejowe Nadzieje Olimpijskie (U-16) zajęła drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie o 'Puchar Wyzwolenia Miasta Poprad'. Turniej odbywał się w dniach 27-29 grudnia.

Barw polskiej drużyny broniło dwóch mieszkańców pochodzących z gminy Zebrzydowice, jednocześnie zawodników JKH GKS Jastrzębie: Kamil Wałęga (2 gole i 4 asysty), Konrad Gruszczyk (2 asysty).

Przypomnijmy, że to nie pierwszy sukces naszych sportowców. Reprezentacja Hokejowych Nadziei Olimpijskich U16 w dniach 31.10 - 1.11 brała udział w turnieju w szwedzkim Malmö. Młodzi Polacy okazali się bezkonkurencyjni i z kompletem wygranych odnieśli bezapelacyjne zwycięstwo.

Warto również zaznaczyć, że po raz kolejny, na sztucznym lodowiksu w Zespole Szkół w Zebrzydowicach powstała szkółka hokeja na lodzie, która finansowana jest ze środków budżetowych Gminy Zebrzydowice. Więcej informacji w tym artykule: Będzie lodowisko i szkółka hokeja . Zajęcia prowadzi wyszkolana kadra z bielskiej Fundacji LUCE

Klasyfikacja końcowa turnieju w Popradzie:
1. Austria U16
2. HNO Polska U16
3. Slovan Bratysława U16
4. Słowacja U15
5. HK Poprad U16
6. Węgry U16

Skład Polski: Sebastian Lipiński, Marcel Kotula - Szymon Bieniek, Patryk Gosztyła, Szymon Radzieńczak, Konrad Gruszczyk, Adrian Duszak, Daniel Malczewski, Adam Kot - Damian Tyczyński, Konrad Filipek, Jakub Bukowski, Michał Magiera, Jakub Kupiec, Sebatian Brynkus, Bartłomiej Wsół, Kamil Wałęga, Jan Sołtys, Kamil Misterkiewicz, Szymon Luszniak
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 30-12-2015 15:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kajto 3. po kwalifikacjach

26-08-2016 15:30

Kajetanowicz i Baran osiągnęli trzeci czas na kwalifikacjach do Rajdu Barum. Dziś (26.08) wieczorem miejski odcinek w Zlinie rozpocznie walkę.

wyświetleń: 18komentarzy: 0

Barum: najtrudny debiut Tomaszczyka

26-08-2016 15:10

Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Sitek – wiceliderzy czeskiego Pucharu Opla Adama już w najbliższy weekend staną na starcie najtrudniejszej rundy sezonu. Będzie nią najważniejsza impreza w czeskich sportach motorowych – Rajd Barum, w którym załoga Ulter Sport Rally Team powalczy o powrót na prowadzenie w klasyfikacji XTG Opel Adam Cup.

wyświetleń: 65komentarzy: 0

Od trzech lat znęcał się nad swoją rodziną

26-08-2016 13:45

W Strumienia kobieta powiadomiła policjantów, że obawia się męża, który znęca się nad jej rodziną. Jak się okazuje gehenna w tym domu trwała od trzech lat.

wyświetleń: 835komentarzy: 0

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze?

26-08-2016 12:45

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze? Która z tych inwestycji zasługuje na miano najlepszej przestrzeni? Zagłosuj!

wyświetleń: 253komentarzy: 0

Pożar ścierniska w Ochabach Małych

26-08-2016 12:00

Z ostatniej chwili: pożar ścierniska w Ochabach Małych.

wyświetleń: 1071komentarzy: 0

Dwujęzyczny oddział Przedszkola w Skoczowie - zapisy wciąż trwają

26-08-2016 11:00

Tego w Skoczowie jeszcze nie było! W Przedszkolu Publicznym nr 4 dzieci będą uczyły się w języku polskim i angielskim zarazem. Zajęcia będą realizowane przez grupę popołudniową w godzinach 12.30-17.30. Organizację edukacji w dwóch językach umożliwił projekt ''Przedszkola nowych możliwości''. Dwujęzyczny oddział startuje już 1 września. Zapisy wciąż trwają!

wyświetleń: 696komentarzy: 0

Najmłodsi stela 83/485/2016

26-08-2016 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1769komentarzy: 0

Sobotnie szaleństwo za free!

26-08-2016 07:30

Zbliża się ostatnia sobota wakacji! Spraw niespodziankę swojemu dziecku i zabierz je na dożynki w Goleszowie. Szaleństwo w parku zabaw na pewno pozwoli najmłodszym zapomnieć o zbliżającym się powrocie do szkoły. W dodatku, dzięki sponsorom, którymi są restauracja Pod Tułem, Szkoła Rodzenia „Cud Narodzin” oraz Sklep Medyczny Inwest Partner Medycyna, udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

wyświetleń: 1791komentarzy: 0

W Twoim imieniu (odc.8). Nie ma mocnych na wiślańskie korki...

25-08-2016 20:00

Brakuje parkingów? Obwodnicy? Objazdów? Kierowania ruchem? Pieniędzy? A może czego innego? Przyczynek do źródła powstawania oraz problemu korków w Wiśle.

wyświetleń: 3417komentarzy: 8

Portal OX.PL poleca!

25-08-2016 18:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.