Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9984komentarzy: 1

Wypadek w Kończycach Małych

28-12-2015 13:05

Wczoraj, 27.12.2015 doszło do wypadku w Kończycach Małych. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie jednego z kierujących.
fot: JRG Cieszyn fot: JRG Cieszyn

Do wypadku doszło po godzinie 19:00 na ul Jagiellońskiej w Kończycach Małych. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie kierującej renault laguna, mieszkanki Cieszyna, przez co kierowany przez nią pojazd zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z oplem astrą, którą kierowała mieszkanka Kończyc Małych.

Na miejscu zdarzenia teren zabezpieczali m.in. strażacy z JRG Cieszyn - zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych i  odłączyli akumulatory. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które pogotowie przewiozło  do szpitala.

(red)

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 28-12-2015 13:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Cysorski
28-12-2015 20:57
Cysorski
A to sie baby spotkaly.... Lepiej bylo by na kawie. Auta wygladaja nieciekawie ale chyba sie im nic wielkiego nie stalo? Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 154komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 247komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 599komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1352komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1713komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!