Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 9767komentarzy: 13

Potrącił 14-latkę

16-12-2015 10:00

Do potrącenia 14-letniej dziewczyny doszło dziś (16.12.2015) rano w Istebnej. Dziewczynka została przewieziona do szpitala.
fot. arc.ox.pl fot. arc.ox.pl

Jak informuje nas st. sierż. Benedykt Polok, referent Wydziału Prewencji KPP Cieszyn, w Istebnej doszło do potrącenia pieszej: - Dziś rano, o 7:15 w Istebnej Tartaku doszło do potrącenia pieszej. Kierujący Volkswagenem Golfem 58-letni mieszkaniec Złatnej (gm. Ujsoły, pow. żywiecki) nie zachował nalezytej ostrożności i potrącił przechodzącą poprawnie przez jezdnię 14-latkę z Istebnej.

Dziewczynka trafiła z obrażeniami do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

 

vdka

zródło: OX.PL
dodał: NG 16-12-2015 10:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
16-12-2015 14:52
Przepierón
Już za chwile zlecą się tu różne palanty i napiszą że kierowca jest niewinny bo się spieszył tylko coś z tym przejściem dla pieszych musi być nie tak. Hahaha
#torotsa
16-12-2015 15:26
#torotsa
kierowca prawdopodobnie się śpieszył, a na dodatek podejrzewam że z przejściem jest coś nie tak.
roman123
16-12-2015 15:48
roman123
Kierowca jest niewinny bo się spieszył tylko coś z tym przejściem dla pieszych musi być nie tak.
ujec Francek
16-12-2015 16:05
ujec Francek
Kierowca się spieszył a przejście jest w złym miejscu
Halandril
16-12-2015 16:35
Halandril
To nie wina kierowcy, bardzo się spieszył. Winne było przejście.
Kamilstanko1
16-12-2015 17:15
Kamilstanko1
Pewnie, kierowca niewinny, śpieszyło mu się heheh... To, że się mu śpieszyło nie uniewinnia go od tego, że jechał zbyt szybko obok SZKOŁY i do tego na pasach mózgi.. Brawo za taki tok myślenia. Nie pozdrawiam
Kamilstanko1
16-12-2015 17:15
Kamilstanko1
Pewnie, kierowca niewinny, śpieszyło mu się heheh... To, że się mu śpieszyło nie uniewinnia go od tego, że jechał zbyt szybko obok SZKOŁY i do tego na pasach mózgi.. Brawo za taki tok myślenia. Nie pozdrawiam
as355
16-12-2015 17:31
as355
Po tym przejściu co dziennie przechodzi multum uczniów ,ponieważ jest to przejście do Gimnazjum w Istebnej .Droga prosta widoczność znakomita z obu stron ,znaki są a tu debil dziecko by zabił .A Policja przyjechała o której .?
lucek781
16-12-2015 21:20
lucek781
a może nieszczęśliwy wypadek
ujec Francek
16-12-2015 21:22
ujec Francek
Kamilstanko1- Wiesz co to ironia? Przeczytaj, najlepiej kilka razy komentarze od początku i pierwszego postu podobnego Tobie geniusza to może zrozumiesz.
Przepierón
16-12-2015 22:09
Przepierón
Ty ujec Francek nie ma czego czytać bo komentarze 2-5 napisała jedna osoba w czterech wcieleniach, czyli ty palncie czteronogi.
ujec Francek
16-12-2015 22:47
ujec Francek
No palancie jednak się mylisz. Moje wcielenie jest moje i nie chciałoby mi się dla Ciebie zakładać nowych kont. Czytam od dawna twoje niby-komentarze i śmiechu jedynie z tych wypocin wiele. Ty jak już coś napiszesz to płakać albo rzygać! A jeśli chodzi o temat którego ty i tak nie pojmujesz to dziewczynie podobno nic groźnego się na szczęście nie stało.
Przepierón
17-12-2015 08:26
Przepierón
Ja się palancie nigdy nie mylę, twoim smrodem jedzie po całym oxie.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 132komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 516komentarzy: 1

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.

wyświetleń: 491komentarzy: 0

Koncert Sikorowskich

24-09-2016 14:45

Status konkursu: TRWA

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

wyświetleń: 639komentarzy: 4

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (39/9/16)

24-09-2016 12:20

Część miasta na Bobrku została nawiedzona przez... kuny. Tę i inne informacje przekazywały lokalne gazety wydawane sto lat temu.

wyświetleń: 248komentarzy: 0

S1 płatna od października!

24-09-2016 10:05

Uwaga! Droga ekspresowa S1 pomiędzy węzłami Bielsko-Biała Mikuszowice – Żywiec Browar od 1 października będzie płatna dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony.

wyświetleń: 4323komentarzy: 0

Wyłudzają abonament

24-09-2016 08:00

Nie dajcie się oszukać! Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji wysyła wezwania do zapłaty – to próba wyłudzenia!

wyświetleń: 2293komentarzy: 1

Jak uszyć żywotek?

23-09-2016 19:15

Od kilku miesięcy w Wiślańskim Centrum Kultury prowadzony jest projekt 'Wiślańskie żywotki'. Na jego realizację udało się pozyskać środki z Ministerstwa Dziedzictwa i Kultury Narodowej.

wyświetleń: 611komentarzy: 1

Weekendowe propozycje rowerowe (WPR): Wokół Cieszyna i Czeskiego Cieszyna

23-09-2016 17:30

Mamy dla Was nowy dział przygotowany przez zapalonego rowerzystę, Daniela Pipienia. Co tydzień pokażemy Wam ciekawe propozycje weekendowych tras rowerowych na Śląsku Cieszyńskim. Dziś zapraszamy Was na wycieczkę dookoła polskiego i czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 1960komentarzy: 0

13 Polaków wystartuje w Pucharze Kontynentalnym w Wiśle

23-09-2016 16:00

Trzynastu reprezentantów Polski zobaczymy na starcie zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbędą się w ostatni weekend września (24-25.09.2016) na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.