Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 28486komentarzy: 7

Znaleziono zwłoki znasz tego mężczyznę? [Aktualizacja]

14-12-2015 10:10

Cieszyńska policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono na terenie Ustronia.
Znaleziono zwłoki  znasz tego mężczyznę? [Aktualizacja] fot: mat.pras.

- Wczoraj (13.12.2015), na obszarze leśnym, na zboczu góry Równica ujawniono zwłoki mężczyzny, który popełnił samobójstwo przez powieszenie. Denat nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, co utrudnia ustalenie jego tożsamości. – informuje st. sierż. Benedykt POLOK,  referent Wydziału Prewencji KPP Cieszyn,

Denat to mężczyzna w wieku ok. 50 lat, wzrost 185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie (lekko łysiejący), ubrany spodnie sztruksowe w kol. czarnym, dwa ciemne podkoszulki, brązowy sweter, niebieska bluza kapturem, szal koloru czarnego, zielona kurtka.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Ustroniu, lub zatelefonowanie pod nr 997

ZOBACZ ZDJĘCIE (uwaga materiały policji - oglądasz na własną odpowiedzialność)>>>

 

Aktualizacja 16.12.2015, godz. 10:29

Jak informuje nas st. sierż. Benedykt POLOK, referent Wydziału Prewencji KPP Cieszyn, zidentyfikowano mężczyznę dzieki odciskom palców. Zmarły był mieszkańcem Oświęcimia.

(red)


 

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-12-2015 10:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

as_czup
14-12-2015 12:23
as_czup
Może jakiś portret by pomógł ?
znasz tego mężczyznę ?
jakim sposobem ludzie mogą go znać po tym co miał ubrane. Żałosny ten artykuł ;)
Raaq
14-12-2015 12:32
Raaq
Przecież jest zdjęcie?
Przepierón
14-12-2015 12:40
Przepierón
Dyć to je Macierewicz
ciamajda
14-12-2015 13:46
ciamajda
Podobny troche do Przepieróna.
as355
14-12-2015 16:49
as355
PO tym artykule nasuwa się tylko jedno pytania .Co skłoniło tego człowieka do tak drastycznego kroku ?.Wyrazy współczucia dla rodziny ,o ile uważali denata za krewnego .
olapaola
14-12-2015 18:49
olapaola
nie ma to jak czytać, nie rozumieć tego co się czyta i komentować...
erik
15-12-2015 07:20
erik
Być może go ktoś powiesił i opróżnił mu kieszenie.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ogłoszono konkurs na stanowisko Dyrektora MCK Integrator w Skoczowie

27-08-2016 00:05

Burmistrz Miasta Skoczowa, Mirosław Sitko ogłosił konkurs na Dyrektora MCK Integrator.

wyświetleń: 127komentarzy: 0

Z dyrektora na likwidatora

26-08-2016 19:00

Na czwartkowej sesji cieszyńscy radni podjęli uchwałę o likwidacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jednostka ma zakończyć działalność 31 grudnia tego roku.

wyświetleń: 1379komentarzy: 3

Wspomnienia ze Światowych Dni Młodzieży

26-08-2016 17:00

Wprawdzie Światowe Dni Młodzieży już dawno za nami, mamy dla Was jednak garść wspomnień z tego, ważnego dla wielu, wydarzenia. Dziś o gościach z Francji, którzy przebywali w skoczowskiej rodzinie oraz o Włochach, którzy gościli w Ustroniu.

wyświetleń: 783komentarzy: 2

Wisła: Dworzec nadal będzie

26-08-2016 16:00

Autobusy będą normalnie zatrzymywać się na terenie dworca autobusowego w Wiśle – włodarze uspokaja.

wyświetleń: 814komentarzy: 1

Kajto 3. po kwalifikacjach

26-08-2016 15:30

Kajetanowicz i Baran osiągnęli trzeci czas na kwalifikacjach do Rajdu Barum. Dziś (26.08) wieczorem miejski odcinek w Zlinie rozpocznie walkę.

wyświetleń: 362komentarzy: 0

Barum: najtrudny debiut Tomaszczyka

26-08-2016 15:10

Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Sitek – wiceliderzy czeskiego Pucharu Opla Adama już w najbliższy weekend staną na starcie najtrudniejszej rundy sezonu. Będzie nią najważniejsza impreza w czeskich sportach motorowych – Rajd Barum, w którym załoga Ulter Sport Rally Team powalczy o powrót na prowadzenie w klasyfikacji XTG Opel Adam Cup.

wyświetleń: 555komentarzy: 0

Od trzech lat znęcał się nad swoją rodziną

26-08-2016 13:45

W Strumienia kobieta powiadomiła policjantów, że obawia się męża, który znęca się nad jej rodziną. Jak się okazuje gehenna w tym domu trwała od trzech lat.

wyświetleń: 3189komentarzy: 2

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze?

26-08-2016 12:45

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze? Która z tych inwestycji zasługuje na miano najlepszej przestrzeni? Zagłosuj!

wyświetleń: 561komentarzy: 0

Pożar ścierniska w Ochabach Małych

26-08-2016 12:00

Z ostatniej chwili: pożar ścierniska w Ochabach Małych.

wyświetleń: 2252komentarzy: 0

Dwujęzyczny oddział Przedszkola w Skoczowie - zapisy wciąż trwają

26-08-2016 11:00

Tego w Skoczowie jeszcze nie było! W Przedszkolu Publicznym nr 4 dzieci będą uczyły się w języku polskim i angielskim zarazem. Zajęcia będą realizowane przez grupę popołudniową w godzinach 12.30-17.30. Organizację edukacji w dwóch językach umożliwił projekt ''Przedszkola nowych możliwości''. Dwujęzyczny oddział startuje już 1 września. Zapisy wciąż trwają!