Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 29766komentarzy: 7

Znaleziono zwłoki znasz tego mężczyznę? [Aktualizacja]

14-12-2015 10:10

Cieszyńska policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono na terenie Ustronia.
fot: mat.pras. fot: mat.pras.

- Wczoraj (13.12.2015), na obszarze leśnym, na zboczu góry Równica ujawniono zwłoki mężczyzny, który popełnił samobójstwo przez powieszenie. Denat nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, co utrudnia ustalenie jego tożsamości. – informuje st. sierż. Benedykt POLOK,  referent Wydziału Prewencji KPP Cieszyn,

Denat to mężczyzna w wieku ok. 50 lat, wzrost 185 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie (lekko łysiejący), ubrany spodnie sztruksowe w kol. czarnym, dwa ciemne podkoszulki, brązowy sweter, niebieska bluza kapturem, szal koloru czarnego, zielona kurtka.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Ustroniu, lub zatelefonowanie pod nr 997

ZOBACZ ZDJĘCIE (uwaga materiały policji - oglądasz na własną odpowiedzialność)>>>

 

Aktualizacja 16.12.2015, godz. 10:29

Jak informuje nas st. sierż. Benedykt POLOK, referent Wydziału Prewencji KPP Cieszyn, zidentyfikowano mężczyznę dzieki odciskom palców. Zmarły był mieszkańcem Oświęcimia.

(red)


 

zródło: ox.pl
dodał: CR 14-12-2015 10:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

as_czup
14-12-2015 12:23
as_czup
Może jakiś portret by pomógł ?
znasz tego mężczyznę ?
jakim sposobem ludzie mogą go znać po tym co miał ubrane. Żałosny ten artykuł ;)
Raaq
14-12-2015 12:32
Raaq
Przecież jest zdjęcie?
Przepierón
14-12-2015 12:40
Przepierón
Dyć to je Macierewicz
ciamajda
14-12-2015 13:46
ciamajda
Podobny troche do Przepieróna.
as355
14-12-2015 16:49
as355
PO tym artykule nasuwa się tylko jedno pytania .Co skłoniło tego człowieka do tak drastycznego kroku ?.Wyrazy współczucia dla rodziny ,o ile uważali denata za krewnego .
olapaola
14-12-2015 18:49
olapaola
nie ma to jak czytać, nie rozumieć tego co się czyta i komentować...
erik
15-12-2015 07:20
erik
Być może go ktoś powiesił i opróżnił mu kieszenie.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 325komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 174komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1599komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1558komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3199komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4504komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2413komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22233komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.