Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4050komentarzy: 6

Psy bez dozoru

13-12-2015 18:55

W ubiegłym tygodniu patrol Straży Miejskiej w Cieszynie interweniował na ulicy Bielskiej w związku ze zgłoszeniem o psach, które biegały po okolicy pozbawione należytej opieki.
fot: SM w Cieszynie fot: SM w Cieszynie

Po przybyciu na miejsce, strażnicy zastali aż trzy psy, które biegały luzem po „bielskiej”  bez żadnego dozoru. Mundurowi wezwali na  miejsce pracowników schroniska dla zwierząt, którzy złapali psy.

- Cała trójka czworonogów trafiła do schroniska, gdzie będzie oczekiwać na odbiór przez swoich właścicieli. Wobec opiekunów zwierząt, którzy nie zachowali ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia (art. 77 KW) będą zastosowane sankcje. – informują strażnicy.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 13-12-2015 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

alternatywy 5
13-12-2015 21:30
alternatywy 5
Wytłumaczcie mi ludzie, po jakiego grzyba SM jest wzywana, i robi akcję rozpoznawczą żeby co....stwierdzić, że psy sobie biegają luźno ? Gdzie tu jest jakaś logika ? Przecież można zadzwonić po hycla, on łapie i zawozi właścicielowi....
mariobross1977
13-12-2015 21:45
mariobross1977
Obowiązkiem każdego właściciela czworonoga, jest dopilnowanie aby zwierzę było na smyczy a w przypadku większych psów obowiązkowo kaganiec na pysku. Za niestosowanie się do tego są konsekwencje finansowe!!!
starocieszyniok
15-12-2015 08:52
starocieszyniok
mariobross1977, wytrzyj sobie twarz, bo się poplułeś własnym jadem.
amo
15-12-2015 10:41
amo
Nie narzekajcie. W miastach jest jeszcze straż miejska. Niedawno musiałam przejść pieszo drogą od przystanku kolejowego w Drogomyślu w stronę centrum Drogomyśla. To był horror właśnie z powodu ujadających i biegających psów. A przecież szłam drogą publiczną którą wolno chodzić pieszo. I co wtedy należy zrobić?
acid
15-12-2015 18:06
acid
Karać tych debili co nie dozorują własnych Psów,chodzą takie wsioki z psami które nie mają założonego kagańca.a jak mało to opodatkować odpowiednio za posiadanie psów szczególnie tych w blokach,a właścicieli na kursy szkoleniowe wysłać.
adawski25
15-12-2015 22:43
adawski25
Ale mamy straz miejska oni daja rade chlopy z nich solidne takze ni ma sie co bac zawsze obronia nas szybciej niz kordell walker????
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 319komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 172komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 1596komentarzy: 1

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 1552komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl

wyświetleń: 3194komentarzy: 2

Najmłodsi stela 15/541/2017

23-02-2017 16:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4502komentarzy: 0

''Teatr Elżbietański'' w Cieszynie

23-02-2017 14:50

Życie kulturalne Cieszyna wzbogaciło się o Teatr Elżbietański - a to za sprawą Johna Whitewood'a oraz jego żony Lucyny Krzanowskiej, którzy stworzyli zupełnie wyjątkowe miejsce – amatorską grupę teatralną SCENA OTWARTA. Siedziba teatru mieści się w cieszyńskim Domu Narodowym. Obecnie trwają próby do premiery pierwszego spektaklu pt. „Zupełnie inna bajka” autorstwa Pana Whitewood'a.

wyświetleń: 2410komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

23-02-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 544komentarzy: 0

TIR w barierkach. Objazdy!

23-02-2017 12:20

Z ostatniej chwili: w Cieszynie na ul. Katowickiej TIR wjechał w barierki. Nie żyje kierowca. Zablokowana droga. Objazdy!

wyświetleń: 22224komentarzy: 2

Brenna: smak faworków i oponek

23-02-2017 11:10

To było prawdziwie rodzinne smażenie! Kilkadziesiąt osób zgromadziło się wczoraj (21 lutego) w Sali OSP w Brennej, by wspólnie przygotować się na Tłusty Czwartek.