Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3920komentarzy: 6

Psy bez dozoru

13-12-2015 18:55

W ubiegłym tygodniu patrol Straży Miejskiej w Cieszynie interweniował na ulicy Bielskiej w związku ze zgłoszeniem o psach, które biegały po okolicy pozbawione należytej opieki.
Psy bez dozoru fot: SM w Cieszynie

Po przybyciu na miejsce, strażnicy zastali aż trzy psy, które biegały luzem po „bielskiej”  bez żadnego dozoru. Mundurowi wezwali na  miejsce pracowników schroniska dla zwierząt, którzy złapali psy.

- Cała trójka czworonogów trafiła do schroniska, gdzie będzie oczekiwać na odbiór przez swoich właścicieli. Wobec opiekunów zwierząt, którzy nie zachowali ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia (art. 77 KW) będą zastosowane sankcje. – informują strażnicy.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 13-12-2015 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

alternatywy 5
13-12-2015 21:30
alternatywy 5
Wytłumaczcie mi ludzie, po jakiego grzyba SM jest wzywana, i robi akcję rozpoznawczą żeby co....stwierdzić, że psy sobie biegają luźno ? Gdzie tu jest jakaś logika ? Przecież można zadzwonić po hycla, on łapie i zawozi właścicielowi....
mariobross1977
13-12-2015 21:45
mariobross1977
Obowiązkiem każdego właściciela czworonoga, jest dopilnowanie aby zwierzę było na smyczy a w przypadku większych psów obowiązkowo kaganiec na pysku. Za niestosowanie się do tego są konsekwencje finansowe!!!
starocieszyniok
15-12-2015 08:52
starocieszyniok
mariobross1977, wytrzyj sobie twarz, bo się poplułeś własnym jadem.
amo
15-12-2015 10:41
amo
Nie narzekajcie. W miastach jest jeszcze straż miejska. Niedawno musiałam przejść pieszo drogą od przystanku kolejowego w Drogomyślu w stronę centrum Drogomyśla. To był horror właśnie z powodu ujadających i biegających psów. A przecież szłam drogą publiczną którą wolno chodzić pieszo. I co wtedy należy zrobić?
acid
15-12-2015 18:06
acid
Karać tych debili co nie dozorują własnych Psów,chodzą takie wsioki z psami które nie mają założonego kagańca.a jak mało to opodatkować odpowiednio za posiadanie psów szczególnie tych w blokach,a właścicieli na kursy szkoleniowe wysłać.
adawski25
15-12-2015 22:43
adawski25
Ale mamy straz miejska oni daja rade chlopy z nich solidne takze ni ma sie co bac zawsze obronia nas szybciej niz kordell walker????
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Podziękowali za gościnę

25-07-2016 19:40

Dopołudniowa msza święta w języku włoskim, sprawowana na cieszyńskim rynku, była ostatnim punktem programu pielgrzymów udających się na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

wyświetleń: 2562komentarzy: 6

Najmłodsi stela 691/474/2016

25-07-2016 18:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3588komentarzy: 0

Wyścig motorowy

25-07-2016 16:45

W niedzielę 14 sierpnia odbędzie się IV Amatorski Wyścig na Czas „O Błękitną Wstęgę Olzy”, który tradycyjnie organizuje Motobrothers Klub oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie.

wyświetleń: 1679komentarzy: 3

9 nietrzeźwych za 'kółkiem'

25-07-2016 15:20

Kolejny wakacyjny weekend to sporo pracy mundurowych. Na szczecie nie doszło do żadnych wypadków drogowych w których ktokolwiek zostałby ranny. Nie obyło się jednak bez kolizji, których odnotowano łącznie 16. Tradycyjnie też zatrzymano nietrzeźwych kierowców.

wyświetleń: 2325komentarzy: 2

Aleksander Zniszczoł drugi w Szczyrku

25-07-2016 14:40

W niedzielne przedpołudnie na skoczni HS-106 w Szczyrku rozpoczęto rywalizację w kolejnym już Międzynarodowym Memoriale Olimpijczyków. Ziobro zdeklasował rywali, wiślański skoczek, Aleksander Zniszczoł był drugi, na najniższym stopniu podium stanął Bartłomiej Kłusek.

wyświetleń: 362komentarzy: 0

Zbytków - kolizja trzech aut

25-07-2016 13:55

W niedzielny wieczór w Zbytkowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na szczęście obyło się bez rannych.

wyświetleń: 3730komentarzy: 1

Odszedł ks. Bogusław Kokotek

25-07-2016 13:05

Dziś (25.07) rano dotarła do nas smutna wiadomość. W wieku 67 lat zmarł ks. senior Bogusław Kokotek. Duchowny kościoła ewangelicko-augsburskiego był wieloletnim pastorem w czeskocieszyńskim zborze na Niwach.

wyświetleń: 2489komentarzy: 2

Upalnie i burzowo

25-07-2016 12:00

Wprawdzie upały nie dokuczają nam tak, jak to miało miejsce jeszcze miesiąc temu, jednak wysokie temperatury, parna pogoda i burze mogą nieco napsuć krwi. Meteorolodzy ostrzegają przed burzami, miejscami z gradem.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dopalacze w Skoczowie

25-07-2016 11:00

Ponad ćwierć kilo dopalaczy znaleźli policjanci u 25-latka ze Skoczowa. Grozi mu kilka lat więzienia. Mężczyzna znajduje się pod dozorem policyjnym.

wyświetleń: 6093komentarzy: 0

Rozstrzygnęli, kto najlepszy

25-07-2016 09:20

23 lipca, czyli w ubiegłą sobotę, na kortach MOSiRu w Cieszynie rozegrano Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego - Otwarte Mistrzostwa Cieszyna. Znamy zwycięzców.