Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 10938komentarzy: 5

Zderzenie ciężarówki z pociągiem

11-12-2015 12:00

Dziś (11.12.2015) rano na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku doszło do zderzenia ciężarówki i pociągu. Ranny został kierowca samochodu.
Zderzenie ciężarówki z pociągiem fot. mat.pras.

Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku: - 45-letni kierowca ciężarówki wjechał na przejazd i zderzył się z pociągiem osobowym, który akurat wtedy tamtędy przejeżdżał. Maszynista nie był w stanie uniknąć zderzenia. Na szczęście żaden z 80 pasażerów nie został ranny. Ranny został kierowca ciężarówki – relacjonuje komisarz policji we Frydku-Mistku, por. Mgr. Vlastimil Starzyk.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze i pożarnicze. Obecnie przejazd i tory nie są dopuszczone do ruchu, Na miejscu trwa ustalanie przyczyn wypadku oraz przeładunek towaru z naczepy ciężarówki.

red.

Zobacz wideo:

 

Střet vlaku s kamionemZáznam z městského kamerového systému

Posted by Město Frýdek-Místek on 10 grudnia 2015
zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 11-12-2015 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Bibulec
11-12-2015 12:37
Bibulec
Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku"
Hm.....A co oznacza "przejazd kolejowy strzeżony"? Bo z tego co wiem, wypadek zdarzył się na przejeździe bez rogatek....... tylko z sygnalizacją świetlną....... Filmik macie tutaj:
https://www.facebook.com/MestoFrydekMistek/videos/1096917987005276/?fref=nf
795
11-12-2015 17:17
795
Kolego Bibulec ty umiesz czytać ?
[konto zostało usunięte]
11-12-2015 17:52
[konto zostało usunięte]
795 wiesz co to edycja >??
Bibulec
11-12-2015 18:35
Bibulec
Tu koleżanka Bibulec. Kolego 795 tekst został edytowany po moim komentarzu a i filmik z mojego komentarza Ox dodał. Dziękuję za uwagę.
adam28__2009
12-12-2015 19:17
adam28__2009
U NAS TAKICH TAKICH ATRAKCJI BRAK BO POCIĄGI NIE KURSUJĄ !!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn: Linie 30 i 32 z nowym rozkładem

24-08-2016 11:50

Uwaga - od 27 sierpnia nowe rozkłady linii 30 i 32 w Cieszynie.

wyświetleń: 107komentarzy: 0

Złapali złodzieja

24-08-2016 10:50

Mieszkaniec Cieszyna będąc na zakupach w Bielsku o mało nie stracił roweru. Kiedy wyszedł ze sklepu, jego jednośladem odjeżdżał złodziej. Właściciel  ruszył w pogoń...

wyświetleń: 579komentarzy: 2

Najmłodsi stela 82/484/2016

24-08-2016 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1572komentarzy: 0

Cieszyn - przedstaw swój pomysł

24-08-2016 07:30

Trzeci raz mieszkańcy Cieszyna mogą przedstawić swoje pomysły związane z miastem. Na realizację przedsięwzięć można zdobyć do 50 tysięcy złotych.

wyświetleń: 518komentarzy: 0

Olimpiada - to jest wyczyn

23-08-2016 19:35

Igrzyska Olimpijskie w Rio zakończone. Zgasły światła i ogromne emocje, którymi żył cały świat. To było również spore wydarzenie dla tych, którzy jako zawodnicy uczestniczyli w olimpiadzie. – Już sam start na igrzyskach to jest wyczyn – mówią.

wyświetleń: 794komentarzy: 0

Fundusze w Obiektywie po raz czwarty

23-08-2016 18:15

To już czwarta edycja konkursu Ministerstwa Rozwoju, który ma promować projekty zrealizowane przy wsparciu unijnych środków. Zrób zdjęcie i wygraj bony do Empiku!

wyświetleń: 314komentarzy: 0

Za kółkiem po narkotykach

23-08-2016 16:47

Wczoraj (22.08.2016) przed  20.00 w Skoczowie na ulicy Plaskowiec policjanci zatrzymali kierowcę fiata, który prowadził swój samochód pod wpływem narkotyków.

wyświetleń: 3310komentarzy: 0

Batalion d'Amour - kontrakt w Niemczech i światowa premiera nowego albumu!

23-08-2016 15:00

Batalion d'Amour, zespół pochodzący ze Skoczowa, utożsamiany ze sceną rocka gotyckiego, podpisał właśnie kontrakt z niemiecką wytwórnią płytową Echozone! Wytwórnia jest częścią koncernu medialnego Bob - Media GmbH, który posiada w swoim katalogu m.in. takich artystów, jak: The Mission, Ikon, Wayne Hussey, czy Minerve.

wyświetleń: 1774komentarzy: 2

Festiwal Góra Kolorów & Etnopole na Czantorii!

23-08-2016 13:15

Znany i lubiany festiwal Etnopole w tym roku odbędzie się na Czantorii wraz z Festiwalem Kolorów. Już od najbliższego czwartku, 25 sierpnia do niedzieli, 28 sierpnia najwyższy szczyt Ustronia stanie się miejscem gdzie przenikać będą się kultury i rozbrzmiewać klimatyczna muzyka.

wyświetleń: 856komentarzy: 1

Skoczów - zmiany w kulturze

23-08-2016 11:30

Julia Raszka, wieloletni pracownik skoczowskiego domu kultury, przez najbliższy czas pokieruje tą instytucją.