Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11674komentarzy: 5

Zderzenie ciężarówki z pociągiem

11-12-2015 12:00

Dziś (11.12.2015) rano na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku doszło do zderzenia ciężarówki i pociągu. Ranny został kierowca samochodu.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku: - 45-letni kierowca ciężarówki wjechał na przejazd i zderzył się z pociągiem osobowym, który akurat wtedy tamtędy przejeżdżał. Maszynista nie był w stanie uniknąć zderzenia. Na szczęście żaden z 80 pasażerów nie został ranny. Ranny został kierowca ciężarówki – relacjonuje komisarz policji we Frydku-Mistku, por. Mgr. Vlastimil Starzyk.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze i pożarnicze. Obecnie przejazd i tory nie są dopuszczone do ruchu, Na miejscu trwa ustalanie przyczyn wypadku oraz przeładunek towaru z naczepy ciężarówki.

red.

Zobacz wideo:

 

Střet vlaku s kamionemZáznam z městského kamerového systému

Posted by Město Frýdek-Místek on 10 grudnia 2015
źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 11-12-2015 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Bibulec
11-12-2015 12:37
Bibulec
Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku"
Hm.....A co oznacza "przejazd kolejowy strzeżony"? Bo z tego co wiem, wypadek zdarzył się na przejeździe bez rogatek....... tylko z sygnalizacją świetlną....... Filmik macie tutaj:
https://www.facebook.com/MestoFrydekMistek/videos/1096917987005276/?fref=nf
795
11-12-2015 17:17
795
Kolego Bibulec ty umiesz czytać ?
[konto zostało usunięte]
11-12-2015 17:52
[konto zostało usunięte]
795 wiesz co to edycja >??
Bibulec
11-12-2015 18:35
Bibulec
Tu koleżanka Bibulec. Kolego 795 tekst został edytowany po moim komentarzu a i filmik z mojego komentarza Ox dodał. Dziękuję za uwagę.
adam28__2009
12-12-2015 19:17
adam28__2009
U NAS TAKICH TAKICH ATRAKCJI BRAK BO POCIĄGI NIE KURSUJĄ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego

23-05-2018 12:35

Od grudnia 2017 roku działa uruchomione przez Fundację "Itaka" Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego.

wyświetleń: 49komentarzy: 0

II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach

23-05-2018 11:00

W sobotę 26 maja 2018 w odbędzie się II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach. Gospodarzami tego wydarzenia będzie LUCE Bielsko Biała I. 

wyświetleń: 90komentarzy: 0

Najmłodsi stela 39/663/2018

23-05-2018 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1084komentarzy: 0

Menażka i ożeż ty! - najtrudniejsze słowa dyktanda

23-05-2018 07:30

Wczoraj (22.05) w Cieszynie odbyła się kolejna, IX już edycja, Cieszyńskiego Konkursu Ortograficznego „Bezbłędny w obłędnym Cieszynie", skierowanego do uczniów cieszyńskich szkół podstawowych. W tym roku nagrodę główną, unikatowe pióro, po raz pierwszy w historii konkursu otrzymał uczeń z Czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 430komentarzy: 0

Zakończył się Cieszyński Miting Pływacki 2017/2018

22-05-2018 21:05

Blisko 140 zawodników z całego Śląska wzięło udział w ostatniej, finałowej rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego w sezonie 2017/2018. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie w 4 rundach wystartowało około 800 młodych pływaków z 21 klubów. 

wyświetleń: 434komentarzy: 0

Tektonika uczuć - premiera

22-05-2018 19:00

"Tektonika uczuć" już w piątek 25 maja o 17. 30 !Scena Polska Teatru w Czeskim Cieszynie zaprasza na premierowy spektakl w reżyserii Pavla Ondrucha.  Dramat Erica-Emanuela Schmitta ukazuje skomplikowane relacje w związku dwojga ludzi, w którym miłość odgrywa najważniejszą rolę.

wyświetleń: 325komentarzy: 0

Owce już na hali

22-05-2018 18:30

Na halach Cieńkowa w Wiśle od niedzieli pasą się znów owce.  Tegoroczny sezon wypasu rozpoczął się tradycyjnym obrzędem mieszania, czyli połączenia zwierząt w jedno stado.

wyświetleń: 600komentarzy: 0

Będą nowe rozwiązania drogowe?

22-05-2018 17:30

Władze miasta Cieszyna zauważają problem, który każdego dnia pojawia się w związku z ruchem drogowym w okolicach Wzgórza Zamkowego. W godzinach szczytu najwięcej trudności sprawia kolizja drogi z traktem kolejowym, co doprowadza do częściowego paraliżu ruchu oraz opóźnień, związanych z przejazdami autobusów. Miasto ma zająć się analizą tych rejonów zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i możliwych rozwiązań, dotyczących likwidacji korków.

wyświetleń: 2735komentarzy: 7

Wybory uzupełniające ławników

22-05-2018 16:15

W Cieszynie odbędą się wybory uzupełniające ławników. Jak informują przedstawiciele Rady Miejskiej Cieszyna, do 29 czerwca 2018 roku w Biurze Rady Miejskiej w cieszyńskim ratuszu można zgłaszać kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej. Działalność ławników jest wynikiem konieczności włączenia czynnika społecznego do procesu sądowego i wynika z art. 182 Konstytucji RP.

wyświetleń: 670komentarzy: 1

Uratowana dzięki internautce z Jasienicy

22-05-2018 14:20

Internautka z województwa dolnośląskiego na jednym z komunikatorów internetowych umieściła tajemniczy wpis, który zaniepokoił mieszkankę bielskiej Jasienicy. Czujna 15-latka nawiązała rozmowę z wirtualną znajomą i pomogła uratować 16-latkę, która chciała odebrać sobie życie.