Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11012komentarzy: 5

Zderzenie ciężarówki z pociągiem

11-12-2015 12:00

Dziś (11.12.2015) rano na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku doszło do zderzenia ciężarówki i pociągu. Ranny został kierowca samochodu.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku: - 45-letni kierowca ciężarówki wjechał na przejazd i zderzył się z pociągiem osobowym, który akurat wtedy tamtędy przejeżdżał. Maszynista nie był w stanie uniknąć zderzenia. Na szczęście żaden z 80 pasażerów nie został ranny. Ranny został kierowca ciężarówki – relacjonuje komisarz policji we Frydku-Mistku, por. Mgr. Vlastimil Starzyk.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze i pożarnicze. Obecnie przejazd i tory nie są dopuszczone do ruchu, Na miejscu trwa ustalanie przyczyn wypadku oraz przeładunek towaru z naczepy ciężarówki.

red.

Zobacz wideo:

 

Střet vlaku s kamionemZáznam z městského kamerového systému

Posted by Město Frýdek-Místek on 10 grudnia 2015
zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 11-12-2015 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Bibulec
11-12-2015 12:37
Bibulec
Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku"
Hm.....A co oznacza "przejazd kolejowy strzeżony"? Bo z tego co wiem, wypadek zdarzył się na przejeździe bez rogatek....... tylko z sygnalizacją świetlną....... Filmik macie tutaj:
https://www.facebook.com/MestoFrydekMistek/videos/1096917987005276/?fref=nf
795
11-12-2015 17:17
795
Kolego Bibulec ty umiesz czytać ?
[konto zostało usunięte]
11-12-2015 17:52
[konto zostało usunięte]
795 wiesz co to edycja >??
Bibulec
11-12-2015 18:35
Bibulec
Tu koleżanka Bibulec. Kolego 795 tekst został edytowany po moim komentarzu a i filmik z mojego komentarza Ox dodał. Dziękuję za uwagę.
adam28__2009
12-12-2015 19:17
adam28__2009
U NAS TAKICH TAKICH ATRAKCJI BRAK BO POCIĄGI NIE KURSUJĄ !!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nowa impreza w Cieszynie - ''Stela Dej''

26-09-2016 19:00

Występy artystyczne, różnego rodzaju pokazy, stoiska twórców ludowych i gastronomiczne – a to wszystko na cieszyńskim Rynku. W sobotę (24.09) odbyła się pierwsza edycja imprezy „Stela Dej”. Jest to nowa propozycja, która być może na stałe zagości w jesiennym kalendarzu wydarzeń kulturalnych Cieszyna. „Stela Dej” to także otwarty dla mieszkańców cieszyński Ratusz i spotkania z radnymi.

wyświetleń: 68komentarzy: 0

Kontrowersje wokół znaku

26-09-2016 17:20

"Dlaczego ten znak stoi w tym miejscu?"- pytają nas w e-mailach Czytelnicy. Chodzi o znak znajdujący się na ulicy Bielskiej w Skoczowie. 'C-5' czyli nakaz jazdy prosto przez skrzyżowanie. Zdaniem naszych czytelników wprowadza on kierujących w błąd. Innego zdania jest Powiatowy Zarząd Dróg w Cieszynie.

wyświetleń: 827komentarzy: 5

Mistrzowie Skoczowa wygrali

26-09-2016 15:30

STS Restauracja Jagoda, mistrzowie ligi skoczowskiej w amatorskiej piłce siatkowej zostali mistrzami powiatu. W walce o puchar starosty cieszyńskiego pokonali w finałach trzy inne zespoły.

wyświetleń: 399komentarzy: 0

III Szachowe Grand Prix Cieszyna Juniorów - zakończenie

26-09-2016 13:50

Ponad 40 młodych szachistów wzięło udział w ostatnim, czwartym turnieju trzeciej edycji Szachowego Grand Prix Cieszyna Juniorów P-15. W klasyfikacji końcowej nie zabrakło zawodników z cieszyńskiego klubu MUKS „SZS” Cieszyn.  

wyświetleń: 257komentarzy: 0

Skok na... kurtki w Wiśle

26-09-2016 13:05

Wiślańscy policjanci wraz z funkcjonariuszami straży miejskiej zatrzymali trzech mieszkańców Będzina, którzy ukradli kurtki w centrum Wisły, a następnie chcieli je sprzedać w Internecie.

wyświetleń: 2015komentarzy: 0

Cztery osoby ranne na Bładnicach

26-09-2016 11:15

Na Bładnicach w Skoczowie doszło dziś (26.09) rano do wypadku. Ranne zostały cztery osoby.

wyświetleń: 5152komentarzy: 3

Ciekawy przegląd filmów ''Babie Lato Filmowe''

26-09-2016 11:00

Status konkursu: TRWA

Bystrzyca, Trzyniec i Jabłonków. Tuż za miedzą odbędzie się ciekawy festiwal filmów polskich, czeskich i słowackich - Babie Lato Filmowe. W dniach 5-9 października każdy kinoman musi tam być!

wyświetleń: 252komentarzy: 0

Wybrali szefa oświaty

26-09-2016 09:10

Skoczów ma nowego dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty. Zastąpi on na stanowisku Cezarego Tomiczka, który w lipcu odszedł ze skoczowskiego urzędu.

wyświetleń: 1838komentarzy: 3

Najmłodsi stela 95/497/2016

26-09-2016 07:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4048komentarzy: 1

Zbójnickie trunki

25-09-2016 19:00

Pierwszy raz w Ustroniu odbył się konkurs na zbójnickie nalewki. Smaków było wiele, bo nie zabrakło malinówki, ostrężynówki czy aroniówki. Były trunki przygotowane na igliwiu sosnowym czy też nalewki z bożego drzewka i piekielnie mocnej z... chrzanu.