Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11262komentarzy: 5

Zderzenie ciężarówki z pociągiem

11-12-2015 12:00

Dziś (11.12.2015) rano na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku doszło do zderzenia ciężarówki i pociągu. Ranny został kierowca samochodu.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku: - 45-letni kierowca ciężarówki wjechał na przejazd i zderzył się z pociągiem osobowym, który akurat wtedy tamtędy przejeżdżał. Maszynista nie był w stanie uniknąć zderzenia. Na szczęście żaden z 80 pasażerów nie został ranny. Ranny został kierowca ciężarówki – relacjonuje komisarz policji we Frydku-Mistku, por. Mgr. Vlastimil Starzyk.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze i pożarnicze. Obecnie przejazd i tory nie są dopuszczone do ruchu, Na miejscu trwa ustalanie przyczyn wypadku oraz przeładunek towaru z naczepy ciężarówki.

red.

Zobacz wideo:

 

Střet vlaku s kamionemZáznam z městského kamerového systému

Posted by Město Frýdek-Místek on 10 grudnia 2015
zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 11-12-2015 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Bibulec
11-12-2015 12:37
Bibulec
Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku"
Hm.....A co oznacza "przejazd kolejowy strzeżony"? Bo z tego co wiem, wypadek zdarzył się na przejeździe bez rogatek....... tylko z sygnalizacją świetlną....... Filmik macie tutaj:
https://www.facebook.com/MestoFrydekMistek/videos/1096917987005276/?fref=nf
795
11-12-2015 17:17
795
Kolego Bibulec ty umiesz czytać ?
[konto zostało usunięte]
11-12-2015 17:52
[konto zostało usunięte]
795 wiesz co to edycja >??
Bibulec
11-12-2015 18:35
Bibulec
Tu koleżanka Bibulec. Kolego 795 tekst został edytowany po moim komentarzu a i filmik z mojego komentarza Ox dodał. Dziękuję za uwagę.
adam28__2009
12-12-2015 19:17
adam28__2009
U NAS TAKICH TAKICH ATRAKCJI BRAK BO POCIĄGI NIE KURSUJĄ !!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Alojzy Fros otrzymał patent oficerski - został podporucznikiem

24-02-2017 20:00

W grudniu ukończył 100 lat. Jest ostatnim żyjącym dowódcą pododdziału z pułków podhalańskich II Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj (23.02) Alojzy Fros podczas uroczystości w cieszyńskim magistracie otrzymał patent oficerski i został mianowany na stopień podporucznika w stanie spoczynku.

wyświetleń: 1532komentarzy: 0

Krzysztof Kasztura zrezygnował z funkcji Przewodniczącego

24-02-2017 18:30

Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Wczoraj (23.02) uchwałę w tej sprawie, większością głosów przyjęła Rada. W wyniku głosowania, nową Przewodniczącą Rady Miejskiej Cieszyna została Gabriela Staszkiewicz.

wyświetleń: 1250komentarzy: 2

O pączkach raz jeszcze

24-02-2017 17:15

Wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Własnoręcznie przygotowane i usmażone. Właśnie takie krepliki miały okazję przygotowywać i próbować dzieciaki z przedszkola w Pogórzu. Do wspólnego smażenia zaprosiły je panie z KGW. Gospodynie chcą od najmłodszych lat zaszczepiać pasję do gotowania. W planach są kolejne kulinarne spotkania.

wyświetleń: 922komentarzy: 0

Cieszyn: Przeniosą przystanki

24-02-2017 15:30

Od jutra (25.02.2017) w Cieszynie trzeba przygotować się na zmiany – przeniesione zostaną przystanki z placu przesiadkowego przy ul. Hajduka.

wyświetleń: 6603komentarzy: 11

Gdzie szusować? (odc. 12 sezon 2016/2017)

24-02-2017 14:00

Warunki trudne, w wielu miejscach mokry, zbity śnieg, ale nadal można jeździć. Pocieszające są też prognozy, które zapowiadają na weekend trochę słońca i ochłodzenia. Gdzie będziemy mogli szusować?

wyświetleń: 506komentarzy: 0

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 2172komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 448komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 3296komentarzy: 3

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 2523komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl