Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11197komentarzy: 5

Zderzenie ciężarówki z pociągiem

11-12-2015 12:00

Dziś (11.12.2015) rano na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku doszło do zderzenia ciężarówki i pociągu. Ranny został kierowca samochodu.
fot. mat.pras. fot. mat.pras.

Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku: - 45-letni kierowca ciężarówki wjechał na przejazd i zderzył się z pociągiem osobowym, który akurat wtedy tamtędy przejeżdżał. Maszynista nie był w stanie uniknąć zderzenia. Na szczęście żaden z 80 pasażerów nie został ranny. Ranny został kierowca ciężarówki – relacjonuje komisarz policji we Frydku-Mistku, por. Mgr. Vlastimil Starzyk.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze i pożarnicze. Obecnie przejazd i tory nie są dopuszczone do ruchu, Na miejscu trwa ustalanie przyczyn wypadku oraz przeładunek towaru z naczepy ciężarówki.

red.

Zobacz wideo:

 

Střet vlaku s kamionemZáznam z městského kamerového systému

Posted by Město Frýdek-Místek on 10 grudnia 2015
zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 11-12-2015 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Bibulec
11-12-2015 12:37
Bibulec
Ruch na linii Frydek-Mistek-Ostrawa został dzisiaj (11.12.2015) zamknięty z powodu wypadku, do którego doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym we Frydku-Mistku"
Hm.....A co oznacza "przejazd kolejowy strzeżony"? Bo z tego co wiem, wypadek zdarzył się na przejeździe bez rogatek....... tylko z sygnalizacją świetlną....... Filmik macie tutaj:
https://www.facebook.com/MestoFrydekMistek/videos/1096917987005276/?fref=nf
795
11-12-2015 17:17
795
Kolego Bibulec ty umiesz czytać ?
[konto zostało usunięte]
11-12-2015 17:52
[konto zostało usunięte]
795 wiesz co to edycja >??
Bibulec
11-12-2015 18:35
Bibulec
Tu koleżanka Bibulec. Kolego 795 tekst został edytowany po moim komentarzu a i filmik z mojego komentarza Ox dodał. Dziękuję za uwagę.
adam28__2009
12-12-2015 19:17
adam28__2009
U NAS TAKICH TAKICH ATRAKCJI BRAK BO POCIĄGI NIE KURSUJĄ !!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 116/517/2016

04-12-2016 19:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1867komentarzy: 0

Szejowie drugą załogą!

04-12-2016 18:55

Drugie miejsce w wśród samochodów Grupy N - z takim wynikiem GK Forge Rally Team kończy 22. edycję Praskiego Rallysprintu. W mocnej stawce samochód czteronapedowych bracia Szeja skutecznie walczyli nie tylko z rywalami w swojej klasie, ale również z silną grupę samochód WRC i R5.

wyświetleń: 379komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (49/12/16)

04-12-2016 17:00

W dzisiejszym artykule wspomnimy uroczystości żałobne w Cieszynie po śmierci cesarza Franciszka Józefa I.

wyświetleń: 339komentarzy: 0

Pomoc dla Europy Wschodniej

04-12-2016 15:45

Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej organizuje na terenie diecezji zbiórkę darów dla mieszkańców Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej.

wyświetleń: 331komentarzy: 1

Oczami niewidomego. Odcinek 63: Narodowy Program Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabowidzących

04-12-2016 14:30

W tym tygodniu w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji 65-lecia istnienia Polskiego Związku Niewidomych. W uroczystości udział brała Prezes Zarządu Głównego PZN Anna Woźniak-Szymańska.

wyświetleń: 499komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 44/16 - Parafia św. Brata Alberta w Ustroniu-Zawodziu

04-12-2016 12:30

W dzisiejszym artykule przedstawiamy parafię w Ustroniu-Zawodziu oraz jej kościół, którego kamień węgielny został pobłogosławiony przez papieża Jana Pawła II.

wyświetleń: 699komentarzy: 0

Policja: Podwyżki i inwestycje

04-12-2016 11:45

Powrócą posterunki zlikwidowane w latach 2008-2015, policjanci dostaną podwyżki i nowe sprzęt, wybudowane zostaną nowe obiekty. To główne założenia zaakceptowanego w czwartek przez komisję sejmową Programu Modernizacji Służb Mundurowych.

wyświetleń: 1616komentarzy: 0

Mistrzowie parkowania (11)

04-12-2016 09:25

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.  

wyświetleń: 3069komentarzy: 4

Msze i nabożeństwa online

04-12-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 1092komentarzy: 0

Historyczne zwycięstwo skoczków

03-12-2016 23:00

Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot wygrała sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata w niemieckim Klingenthal. Podopieczni Stefana Horngachera nie mieli sobie równych i po raz pierwszy w historii stanęli na najwyższym stopniu podium zawodów tej rangi. Przewaga Polaków nad drugą drużyną dnia - reprezentacją Niemiec wyniosła ponad 40 punktów. Na najniższym stopniu podium stanęli Austriacy.