Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5231komentarzy: 3

Szukają świadków wypadku

09-12-2015 18:55

W miniony poniedziałek, o czym informowaliśmy na naszych łamach doszło do śmiertelnego wypadku na ''wiślance'' w Zbytkowie. Przypomnijmy, przechodzący przez przejście dla pieszych mężczyzna został potrącony przez samochód ciężarowy. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.
Szukają świadków wypadku fot: ac.ox.pl

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około 17:20 na oznakowanym przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania DK-81 z ul. 1-go Maja.  - Wtedy to 69-letni mieszkaniec Zbytkowa, który znajdował się na przejściu, został potrącony przez jadący w kierunku Skoczowa samochód ciężarowy daf. Jak ustalono, kierujący tirem 42-latek z Bełchatowa, nie zatrzymał się na skrzyżowaniu, pomimo zapalonego czerwonego światła. Niestety, pieszy zmarł na miejscy w wyniku odniesionych obrażeń. Kierowca ciężarówki w chwili zdarzenia był trzeźwy. – informuje Benedykt Polok, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Sprawcy wypadku zatrzymano prawo jazdy i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policja i prokuratura prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich przyczyn i przebiegu zdarzenia i w  związku z tym  szukają osób które mogą udzielić informacji na  temat wypadku -  w szczególności świadków naocznych jego przebiegu – apeluje Polok

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516281 lub bezpłatny nr alarmowy 997 albo bezpośrednio do prowadzącego postępowanie – 33 9516194.


(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 09-12-2015 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

adawski25
10-12-2015 08:07
adawski25
Chyba raczej jadacy w kierunku katowic a n w kierunku skoczowa samochod ciezarowy???
janusz s
10-12-2015 15:21
janusz s
Panowie policjanci zwróćcie uwagę na oświetlenie po zmroku uważam że przejścia dla pieszych na tym skrzyżowaniu są niedoświetlone.
starocieszyniok
12-12-2015 15:00
starocieszyniok
janusz s, ale sygnalizator nadający sygnał barwy czerwonej jest chyba wystarczająco widoczny, prawda?
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Dwujęzyczny oddział Przedszkola w Skoczowie - zapisy wciąż trwają

26-08-2016 11:00

Tego w Skoczowie jeszcze nie było! W Przedszkolu Publicznym nr 4 dzieci będą uczyły się w języku polskim i angielskim zarazem. Zajęcia będą realizowane przez grupę popołudniową w godzinach 12.30-17.30. Organizację edukacji w dwóch językach umożliwił projekt ''Przedszkola nowych możliwości''. Dwujęzyczny oddział startuje już 1 września. Zapisy wciąż trwają!

wyświetleń: 504komentarzy: 0

Od trzech lat znęcał się nad swoją rodziną

26-08-2016 13:45

W Strumienia kobieta powiadomiła policjantów, że obawia się męża, który znęca się nad jej rodziną. Jak się okazuje gehenna w tym domu trwała od trzech lat.

wyświetleń: 4komentarzy: 0

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze?

26-08-2016 12:45

Biblioteka w Wiśle, Ogród Dwóch Brzegów w Cieszynie, a może skoczowski park na Górnym Borze? Która z tych inwestycji zasługuje na miano najlepszej przestrzeni? Zagłosuj!

wyświetleń: 126komentarzy: 0

Pożar ścierniska w Ochabach Małych

26-08-2016 12:00

Z ostatniej chwili: pożar ścierniska w Ochabach Małych.

wyświetleń: 671komentarzy: 0

Najmłodsi stela 83/485/2016

26-08-2016 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1355komentarzy: 0

Sobotnie szaleństwo za free!

26-08-2016 07:30

Zbliża się ostatnia sobota wakacji! Spraw niespodziankę swojemu dziecku i zabierz je na dożynki w Goleszowie. Szaleństwo w parku zabaw na pewno pozwoli najmłodszym zapomnieć o zbliżającym się powrocie do szkoły. W dodatku, dzięki sponsorom, którymi są restauracja Pod Tułem, Szkoła Rodzenia „Cud Narodzin” oraz Sklep Medyczny Inwest Partner Medycyna, udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

wyświetleń: 1522komentarzy: 0

W Twoim imieniu (odc.8). Nie ma mocnych na wiślańskie korki...

25-08-2016 20:00

Brakuje parkingów? Obwodnicy? Objazdów? Kierowania ruchem? Pieniędzy? A może czego innego? Przyczynek do źródła powstawania oraz problemu korków w Wiśle.

wyświetleń: 3235komentarzy: 8

Portal OX.PL poleca!

25-08-2016 18:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 738komentarzy: 0

O Morcinku nad jego grobem

25-08-2016 17:15

O rocznicy urodzin Gustawa Morcinka pamiętano także w Cieszynie, gdzie pisarz spoczywa na Cmentarzu Komunalnym. Dziś (25 sierpnia) w samo południe złożono na jego pomniku kwiaty, zapalono znicze, a zgromadzeni wysłuchali opowieści Rozalia Wawronowicz - kierownik Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie o pisarzu.

wyświetleń: 999komentarzy: 0

Ustroń - będzie się działo!!!

25-08-2016 15:30

Tydzień Kultury Beskidzkiej za nami, ale nie oznacza to końca prezentacji i spotkańa z folklorem. Od 20 sierpnia trwa w naszym regionie Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny. Wielki finałowy koncert odbędzie się w sobotę w Ustroniu. Ale wydarzeń w ten weekend w Ustroniu sporo.