Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11276komentarzy: 6

Wypadek na Cieszyńskiej

08-12-2015 16:05

Około godziny 13.30 na granicy Skoczowa i Wilamowic doszło do kolizji autobusu z renault laguna.
W zderzeniu ranna została jedna osoba. fot. Jan Bacza W zderzeniu ranna została jedna osoba. fot. Jan Bacza

Jedna osoba poszkodowana – to efekt kolizji autobusu z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na ul. Cieszyńskiej, na granicy Skoczowa i Wilamowic. W kolizji uczestniczył autobus relacji Cieszyn - Kraków oraz samochód renault laguna. Kierująca tym pojazdem została ranna i trafiła do szpitala. - informuje st. asp. Benedykt Polok z KPP w Cieszynie. Bliższe okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane.

W tym momencie nie ma większych utrudnień w ruchu w tym miejscu.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 08-12-2015 16:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dania-bania
08-12-2015 22:09
dania-bania
a co ten większy robi na tym pasie?
yogi60
09-12-2015 08:27
yogi60
Kierowca autobusu chciał w ostatnim momencie ominąć babę, ale nie szło.
SmiechnaSali
09-12-2015 08:48
SmiechnaSali
A ja znam ten autobus i założę się, że z kopca w Miedzyswieciu jechał pełną prędkością, żeby wyskoczyć na kopiec przy cmentarzu. Ten sam autobus, nie wiem czy ten sam kierowca zaznaczam, wyprzedził mnie w Ogrodzonej na podwójnej ciągłej linii w poniedziałek ok południa na trasie do Cieszyna, a miałem 50 km czyli maksymalne dozwolone. Nic się nie zmieniło od czasu wypadku w Swietoszowce. Policja jak miała w dupie piratów z busów tak ma.
Herr Flick
09-12-2015 15:58
Herr Flick
A jak kierowca autobusu wyprzedzał a kierowca osobówki wyjeżdżał z parkingu? Hę? Najpewniej tak było więc kierowca autobusu nie zawinił.
gunsior
09-12-2015 19:09
gunsior
Prawie codziennie mijam autobusy tej firmy na skrzyżowaniu Bielskiej i Stawowej w Cieszynie ok. godz. 7:05 i jeszcze nigdy nie widziałem żeby się zatrzymał na stopie. Radzę jak ktoś jedzie stawową to lepiej uważać.
starocieszyniok
14-12-2015 11:13
starocieszyniok
Uważać na co? Niezatrzymanie się na STOP ma się nijak do bezpieczeństwa. Jeżeli się upewnił o możliwości przejazdu, to wszystko jest ok. Popełnił co prawda wykroczenie, ale nie stworzył żadnego zagrożenia. Obowiązkowe zatrzymanie się na STOP jest po to, żeby na takich ludziach jak ty (czyli nierozgarnietych niezbyt mądrych kierowcach ) wymusić zachowanie szczególnej ostrożności, bo sami z siebie nie potrafią tego zrobić, niestety.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Tym razem Püdelsi. Mamy dla Was bilety!

17-01-2018 09:15

Status konkursu: TRWA

Już w najbliższą sobotę (20.01.2018)  w Cieszynie - Scena COK w Browarze, wystąpi zespół PÜDELSI. My mamy dla Was dwa bilety!

wyświetleń: 87komentarzy: 0

Cieszyn: Które drogi zostaną wyremontowane?

17-01-2018 07:30

Jakie cieszyńskie drogi zostały ujęte w planach inwestycyjnych na ten rok? Na ostatniej konferencji prasowej Burmistrz Cieszyna wspomniał m.in. o ulicy Solnej, czy Al. Piastowskiej.

wyświetleń: 561komentarzy: 1

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 212komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 1040komentarzy: 9

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 757komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 4395komentarzy: 10

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 746komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3449komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.