Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 10928komentarzy: 6

Wypadek na Cieszyńskiej

08-12-2015 16:05

Około godziny 13.30 na granicy Skoczowa i Wilamowic doszło do kolizji autobusu z renault laguna.
Wypadek na Cieszyńskiej W zderzeniu ranna została jedna osoba. fot. Jan Bacza

Jedna osoba poszkodowana – to efekt kolizji autobusu z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na ul. Cieszyńskiej, na granicy Skoczowa i Wilamowic. W kolizji uczestniczył autobus relacji Cieszyn - Kraków oraz samochód renault laguna. Kierująca tym pojazdem została ranna i trafiła do szpitala. - informuje st. asp. Benedykt Polok z KPP w Cieszynie. Bliższe okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane.

W tym momencie nie ma większych utrudnień w ruchu w tym miejscu.

JB

zródło: ox.pl
dodał: JB 08-12-2015 16:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dania-bania
08-12-2015 22:09
dania-bania
a co ten większy robi na tym pasie?
yogi60
09-12-2015 08:27
yogi60
Kierowca autobusu chciał w ostatnim momencie ominąć babę, ale nie szło.
SmiechnaSali
09-12-2015 08:48
SmiechnaSali
A ja znam ten autobus i założę się, że z kopca w Miedzyswieciu jechał pełną prędkością, żeby wyskoczyć na kopiec przy cmentarzu. Ten sam autobus, nie wiem czy ten sam kierowca zaznaczam, wyprzedził mnie w Ogrodzonej na podwójnej ciągłej linii w poniedziałek ok południa na trasie do Cieszyna, a miałem 50 km czyli maksymalne dozwolone. Nic się nie zmieniło od czasu wypadku w Swietoszowce. Policja jak miała w dupie piratów z busów tak ma.
Herr Flick
09-12-2015 15:58
Herr Flick
A jak kierowca autobusu wyprzedzał a kierowca osobówki wyjeżdżał z parkingu? Hę? Najpewniej tak było więc kierowca autobusu nie zawinił.
gunsior
09-12-2015 19:09
gunsior
Prawie codziennie mijam autobusy tej firmy na skrzyżowaniu Bielskiej i Stawowej w Cieszynie ok. godz. 7:05 i jeszcze nigdy nie widziałem żeby się zatrzymał na stopie. Radzę jak ktoś jedzie stawową to lepiej uważać.
starocieszyniok
14-12-2015 11:13
starocieszyniok
Uważać na co? Niezatrzymanie się na STOP ma się nijak do bezpieczeństwa. Jeżeli się upewnił o możliwości przejazdu, to wszystko jest ok. Popełnił co prawda wykroczenie, ale nie stworzył żadnego zagrożenia. Obowiązkowe zatrzymanie się na STOP jest po to, żeby na takich ludziach jak ty (czyli nierozgarnietych niezbyt mądrych kierowcach ) wymusić zachowanie szczególnej ostrożności, bo sami z siebie nie potrafią tego zrobić, niestety.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

W Twoim imieniu (odc.8). Nie ma mocnych na wiślańskie korki...

25-08-2016 20:00

Brakuje parkingów? Obwodnicy? Objazdów? Kierowania ruchem? Pieniędzy? A może czego innego? Przyczynek do źródła powstawania oraz problemu korków w Wiśle.

wyświetleń: 914komentarzy: 2

Portal OX.PL poleca!

25-08-2016 18:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 446komentarzy: 0

O Morcinku nad jego grobem

25-08-2016 17:15

O rocznicy urodzin Gustawa Morcinka pamiętano także w Cieszynie, gdzie pisarz spoczywa na Cmentarzu Komunalnym. Dziś (25 sierpnia) w samo południe złożono na jego pomniku kwiaty, zapalono znicze, a zgromadzeni wysłuchali opowieści Rozalia Wawronowicz - kierownik Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie o pisarzu.

wyświetleń: 478komentarzy: 0

Ustroń - będzie się działo!!!

25-08-2016 15:30

Tydzień Kultury Beskidzkiej za nami, ale nie oznacza to końca prezentacji i spotkańa z folklorem. Od 20 sierpnia trwa w naszym regionie Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny. Wielki finałowy koncert odbędzie się w sobotę w Ustroniu. Ale wydarzeń w ten weekend w Ustroniu sporo.

wyświetleń: 900komentarzy: 0

Chrystus na strumieńskim rynku odzyskał swój blask

25-08-2016 14:15

Jest nieodzownym elementem strumieńskiego Rynku. Od 130 lat chroni miasto i jego mieszkańców, towarzyszyła wielu wydarzeniom, które miały miejsce w przeszłości Strumienia. W minioną niedzielę 21 sierpnia odbyło się uroczyste poświęcenie Figury Chrystusa Króla, która po gruntownym remoncie odzyskała swój dawny blask.

wyświetleń: 514komentarzy: 2

Wspominali pisarza

25-08-2016 12:40

Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Gustawa Morcinka w Skoczowie, uczczono dziś (25.08) 125. rocznicę urodzin pisarza. W uroczystościach wziął udział m.in. wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 782komentarzy: 0

Ten Proffesor Cię nauczy!

25-08-2016 11:00

Chcesz zdobyć zawód, dokształcić się, zdobyć nowe kwalifikacje? I to za darmo, ucząc się jedynie 4 dni w miesiącu? Bezpłatna szkoła PROFFESOR w Skoczowie czeka na Ciebie! Trwa nabór do SZKÓŁ POLICEALNYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH! Jasno, przystępnie, profesjonalnie, nowocześnie, rzetelnie i na dodatek za darmo...? Czy to możliwe, żeby nauczanie takie było? Tak! Tylko w Skoczowie jest Szkoła, która oferuję naukę na bardzo wysokim poziomie zupełnie bezpłatnie! Jaka? Sprawdź sam!

wyświetleń: 980komentarzy: 0

Kajto: decydująca batalia lidera

25-08-2016 09:15

Rywalizacja w FIA ERC wkracza w decydującą fazę – czeski Rajd Barum (26-28 sierpnia) będzie najbliższym wyzwaniem Kajetanowicza i Barana. Załogę Lotos Rally Team czeka 230 km ścigania na 15 wąskich, podbijających i dziurawych czeskich odcinkach, na których miejscowi kierowcy narzucają szalone tempo. Będzie tym bardziej emocjonująco, ponieważ– Kajetanowicza i Barana tylko 3 punkty dzielą od obrony tytułu już na dwie rundy przed końcem mistrzostw.

wyświetleń: 459komentarzy: 0

Bułgaria, Grecja, Chorwacja? Gdzie wypoczywaliśmy najchętniej w te wakacje?

25-08-2016 07:30

Choć za wcześnie jeszcze na całkowite podsumowanie sezonu 2016, bo część z nas na urlop wybiera okres września i października, to główna wakacyjna fala już za nami. Przez lipiec i sierpień wypoczywały bowiem głównie rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Gdzie najchętniej mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego jeździli w te wakacje?

wyświetleń: 2096komentarzy: 3

Pisarz śląski - Gustaw Morcinek

24-08-2016 19:00

O Śląsku Cieszyńskim pisał, że powstała z 'uśmiechu Pana Boga', w twórczości opisywał życie codzienne mieszkańców tej ziemi, nawiązywał do pracy górnika, którym sam w młodzieńczych latach był. Jemu przypisuje się pomysł zmiany nazwy Katowic na Stalinogród, choć decyzje o tym zapadły zanim, jako poseł, odczytał to z sejmowej mównicy. Jutro mija 125 rocznica urodzin Gustawa Morcinka, pisarza ze Skoczowa.