Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11175komentarzy: 6

Wypadek na Cieszyńskiej

08-12-2015 16:05

Około godziny 13.30 na granicy Skoczowa i Wilamowic doszło do kolizji autobusu z renault laguna.
W zderzeniu ranna została jedna osoba. fot. Jan Bacza W zderzeniu ranna została jedna osoba. fot. Jan Bacza

Jedna osoba poszkodowana – to efekt kolizji autobusu z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na ul. Cieszyńskiej, na granicy Skoczowa i Wilamowic. W kolizji uczestniczył autobus relacji Cieszyn - Kraków oraz samochód renault laguna. Kierująca tym pojazdem została ranna i trafiła do szpitala. - informuje st. asp. Benedykt Polok z KPP w Cieszynie. Bliższe okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane.

W tym momencie nie ma większych utrudnień w ruchu w tym miejscu.

JB

zródło: ox.pl
dodał: JB 08-12-2015 16:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dania-bania
08-12-2015 22:09
dania-bania
a co ten większy robi na tym pasie?
yogi60
09-12-2015 08:27
yogi60
Kierowca autobusu chciał w ostatnim momencie ominąć babę, ale nie szło.
SmiechnaSali
09-12-2015 08:48
SmiechnaSali
A ja znam ten autobus i założę się, że z kopca w Miedzyswieciu jechał pełną prędkością, żeby wyskoczyć na kopiec przy cmentarzu. Ten sam autobus, nie wiem czy ten sam kierowca zaznaczam, wyprzedził mnie w Ogrodzonej na podwójnej ciągłej linii w poniedziałek ok południa na trasie do Cieszyna, a miałem 50 km czyli maksymalne dozwolone. Nic się nie zmieniło od czasu wypadku w Swietoszowce. Policja jak miała w dupie piratów z busów tak ma.
Herr Flick
09-12-2015 15:58
Herr Flick
A jak kierowca autobusu wyprzedzał a kierowca osobówki wyjeżdżał z parkingu? Hę? Najpewniej tak było więc kierowca autobusu nie zawinił.
gunsior
09-12-2015 19:09
gunsior
Prawie codziennie mijam autobusy tej firmy na skrzyżowaniu Bielskiej i Stawowej w Cieszynie ok. godz. 7:05 i jeszcze nigdy nie widziałem żeby się zatrzymał na stopie. Radzę jak ktoś jedzie stawową to lepiej uważać.
starocieszyniok
14-12-2015 11:13
starocieszyniok
Uważać na co? Niezatrzymanie się na STOP ma się nijak do bezpieczeństwa. Jeżeli się upewnił o możliwości przejazdu, to wszystko jest ok. Popełnił co prawda wykroczenie, ale nie stworzył żadnego zagrożenia. Obowiązkowe zatrzymanie się na STOP jest po to, żeby na takich ludziach jak ty (czyli nierozgarnietych niezbyt mądrych kierowcach ) wymusić zachowanie szczególnej ostrożności, bo sami z siebie nie potrafią tego zrobić, niestety.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Jak powinna wyglądać ul. Kluckiego w Cieszynie? - II debata

27-05-2017 19:10

Za nami II debata podwórkowa przy ul. Ludwika Kluckiego w Cieszynie. Osoby zainteresowane zmianą wizerunku wspomnianej ulicy, projektanci, przedstawiciele Urzędu Miasta, a także różnych instytucji oraz środowisk zajmujących się sztuką, spotkali się już w kwietniu. Pojawiły się wówczas pierwsze propozycje zmiany wizerunku tej ulicy. Podczas II debaty zaproponowano konkretne rozwiązania. 

wyświetleń: 85komentarzy: 0

Stypendia i nagrody dla sportowców

27-05-2017 17:15

Doceniono wiślańskich sportowców za wysokie osiągnięcia sportowe w 2016 roku. Statuetki wyróżnionym wręczył Burmistrz Wisły Tomasz Bujok oraz Przewodniczący Rady Miasta Wisła Janusz Podżorski.

wyświetleń: 160komentarzy: 0

Rowerami po komendach

27-05-2017 15:20

Zamierzają odwiedzić 129 jednostek policji garnizonu śląskiego na rowerach. Wszystko po to, aby zebrać pieniądze na leczenie ciężko chorej 16-letniej Wiktorii z Pyskowic. Taki cel obrali sobie dwaj policjanci z Komisariatu Policji w Strumieniu. Przed nimi do przejechania ponad 1200 kilometrów.

wyświetleń: 668komentarzy: 0

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 562komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 468komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 247komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 780komentarzy: 1

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1532komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 2211komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.