Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 11230komentarzy: 6

Wypadek na Cieszyńskiej

08-12-2015 16:05

Około godziny 13.30 na granicy Skoczowa i Wilamowic doszło do kolizji autobusu z renault laguna.
W zderzeniu ranna została jedna osoba. fot. Jan Bacza W zderzeniu ranna została jedna osoba. fot. Jan Bacza

Jedna osoba poszkodowana – to efekt kolizji autobusu z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na ul. Cieszyńskiej, na granicy Skoczowa i Wilamowic. W kolizji uczestniczył autobus relacji Cieszyn - Kraków oraz samochód renault laguna. Kierująca tym pojazdem została ranna i trafiła do szpitala. - informuje st. asp. Benedykt Polok z KPP w Cieszynie. Bliższe okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane.

W tym momencie nie ma większych utrudnień w ruchu w tym miejscu.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 08-12-2015 16:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dania-bania
08-12-2015 22:09
dania-bania
a co ten większy robi na tym pasie?
yogi60
09-12-2015 08:27
yogi60
Kierowca autobusu chciał w ostatnim momencie ominąć babę, ale nie szło.
SmiechnaSali
09-12-2015 08:48
SmiechnaSali
A ja znam ten autobus i założę się, że z kopca w Miedzyswieciu jechał pełną prędkością, żeby wyskoczyć na kopiec przy cmentarzu. Ten sam autobus, nie wiem czy ten sam kierowca zaznaczam, wyprzedził mnie w Ogrodzonej na podwójnej ciągłej linii w poniedziałek ok południa na trasie do Cieszyna, a miałem 50 km czyli maksymalne dozwolone. Nic się nie zmieniło od czasu wypadku w Swietoszowce. Policja jak miała w dupie piratów z busów tak ma.
Herr Flick
09-12-2015 15:58
Herr Flick
A jak kierowca autobusu wyprzedzał a kierowca osobówki wyjeżdżał z parkingu? Hę? Najpewniej tak było więc kierowca autobusu nie zawinił.
gunsior
09-12-2015 19:09
gunsior
Prawie codziennie mijam autobusy tej firmy na skrzyżowaniu Bielskiej i Stawowej w Cieszynie ok. godz. 7:05 i jeszcze nigdy nie widziałem żeby się zatrzymał na stopie. Radzę jak ktoś jedzie stawową to lepiej uważać.
starocieszyniok
14-12-2015 11:13
starocieszyniok
Uważać na co? Niezatrzymanie się na STOP ma się nijak do bezpieczeństwa. Jeżeli się upewnił o możliwości przejazdu, to wszystko jest ok. Popełnił co prawda wykroczenie, ale nie stworzył żadnego zagrożenia. Obowiązkowe zatrzymanie się na STOP jest po to, żeby na takich ludziach jak ty (czyli nierozgarnietych niezbyt mądrych kierowcach ) wymusić zachowanie szczególnej ostrożności, bo sami z siebie nie potrafią tego zrobić, niestety.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 31komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 237komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 1150komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 336komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 229komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 4886komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1271komentarzy: 1

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 754komentarzy: 4

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 689komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.