Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 1722komentarzy: 1

Shindo znów z medalami

09-11-2015 15:45

Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo z Cieszyna podczas Mistrzostw Polski Karate Shotokan, które odbyły się 7 listopada w Toruniu nie zawiedli i nie po raz pierwszy wrócili ze sporą ilością medali.
fot: mat.pras. fot: mat.pras.

W zawodach swoich sił próbowało 10 zawodników z Cieszyna.  W konkurencjach Kumite i Kata podczas tych Mistrzostw zdobyli 5 medali.

- Znakomicie spisała się nasza drużyna w składzie Karolina Makarewicz, Patrycja Krzak i Patrycja Kądziałka które wywalczyły złoto w konkurencji Kata drużynowe seniorek, tak niewiele zabrakło do kolejnego złota naszej drugiej drużyny w składzie Klaudia Szymańska, Patrycja Krzak, Patrycja Kądziałka które w konkurencji Kumite drużynowe juniorek przegrały w finale zdobywając srebro. – informuje trener Piotr Szymala.

Ponadto zawodnicy Wojciech Dorywała, Mateusz Bobrzyk, Aleksander Gorzelany zajęli trzecie miejsca w konkurencjach Kata drużynowe seniorów i juniorów oraz w konkurencji Kumite drużynowe juniorów.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 09-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bob
13-11-2015 00:53
bob
http://polskizwiazekkarate.org.pl/zawody/Mistrzostwa_Polski_Karate_Shotokan_2015_Kluby_szczegoly.pdf
Świetny wynik!!!. Te ich medale dały 1 pkt. Musiały znacznie dużo znaczyć!!!. Poza tym na 4 grupy wiekowe młodzik, kadet, junior i senior wystartowało niespełna 300 zawodników więc poziom musiał być niesamowicie wysoki !!!. Wstyd było by mi zamieszczać takie wyniki. Ale ludzie wszystko łykną. Gratulacje shindoo!!!! Tylko po medale Mistrzostw Świata.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Głosuj na osobowość!

25-04-2017 17:35

Janusz Rokicki, Tomasz Wolff i Fundacja Volens – to kandydaci ze Śląska Cieszyńskiego do tytułu „Osobowości Ziem Górskich” zakwalifikowani do II etapu konkursu.

wyświetleń: 239komentarzy: 0

8 lat w Tybecie rozpycha się na ogólnopolskiej scenie muzycznej

25-04-2017 15:50

Wyjątkowa pracowitość, niespotykana determinacja i żelazna konsekwencja w działaniach zespołu 8 lat w Tybecie to cechy, dzięki którym strumieńscy rockmani coraz bardziej rozpychają się na ogólnopolskiej scenie muzycznej.

wyświetleń: 849komentarzy: 0

Już za 3 dni Kino na Granicy!

25-04-2017 14:15

Już tylko 3 dni pozostały do rozpoczęcia 19. Kina na Granicy. Święto kinomanów nad Olzą rozpocznie się w piątek, 28 kwietnia.

wyświetleń: 515komentarzy: 0

Szukają pielęgniarzy i lekarzy

25-04-2017 12:50

Jesteś lekarzem/-ką lub pielęgniarzem/-ką i szukasz pracy lub nie odpowiadają Ci polskie zarobki? Tuż przy granicy – w Hawierzowie szpital szuka pracowników.

wyświetleń: 2264komentarzy: 2

Muflony i dziki na wiosnę

25-04-2017 11:15

Wiosna na razie nie rozpieszczała nas zbyt ładną pogodą, ale jak informuje Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu, jest zwiastun nadejścia prawdziwej wiosny, a są nim nowe narodziny  - urodziły się właśnie muflony i dziki.

wyświetleń: 713komentarzy: 1

9. Cieszyński Fortuna Bieg już za nami

25-04-2017 09:20

9. Cieszyński Fortuna Bieg mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych przyciągnął wielu biegaczy z różnych zakątków świata. W biegu głównym wystartowało blisko 1200 zawodników, zaś w młodzieżowym 880.

wyświetleń: 1670komentarzy: 0

Już 13-14 maja dni otwarte!!! Premiera Nowej Toyoty Yaris

25-04-2017 07:30

Nowa Toyota Yaris z bardziej dynamiczną sylwetką, zupełnie nowym silnikiem 1.5 l Dual VVT-iE i pakietem bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense w standardzie jest już dostępna w salonach Toyoty.

wyświetleń: 385komentarzy: 0

Motocykliści rozpoczęli sezon

24-04-2017 20:00

Motocykliści z Cieszyna i okolic pożegnali zimę. Wczoraj (23.04) sympatycy dwóch kółek spotkali się na płycie cieszyńskiego Rynku, by oficjalnie otworzyć nowy sezon motocyklowy 2017.

wyświetleń: 2860komentarzy: 1

Wideoflesz: Rajd dwóch gmin

24-04-2017 19:55

W niedzielę 23 kwietnia 2017 roku w odbyła się 2 Runda Rajdowego Pucharu Śląska - Rajd Dwóch Gmin: Strumień - Chybie. W imprezie wzięło udział wielu zawodników a zmienne warunki pogodowe nie rozpieszczały ani startujących ani kibiców. Na odcinkach dochodziło do wypadnięć z trasy przez co występowały przerwy spowodowane wyjazdem na trasę straży pożarnej.

wyświetleń: 2668komentarzy: 2

Minął Tydzień

24-04-2017 18:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.