Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 1584komentarzy: 1

Shindo znów z medalami

09-11-2015 15:45

Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo z Cieszyna podczas Mistrzostw Polski Karate Shotokan, które odbyły się 7 listopada w Toruniu nie zawiedli i nie po raz pierwszy wrócili ze sporą ilością medali.
Shindo znów z medalami fot: mat.pras.

W zawodach swoich sił próbowało 10 zawodników z Cieszyna.  W konkurencjach Kumite i Kata podczas tych Mistrzostw zdobyli 5 medali.

- Znakomicie spisała się nasza drużyna w składzie Karolina Makarewicz, Patrycja Krzak i Patrycja Kądziałka które wywalczyły złoto w konkurencji Kata drużynowe seniorek, tak niewiele zabrakło do kolejnego złota naszej drugiej drużyny w składzie Klaudia Szymańska, Patrycja Krzak, Patrycja Kądziałka które w konkurencji Kumite drużynowe juniorek przegrały w finale zdobywając srebro. – informuje trener Piotr Szymala.

Ponadto zawodnicy Wojciech Dorywała, Mateusz Bobrzyk, Aleksander Gorzelany zajęli trzecie miejsca w konkurencjach Kata drużynowe seniorów i juniorów oraz w konkurencji Kumite drużynowe juniorów.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 09-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bob
13-11-2015 00:53
bob
http://polskizwiazekkarate.org.pl/zawody/Mistrzostwa_Polski_Karate_Shotokan_2015_Kluby_szczegoly.pdf
Świetny wynik!!!. Te ich medale dały 1 pkt. Musiały znacznie dużo znaczyć!!!. Poza tym na 4 grupy wiekowe młodzik, kadet, junior i senior wystartowało niespełna 300 zawodników więc poziom musiał być niesamowicie wysoki !!!. Wstyd było by mi zamieszczać takie wyniki. Ale ludzie wszystko łykną. Gratulacje shindoo!!!! Tylko po medale Mistrzostw Świata.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Przewodniczący Rady odwołany

25-06-2016 20:40

Podczas wczorajszej (24.06) sesji Rady Gminy Chybie w porządku obrad znalazły się tylko dwa projekty uchwał, które były związane z odwołaniem Przewodniczącego Rady Mirosława Wardasa. Po długich obradach Przewodniczącego odwołano i wybrano nowego.

wyświetleń: 244komentarzy: 0

Znaleziono zwłoki poszukiwanego

25-06-2016 20:25

Niestety poszukiwania 37-letniego Jarosława Wiśniowskiego zakończyły się tragicznie. Jego zwłoki znaleziono  w rzece Bobrówka.

wyświetleń: 2526komentarzy: 0

Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego w Cieszynie

25-06-2016 18:00

Wczoraj (24.06) w I Liceum Ogólnokształcącym im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie odbyło się wojewódzkie zakończenie roku szkolnego. W uroczystości tej wziął udział Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz, Śląski Kurator Oświaty Urszula Bauer, zwierzchnik Diecezji Cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego ks. bp Adrian Korczago, samorządowcy, dyrektorzy placówek oświatowych, nauczyciele, rodzice, uczniowie oraz przyjaciele szkoły.

wyświetleń: 352komentarzy: 0

Kolejny zaginiony

25-06-2016 16:00

Policjanci za naszym pośrednictwem poszukują 37-letniego Jarosława Wiśniowskiego z Cieszyna, który wyszedł wczoraj (24.06.2016) z domu i zaginął.

wyświetleń: 4721komentarzy: 0

Oczami niewidomego (39): my nie gryziemy i nie można się od nas zarazić

25-06-2016 14:50

Zapraszamy na kolejną część z cyklu "Oczami niewidomego".

wyświetleń: 187komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (26/6/16)

25-06-2016 12:55

W dzisiejszym artykule wspomnimy m.in. poważanego nauczyciela z Wisły - Rudolfa Cieślara, który zmarł nagle w czerwcu 1916 roku.

wyświetleń: 225komentarzy: 0

Najmłodsi stela 62/463/2016

25-06-2016 11:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3333komentarzy: 0

Nie zapomnij o wodzie dla psa!

25-06-2016 09:20

Nad Polskę nadciągnęły upały, na dobre rozpoczyna się lato z palącym słońcem i wysokimi temperaturami. O ile my jesteśmy w stanie schronić się w cieniu, wziąć zimny prysznic czy napić wody w dowolnym momencie, nasze zwierzaki same nie naleją sobie wody.

wyświetleń: 453komentarzy: 0

Książka ''Tytany'' Victoria Scott (recenzja)

25-06-2016 07:30

Status konkursu: TRWA

Tytany. Mechaniczne konie i nastolatka, które chce się na nich ścigać. By wyciągnąć rodzinę z długów, by pokazać sobie i światu, ile jest warta. Dziś mamy dla Was recenzję i egzemplarz książki ''Tytany'' Victorii Scott.

wyświetleń: 284komentarzy: 2

Zawarczą silniki, będzie rajd

24-06-2016 19:50

Przed nami kolejna edycja najbardziej nietypowego  rajdu w regionie. V  Rajd Synchroniczny Pojazdów Zabytkowych odbędzie się już w najbliższą  niedzielę, 26 czerwca w Zebrzydowicach.