Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1673komentarzy: 1

Shindo znów z medalami

09-11-2015 15:45

Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo z Cieszyna podczas Mistrzostw Polski Karate Shotokan, które odbyły się 7 listopada w Toruniu nie zawiedli i nie po raz pierwszy wrócili ze sporą ilością medali.
fot: mat.pras. fot: mat.pras.

W zawodach swoich sił próbowało 10 zawodników z Cieszyna.  W konkurencjach Kumite i Kata podczas tych Mistrzostw zdobyli 5 medali.

- Znakomicie spisała się nasza drużyna w składzie Karolina Makarewicz, Patrycja Krzak i Patrycja Kądziałka które wywalczyły złoto w konkurencji Kata drużynowe seniorek, tak niewiele zabrakło do kolejnego złota naszej drugiej drużyny w składzie Klaudia Szymańska, Patrycja Krzak, Patrycja Kądziałka które w konkurencji Kumite drużynowe juniorek przegrały w finale zdobywając srebro. – informuje trener Piotr Szymala.

Ponadto zawodnicy Wojciech Dorywała, Mateusz Bobrzyk, Aleksander Gorzelany zajęli trzecie miejsca w konkurencjach Kata drużynowe seniorów i juniorów oraz w konkurencji Kumite drużynowe juniorów.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 09-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bob
13-11-2015 00:53
bob
http://polskizwiazekkarate.org.pl/zawody/Mistrzostwa_Polski_Karate_Shotokan_2015_Kluby_szczegoly.pdf
Świetny wynik!!!. Te ich medale dały 1 pkt. Musiały znacznie dużo znaczyć!!!. Poza tym na 4 grupy wiekowe młodzik, kadet, junior i senior wystartowało niespełna 300 zawodników więc poziom musiał być niesamowicie wysoki !!!. Wstyd było by mi zamieszczać takie wyniki. Ale ludzie wszystko łykną. Gratulacje shindoo!!!! Tylko po medale Mistrzostw Świata.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Najmłodsi stela 116/517/2016

04-12-2016 19:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1975komentarzy: 0

Szejowie drugą załogą!

04-12-2016 18:55

Drugie miejsce w wśród samochodów Grupy N - z takim wynikiem GK Forge Rally Team kończy 22. edycję Praskiego Rallysprintu. W mocnej stawce samochód czteronapedowych bracia Szeja skutecznie walczyli nie tylko z rywalami w swojej klasie, ale również z silną grupę samochód WRC i R5.

wyświetleń: 423komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (49/12/16)

04-12-2016 17:00

W dzisiejszym artykule wspomnimy uroczystości żałobne w Cieszynie po śmierci cesarza Franciszka Józefa I.

wyświetleń: 357komentarzy: 0

Pomoc dla Europy Wschodniej

04-12-2016 15:45

Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej organizuje na terenie diecezji zbiórkę darów dla mieszkańców Ukrainy i innych krajów Europy Wschodniej.

wyświetleń: 349komentarzy: 1

Oczami niewidomego. Odcinek 63: Narodowy Program Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabowidzących

04-12-2016 14:30

W tym tygodniu w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji 65-lecia istnienia Polskiego Związku Niewidomych. W uroczystości udział brała Prezes Zarządu Głównego PZN Anna Woźniak-Szymańska.

wyświetleń: 527komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 44/16 - Parafia św. Brata Alberta w Ustroniu-Zawodziu

04-12-2016 12:30

W dzisiejszym artykule przedstawiamy parafię w Ustroniu-Zawodziu oraz jej kościół, którego kamień węgielny został pobłogosławiony przez papieża Jana Pawła II.

wyświetleń: 721komentarzy: 0

Policja: Podwyżki i inwestycje

04-12-2016 11:45

Powrócą posterunki zlikwidowane w latach 2008-2015, policjanci dostaną podwyżki i nowe sprzęt, wybudowane zostaną nowe obiekty. To główne założenia zaakceptowanego w czwartek przez komisję sejmową Programu Modernizacji Służb Mundurowych.

wyświetleń: 1654komentarzy: 0

Mistrzowie parkowania (11)

04-12-2016 09:25

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.  

wyświetleń: 3146komentarzy: 4

Msze i nabożeństwa online

04-12-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 1096komentarzy: 0

Historyczne zwycięstwo skoczków

03-12-2016 23:00

Reprezentacja Polski w składzie: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot wygrała sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata w niemieckim Klingenthal. Podopieczni Stefana Horngachera nie mieli sobie równych i po raz pierwszy w historii stanęli na najwyższym stopniu podium zawodów tej rangi. Przewaga Polaków nad drugą drużyną dnia - reprezentacją Niemiec wyniosła ponad 40 punktów. Na najniższym stopniu podium stanęli Austriacy.