Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1755komentarzy: 1

Shindo znów z medalami

09-11-2015 15:45

Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo z Cieszyna podczas Mistrzostw Polski Karate Shotokan, które odbyły się 7 listopada w Toruniu nie zawiedli i nie po raz pierwszy wrócili ze sporą ilością medali.
fot: mat.pras. fot: mat.pras.

W zawodach swoich sił próbowało 10 zawodników z Cieszyna.  W konkurencjach Kumite i Kata podczas tych Mistrzostw zdobyli 5 medali.

- Znakomicie spisała się nasza drużyna w składzie Karolina Makarewicz, Patrycja Krzak i Patrycja Kądziałka które wywalczyły złoto w konkurencji Kata drużynowe seniorek, tak niewiele zabrakło do kolejnego złota naszej drugiej drużyny w składzie Klaudia Szymańska, Patrycja Krzak, Patrycja Kądziałka które w konkurencji Kumite drużynowe juniorek przegrały w finale zdobywając srebro. – informuje trener Piotr Szymala.

Ponadto zawodnicy Wojciech Dorywała, Mateusz Bobrzyk, Aleksander Gorzelany zajęli trzecie miejsca w konkurencjach Kata drużynowe seniorów i juniorów oraz w konkurencji Kumite drużynowe juniorów.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 09-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bob
13-11-2015 00:53
bob
http://polskizwiazekkarate.org.pl/zawody/Mistrzostwa_Polski_Karate_Shotokan_2015_Kluby_szczegoly.pdf
Świetny wynik!!!. Te ich medale dały 1 pkt. Musiały znacznie dużo znaczyć!!!. Poza tym na 4 grupy wiekowe młodzik, kadet, junior i senior wystartowało niespełna 300 zawodników więc poziom musiał być niesamowicie wysoki !!!. Wstyd było by mi zamieszczać takie wyniki. Ale ludzie wszystko łykną. Gratulacje shindoo!!!! Tylko po medale Mistrzostw Świata.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Premiera Toyoty Land Cruiser na Fleet Market 2017 oraz w Salonie Carolina Toyota Bielsko

24-11-2017 07:30

Król bezdroży jest tylko jeden. Toyota Land Cruiser serii 150 nowej generacji będzie miała swoją polską premierę na targach Fleet Market w Warszawie. Samochód można już zamawiać w autoryzowanych salonach marki. Cena podstawowa za wersję Prado pozostaje niezmieniona.

wyświetleń: 158komentarzy: 0

Czadeczka - długo wyczekiwana inwestycja

23-11-2017 19:45

Zakończył się drugi etap prac związanych z budową transgranicznego połączenia komunikacyjnego Jaworzynka - Cierne - Skalite. Ta ważna inwestycja drogowa pozwoli na bezpośrednie połączenie powiatu cieszyńskiego ze Słowacją.

wyświetleń: 1656komentarzy: 7

Rajd ''Cieszyńska Barbórka''- utrudnienia na drogach (mapy)

23-11-2017 18:25

Już w najbliższy weekend na drogach powiatu cieszyńskiego odbędzie się 43. Rajd Cieszyńska Barbórka. Tradycyjnie już policjanci oraz siły porządkowe organizatora imprezy będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników rajdu na drogach dojazdowych i na trasie odcinków specjalnych. W związku z czasowym wyłączeniem z ruchu dróg w rejonie, gdzie zaplanowano odcinki specjalne, należy spodziewać się utrudnień.

wyświetleń: 4180komentarzy: 5

Wykład ''Smog - wpływ zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie''

23-11-2017 17:35

W poniedziałek (21.11) na ternie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Wantuły w Ustroniu odbył się wykład zatytułowany „Smog – wpływ zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie”. Wykład został przygotowany przez dr Małgorzatę Węgierek, członka Ustrońskiego Klubu Ekologicznego. Prelegentka przez wiele lat prowadziła Terenową Stację Badań Zanieczyszczeń Atmosfery przy Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

wyświetleń: 697komentarzy: 3

Potwierdzili rolę faworyta!

23-11-2017 16:20

Tenisiści stołowi Talent Sferawent Cieszyn wygrali ósme spotkanie i jako jedyni pozostają bez porażki. Wczoraj (22.11) Grzegorz Iwaniuk i spółka rozprawiła się z trzecią drużyną Orzesza.

wyświetleń: 303komentarzy: 0

Napadali po obu stronach Olzy

23-11-2017 15:45

Czeskocieszyńscy policjanci wspólnie z polskimi funkcjonariuszami zatrzymali dwóch sprawców napadów, którzy są podejrzani o szereg przestępstw po obu stornach granicy.

wyświetleń: 2069komentarzy: 0

17-latka odnaleziona

23-11-2017 15:15

Cieszyńscy mundurowi zakończyli poszukiwania 17-letniej mieszkanki Pogwizdowa. Dziewczyna została odnaleziona dziś w nocy.

wyświetleń: 12932komentarzy: 4

Portal OX.PL poleca!

23-11-2017 13:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 263komentarzy: 0

Awasne i odznaczenia dla SW

23-11-2017 12:50

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczysta odprawa funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Cieszynie. Uroczystość  była połączona z wręczeniem odznaczeń oraz awansów na wyższy stopień służbowy i stanowiska służbowe.

wyświetleń: 1694komentarzy: 0

Nasi wśród najlepszych

23-11-2017 12:15

Marcie Szarzec z Wisły i Józefowi Niesytowi z Jasienicy udało się zakwalifikować do półfinału konkursu ''Po naszymu czyli po śląsku''. Finału nie wygrali, ale w nagrodę pojadą do Brukseli.