Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1622komentarzy: 1

Shindo znów z medalami

09-11-2015 15:45

Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo z Cieszyna podczas Mistrzostw Polski Karate Shotokan, które odbyły się 7 listopada w Toruniu nie zawiedli i nie po raz pierwszy wrócili ze sporą ilością medali.
Shindo znów z medalami fot: mat.pras.

W zawodach swoich sił próbowało 10 zawodników z Cieszyna.  W konkurencjach Kumite i Kata podczas tych Mistrzostw zdobyli 5 medali.

- Znakomicie spisała się nasza drużyna w składzie Karolina Makarewicz, Patrycja Krzak i Patrycja Kądziałka które wywalczyły złoto w konkurencji Kata drużynowe seniorek, tak niewiele zabrakło do kolejnego złota naszej drugiej drużyny w składzie Klaudia Szymańska, Patrycja Krzak, Patrycja Kądziałka które w konkurencji Kumite drużynowe juniorek przegrały w finale zdobywając srebro. – informuje trener Piotr Szymala.

Ponadto zawodnicy Wojciech Dorywała, Mateusz Bobrzyk, Aleksander Gorzelany zajęli trzecie miejsca w konkurencjach Kata drużynowe seniorów i juniorów oraz w konkurencji Kumite drużynowe juniorów.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 09-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

bob
13-11-2015 00:53
bob
http://polskizwiazekkarate.org.pl/zawody/Mistrzostwa_Polski_Karate_Shotokan_2015_Kluby_szczegoly.pdf
Świetny wynik!!!. Te ich medale dały 1 pkt. Musiały znacznie dużo znaczyć!!!. Poza tym na 4 grupy wiekowe młodzik, kadet, junior i senior wystartowało niespełna 300 zawodników więc poziom musiał być niesamowicie wysoki !!!. Wstyd było by mi zamieszczać takie wyniki. Ale ludzie wszystko łykną. Gratulacje shindoo!!!! Tylko po medale Mistrzostw Świata.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Centrum Usług Wspólnych w Cieszynie

29-07-2016 19:00

Od stycznia samorządy w związku z zeszłoroczną ustawą ''o zmianie ustawy o samorządzie gminnym...'' mogą tworzyć tzw. centra usług wspólnych. W Cieszynie na ostatniej sesji Rady Miejskiej samorządowcy podjęli w tej sprawie odpowiednie uchwały. Funkcjonujące dotąd tzw. ZOJO zostanie przekształcone w CUW.

wyświetleń: 119komentarzy: 0

Grilluj w centrum Cieszyna

29-07-2016 17:00

Status konkursu: ZAKOŃCZONY

Lato, słońce, czas wolny od pracy i ludzie, z którymi lubimy go spędzać  – to wszystko tworzy doskonałe okoliczności do zorganizowania grilla. Brakuje już tylko jednego składnika – dobrej lokalizacji. Dzięki restauracji Ekotradycja z Cieszyna, możesz zorganizować grilla w centrum Cieszyna nawet jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym pozbawionym ogrodu. Dodatkowo, zjesz pyszne potrawy przyrządzone przez doświadczonego kucharza.

wyświetleń: 511komentarzy: 0

Rajd Rzeszowski bez Szejów

29-07-2016 15:40

Poznaliśmy załogi, które będą rywalizować na trasie Rajdu Rzeszowskiego w rundach Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy. Niestety, mimo wcześniejszej deklaracji, na liście zgłoszeń zabrakło Jarosława i Marcina Szejów.

wyświetleń: 184komentarzy: 0

Czołówka we mgle

29-07-2016 14:00

Dziś rano (29.07) tuż po 6:00 doszło w Koniakowie do czołowego zderzenia. Groźnie wyglądało, na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

wyświetleń: 2275komentarzy: 0

Dwa kółka okiem obiektywu

29-07-2016 12:30

Turystyczny Klub Kolarski PTTK „Ondraszek” obchodzi w tym roku jubileusz pięćdziesięciolecia istnienia. Z tej okazji wspólnie z Klubem Fotograficznym PTTK „Start” przygotowano konkurs fotograficzny pod hasłem „Jubileusz Ondraszka w obiektywie”.

wyświetleń: 347komentarzy: 0

Zaniedbany i zarośnięty amfiteatr w Cieszynie...

29-07-2016 11:00

Cieszyński amfiteatr lata świetności dawno ma już za sobą. Obecnie teren ten z pewnością nie jest wizytówką miasta. Planów na jego zagospodarowanie sprzed kilku lat nie udało się zrealizować. I jak się okazuje, póki co, na jakiekolwiek zmiany w tym zakresie mieszkańcy nie mają co liczyć.

wyświetleń: 2718komentarzy: 5

Nocny pożar w Zaborzu

29-07-2016 09:35

W nocy paliło się w garażu w jednym z budynków w Zaborzu. Poszkodowany został właściciel nieruchomości. Także wczoraj spaliła się zakrystia w kościele w Międzyrzeczu Górnym.

wyświetleń: 2417komentarzy: 0

Jak wybrać dobry warsztat LPG?

29-07-2016 07:30

Decydując się na montaż instalacji gazowej w samochodzie, chcemy powierzyć nasze auto solidnym fachowcom. Po czym poznać dobry warsztat, który nie zawiedzie nas jakością świadczonych usług i nie zniechęci do jazdy na gaz? 

wyświetleń: 599komentarzy: 0

W Twoim imieniu: Pchli Targ w Skoczowie

28-07-2016 19:35

Pchli Targ, czyli mydło i powidło, zazwyczaj miernej wartości, ot, zbiór staroci dla fascynatów, koneserów i zapalonych zbieraczy. Czy sprzedający na rynku podczas Pchlego Targu powinni płacić opłatę targową jak regularni handlarze? Zapraszam na kolejny odcinek z serii ''W Twoim imieniu''.

wyświetleń: 2217komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

28-07-2016 17:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.