Sukcesy biegaczy z regionu na zawodach w Niemczech

14 czerwca br. w miejscowości Radeburg w Niemczech obyła się trzecia edycja zawodów nartorolkowych. Nieźle poszło na nich biegaczom regionu.

Łącznie na mecie stanęło 150 osób, w tym zawodnicy z Pogórza i zawodniczki MKS Istebna. Biegacze poradzili sobie świetnie:
W grupie 12-13 latków na dystansie 6 km piątą lokatę zajął Mateusz Rucki z MKS Istebna.
W grupie 14-15 latków (9 km) 3. lokatę zdobył Grzegorz Zawada z MKS Istebna, czwarte Wojciech Wojtyła z LKS Pogórze/skipol i piąte Antoni Juroszek MKS Istebna.
Świetnie spisały się dziewczyny w kategorii 14-15 lat na dystansie 9 kilometrów. Zwyciężyła zawodniczka MKS Istebna Eliza Rucka, przed Marceliną Wojtyłą z LKS Pogórze/skipol.