Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 5420komentarzy: 5

Okradali automaty do gry

06-06-2015 15:15

W ciągu trzech dni policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o włamania do automatów w salonach gier w Zbytkowie i Brennej.
Jeden z zatrzymanych sprawców 30-latek z Brzeźc fot: KPP w Cieszynie Jeden z zatrzymanych sprawców 30-latek z Brzeźc fot: KPP w Cieszynie

Pierwszego zatrzymania dokonali we wtorek kryminalni z Komisariatu Policji w Strumieniu – aresztowali  30-letniego mężczyznę, podejrzanego o włamanie do automatu w salonie gier w Zbytkowie. Mieszkaniec Brzeźc ukradł pieniądze a straty oszacowano na blisko 6 tys. złotych.

Kolejnego amatora cudzych pieniędzy zatrzymał w środę dzielnicowy strumieńskiego komisariatu. Włamywaczem okazał się 28-letni mieszkaniec Mizerowa. - Policjanci ustalili, że 28-latek wspólnie z 30-latkiem z Brzeźc w nocy z niedzieli na poniedziałek włamali się automatu w tym samym salonie gier. – informuje st. asp. Rafała Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.  Tym razem straty oszacowano na 5 tys. złotych.

Kolejnego zatrzymania dokonali  w czwartek policjanci ze skoczowskiego komisariatu. Tym razem wpadł 39-letni mężczyzna, który usiłował włamać się do automatu w jednym z salonów gier w Brennej. - Złodziej wpadł dzięki monitoringowi. Właściciel salonu powiadomił policjantów, którzy zatrzymali mieszkańca Brennej na gorącym uczynku. – relacjonuje st. asp. Domagała. 

Każdemu z włamywaczy grozi nawet 10 lat więzienia.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 06-06-2015 15:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Karmelek
06-06-2015 15:30
Karmelek
Zwykle to automaty do gier okradają ludzi...i to jest problem...przydałby się porządny reportaż o tym problemie, o uzależnieniu od maszyn i domowych dramatach...
Le Soldat
06-06-2015 15:31
Le Soldat
"Złodziej wpadł dzięki monitoringowi."

ten złodziej to ciężki idiota, przebija nawet tego co wysyłał smsy do sąsiedniej wioski z prośbą o wpłatę na swoje konto :D
koszor
06-06-2015 16:56
koszor
Taki mały powiat, a codziennie ktoś kogoś okrada, jakiś debil z promilami za kierownicą, ktoś napada i grozi. Co się z tym światem dzieje?
marian1951
07-06-2015 12:07
marian1951
A nowe salony gier hazardowych powstają i obskubują coraz to nowych naiwnych żądnych kasy,bo tylko kasa liczy się w tym zakłamanym świecie.A co do tych kolesi,to chyba odbierali swoje?
gaco763
08-06-2015 10:26
gaco763
A niech ktoś mi powie, KTO KOGO TAK NAPRAWDE OKRADA?!
Dlaczego nie ma żadnych artykułów na temat coraz szerszej hazardowej patologi w naszym powiecie?! Salony gier powstają jak grzyby po deszczu, jest ich coraz więcej. Gdzie ustawa hazardowa?! W KAŻDYM Z TYCH SALONÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NIELEGALNE AUTOMATY...a władza na to pozwala...masakra! A jak zadzwonisz do Służby Celnej, bo ona powinna coś z tym zrobić, to reakcji BRAK !!! 5 miesięcy temu dzwoniłem do Celnej w sprawie jednego automatu...NIC Z TYM NIE ZROBILI!!! to jakaś kpina
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Izabela Tymich

13-12-2017 12:00

Gość Ox.pl - Izabela Tymich. O podboju kosmosu, skoku w dal i dzielnicy gniewu. Jacek Porzycki zapytał również, ile można zarobić na dobrym musicalu i czy Cieszyn jest gotowy na inwazję obcych? Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu.

wyświetleń: 332komentarzy: 0

Śmierć górnika

13-12-2017 10:55

We wtorek (12.12.2017) o godzinie 19:36 w czeskiej kopalni CSM w Stonawie zginął 55-letni polski górnik.

wyświetleń: 1076komentarzy: 1

Cichy zabójca - jak się ustrzec tlenku węgla

13-12-2017 10:00

Silny wiatr, brak odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, bądź niesprawne piece opałowe, czy piecyki gazowe, często powodują poważne w skutkach zatrucia tlenkiem węgla. Jak tego uniknąć?

wyświetleń: 331komentarzy: 0

Gaz na Targowej

13-12-2017 09:25

Dzisiaj (13.12) tuż przed godziną ósmą strażacy zostali wezwani na ulicę Targową w Skoczowie. Mieszkańcy w jednej z kamienic wyczuwali woń gazu.

wyświetleń: 1582komentarzy: 1

Szańce 1647

13-12-2017 07:30

W czeskich Mostach koło Jabłonkowa miała miejsce kolejna akcja związana z promowaniem odnowy Szańców Jabłonkowskich.  W Gorolskim Centrum Informacji Turystycznej w sobotę 9 grudnia odbyła się premiera filmu „Šance 1647” połączona z wykładem mgr Martina Krůla na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Szańców Jabłonkowskich.

wyświetleń: 353komentarzy: 0

LM: Trzyniec w półfinale!

12-12-2017 21:30

Stalownicy tworzą historię na naszych oczach! Sam awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów był czymś, czego nie udało się jeszcze drużynie z Moraw. Jednak podopieczni Vaclava Varadi na tym nie poprzestali i zameldowali się w najlepszej "4" zespołów z Europy, eliminując dziś (12.12) szwedzkie Brynaes.

wyświetleń: 378komentarzy: 0

O Niepodległości słów kilka...

12-12-2017 20:50

Wczoraj (11.12) rozpoczął się cykl spotkań na temat Niepodległości. Działania te podjęto w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wykład inauguracyjny w Cieszynie wygłosił dr hab. Lech Krzyżanowski z UŚ.

wyświetleń: 339komentarzy: 0

Wideoflesz: Spotkanie opłatkowe spadochroniarzy

12-12-2017 20:45

W sobotę (09.12) w Domu Ludowym Goleszów Równia odbyło się spotkanie opłatkowe XVIII Oddziału Ziemi Cieszyńskiej Związku Polskich Spadochroniarzy.

wyświetleń: 371komentarzy: 0

Cieszyn: ratowali kota

12-12-2017 19:50

Niemal dwie godziny trwała akcja uwalniania kota w Cieszynie, który wszedł do rury drenażowej i nie mógł się wydostać.

wyświetleń: 3105komentarzy: 2

II Rudzickie Seminarium Naukowe - Wendelinaria 2017

12-12-2017 19:45

01 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzicy odbyło się II Rudzickie Seminarium Naukowe – Wendelinaria 2017. Prezentowane przez uczestników wykłady dotykały przestrzeni trzech pojęć : „Lokalne, niepozorne, niewidoczne – na marginaliach społecznych światów”.