Kończyce pokonały Kaczyce (A-klasa)

Ciekawego widowiska byli świadkami kibice zgromadzeni kibice na stadionie w Kończycach Wielkich, gdzie miejscowa Błyskawica o ligowe punkty walczyła z drużyną kaczyckiego Morcinka

Faworytem spotkania była drużyna gości, jednak gospodarze pokazali, że gra się do końca i to oni wychodzą zwycięsko z tego spotkania. W 15 minucie meczu Sebastian Nogły strzela pierwsza bramkę w tym spotkaniu, jak się okazuje, jedyną do przerwy.  Po przerwie, w 50 minucie Ireneusz Zdzich powiększa prowadzenie Morcinka na 2:0

Błyskawica nie daje za wygraną i z rzutu wolnego w 70.  minucie bramkę kontaktową zdobywa Grzegorz Brychcy.  Dziesięć minut później kolejna bramka pada z rzutu rożnego, a piłkę w siatkę głową pakuje Andrzej Kraus i jest remis a na boisku robi się nerwowo – sędzia usuwa z ławki rezerwowych Przemysława Kwika.

Losy meczu rozstrzygnął w 85  minucie Grzegorz Brychcy, umieszczając piłkę w bramce na straży której stał Wojciech Węglarzy. W końcówce meczu Kończyce mogły podwyższyć jeszcze wynik dwukrotnie, jednak zabrakło zimnej krwi…