Goleszów: Cisownica najlepsza!

W sobotę 7 marca w sali gimnastycznej Gimnazjum w Goleszowie rozegrana została ostatnia, finałowa runda Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Gminy Goleszów Sezon 2014/2015. Rozgrywki rozpoczęły się w grudniu minionego roku w Szkole Podstawowej w Dzięgielowie. Prawo startu w rozgrywkach miały reprezentacje z terenu gminy Goleszów, jak i całego powiatu cieszyńskiego.

Jak podsumowują organizatorzy w  zmaganiach sportowych wzięło udział ponad 80 zawodników pochodzących m.in. z Cieszyna, Skoczowa, Dzięgielowa, Puńcowa, Ustronia, Goleszowa, Kisielowa, Cisownicy czy Zamarsk. Finały obejrzała spora grupa kibiców, zagrzewająca swoich zawodników „do walki”.

Jak na finał przystało, po zaciętym i emocjonującym meczu, 1. miejsce wywalczyła drużyna z Cisownicy pokonując ATS Ustroń 3:2. W spotkaniu o trzecie miejsce Dzięgielów pokonał Planetę Bio 3:0.  Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczył  Wójt Gminy Goleszów Krzysztof Glajcar oraz Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Konecki.

Końcowa  tabelę Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Gminy Goleszów.