Kolejne stracone punkty

Nie mają powodów do radości cieszyńscy koszykarze KS MOSiR Cieszyn. Kolejne dwa punkty zapisał na swoje konto rywal. Na wyjeździe w Gliwicach, nasi zawodnicy musieli uznać wyższość gospodarzy.

Początek meczu był bardzo dobry i zapowiadało się obiecująco. Pierwsza kwarta była wyrównana i zakończyła się jednopunktową przegraną MOSiRu Cieszyn. Niestety, jak się później okazało, to był koniec dobrej gry. Przeciwnicy się zmobilizowali - Było widać znacznie większe doświadczenie na tym poziomie rozgrywek. Dobra obrona oraz akcje z szybkiego ataku powiększały ich przewagę punktową z minuty na minutę. Dodatkowo wysoka ilość strat w naszej drużynie (25) nie ułatwiała nam gry. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 101:58. – informuje na oficjalnym koncie FB cieszyńskich koszykarzy Filip Kiszło

GTK Fluor Gliwice - KS MOSiR Cieszyn 101:58 (16:15, 24:14, 27:16, 34:13)

KS MOSiR Cieszyn: L. Siwy (12 punktów - 1 zbiórka - 2 asysty), T. Czajkowski (11-8-1), M. Tomica (10-3-2), M. Kubaczka (7-6-1), M. Kaźmierczak (6-1-7), A. Hajduk (4-3-2), K. Bąk (4-0-0), Ł. Kubik (2-1-0), G. Siwy (2-1-0), M. Talik (0-1-0), P. Szafarczyk (0-0-0)