Kolejna przegrana Dębowianki

W drugim meczu finałowego turnieju o awans do drugiej ligi, siatkarki z Dębowca spotkały się z ekipą gospodarzy AKS OSW Olsztyn.

Mecz rozpoczął się pomyślnie i Dębowianki wygrały pierwszego seta 25-20. W kolejnej odsłonie gospodynie pokazały, że także im zależy na awansie i to one wygrały drugiego seta 25-20. Trzeci odsłona spotkania to znów bardzo dobra gra Dębowianek, która pozwala wygrać tego seta do 22. W czwartym secie z kolei Olsztynianki wyraźnie wygrały do 16.

O wszystkim musiał zadecydować tie-break. W nim to przez większość czasu prowadziły Dębowianki, niestety od stanu 12-12 straciły prowadzenie i ostatecznie minimalnie przegrały 13-15.

To był emocjonujący mecz w którym wygrać mógł kazdy zespół. Niestety, dziś szczęście dopisało gospodyniom turnieju i to one cieszą się ze zwycięstwa.

UKS Dębowianka Dębowiec - AKS OSW Olsztyn 2:3 (25-20,20-25,25-23,16-25,13-15)