Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3662komentarzy: 2

Błachowicz i Radogost na gali KSW

26-02-2012 18:55

Za nami 18. gala KSW, która odbyła się wczoraj 25 lutego w płockiej hali Orlen Arena. Starcie zawodnika z Cieszyna Jana Błachowicza z Mario Mirandą oglądało 5 tysięcy widzów w arenie oraz kilka milionów przed telewizorami. Zaskoczeniem dla Cieszyniaków był utwór, który towarzyszył Błachowiczowi podczas wejścia na ring.
fot: radogost.pl fot: radogost.pl

Jan Błachowicz to w tej chwili najlepszy zawodnik w klasyfikacji zawodników wagi półciężkiej w Europie. W sobotę, w dzień po swoich 29 urodzinach pokonał na punkty Mario Mirandę (13-4). Dużym zaskoczeniem dla kibiców była piosenka, która towarzyszyła naszemu reprezentantowi przed wejściem na ring – TAM SKĄD POCHODZĘ, zespołu Radogost. 

Formacja Radogost powstała w 2006 roku z inicjatywy gitarzysty Łukasza Musioła - Przyznam, że nas to zaskoczyło. O tym, że nasz utwór pojawił się podczas Gali KSW, dowiedzieliśmy się od naszych fanów, którzy od razu dali nam znać. Ale cieszymy się, że to właśnie "Tam skąd pochodzę" z naszej pierwszej płyty zagrzewało Janka Błachowicza do walki. Jak widać, skutecznie – mówi portalowi ox.pl obecny wokalista Radogosta Marcin Wieczorek.

Posłuchaj:

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 26-02-2012 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mola
26-02-2012 23:27
mola
NIECH ŻYJE RADOGOST I JEGO MUZYKA!!!!!!!
mola
26-02-2012 23:29
mola
NIECH ŻYJE RADOGOST I JEGO MUZYKA!!!!!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Utrudnienia w ruchu

29-05-2017 07:30

Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu na  ul. Asnyka w Zebrzydowicach i ul. Mickiewicza w Marklowicach Górnych. Trwają tam prace związane z przebudową drogi powiatowej. 

wyświetleń: 99komentarzy: 0

10. Cieszyńska Noc Muzeów

28-05-2017 22:30

W obchody 10. cieszyńskiej Nocy Muzeów włączyło się w tym roku (26.05) ponad 20 instytucji. Do późnych godzin, można było zwiedzać m.in.: Muzeum Protestantyzmu, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Cafe Muzeum, COK Dom Narodowy, Bibliotekę Miejską w Cieszynie, Zamek Cieszyn, Państwową Szkołę Muzyczną w Cieszynie i wiele innych miejsc oraz instytucji.

wyświetleń: 580komentarzy: 0

Najmłodsi stela 43/569/2017

28-05-2017 18:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2180komentarzy: 0

Cieszyn: kiedyś i dziś - Kościół Jezusowy

28-05-2017 16:30

Tym razem kilka słów o cieszyńskiej budowli, która przed z górą trzystu laty zaprojektowana i zbudowana została w taki sposób, że już z daleka widać ją jak na dłoni – niezależnie, z której strony wjeżdżamy do miasta. Mowa oczywiście o kościele ewangelickim!

wyświetleń: 814komentarzy: 0

Zagłosuj na salę terapeutyczną

28-05-2017 14:30

Skoczowskie Stowarzyszenie „ Zobaczyć Marzenia”prosi o głosy w konkursie Avivy „To dla mnie ważne”. Instytucja walczy o dofinansowanie na salę terapeutyczną dla niepełnosprawnych dzieci.

wyświetleń: 478komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

28-05-2017 11:40

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 763komentarzy: 0

Oczami niewidomego: szacunek do siebie i innych

28-05-2017 09:00

Każdy z nas chciałby być szanowany, tolerowany przez innych. Szacunek wobec drugiego człowieka objawia się przede wszystkim akceptacją go oraz jego zachowania. Ale czy w tak zagonionym świecie znajdujemy czas albo myślimy o szacunku.

wyświetleń: 764komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

28-05-2017 07:00

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 776komentarzy: 1

Miejska Galeria Sztuki 12 w Cieszynie

27-05-2017 21:00

Wczoraj (26.05) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy" została otwarta Miejska Galeria Sztuki 12. To była potrzeba - luka którą wypełniamy - podkreślała podczas oficjalnego otwarcia Monika Sikora Monkiewicz Dyrektor COK "Dom Narodowy".

wyświetleń: 1674komentarzy: 2

Jak powinna wyglądać ul. Kluckiego w Cieszynie? - II debata

27-05-2017 19:10

Za nami II debata podwórkowa przy ul. Ludwika Kluckiego w Cieszynie. Osoby zainteresowane zmianą wizerunku wspomnianej ulicy, projektanci, przedstawiciele Urzędu Miasta, a także różnych instytucji oraz środowisk zajmujących się sztuką, spotkali się już w kwietniu. Pojawiły się wówczas pierwsze propozycje zmiany wizerunku tej ulicy. Podczas II debaty zaproponowano konkretne rozwiązania.