Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3704komentarzy: 2

Błachowicz i Radogost na gali KSW

26-02-2012 18:55

Za nami 18. gala KSW, która odbyła się wczoraj 25 lutego w płockiej hali Orlen Arena. Starcie zawodnika z Cieszyna Jana Błachowicza z Mario Mirandą oglądało 5 tysięcy widzów w arenie oraz kilka milionów przed telewizorami. Zaskoczeniem dla Cieszyniaków był utwór, który towarzyszył Błachowiczowi podczas wejścia na ring.
fot: radogost.pl fot: radogost.pl

Jan Błachowicz to w tej chwili najlepszy zawodnik w klasyfikacji zawodników wagi półciężkiej w Europie. W sobotę, w dzień po swoich 29 urodzinach pokonał na punkty Mario Mirandę (13-4). Dużym zaskoczeniem dla kibiców była piosenka, która towarzyszyła naszemu reprezentantowi przed wejściem na ring – TAM SKĄD POCHODZĘ, zespołu Radogost. 

Formacja Radogost powstała w 2006 roku z inicjatywy gitarzysty Łukasza Musioła - Przyznam, że nas to zaskoczyło. O tym, że nasz utwór pojawił się podczas Gali KSW, dowiedzieliśmy się od naszych fanów, którzy od razu dali nam znać. Ale cieszymy się, że to właśnie "Tam skąd pochodzę" z naszej pierwszej płyty zagrzewało Janka Błachowicza do walki. Jak widać, skutecznie – mówi portalowi ox.pl obecny wokalista Radogosta Marcin Wieczorek.

Posłuchaj:

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 26-02-2012 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mola
26-02-2012 23:27
mola
NIECH ŻYJE RADOGOST I JEGO MUZYKA!!!!!!!
mola
26-02-2012 23:29
mola
NIECH ŻYJE RADOGOST I JEGO MUZYKA!!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Na żywo: konferencja prasowa

18-11-2017 18:25

Konferencja prasowa po Konkursie drużynowym Pucharu Świata w Wiśle

wyświetleń: 22komentarzy: 0

Cieszyn oczami Dariusza Orszulika

18-11-2017 18:15

Wczoraj (17.11) w galerii na piętrze Księgarni Piastowskiej w Cieszynie miał miejsce wernisaż wystawy Dariusza Orszulika "Cieszyn jest piękny".

wyświetleń: 46komentarzy: 0

Cieszyn zapalił się na fioletowo

18-11-2017 16:30

Wcześniactwo to nie wyrok, jednak ciągle wiele rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych nie wie gdzie szukać wsparcia i pomocy. Celem wczorajszej (17.11) fioletowej akcji, która miała miejsce m.in.w Cieszynie było zwrócenie uwagi, właśnie na problem wcześniactwa. 

wyświetleń: 229komentarzy: 0

XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

18-11-2017 15:00

W czwartek 16 listopada 2017 roku w auli Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach odbył się XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek – eliminacje.

wyświetleń: 157komentarzy: 0

Strażnicy kontrolowali niewidzialnych

18-11-2017 13:40

Niewidzialni piesi i rowerzyści. Jak to możliwe? Bez właściwych odblasków na nieoświetlonej drodze wieczorem jesteśmy praktycznie niewidoczni. Właśnie takich pieszych i rowerzystów wyłapywali czeskocieszyńscy strażnicy miejscy podczas akcji „Zmierzch”.

wyświetleń: 833komentarzy: 0

Zgłoś swoje drzewo

18-11-2017 12:40

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja to propozycja dla wszystkich miłośników przyrody. Zwraca uwagę na drzewa i ich historie jako ważne elementy dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, które powinniśmy cenić i chronić. To także doskonała okazja do promocji swojej miejscowości oraz integracji lokalnej społeczności. Na zgłoszenia drzew do konkursu Drzewo Roku 2018 czekamy do końca listopada.

wyświetleń: 471komentarzy: 1

Na żywo: Silesia Cup

18-11-2017 11:50

W sobotę 18 listopada na kompleksie małych skoczni narciarskich w centrum Wisły odbywają się zawody Silesia CUP w skokach narciarskich na igelicie dzieci i młodzieży.

wyświetleń: 425komentarzy: 0

1,9 mln zł na strażnicę

18-11-2017 11:35

1,9 mln zł – tyle ma kosztować rozbudowa strażnicy OSP w Grodźcu. Budynek będzie dwukrotnie większy.

wyświetleń: 455komentarzy: 0

Pamiętają o poległych Polakach

18-11-2017 10:00

Dawna Karwina, choć już praktycznie nie istnieje, nadal pozostaje w pamięci jej byłych mieszkańców oraz w pamięci ich potomków. Również Polacy polegli w czasie wojny mogą tam liczyć na pamięć.

wyświetleń: 243komentarzy: 0

Skoczkowie w strefie kibica!

18-11-2017 07:00

Za nami pierwszy dzień sportowych zmagań na skoczni narciarskiej w Wiśle Malince. Tysiące osób na skoczni kibicowało zawodnikom. Setki osób bawiło się także w wiślańskiej strefie kibica.