Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3686komentarzy: 2

Błachowicz i Radogost na gali KSW

26-02-2012 18:55

Za nami 18. gala KSW, która odbyła się wczoraj 25 lutego w płockiej hali Orlen Arena. Starcie zawodnika z Cieszyna Jana Błachowicza z Mario Mirandą oglądało 5 tysięcy widzów w arenie oraz kilka milionów przed telewizorami. Zaskoczeniem dla Cieszyniaków był utwór, który towarzyszył Błachowiczowi podczas wejścia na ring.
fot: radogost.pl fot: radogost.pl

Jan Błachowicz to w tej chwili najlepszy zawodnik w klasyfikacji zawodników wagi półciężkiej w Europie. W sobotę, w dzień po swoich 29 urodzinach pokonał na punkty Mario Mirandę (13-4). Dużym zaskoczeniem dla kibiców była piosenka, która towarzyszyła naszemu reprezentantowi przed wejściem na ring – TAM SKĄD POCHODZĘ, zespołu Radogost. 

Formacja Radogost powstała w 2006 roku z inicjatywy gitarzysty Łukasza Musioła - Przyznam, że nas to zaskoczyło. O tym, że nasz utwór pojawił się podczas Gali KSW, dowiedzieliśmy się od naszych fanów, którzy od razu dali nam znać. Ale cieszymy się, że to właśnie "Tam skąd pochodzę" z naszej pierwszej płyty zagrzewało Janka Błachowicza do walki. Jak widać, skutecznie – mówi portalowi ox.pl obecny wokalista Radogosta Marcin Wieczorek.

Posłuchaj:

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 26-02-2012 18:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

mola
26-02-2012 23:27
mola
NIECH ŻYJE RADOGOST I JEGO MUZYKA!!!!!!!
mola
26-02-2012 23:29
mola
NIECH ŻYJE RADOGOST I JEGO MUZYKA!!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 518komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 531komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 2710komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 873komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 307komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 9426komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1903komentarzy: 2

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 1056komentarzy: 5

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 909komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.