Trwa dobra passa Spójni (wideo)

(A-klasa, podokręg skoczów) Trwa świetna passa zespołu Spójni Zebrzydowice. Podopieczni trenera Owczarczyka pokonali w Brennej miejscowy Beskid 2:1. Po pierwszej bezbramkowej połowie w której i jedna i druga drużyna stwarzała zagrożenie pod bramką rywala w drugiej kibice zobaczyli bramki.

Już 3 minuty po wznowieniu gry piłkę do pustej bramki dobija Sławomir Jaworski i wyprowadza drużynę z Brennej na prowadzenie. Radość gospodarzy trwała ledwie 5 minut gdy po uderzeniu Grzegorza Kopca fatalny w skutkach błąd popełnia bramkarz Beskidu i z wydawało by się niegroźnego uderzenia zespół przyjezdny doprowadza do wyrównania. Przy stanie remisowym szansę miały oba zespoły na strzelenie bramki jednak to goście za sprawą Grzegorza Kopca ustalają wynik spotkania i wywożą nie tylko komplet punktów ale również pozycję lidera rozgrywek. Goście bez straty punktów posiadają dwa punkty przewagi nad zespołem Strażak który zremisował u siebie z Kuźnią 4:4.