Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 8369komentarzy: 45

Wygraj pizze!

02-07-2010 14:00

Fundatorem nagrody w naszym konkursie jest pizzeria Bati w Cieszynie. Fundatorem nagrody w naszym konkursie jest pizzeria Bati w Cieszynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgadnij, co to za miejsce i wygraj pizzę!

Dla naszych internautów nasza redakcja przygotowała kolejny konkurs.

Tym razem do wygrania jest pizza ufundowana przez cieszyńską pizzerię Bati. Kupon o wartości 25 złotych trafi do osoby, która jako pierwsza odgadnie, jakie miejsce uchwycił nasz fotoreporter. Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach.

Prosimy także o podanie maila, w celu umożliwienia kontaktu redakcji ze zwycięzcą konkursu.


KONKURS BĘDZIE ORGANIZOWANY CO PIĄTEK - ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ

źródło: ox.pl
dodał: AG 02-07-2010 14:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (45)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

06_marcin
02-07-2010 14:00
06_marcin
a to checa nie mama pojęcia
06_marcin
02-07-2010 14:01
06_marcin
most graniczny
06_marcin
02-07-2010 14:02
06_marcin
czeski cieszyn
andrzej.golba
02-07-2010 14:05
andrzej.golba
Prosimy o bardziej konkretną odpowiedz co to za budynek jaka to ulica;)
Adis
02-07-2010 14:05
Adis
Cieszyn, most przyjaźni, nowo otwarty Avion
driver18
02-07-2010 14:08
driver18
kawiarnia Avion na przejsciu granicznym w czeskim cieszynie
vesna
02-07-2010 14:09
vesna
Kawiarnia literacka Naiv - wybudowany na wzór dawnej Avion w Czeskim Cieszynie, ulica Główna - Hlavni Trida
Adis
02-07-2010 14:09
Adis
A jeśli chodzi o ulice to Hlavní Třída.
DaWiD1523
02-07-2010 14:09
DaWiD1523
Kawiarnia Avion na moscie przyjazni w czeskim cieszynie
06_marcin
02-07-2010 14:09
06_marcin
ul. Hlavní
vesna
02-07-2010 14:10
vesna
to znaczy Noiva :)
Adis
02-07-2010 14:10
Adis
i jeszcze mail: adrianrucki@gmail.com :)
driver18
02-07-2010 14:11
driver18
Ul. Zamkowa, kawiarnia Avion na przejsciu granicznym w czeskim cieszynie
06_marcin
02-07-2010 14:11
06_marcin
pytanie było o miejsce a nie o ulicę trzeba było od razu sprecyzować
driver18
02-07-2010 14:11
driver18
a to moj driver2c@o2.pl
06_marcin
02-07-2010 14:11
06_marcin
a taka była chętka na pizze
driver18
02-07-2010 14:15
driver18
a o ktorej beda wyniki ??
andrzej.golba
02-07-2010 14:18
andrzej.golba
Najpełniejszą odpowiedź podała Vesna, bardzo blisko był Adis jemu również gratulujemy!
Vesna prosimy o podanie danych kontaktowych na adres redakcja@ox.pl
Adis
02-07-2010 14:21
Adis
Ale nazwe ulicy podałem w tej samej minucie co 'vesna' a odpowiedź prawidłową jako pierwszy podałem ja! pozatym na facebooku dodałem odpowiedź znacznie wcześniej, przy czym dopiero po jakimś czasie opamiętałem się ze odpowiedź podaje się tutaj. No cóż :)
andrzej.golba
02-07-2010 14:27
andrzej.golba
Facebook był rozgrzewką(dziękujemy za odzew), w niedalekiej przyszłości tam zamierzamy organizować konkursy dlatego zapraszam do zostania naszym fanem:

http://www.facebook.com/pages/portalox/137214206296165?ref=sgm#!/pages/portalox/137214206296165?ref=sgm
Adis
02-07-2010 14:29
Adis
Fanem jestem, w rozgrzewce też byłem pierwszy. Chodziło mi o to http://www.facebook.com/pages/portalox/137214206296165?ref=sgm#!/photo.php?pid=406386&id=137214206296165 :)
vesna
02-07-2010 15:35
vesna
Bardzo serdecznie dziękuję :) Obiecuję Adis, że następnym razem będziesz miał o jedną rywalkę mniej ;) Już przesyłam dane :)
sarciak
02-07-2010 15:46
sarciak
kraków
sandra666
02-07-2010 16:28
sandra666
czeski cieszyn na granicy
[konto zostało usunięte]
02-07-2010 17:24
[konto zostało usunięte]
oj widać że ludzie sa głodni pizzy za friko, wiadomość opublikowana o godz 14 i w tym samym czasie pierwsza próba odpowiedzi ;D
sqnx77
02-07-2010 18:33
sqnx77
Odprawa promów-Sopot :)
hipek23
03-07-2010 08:40
hipek23
cieszyn przejscie graniczne :)
[konto zostało usunięte]
03-07-2010 08:56
[konto zostało usunięte]
Wiadomo gdzie to okolice Frelichowa
kasia79
03-07-2010 12:34
kasia79
granica most przyjaźni
marek516
03-07-2010 22:40
marek516
Czeski Cieszyn, kawiarnia Avion, Most Przyjaźni
basiaczek31
09-07-2010 23:30
basiaczek31
Cieszyn, most przyjaźni, nowo otwarty Avion
numizmatyka-ostrava
27-08-2010 10:43
numizmatyka-ostrava
tak zeszpecić ptym gniotem tę piękna kamienice...
businka
04-09-2010 19:28
businka
nowo otwarta kawiarnia za mostem przyjazni w Czeskim Cieszynie
barteksetla
22-10-2010 16:48
barteksetla
Chybie
adeon9
22-10-2010 19:22
adeon9
miejscem na zdjęciu jest odcinek torów kolejowych na wyjeździe z stacji Zebrzydowice w kierunku stacji Petrowice na wysokości
rampy przeładunkowej zwierząt, świadczy to tym kilometr linii 77 oraz znak We 9a oznaczający opuszczenie pantografu, miejsca są tylko 2 w naszym rejonie takie, w Cieszynie na przejeździe do Czech jak i w Zebrzydowicach.
tiktak9
11-11-2010 21:01
tiktak9
Kawiarnia literacka Naiv - wybudowany na wzór dawnej Avion w Czeskim Cieszynie, ulica Główna - Hlavni Trida
Bca
03-12-2010 15:01
Bca
coś tam ktoś z zegarem miesza ?!
relacja15
16-12-2010 18:43
relacja15
dokladnie to jest czeski cieszyn na przejsciu granicznym od ulicy Głebokiej :) po prawej stronie idac od cieszyna
Patyczek
10-02-2011 11:03
Patyczek
czeski cieszyn za mostem granicznym
julia1982
14-04-2011 13:23
julia1982
za przejasciem granicznym czeski cieszyn :)
DYMO
08-05-2012 03:18
DYMO
za przejasciem granicznym czeski cieszyn
[konto zostało usunięte]
04-07-2012 15:56
[konto zostało usunięte]
sory ale driver 18 był pierwszy, może kto całą historie opisze to dostanie pizze ??
mazi28
01-02-2015 16:36
mazi28
Stare przejście graniczne , strona wejściowa .
irena46
07-03-2015 22:46
irena46
most graniczny nad olzom
Jędruś :/
07-06-2016 11:52
Jędruś :/
Konkursy na twarzoksiążce? Proszę, nie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Dariusz Itner

16-08-2017 19:15

Czy Polska powinna wyjść z Unii Europejskiej? Czy Facebook blokuje treści patriotyczne? Na te i inne pytania odpowiedział Gość ox. pl - Dariusz Itner, który przedstawił również swój pogląd na reformę szkolnictwa. Jacek Porzycki zapytał też o kwestię manipulacji w sferze publicznej i o wartości, które są ważne dla Gościa.

wyświetleń: 1663komentarzy: 0

Wybudują, ale drożej

16-08-2017 17:20

O blisko 200 tysięcy zł więcej niż zakładano za demontaż starego i budowę nowego zadaszenia trybuny przy stadionie RKS Cukrownik będzie musiała wydać gmina Chybie. Pieniędzy musiano szukać w budżecie. Mimo znacznie droższej inwestycji, prace niebawem ruszą.

wyświetleń: 935komentarzy: 0

26 nowych miejsc do parkowania pojawiło się w Strumieniu

16-08-2017 16:00

To dobra wiadomość dla posiadaczy czterech kółek i nie tylko - w Strumieniu pojawiły się nowe miejsca do parkowania.

wyświetleń: 1019komentarzy: 0

Wielki sprawdzian z języka polskiego w Cieszynie

16-08-2017 14:30

Z ortografią, czy też interpunkcją mogą mieć problemy nawet rdzenni mieszkańcy Polski, w związku z czym możemy sobie wyobrazić, jakie jest to wyzwanie dla obcokrajowców. Na szczęście wiele osób nie boi się wyzwań, w związku z czym starają się poznać obce języki nie tylko w stopniu komunikatywnym, ale również wszystkie jego niuanse. Z tego właśnie względu każdego roku w Cieszynie organizowana jest Letnia Szkoła Języka, Literatury i Kultury Polskiej. Nie inaczej było w tym roku...

wyświetleń: 414komentarzy: 0

Długi weekend w statystyce

16-08-2017 14:29

O 22.00 zakończyła się wczoraj (15.08.2017) prowadzona na terenie naszego województwa akcja ''Bezpieczny Weekend''. Podczas długiego sierpniowego weekendu nad bezpieczeństwem na drogach czuwało ponad 6 tysięcy śląskich policjantów.

wyświetleń: 1312komentarzy: 0

Armata wystrzeliła

16-08-2017 12:45

Kilka dni temu na naszym portalu pojawiła się informacja o replice armaty z przełomu XVII i XVIII wieku, która stanęła na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym. Armata pojawiła się w filmach "Pan Tadeusz" oraz "Ogniem i mieczem", w związku z czym spokojnie możemy uznać ją, za lokalną sławę. Ponieważ 15 sierpnia to Święto Wojska Polskiego, władze Cieszyna postanowiły uczcić to wydarzenie wystrzałem ze wspomnianej armaty.

wyświetleń: 1256komentarzy: 1

W Cieszynie zrobisz przegląd auta za darmo

16-08-2017 11:00

Jesienny przegląd auta jeszcze przed Tobą? W Cieszynie będziesz mogła/mógł zrobić go bezpłatnie. Gdzie?

wyświetleń: 2083komentarzy: 1

Najmłodsi stela 65/590/2017

16-08-2017 09:20

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4406komentarzy: 0

WYPRAWKA SZKOLNA Z STX HURT-DETAL

16-08-2017 07:30

Sezon wakacyjny w pełni, nadmorskie kurorty pękają w szwach, szlaki górskie oblegają turyści, a ruch na drogach nie maleje. Jednakże już na horyzoncie czasu pojawia się coraz to wyraźniejsza wizja nowego roku szkolnego. Koniec wakacyjnego odpoczynku i urlopowych wyjazdów niestety zakończy się, a dotychczas opustoszałe szkolne korytarze i ławki znów zaroją się od uczniów.

wyświetleń: 1008komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Doda

15-08-2017 20:00

O Dorocie Rabczewskiej napisano i powiedziano już bardzo dużo. Skandalistka? Słuch absolutny? Królowa autokreacji? Na pewno piosenkarka nie stoi w miejscu i dojrzewa na oczach mediów i fanów. Jacek Porzycki zapytał artystkę, czy często czuje się "okazem w szkle" i jak wysoki był "podatek od miłości"? Nie zabrakło również pytań o styl życia, kontrowersje i ... patriotyzm.