Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6095komentarzy: 14

Świętowanie na Rynku

13-06-2010 16:30

Skoczów zaprasza na Rynek fot. Dorota Noszka Skoczów zaprasza na Rynek fot. Dorota Noszka

43. Dni Skoczowa przeszły już do historii. Skoczowski Rynek był wypełniony po brzegi, szczególnie podczas występu gwiazdy święta miasta – Roberta Janowskiego, który zagrał z zespołem znanym z występów w programie: „ Jaka to melodia?”

 Ze względu na straty spowodowane powodzią Dni Skoczowa trwały tylko jeden dzień, skoczowianie nie mogli jednak narzekać na brak atrakcji. W niedziele o godz. 15.00 43. Dni Skoczowa zostały otwarte. W tym, roku skromniej bez armaty, która zastąpiła salwa Cieszyńskiego Bractwa Kurkowego. Jako pierwszy wystąpił zespół Wesoła 24, który zaprezentował muzykę folk i etno, potem przyszedł czas na energetyzujących Meksykańczyków z zespołu Mariaci Los Amigos. Góralskie granie połączone z rockiem zaprezentowała Folkoperacja. O 21.00 na scenie pojawił się Robert Janowski z teleturniejowym zespołem, który zaprezentował swoje autorskie utwory i znane hity, które porwały publiczność do śpiewu i tańca. – Dziękuje za przybycie i zapraszam na kolejne Dni Skoczowa za rok – powiedział na zakończenie wieczoru Piotr Rucki, zastępca burmistrza Skoczowa.

źródło: ox.pl
dodał: DK 13-06-2010 16:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jedrula1923
13-06-2010 18:14
jedrula1923
chyba nazwa w tym roku nie pasuje, powinien byc "Dzien Skoczowa". zreszta organizatorzy naprawde nie zachecaja programem aby isc na rynek, wiec raczej niech nie licza na duza frekwencje.
beata1964
13-06-2010 19:04
beata1964
Właśnie byłam na Rynku , zgroza . Nagłośnienie do d.....y . Mało tego to beznadziejny program .
gmonika54
13-06-2010 21:04
gmonika54
Popieram nagłośnienie beznadziejne...ogółem nie ciekawy program:(
[konto zostało usunięte]
13-06-2010 22:03
[konto zostało usunięte]
no a jaki ma być program??? jak władza se fundła wczasy we Włoszech na tydzień za 170zł od osoby czyli jak dla nich za darmo!!!! to już nie ma kasy żeby kogoś lepszego zaprosić i nie rozumiem dlaczego jest tylko jeden dzien skoro zawsze były trzy!!!! zawsze miasto tylko na tym zarobi i można by urządzić jakieś zbiórki pieniędzy dla powodzian napewno coś by sie zebralo przez te dni
jedrula1923
13-06-2010 23:02
jedrula1923
kiedys nawet dni Skoczowa trwały tydzień, ale władza zamiast przyciagac na rynek mieszkancow to wcale ich nie zacheca. poza tym mozna by bylo zainwestowac w jakis amfiteatr, robic tam jakies koncerty i w ogole organizowac porzadne imprezy. Nie wspomne już o tym, że na rynku 22:00 i koniec imprezy. Jeszcze sie nie zdarzylo zeby impreza trwała dłużej, bo przeciez jest cisza nocna ale w innych miastach ludzie sie prawdziwie bawia do godzin rannych, tylko nie w Skoczowie. Naprawde tu nie ma zadnych rozrywek, młodziez nie ma gdzie spedzac czasu, zadnych imprez, dyskotek czy koncertow...
kasa91
13-06-2010 23:25
kasa91
Skoczów oszczędza!!!!
kudlatykucharz
14-06-2010 00:15
kudlatykucharz
A właśnie dlaczego niema Amfiteatru? Przecież Skoczów to duże miasteczko na pewno miasto by zarobiło. Brenna ma Amfiteatr robi różne imprezy co za tym idzie ściągają turystów a oni zostawiają szmal i chyba o to chodzi chyba nie?
kasia79
14-06-2010 10:17
kasia79
W tym roku te dni skoczowa to był jeden wielki niewypał!!!!A ci co sprzedawali to mysleli ze jak co roku były trzy dni to w tym roku zarobią to samo przez 1 dzien ceny straszne a jakośc kiepska.A ten samochód z dziczyzną(pseudo-dziczyzna)to wszędzie sie wepchnie.Może za rok władze pomyślą o lepszej organizacji
bella79
14-06-2010 11:06
bella79
Przecież,gdyby były trzy dni,to by im na te wczasy nie starczyło !
Musieli z czegoś zrezygnować . No chyba nie z wczasów ?
starski
14-06-2010 13:35
starski
Bardzo jestem ciekawy kiedy zaczną naprawiac szkody po powodzi w Skoczowie bo jak na razie nie widac zeby cośkolwiek robili w tym kierunku droga kolo bładnicy a dokładnie koło żłobka nie jest w dalszym ciągu czynna !!!! Śmiech i wspułczucie dla pani Żagan niema kasy na dni Skoczowa które są raz w roku a szkody w dalszym ciągu nie są naprawiane a to juz prawie miesiąc od powodzi !!!!!! mam nadzieje ze szybko minie kadencja pani burmistrz bo jak na razie to same minusy jak plusy :)
kasia79
14-06-2010 15:21
kasia79
No przecież pani burmistrz musi korzystac jak najwięcej z tej posady bo druga taka szansa juz może sie nie zdażyc.Trzeba zapchac kieszenie w tej kadencji...
gusia02
14-06-2010 17:49
gusia02
słyszałam, że w ogóle miało nie być dni Skoczowa ale że R.Janowski czy tak czy tak chciał kasę to stwierdzili że jednak zrobią ten jeden dzień. a swoją drogą to szkody po powodziowe mogli by chociaż zacząć naprawiać... worki z piaskiem sprzątnęli niedawno. ciekawe jak długo by leżały gdyby nie dni skoczowa...
Obecna
14-06-2010 21:40
Obecna
Jak zwykle wszyscy niezadowoleni, tylko skąd te tłumy na rynku skoro takie wszystko było beznadziejne! Zadna władza nie pasuje, zawsze coś sie znajdzie żeby skrytykowac. a co do mlodzieży to brak im inteligentnych zainteresowan, jak chcą balowac to w okolicy jest pelno rozrywek,moga pic , tanczyc i co tam sobie jeszcze zycza. a i w Skoczowie jest gdzie, tylko nie pasuje małolatom po solarce. Janowski zrobił super show, ciekawe czy ktorys z krytykantow był zobaczyc!
premo2
20-06-2010 21:04
premo2
nagłośnienie beznadziejne
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wolny najlepszy z Polaków, skoczkowie WSS Wisła bez punktów

24-02-2018 22:30

Pierwszy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal wygrał Marius Lindvik. Najlepszy z Polaków - Jakub Wolny - stanął na najniższym stopniu podium. 

wyświetleń: 170komentarzy: 0

Przed nami II edycja Targów Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji

24-02-2018 19:00

Blisko 70 wystawców, ponad 650 ofert – tak, w liczbach można podsumować zeszłoroczną I edycję Targów Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Cieszynie. Duże zainteresowanie tym wydarzeniem skłoniło organizatorów do poszerzenia formuły kolejnej edycji, która odbędzie się już 20 marca.

wyświetleń: 413komentarzy: 0

XXXIV Sesja Rady Miasta Ustroń

24-02-2018 16:50

W czwartek (22.02) odbyła się XXXIV Sesja Rady Miasta Ustroń. W czasie trwania obrad radni debatowali między innymi nad zmianami w budżecie miasta oraz zmianami zasad budżetu obywatelskiego na rok 2019. Zarówno zmiany, dotyczące budżetu miasta, jak i budżetu obywatelskiego zostały przez Radę przyjęte większością głosów.

wyświetleń: 439komentarzy: 0

Niedopilnowane psy również w Dębowcu

24-02-2018 14:50

Informowaliśmy o skargach mieszkańców, związanych z psami bez opieki w Istebnej. Okazuje się, że problem ten dotyczy również Dębowca. Władze tej gminy poinformowały w oficjalnym komunikacie z dnia 22.02 o nasileniu zjawiska dużej ilości psów, wałęsających się bez nadzoru, często narażając na niebezpieczeństwo mieszkańców oraz osób użytkowników dróg.

wyświetleń: 921komentarzy: 2

4 lata Budżetu Obywatelskiego

24-02-2018 12:15

W styczniu bieżącego roku zostały ogłoszone wyniki głosowania w czwartej już edycji Budżetu Obywatelskiego w Cieszynie. Ideą BO jest zaproszenie mieszkańców do angażowania się w sprawy miasta przez współdecydowanie o wykorzystaniu części budżetu. Dzięki temu mieszkańcy mają również szansę sami wybrać, co w ich mieście jest najbardziej potrzebne.

wyświetleń: 441komentarzy: 1

AVION: Vlatislav Hofman

24-02-2018 10:15

W czwartek (22.02) na terenie czytelnio-kawiarni Avion w Czeskim Cieszynie odbył się wykład, w czasie którego zostały życie i twórczość Vlatislava Hofmana - czeskiego artysty, którego wystawy podziwiali ludzie w Paryżu, czy też Mediolanie. Zajmował się wieloma dziedzinami sztuki, dał się poznać jako malarz, scenograf, grafik a także architekt.

wyświetleń: 203komentarzy: 0

Jak uzyskać orzeczenie o niepełnosprawności

24-02-2018 08:00

Początek roku w administracji państwowej to okres, m.in. w którym startują różnego rodzaju projekty, programy, dofinansowania, dopłaty itp. Nie inaczej jest w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie można składać m.in. wnioski na likwidację barier architektonicznych, komunikacyjnych, dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych (II kwartał), Aktywny Samorząd 2018 (II kwartał), projekty dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

wyświetleń: 1259komentarzy: 0

Trzy wypadki w powiecie...

23-02-2018 23:55

Cieszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności aż trzech wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ciężko ranne. Do pierwszego wypadku doszło  wczoraj w Międzyświeciu. Do dwóch kolejnych dzisiaj- pierwszy miał miejsce w Harbutowicach, kolejny w Chybiu, skąd kierowca został przetransportowany helikopterem do szpitala.

wyświetleń: 6761komentarzy: 9

O pasterstwie i nie tylko - czyli XVII Forum Rolnicze

23-02-2018 20:25

Dzisiaj (23.02) w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu odbyło się XVII Forum Rolnicze Ziemi Cieszyńskiej. Tegoroczną edycję poświęcono m.in. hodowli owiec.

wyświetleń: 1132komentarzy: 0

Co z tą filozofią?

23-02-2018 19:00

W czwartek (22.02) na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbył się wykład, zatytułowany "Kłopoty filozofią na co dzień, co z tą filozofią?". Tym razem miejsce przy mównicy zajął prof. dr hab. Andrzej Noras, który przybliżył słuchaczom czym filozofia się zajmuje oraz jaki dziś ma wymiar.