Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 6074komentarzy: 14

Świętowanie na Rynku

13-06-2010 16:30

Skoczów zaprasza na Rynek fot. Dorota Noszka Skoczów zaprasza na Rynek fot. Dorota Noszka

43. Dni Skoczowa przeszły już do historii. Skoczowski Rynek był wypełniony po brzegi, szczególnie podczas występu gwiazdy święta miasta – Roberta Janowskiego, który zagrał z zespołem znanym z występów w programie: „ Jaka to melodia?”

 Ze względu na straty spowodowane powodzią Dni Skoczowa trwały tylko jeden dzień, skoczowianie nie mogli jednak narzekać na brak atrakcji. W niedziele o godz. 15.00 43. Dni Skoczowa zostały otwarte. W tym, roku skromniej bez armaty, która zastąpiła salwa Cieszyńskiego Bractwa Kurkowego. Jako pierwszy wystąpił zespół Wesoła 24, który zaprezentował muzykę folk i etno, potem przyszedł czas na energetyzujących Meksykańczyków z zespołu Mariaci Los Amigos. Góralskie granie połączone z rockiem zaprezentowała Folkoperacja. O 21.00 na scenie pojawił się Robert Janowski z teleturniejowym zespołem, który zaprezentował swoje autorskie utwory i znane hity, które porwały publiczność do śpiewu i tańca. – Dziękuje za przybycie i zapraszam na kolejne Dni Skoczowa za rok – powiedział na zakończenie wieczoru Piotr Rucki, zastępca burmistrza Skoczowa.

źródło: ox.pl
dodał: DK 13-06-2010 16:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (14)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

jedrula1923
13-06-2010 18:14
jedrula1923
chyba nazwa w tym roku nie pasuje, powinien byc "Dzien Skoczowa". zreszta organizatorzy naprawde nie zachecaja programem aby isc na rynek, wiec raczej niech nie licza na duza frekwencje.
beata1964
13-06-2010 19:04
beata1964
Właśnie byłam na Rynku , zgroza . Nagłośnienie do d.....y . Mało tego to beznadziejny program .
gmonika54
13-06-2010 21:04
gmonika54
Popieram nagłośnienie beznadziejne...ogółem nie ciekawy program:(
[konto zostało usunięte]
13-06-2010 22:03
[konto zostało usunięte]
no a jaki ma być program??? jak władza se fundła wczasy we Włoszech na tydzień za 170zł od osoby czyli jak dla nich za darmo!!!! to już nie ma kasy żeby kogoś lepszego zaprosić i nie rozumiem dlaczego jest tylko jeden dzien skoro zawsze były trzy!!!! zawsze miasto tylko na tym zarobi i można by urządzić jakieś zbiórki pieniędzy dla powodzian napewno coś by sie zebralo przez te dni
jedrula1923
13-06-2010 23:02
jedrula1923
kiedys nawet dni Skoczowa trwały tydzień, ale władza zamiast przyciagac na rynek mieszkancow to wcale ich nie zacheca. poza tym mozna by bylo zainwestowac w jakis amfiteatr, robic tam jakies koncerty i w ogole organizowac porzadne imprezy. Nie wspomne już o tym, że na rynku 22:00 i koniec imprezy. Jeszcze sie nie zdarzylo zeby impreza trwała dłużej, bo przeciez jest cisza nocna ale w innych miastach ludzie sie prawdziwie bawia do godzin rannych, tylko nie w Skoczowie. Naprawde tu nie ma zadnych rozrywek, młodziez nie ma gdzie spedzac czasu, zadnych imprez, dyskotek czy koncertow...
kasa91
13-06-2010 23:25
kasa91
Skoczów oszczędza!!!!
kudlatykucharz
14-06-2010 00:15
kudlatykucharz
A właśnie dlaczego niema Amfiteatru? Przecież Skoczów to duże miasteczko na pewno miasto by zarobiło. Brenna ma Amfiteatr robi różne imprezy co za tym idzie ściągają turystów a oni zostawiają szmal i chyba o to chodzi chyba nie?
kasia79
14-06-2010 10:17
kasia79
W tym roku te dni skoczowa to był jeden wielki niewypał!!!!A ci co sprzedawali to mysleli ze jak co roku były trzy dni to w tym roku zarobią to samo przez 1 dzien ceny straszne a jakośc kiepska.A ten samochód z dziczyzną(pseudo-dziczyzna)to wszędzie sie wepchnie.Może za rok władze pomyślą o lepszej organizacji
bella79
14-06-2010 11:06
bella79
Przecież,gdyby były trzy dni,to by im na te wczasy nie starczyło !
Musieli z czegoś zrezygnować . No chyba nie z wczasów ?
starski
14-06-2010 13:35
starski
Bardzo jestem ciekawy kiedy zaczną naprawiac szkody po powodzi w Skoczowie bo jak na razie nie widac zeby cośkolwiek robili w tym kierunku droga kolo bładnicy a dokładnie koło żłobka nie jest w dalszym ciągu czynna !!!! Śmiech i wspułczucie dla pani Żagan niema kasy na dni Skoczowa które są raz w roku a szkody w dalszym ciągu nie są naprawiane a to juz prawie miesiąc od powodzi !!!!!! mam nadzieje ze szybko minie kadencja pani burmistrz bo jak na razie to same minusy jak plusy :)
kasia79
14-06-2010 15:21
kasia79
No przecież pani burmistrz musi korzystac jak najwięcej z tej posady bo druga taka szansa juz może sie nie zdażyc.Trzeba zapchac kieszenie w tej kadencji...
gusia02
14-06-2010 17:49
gusia02
słyszałam, że w ogóle miało nie być dni Skoczowa ale że R.Janowski czy tak czy tak chciał kasę to stwierdzili że jednak zrobią ten jeden dzień. a swoją drogą to szkody po powodziowe mogli by chociaż zacząć naprawiać... worki z piaskiem sprzątnęli niedawno. ciekawe jak długo by leżały gdyby nie dni skoczowa...
Obecna
14-06-2010 21:40
Obecna
Jak zwykle wszyscy niezadowoleni, tylko skąd te tłumy na rynku skoro takie wszystko było beznadziejne! Zadna władza nie pasuje, zawsze coś sie znajdzie żeby skrytykowac. a co do mlodzieży to brak im inteligentnych zainteresowan, jak chcą balowac to w okolicy jest pelno rozrywek,moga pic , tanczyc i co tam sobie jeszcze zycza. a i w Skoczowie jest gdzie, tylko nie pasuje małolatom po solarce. Janowski zrobił super show, ciekawe czy ktorys z krytykantow był zobaczyc!
premo2
20-06-2010 21:04
premo2
nagłośnienie beznadziejne
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Izabela Tymich

13-12-2017 12:00

Gość Ox.pl - Izabela Tymich. O podboju kosmosu, skoku w dal i dzielnicy gniewu. Jacek Porzycki zapytał również, ile można zarobić na dobrym musicalu i czy Cieszyn jest gotowy na inwazję obcych? Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu.

wyświetleń: 352komentarzy: 0

Śmierć górnika

13-12-2017 10:55

We wtorek (12.12.2017) o godzinie 19:36 w czeskiej kopalni CSM w Stonawie zginął 55-letni polski górnik.

wyświetleń: 1106komentarzy: 1

Cichy zabójca - jak się ustrzec tlenku węgla

13-12-2017 10:00

Silny wiatr, brak odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, bądź niesprawne piece opałowe, czy piecyki gazowe, często powodują poważne w skutkach zatrucia tlenkiem węgla. Jak tego uniknąć?

wyświetleń: 336komentarzy: 0

Gaz na Targowej

13-12-2017 09:25

Dzisiaj (13.12) tuż przed godziną ósmą strażacy zostali wezwani na ulicę Targową w Skoczowie. Mieszkańcy w jednej z kamienic wyczuwali woń gazu.

wyświetleń: 1609komentarzy: 1

Szańce 1647

13-12-2017 07:30

W czeskich Mostach koło Jabłonkowa miała miejsce kolejna akcja związana z promowaniem odnowy Szańców Jabłonkowskich.  W Gorolskim Centrum Informacji Turystycznej w sobotę 9 grudnia odbyła się premiera filmu „Šance 1647” połączona z wykładem mgr Martina Krůla na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Szańców Jabłonkowskich.

wyświetleń: 354komentarzy: 0

LM: Trzyniec w półfinale!

12-12-2017 21:30

Stalownicy tworzą historię na naszych oczach! Sam awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów był czymś, czego nie udało się jeszcze drużynie z Moraw. Jednak podopieczni Vaclava Varadi na tym nie poprzestali i zameldowali się w najlepszej "4" zespołów z Europy, eliminując dziś (12.12) szwedzkie Brynaes.

wyświetleń: 382komentarzy: 0

O Niepodległości słów kilka...

12-12-2017 20:50

Wczoraj (11.12) rozpoczął się cykl spotkań na temat Niepodległości. Działania te podjęto w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wykład inauguracyjny w Cieszynie wygłosił dr hab. Lech Krzyżanowski z UŚ.

wyświetleń: 340komentarzy: 0

Wideoflesz: Spotkanie opłatkowe spadochroniarzy

12-12-2017 20:45

W sobotę (09.12) w Domu Ludowym Goleszów Równia odbyło się spotkanie opłatkowe XVIII Oddziału Ziemi Cieszyńskiej Związku Polskich Spadochroniarzy.

wyświetleń: 375komentarzy: 0

Cieszyn: ratowali kota

12-12-2017 19:50

Niemal dwie godziny trwała akcja uwalniania kota w Cieszynie, który wszedł do rury drenażowej i nie mógł się wydostać.

wyświetleń: 3108komentarzy: 2

II Rudzickie Seminarium Naukowe - Wendelinaria 2017

12-12-2017 19:45

01 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzicy odbyło się II Rudzickie Seminarium Naukowe – Wendelinaria 2017. Prezentowane przez uczestników wykłady dotykały przestrzeni trzech pojęć : „Lokalne, niepozorne, niewidoczne – na marginaliach społecznych światów”.