Superka dla Frycza

Rajd Warszawski zakończył cykl tegorocznych startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zwyciężyła niespodziewanie załoga Solowow - Baran, a Kuzaj -Szczepaniak, którzy już wcześniej zapewnili sobie mistrzowski tytuł przyjechali na metę jako trzeci.Nieźle poszło reprezentantom Automobilklubu Cieszyńskiego Sebastianowi Fryczowi i Maciejowi Wodniakowi, którzy jechali fiatem punto i zajęli IX lokatę w klasyfikacji generalnej warszawskich zawodów, ale wygrali kategorię F-2 oraz klasyfikację Super 1600.
W końcowej klasyfikacji Mistrzostw Polski Ftycz- Wodniak uplasowali się na Xl pozycji, natomiast w F-2 wywalczyli trzecią lokatę, zaś w Super 1600 byli drudzy. W efekcie jednak ten sezon byi najsłabszym w porównaniu z kilkoma poprzednimi. Przypomnijmy, iż przed trzema laty S. Frycz był wicemistrzem Polski w grupie N, następnie mistrzem kraju w Super 1600, a w ubiegłym sezonie - najlepszym w jego karierze - został mistrzem Polski w grupieN i wicemistrzem w klasyfikacji generalnej RSMP.
W klasie A-6 tegorocznych RSMP wicemistrzami zostali Sebastian Źabiński - Maja Suknarowska, podobnie jak w klasie N-3 Bartłomiej Boruta - Sławomir Grabarkiewicz. W kiasie N-2 czwarte miejsce wywalczyła załoga Grzegorz Rybka - Adam Ogierman